Νέα

Απειλούν να κάψουν την Ελληνόψυχη δασκάλα Χαρά Νικοπούλου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laplace
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
L

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
μαγκες ΕΧΕΤΕ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΤΟ ΑΡΧΙΚΟ ΠΟΣΤ?πολλα ποστς ειναι εντελως ασχετα
 

Επισκέπτης
Να καταθεσω και την αποψη μου για το thread:η λεξη,η πιο σωστα ορολογια,ελληνοψυχη παραπεμπει σε Χρυσαυγιτες,ακρο-ακρο δεξιους τυπους τυπου Ανθιμου η Χριστοδουλου κλπ.

Συζητηση με τετοια ατομα,η με τους ορους τους(που υποδηλωνονται απο τον τιτλο ακομη του κειμενου)ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ.
Φιλε μου πιστεψε με οτιεχω γραψει ειναι σκεψεις αποκλειστικα δικες μου....
Δεν θεωρω οτι εχω κανει κατι τρομερο....Τα απλα και αυτονοητα ειναι ,απλα σε ''ενταγμενους''φαινονται βουνα απροσπελαστα....
Το μονο που εχω κανει ειναι προσπαθεια για να παραμεινω ''ΑΝΕΝΤΑΧΤΟΣ''
Μου δημιουργηθηκε η εντυπωση οτι το ειχες διαβασει,μην νομιζεις οτι ειμαι μελος του ΚΚΕ η οποιουδηποτε αλλου σχηματισμου.
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
μαγκες ΕΧΕΤΕ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΤΟ ΑΡΧΙΚΟ ΠΟΣΤ?πολλα ποστς ειναι εντελως ασχετα
ναι και εμεις με διαφορους τροπους λεμε οτι ΟΠΟΥΔΗΠΟΤΕ υπαρχει φανατισμος υπαρχει και ΠΡΟΒΛΗΜΑ...
που ειμαστε εκτος????ενταξει δεν γινεται να μην ξεφυγουμε και λιγακι.Μην εισαι υπερβολικος....
 
OP
OP
L

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
Να καταθεσω και την αποψη μου για το thread:η λεξη,η πιο σωστα ορολογια,ελληνοψυχη παραπεμπει σε Χρυσαυγιτες,ακρο-ακρο δεξιους τυπους τυπου Ανθιμου η Χριστοδουλου κλπ.

Συζητηση με τετοια ατομα,η με τους ορους τους(που υποδηλωνονται απο τον τιτλο ακομη του κειμενου)ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ.Μου δημιουργηθηκε η εντυπωση οτι το ειχες διαβασει,μην νομιζεις οτι ειμαι μελος του ΚΚΕ η οποιουδηποτε αλλου σχηματισμου.

Για να μην νομιζουν αλλα οι φιλοι κ επειδη ανοιξα το θεμα:ΕΚΑΝΑ ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΛΟΚ κ εβαλα τον τιτλο του,σαφως κ παραπεμπει εκει που λες,αλλα βιαζομουν κ εβαλα οτι τιτλο ειχε αυτος
 
OP
OP
L

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
ναι και εμεις με διαφορους τροπους λεμε οτι ΟΠΟΥΔΗΠΟΤΕ υπαρχει φανατισμος υπαρχει και ΠΡΟΒΛΗΜΑ...
που ειμαστε εκτος????ενταξει δεν γινεται να μην ξεφυγουμε και λιγακι.Μην εισαι υπερβολικος....

δεν διαφωνω..
αλλωστε κομμουνιστες με φασιστες το ιδιο πραγμα ειναι
σταλιν με (τον και καλα σοσιαλιστη)χιτλερ ΤΟ ΙΔΙΟ..
δεν αντιλεγω
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Να καταθεσω και την αποψη μου για το thread:η λεξη,η πιο σωστα ορολογια,ελληνοψυχη παραπεμπει σε Χρυσαυγιτες,ακρο-ακρο δεξιους τυπους τυπου Ανθιμου η Χριστοδουλου κλπ.

Συζητηση με τετοια ατομα,η με τους ορους τους(που υποδηλωνονται απο τον τιτλο ακομη του κειμενου)ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ.Μου δημιουργηθηκε η εντυπωση οτι το ειχες διαβασει,μην νομιζεις οτι ειμαι μελος του ΚΚΕ η οποιουδηποτε αλλου σχηματισμου.
οχι αλλα να εισαι σιγουρος οτι θα το διαβασω μιας και απο οτι φαινεται ο τυπος εχει υιοθετησει τις αποψεις μου!!!!!!!!!!
 

Kurwa

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
511
Like
6
Πόντοι
6
Συζητηση με τετοια ατομα,η με τους ορους τους(που υποδηλωνονται απο τον τιτλο ακομη του κειμενου)ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ.Μου δημιουργηθηκε η εντυπωση οτι το ειχες διαβασει,μην νομιζεις οτι ειμαι μελος του ΚΚΕ η οποιουδηποτε αλλου σχηματισμου.

Μπα εσυ εισαι ανεξαρτητος...
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
δεν διαφωνω..
αλλωστε κομμουνιστες με φασιστες το ιδιο πραγμα ειναι
σταλιν με (τον και καλα σοσιαλιστη)χιτλερ ΤΟ ΙΔΙΟ..
δεν αντιλεγω
οποιος προσπαθει με την βια να επιβληθει ειναι φασιστας....
ΤΕΛΟΣ!!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
Για να μην νομιζουν αλλα οι φιλοι κ επειδη ανοιξα το θεμα:ΕΚΑΝΑ ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΛΟΚ κ εβαλα τον τιτλο του,σαφως κ παραπεμπει εκει που λες,αλλα βιαζομουν κ εβαλα οτι τιτλο ειχε αυτος
Tο ξερω οτι ανοιξες εσυ το thread Laplace,το blog απο το οποιο αντεγραψες ειναι σαφως ακρο-δεξιου προσανατολισμου:
Γιατι εχει σημασια και ΜΕ ΠΟΙΟΥΣ συζηταμε.
οχι αλλα να εισαι σιγουρος οτι θα το διαβασω μιας και απο οτι φαινεται ο τυπος εχει υιοθετησει τις αποψεις μου!!!!!!!!!!
Καλο φιλε :grin:.Ψαξε να βρεις μπας και εχετε και καμμια συγγενεια.
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Το blog ανέδειξε το θέμα που πρόβαλλαν δυο εφημερίδες για να είμαστε ακριβείς
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
οποιος προσπαθει με την βια να επιβληθει ειναι φασιστας....
ΤΕΛΟΣ!!!!!!!!!
Αλλα για να μην ειμαστε και αδικοι πρεπει να βρουμε και σε βαθος χρονου ποιοι φταινε ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ για το οτι ενω οι ανθρωποι θα επρεπε να ειναι ισοι αφου ισοι γεννιουντε αυτο δεν συμβαινει?????
καποιοι εχουν βαλει το δαχτυλακι τους....δεν πρεπει να τους βρουμε??????
 
OP
OP
L

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
Tο ξερω οτι ανοιξες εσυ το thread Laplace,το blog απο το οποιο αντεγραψες ειναι σαφως ακρο-δεξιου προσανατολισμου:
Γιατι εχει σημασια και ΜΕ ΠΟΙΟΥΣ συζηταμε.Καλο φιλε :grin:.Ψαξε να βρεις μπας και εχετε και καμμια συγγενεια.

φιλε για να ειμαι ειλικρινης απο το ΤΡΟΚΤΙΚΟ το ειδα :P
δεν ειδα στο μπλογκ αυτο για να το δω,αλλα ειδα οτι εγγραφε οτι το πρωτοεγγραψε το ΠΑΡΟΝ

αλλα δεν διαφωνω στο οτι η λεξη ειναι καπως..
 

ΠΛΑΤΩΝ

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
109
Like
0
Πόντοι
1
ότι πεις.
Το Παρόν και το Θέμα ήταν αλλά τζάμπα είναι...

προφανως φιλε μου μετραει μονο για καποιους πια εφημεριδα γραφει κατι και οχι τι ακριβως γραφει και αν ειναι αληθεια............ ;)
 

Επισκέπτης
ότι πεις.
Το Παρόν και το Θέμα ήταν αλλά τζάμπα είναι...
Ο μεταφυσικης χροιας ορος Ελληνοψυχος-η εχει χρησιμοποιηθει(και εξακολουθει να χρησιμοποιειται)κατα κορον απο φυλλαδες τυπου"Στοχου",ετσι αυτοχαρακτηριζονται αλλωστε τα φασιστακια.

Το οτι πιο"σοβαρες"εφημεριδες οπως το"Θεμα"τον υιοθετουν ειναι τουλαχιστον ανυσηχητικο,αλλα και ενδεικτικο.
προφανως φιλε μου μετραει μονο για καποιους πια εφημεριδα γραφει κατι και οχι τι ακριβως γραφει και αν ειναι αληθεια............ ;)
ΝΑΙ ΜΕΤΡΑΕΙ ποια εφημεριδα το γραφει,και μαλιστα πολυ.
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Ο μεταφυσικης χροιας ορος Ελληνοψυχος-η εχει χρησιμοποιηθει(και εξακολουθει να χρησιμοποιειται)κατα κορον απο φυλλαδες τυπου"Στοχου",ετσι αυτοχαρακτηριζονται αλλωστε τα φασιστακια.

Το οτι πιο"σοβαρες"εφημεριδες οπως το"Θεμα"τον υιοθετουν ειναι τουλαχιστον ανυσηχητικο,αλλα και ενδεικτικο.ΝΑΙ ΜΕΤΡΑΕΙ ποια εφημεριδα το γραφει,και μαλιστα πολυ.

Και?
Παρακάτω δεν εχει?
Κάνε μας τώρα μια ανάλυση για τον κίνδυνο άναδειξης των 100 χρυσαυγιτών ως μείζονα παράγοντα παραγώγης πολιτικής στην χώρα...

 

Επισκέπτης
Και?
Παρακάτω δεν εχει?
Κάνε μας τώρα μια ανάλυση για τον κίνδυνο άναδειξης των 100 χρυσαυγιτών ως μείζονα παράγοντα παραγώγης πολιτικής στην χώρα...
Οι χρυσαυγιτες(και γενικα οι φασιστοφεροντες)ειναι αστεια ατομακια τυπου Αδωνι,Πλευρη κλπ.Τωρα που πεθανε και ο Χριστοδουλος χασανε και τον"Σταρ"τους...

Μονο ως αναλωσιμα ενεργουμενα αξιζουν για τους απανταχου αρχοντες,ειδικα στην Ελλαδα που δεν εμφανιστηκε ποτε φασιστικο κινημα με την μορφη που υπηρχε π.χ. στην Ιταλια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom