Νέα

Απειλούν να κάψουν την Ελληνόψυχη δασκάλα Χαρά Νικοπούλου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laplace
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
χρηστιδη δεν σε ειπα τραμπουκο,αν θες ελα να βρεθουμε εξω να μου το εξηγησεις
 

eskiya

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.249
Like
8
Πόντοι
16
ρε φιλε εσκιγια..εγω δεν εχω γνωμη και δεν εχω εκφραστει...αλλα επειδη και εγω απο εκει  εχω καταγωγη...γκριζο λυκο αβαταρ δεν θα εβαζα ποτε...δεν ταιριαζει να βαλω τους διωκτες μου αβαταρ...εκτος αν τους γουσταρω βεβαια
Δε θα απολογουμουν ουτε θα εμπαινα στον κοπο να εξηγησω το λογο που μου καπνισε και εβαλα αυτην την εικονα. Αλλα επειδη η ημιμαθεια ειναι χειροτερα της αμαθειας και η αμαθεια χειροτερη απ τη βλακεια ( δε λεω για σενα ) το αβαταρ το εβαλα επηρεασμενος απο εναν θρυλο αλεβιτικο που διαβασα πριν καμια εβδομαδα. Ασχετοι! Ημιμαθεις!
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
τραμπουκος εισαι και φενεσαι παλιογαυρε
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Ο Τουρκος της παρεας ειμαι εγω να φανταστω; Και μετα θελετε τα θρακοπουλα να γινουν Ελληνες να λενε κ τον εθνικο υμνο...Οπως και Τουρκους φωναζε ολη οι γειτονια τους δικους μου οταν ηρθαν απο την Πολη. Καραγκιοζηδες.

Όχι μόνο Τούρκος, αλλά και "τουρκόφωνος" είσαι. Επίσης και Γκρίζος Λύκος, κατά τον -αριστερό και δημοκράτη κατά τα άλλα- Λαπλάς.    :dancing:
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
εσκιγια εγω δεν σε κατηγορησα παντως,αν θες κοιτα και ολο το θρεντ,οι κατηγοριες δεν ειναι ωραιες..και δειχνουν αδυναμια αποπου και αν προερχονται
 

eskiya

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.249
Like
8
Πόντοι
16
Όχι μόνο Τούρκος, αλλά και "τουρκόφωνος" είσαι. Επίσης και Γκρίζος Λύκος, κατά τον -αριστερό και δημοκράτη κατά τα άλλα- Λαπλάς.     :dancing:
Γκριζο λυκο με καναν εδω, Ελληνα εθνικιστη με κανουν παντα στην Τουρκια. Ζουμε τον αιωνα την απεραντης βλακειας.
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
βαρεθηκα ,παω για υπνο,αντε καλο βραδυ σε ολους..ΑΕΚΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Γκριζο λυκο με καναν εδω, Ελληνα εθνικιστη με κανουν παντα στην Τουρκια. Ζουμε τον αιωνα την απεραντης βλακειας.

Πρέπει -λέει- να μπαναριστούμε απο το σάιτ και να απελαθούμε κιόλας απο την Ελλάδα, ο μαλάκας!        :dancing:
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
γιατι τον πληρωνεις ρε αετε του λιμανιου?ονειρα γλυκα...με την κουπα στον πειραια γαυρακο
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Χρηστίδη, πριν μισή ώρα ο Λαπλάς έβγαλε το συμπέρασμα οτι εσύ, εγώ και ο ("τουρκόφωνος" και "Γκρίζος Λύκος") eskiya είμαστε τούρκοι και πρέπει να μας μπανάρουν κιόλας απο το σάιτ.

Πόσο ηλίθιος είναι πια;
διαβασε παραπανω την αποφαση που εβγαλα εγω γιαυτον τον σαλιαρη τον εθνικιστη της πεινας....
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
ελα εσυ και θα δεις...
 

eskiya

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.249
Like
8
Πόντοι
16
εσκιγια εγω δεν σε κατηγορησα παντως,αν θες κοιτα και ολο το θρεντ,οι κατηγοριες δεν ειναι ωραιες..και δειχνουν αδυναμια αποπου και αν προερχονται
Έκτορα διακρίνω ότι τα ποστ ειναι λογικα και πολλες φορες "πυροσβεστικα". Το εκτιμω πολυ αυτο
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Αλλα επειδη η ημιμαθεια ειναι χειροτερα της αμαθειας και η αμαθεια χειροτερη απ τη βλακεια ( δε λεω για σενα ) 
εγω λεω μηπως να διεγραφες την παρενθεση????τι λες?????
η καλυτερα νε ελεγες :το λεω ΜΟΝΟ για σενα???????
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
αε φεθρυ βαρεθηκα τις μπουρδες σας...ολονων...αντε ριξτε κανα πηδο να ηρεμησετε,βγαινω..
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
εσκιγια εκτιμω που το εκτιμας..αλλα εδω ειναι εριστικοι ολοι τους....μπανουν για να μπινελικωθουν οι κακομοιροι..αν θες μια συμβουλη μην ξαναμπεις...προσπαθω και εγω αλλα δυσκολο..
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Πρέπει -λέει- να μπαναριστούμε απο το σάιτ και να απελαθούμε κιόλας απο την Ελλάδα, ο μαλάκας!        :dancing:
αμα πληρωνε ο καθενας την καθε μαλακια που ελεγε θαβλεπες πως θα τις κοβανε τις ψευτομαγκιες και τις παπαριες ....
αλλα σε ολα μπουρδελο ειμαστε!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom