Νέα

Απειλούν να κάψουν την Ελληνόψυχη δασκάλα Χαρά Νικοπούλου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laplace
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
δεν με νιαζει ο εσκιγια,ας ειναι οτι θελει,σε σενα μιλαωωω
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
198
Πόντοι
866
την εποχη εκεινη αγαπητε μου φεθρυ ο τεως προεδρος ειχε αρνητικη προπαγανδα πολλυ....αλλα δεν παυει να μιλαει σωστα..εσενα τι σε πειραξε?η κουβεντα του οτι ειμαστε εθνος αναδελφον φανταζωμαι..κουφαλιτσα..εχεις ερωτα με εσκιγια,ολο για αυτον πας την κουβεντα,και  παλι σε ερωταω που ειναι τα πστ που στηλιτευεις τον τουρκικο-σκοπιανο επιθετικο εθνικισμο...να σου ζητησω συγγνωμη..μην ξεφευγεις σαν χελι,δεν ξεχναω

γιατι αραγε? :2funny: :2funny: :2funny:
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
κουρβα η κυπρος δεν ειναι συμμαχος,ειναι  ελληνισμος,ελληνας με ελληνα δεν ειναι συμμαχος,ειναι αδελφος
 

eskiya

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.249
Like
8
Πόντοι
16
Το παιδάκι είναι έλληνας πολίτης μουσουλμανικού θρησκεύματος...Και η δασκάλα του είπε να τραγουδησει τον εθνικό ύμνο της πατρίδας του...Όπως αύριο μεθαύριο θα υπηρετήσει στον ελληνικό στρατό και θα πληρώνει φόρους στο ελληνικό κράτος...
Επίσης θα ταξιδεύει σε όλη την Ευρώπη μόνο με επίδειξη της ταυτότητάς του και θα μπορεί να ασκήσει ελεύθερα την επαγγελματική του δραστηριότητα σε κάθε κράτος μέλος της ΕΕ...
Όπως κάθε έλληνας πολίτης...

Αντίστοιχα, ένας τούρκος πολίτης μαθαίνει τον τουρκικό εθνικό ύμνο και υπηρετεί στον τουρικό στρατό, ανεξαρτήτως θρησκεύματος, όπως έκανε ως και ο οικουμενικός πατριάρχης ο οποίος είναι τούρκος πολίτης΄...

Το πρόβλημά σου ποιο ακριβώς είναι;
Τωρα θυμηθήκατε όλοι ότι ειναι Ελληνες πολίτες γιατί γαβγίζουν οι Τουρκοι για τη Θρακη. Αλλες δεκαετίες οι πατριώτες σαν εσας υποστηρίζανε ότι δεν είναι Έλληνες αλλά Τούρκοι. Δηλαδή η ρωμεικη μειονότητα της Τουρκίας είναι Τούρκοι; Και πρέπει εκεί οι δάσκαλοι να σηκώνουν τα ελληνόπουλα που εχουν μεινει στη μεγαλη του γενους σχολη να λένε τον τουρκικό εθνικό ύμνο; Που το κάνουν δηλαδή κι εκεί γιατί κι εκεί το ίδιο μαλάκες είναι. Δεν έχεις ιδέα τι σημαίνει να είσαι μειονότητα. Αυτό είναι το πρόβλημα μου. Εγω κ ολο το περιβαλλον μου το ξερουμε καλα ομως. Και υποφέραμε πολυ από τους εκατερωθεν εθνοσωτηρες-πατριωτες.
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
ωραια εσυ που εισαι παρων και στο ζηταω επιμονα,γραψε μου τα ποστ που σου λεω να παψουν ολοι να σε ειρωνευονται...ταπωσε τους..απο ερωτα στον εσκιγια δεν τα γραφεις τα δικα σου ποστ?
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
την εποχη εκεινη αγαπητε μου φεθρυ ο τεως προεδρος ειχε αρνητικη προπαγανδα πολλυ....αλλα δεν παυει να μιλαει σωστα..εσενα τι σε πειραξε?η κουβεντα του οτι ειμαστε εθνος αναδελφον φανταζωμαι..κουφαλιτσα..εχεις ερωτα με εσκιγια,ολο για αυτον πας την κουβεντα,και  παλι σε ερωταω που ειναι τα πστ που στηλιτευεις τον τουρκικο-σκοπιανο επιθετικο εθνικισμο...να σου ζητησω συγγνωμη..μην ξεφευγεις σαν χελι,δεν ξεχναω

Δεν σου αρκεί η κατηγορηματική μου δήλωση οτι είμαι εναντίον ΟΛΩΝ των εθνικισμών;
Δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο, λυπάμαι.

Και η θεωρία περί "έθνους αναδέλφου" μου φαίνεται αστεία, λυπάμαι επίσης.

Τη δε λέξη "κουφαλίτσα" ΔΕΝ νομίζω οτι σου έδωσα τα θάρρετα να την χρησιμοποιείς απευθυνόμενος σε μένα.
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
εγω λεω οτι οτι ισχυε για τον ελληνισμο της πολης επρεπε να ισχυσει στην θρακη,,,και στην πολη εμειναν μετα το 55 2000γεροντια
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Τι εγινε ρε,βγαλατε αποφαση τοση ωρα που ελειπα????
Εχω δικαιωμα να πιστευω αυτα που γουσταρω η οχι?????
Και αν οχι παρακαλω πολυ να μου πειτε τι να πιστευω ρε ΕΛΛΗΝΑΡΕΣ......
Καλα ειπε ο ποιητης οτι η  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: δεν εχει ορια.....
ειστε πολυ......... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

Kurwa

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
511
Like
6
Πόντοι
6
κουρβα η κυπρος δεν ειναι συμμαχος,ειναι  ελληνισμος,ελληνας με ελληνα δεν ειναι συμμαχος,ειναι αδελφος

Ειναι και συμμαχος θα μπορουσαμε να μιλαγαμε την ιδια γλωσσα  και να ειμασταν παλι το ιδιο γενος αλλα να ειμασταν εχθροι.

Συμβαινει και σε αλλα εθνη. :'(
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
σε εθιξα αγαπητε φεθρυ?εδω οι αλλοι σε υβριζουν χυδαια....μην κανεις σαν γκομενιτσα...μην χανεις την ψυχραιμια σου..
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
τουρκος-φερθυ-χριστιδης ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΠΑΝΑΡΙΣΤΟΥΝ κ απο πανω αντι για κοκκινο να τους βαλουν την ημισεληνο..
και εσυ πρεπει να αυτοκτονησεις σαν προσφορα στην κοινωνια ρε περιεργε....
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
ρε χρηστιδη ωστε θρυλος λοιπον εισαι?διαβασα ποσταρισματα σου...
 

eskiya

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.249
Like
8
Πόντοι
16
Ο Τουρκος της παρεας ειμαι εγω να φανταστω; Και μετα θελετε τα θρακοπουλα να γινουν Ελληνες να λενε κ τον εθνικο υμνο...Οπως και Τουρκους φωναζε ολη οι γειτονια τους δικους μου οταν ηρθαν απο την Πολη. Καραγκιοζηδες.
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
εγω αγαπαω την ελλαδα αδελφια,δεν θελω την πατριδα αλλων,αλλα αν καποιος παει να μου πειραξει την δικια μου,θα του κοψω τα χερια απο την ριζα,αυτη ειναι η ιδεολογια μου.
σιγα ρε μη χασεις κανα ποντο απο την καλτσα τραμπουκε του γλυκου νερου...κρατησου λιγο και ειμαστε αλλεργικοι στα αιματα
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
198
Πόντοι
866
Ο Τουρκος της παρεας ειμαι εγω να φανταστω; Και μετα θελετε τα θρακοπουλα να γινουν Ελληνες να λενε κ τον εθνικο υμνο...Οπως και Τουρκους φωναζε ολη οι γειτονια τους δικους μου οταν ηρθαν απο την Πολη. Καραγκιοζηδες.

αν λενε οτι και εσυ τυπε να λοιπουν απτην χωρα
στην τουρκια καλυτερα ν πανε
μονο κακο κανουν εδω
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Τι εγινε ρε,βγαλατε αποφαση τοση ωρα που ελειπα????
Εχω δικαιωμα να πιστευω αυτα που γουσταρω η οχι?????
Και αν οχι παρακαλω πολυ να μου πειτε τι να πιστευω ρε ΕΛΛΗΝΑΡΕΣ......
Καλα ειπε ο ποιητης οτι η  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: δεν εχει ορια.....
ειστε πολυ......... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Χρηστίδη, πριν μισή ώρα ο Λαπλάς έβγαλε το συμπέρασμα οτι εσύ, εγώ και ο ("τουρκόφωνος" και "Γκρίζος Λύκος") eskiya είμαστε τούρκοι και πρέπει να μας μπανάρουν κιόλας απο το σάιτ.

Πόσο ηλίθιος είναι πια;
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
ρε φιλε εσκιγια..εγω δεν εχω γνωμη και δεν εχω εκφραστει...αλλα επειδη και εγω απο εκει  εχω καταγωγη...γκριζο λυκο αβαταρ δεν θα εβαζα ποτε...δεν ταιριαζει να βαλω τους διωκτες μου αβαταρ...εκτος αν τους γουσταρω βεβαια
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66

αντε καληνυχτα ρε μαγκες..

εμεις κανουμε τον χαβαλε μας κ μερικοι υποστηριζουν τους λυκους(τουρκοσπορος) κ τα προβατα|(χριστιδης) κ αλλοι εχουν ακομα διχοτομημενη την πατριδα τους..
ας τους χαρισουμε κ την θρακη για να το παιξουμε 'προοδευτικοι αριστεροι '

καλο βραδυ
εσενα σιγουρα αν και δεν παω με στρακια πρεπει να ημουνα σουρωμενος καποια μερα και να σε καρφωσα....
δεν εξηγειται αλλοιως η κολλα σου μαζι μου....
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom