Νέα

Απειλούν να κάψουν την Ελληνόψυχη δασκάλα Χαρά Νικοπούλου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laplace
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Εγραψα σε αλλη σελιδα περσονα το εξης,για να εξηγουμαι:

Oταν καταπιεζεις το εθνικο συναισθημα καποιου τον ριχνεις στην μαυρη φανατιλα,στην αγκαλια των"Τουρκοψυχων".

Οταν αναγεις μια υποθεση προσωπικου χαρακτηρα κατα τα φαινομενα σε τμημα του(υπαρκτου)μειονοτικου προβληματος ριχνεις ΛΑΔΙ ΣΤΗΝ ΦΩΤΙΑ.

Και για τον Μουσουλμανο βουλευτη δεν γνωριζω γιατι το εκανε αυτο,ανηκει ομως σε ενα ΑΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ και το εκανε(ΠΡΟΦΑΝΩΣ)μεσα στα πλαισια της ΠΑΣΟΚικης πολιτικης για το μειονοτικο.

Που φυσικα δεν προβλεπει παραχωρηση της Δυτικης θρακης στην Τουρκια.

Υ.Γ.Στα post που εκανα αναφερα τις λεξεις ΜΟΥΣΟΥΛΜΑΝΟΣ και ΟΧΙ ΤΟΥΡΚΟΣ,οσον αφορα την μειονοτητα.
Οπως ακριβως προβλεπει η υπογραφεισα απο την Ελληνικη Αστικη Δημοκρατια και την αντιστοιχη Τουρκικη,συνθηκη της Λωζαννης.
υιοθετώ πλήρως την θέση του στρέιτ.
Εχουν το δικαίωμα αυτοδιάθεσης.
Ομως ακόμα και στην ΕΕ υπάρχουν κανόνες.
Οταν είσαι σε μια χώρα σέβεσαι τη γλώσσα και την ιστορία της.
Αλλιώς πούλο.
Γνωρίζω πολλά αλβανάκια που είναι πλήρως ελληνοποιημένα και δεν ενοχλεί καθόλου ούτε αυτά ούτε τους γονείς τους.
Εκεί, καταδικάζω και την πέφτω σε όποιον πουσταρά κάνει τον έξυπνο σε άτομο οποιασδήποτε φυλής που θέλει να ζήσει ήσυχα και πολιτισμένα σε οποιοδήποτε μέρος του κόσμου.

Κλείνω με την εξής παροιμία....
Εκεί που μας χρωστούσαν μας πήραν και τον γάιδαρο......
Και ότι και να μου λες, όταν βλέπω πουσταρά στις ειδήσεις μουσουλμάνο της Θράκης να λέει ανερυθρίαστα, αναίσχυντα και απροκάλυπτα είμαστε Τούρκοι στην Ελληνική τηλεόραση θέλω απλά να τον απελάσω. Οχι για τιμωρία. Απλά να πάει εκεί που τον αναγνωρίζουν και θα ζήσει καλύτερα. Και να μας επιστρέψει και την ελληνική ταυτότητα που αναγράφει ότι είναι πολίτης της Ε.Ε. παρακαλώ.
 
OP
OP
L

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
το θεμα ειναι οτι η ΝΔ εχει αφησει να αλωνιζουν τουρκοι πρακτορες κ 50 βουλευτες πριν 1 εβδομαδα εκαναν εκει ΠΕΡΙΟΔΕΙΑ!!!!!
μιλαμε για ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ μαγκες..
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Αμα το δει αυτο ο Str8 θα του αναψουν τα λαμπακια...
επί της ουσίας έχεις να μου πεις κάτι;
ή πάλι μεταβιβάζουμε την ουσία της συζήτησης στα λαμπάκια του χριστουγενιάτικου δέντρου του στρειτ.... και ούτως, ή αλλως αυτά τα έχω αναβοσβήσει πολλάκις.
αυτά που λέει όμως τώρα είναι απολύτως σωστά και κινούνται στα πλαίσια ενός κεντροδεξιού δόγματος.......
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Αμα το δει αυτο ο Str8 θα του αναψουν τα λαμπακια...

Μπα...τελευταία μέρα δουλειά σήμερα και είμαι σε σχετικά καλή διάθεση...
Άλλωστε, αν ερμηνεύω σωστά τον Ανεπιθύμητο, μάλλον συμφωνούμε...
Δηλαδή θέλεις να λέγεσαι Τούρκος;
Εύγε...Κέρδισες ένα εισιτήριο (με κτελ, έχουμε και έξοδα ως κράτος) χωρίς επιστροφή για Κωνσταντινούπολη και άει στην ευχή του Αλλάχ...
Σε ενοχλεί που εμείς τις κλειτορίδες δεν τις κόβουμε αλλά τις γλύφουμε; Μαγκιά σου...Μόνο που αν θέλεις να κόψεις την κλειτορίδα της κορούλας σου, πήγαινε κάνε το στη μέκκα και μην ξαναγυρίσεις...

Σε πιάνω Ανεπιθύμητε;
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Μπα...τελευταία μέρα δουλειά σήμερα και είμαι σε σχετικά καλή διάθεση...
Άλλωστε, αν ερμηνεύω σωστά τον Ανεπιθύμητο, μάλλον συμφωνούμε...
Δηλαδή θέλεις να λέγεσαι Τούρκος;
Εύγε...Κέρδισες ένα εισιτήριο (με κτελ, έχουμε και έξοδα ως κράτος) χωρίς επιστροφή για Κωνσταντινούπολη και άει στην ευχή του Αλλάχ...
Σε ενοχλεί που εμείς τις κλειτορίδες δεν τις κόβουμε αλλά τις γλύφουμε; Μαγκιά σου...Μόνο που αν θέλεις να κόψεις την κλειτορίδα της κορούλας σου, πήγαινε κάνε το στη μέκκα και μην ξαναγυρίσεις...

Σε πιάνω Ανεπιθύμητε;
:cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:
 

Επισκέπτης
Στα εγραψα προηγουμενως περσονα,ακριβως πανω απο το"δικαιωμα αυτοδιαθεσης".

Αυτη ειναι η δικια μου θεση,και(για να προλαβω...)η αλλαγη συνορων για μενα ειναι ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΛΑΘΟΣ.

Για τους Αλβανους που λες ειναι πολυ ευκολοτερο να αφομοιωθει ενας Χριστιανος,οπως ειναι στην πλειοψηφια τους οι Αλβανοι στην Ελλαδα,παρα ενας Μουσουλμανος.

Str8 εγω δεν προκαλεσα ΚΑΝΕΝΑΝ,και επιχειρηματολογησα(ξαναλεω)μεσα στα πλαισια των ΔΙΚΩΝ ΣΑΣ ΚΑΝΟΝΩΝ.
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Str8 εγω δεν προκαλεσα ΚΑΝΕΝΑΝ,και επιχειρηματολογησα(ξαναλεω)μεσα στα πλαισια των ΔΙΚΩΝ ΣΑΣ ΚΑΝΟΝΩΝ.

Και αναγνώρισα πολλάκις τη θετική σου συμβολή σε μια κουβέντα που είχε παρεκτραπεί..Όπως και τις ώριμες τοποθετήσεις και τη χρήση σωστής φρασεολογίας...
Είπα εγώ κάτι που σε προκάλεσε;

 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Στα εγραψα προηγουμενως περσονα,ακριβως πανω απο το"δικαιωμα αυτοδιαθεσης".

Αυτη ειναι η δικια μου θεση,και(για να προλαβω...)η αλλαγη συνορων για μενα ειναι ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΛΑΘΟΣ.

Για τους Αλβανους που λες ειναι πολυ ευκολοτερο να αφομοιωθει ενας Χριστιανος,οπως ειναι στην πλειοψηφια τους οι Αλβανοι στην Ελλαδα,παρα ενας Μουσουλμανος.

Str8 εγω δεν προκαλεσα ΚΑΝΕΝΑΝ,και επιχειρηματολογησα(ξαναλεω)μεσα στα πλαισια των ΔΙΚΩΝ ΣΑΣ ΚΑΝΟΝΩΝ.

για μισό.....
όταν λες δικών μας κανόνων τι εννοάς;
εσύ δεν έχεις ελληνική ταυτότητα,
δεν υπάρχει καταχώρηση στο Ληξιαρχείο αρρένων;
 

Επισκέπτης
Μπα...τελευταία μέρα δουλειά σήμερα και είμαι σε σχετικά καλή διάθεση...
Άλλωστε, αν ερμηνεύω σωστά τον Ανεπιθύμητο, μάλλον συμφωνούμε...
Δηλαδή θέλεις να λέγεσαι Τούρκος;
Εύγε...Κέρδισες ένα εισιτήριο (με κτελ, έχουμε και έξοδα ως κράτος) χωρίς επιστροφή για Κωνσταντινούπολη και άει στην ευχή του Αλλάχ...
Σε ενοχλεί που εμείς τις κλειτορίδες δεν τις κόβουμε αλλά τις γλύφουμε; Μαγκιά σου...Μόνο που αν θέλεις να κόψεις την κλειτορίδα της κορούλας σου, πήγαινε κάνε το στη μέκκα και μην ξαναγυρίσεις...

Σε πιάνω Ανεπιθύμητε;
Και αναγνώρισα πολλάκις τη θετική σου συμβολή σε μια κουβέντα που είχε παρεκτραπεί..Όπως και τις ώριμες τοποθετήσεις και τη χρήση σωστής φρασεολογίας...
Είπα εγώ κάτι που σε προκάλεσε;
Θα ανεφερα τωρα εναν αφορισμο του μακαριτη πατερα μου για τους Ελληνες δεξιους αλλα ασε καλυτερα.
για μισό.....
όταν λες δικών μας κανόνων τι εννοάς;
εσύ δεν έχεις ελληνική ταυτότητα,
δεν υπάρχει καταχώρηση στο Ληξιαρχείο αρρένων;
Μεσα στα ΑστικοΔημοκρατικα πλαισια εννοω,κατι που αναγνωριζει και o str8 ακομη.
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Οχι... απλά έχείς ένα μικρό ελάττωμα......... είσαι δεξιός.....
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Αφήστε γιατρέ μου...Έχω δοκιμάσει τα πάντα...
Μέχρι και Σημίτη ψήφισα το 2000 (κάτι σαν μεθαδόνη για αμετανόητους δεξιομανείς) αλλά τίποτα...
Μήπως να λουστώ με Ultrex;;;
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Αφήστε γιατρέ μου...Έχω δοκιμάσει τα πάντα...
Μέχρι και Σημίτη ψήφισα το 2000 (κάτι σαν μεθαδόνη για αμετανόητους δεξιομανείς) αλλά τίποτα...
Μήπως να λουστώ με Ultrex;;;
αμάν.......
αλήθεια είναι αυτό;
ρε τι γίνεται σ αυτή την χώρα.....
εγώ το 2000 ψήφισα κωστάκη............ φτου σου γαμώτο δε θα συναντηθούμε πουθενά εμείς......
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
μηυν ασχολεισται φιλτατοι...το μαγαζι κατεβασε τα ρολα...κοιταξται να περνατε καλα...
 

Επισκέπτης
Μπα...τελευταία μέρα δουλειά σήμερα και είμαι σε σχετικά καλή διάθεση...
Άλλωστε, αν ερμηνεύω σωστά τον Ανεπιθύμητο, μάλλον συμφωνούμε...
Δηλαδή θέλεις να λέγεσαι Τούρκος;
Εύγε...Κέρδισες ένα εισιτήριο (με κτελ, έχουμε και έξοδα ως κράτος) χωρίς επιστροφή για Κωνσταντινούπολη και άει στην ευχή του Αλλάχ...
Σε ενοχλεί που εμείς τις κλειτορίδες δεν τις κόβουμε αλλά τις γλύφουμε; Μαγκιά σου...Μόνο που αν θέλεις να κόψεις την κλειτορίδα της κορούλας σου, πήγαινε κάνε το στη μέκκα και μην ξαναγυρίσεις...

Σε πιάνω Ανεπιθύμητε;

Οπως ειπε ο πατερας μου(θα το γραψω τωρα):"ΟΤΙ ΜΑΛΑΚΙΑ ΘΕΣ,ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΑ ΔΕΞΙΟ ΘΑ ΤΗΝ ΑΚΟΥΣΕΙΣ".

Και βεβαια ειναι απιστευτο το ποσες φορες επιβεβαιωθηκε αυτο το ρητο που τοτε το βρηκα ΑΚΡΑΙΟ.

Οταν λοιπον η επιχειρηματολογια μου ξεφυγει ΚΑΤ'ΕΛΑΧΙΣΤΟΝ(εννοειται χωρις υβρεις)ο str8 βριζει την κορη μου και με προτρεπει να της κοψω την κλειτοριδα.

Ο str8 βεβαια δεν ειναι απλα δεξιος,αλλα ακροδεξιος και το γιατι ατομα σαν αυτον ψηφισαν το 2000 Σημιτη το εχω ξαναγραψει:Δεξια πολιτικη εκανε ο Κινεζος,και εμφανιζοταν απο τα ΜΜΕ ως ο και καλα σοβαρος πολιτικος,σοβαροτερος του Δαμαλου τουλαχιστον.

Γιατι να μην προτιμησουν τον Σημιτη απο τον Καραμανλη?Η ιδια δουλεια θα γινοταν για αυτους.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Είναι προφανές από τις πηγές που παρατέθηκαν, ότι το περιστατικό ήταν ιδιωτικό και χρησιμποιήθηκε ηθελημένα ή μη για τη πρόκληση εντυπώσεων.
Το γεγονός όμως παραμένει, εδώ και πολλά χρονιά, η ευνοϊκή μεταχείριση της μουσουλμανικής μειονότητας για λόγους ψηφοθηρικούς. Εδώ φαίνεται η σημασία της εθνολογικής και πολιτισμικής βάσης σε ένα ευνομούμενο κράτος όπως η Ελλάδα, σε αντίθεση με το αντίστοιχο στη Τουρκία. Ενθαρρυμένοι από τους δυτικού τύπου θεσμούς και πολιτικές πρακτικές οι μουσουλμάνοι της Θράκης επιβάλουν καταστάσεις και εντυπώσεις διεθνώς εναντίον της Ελλάδας. Αντιστοίχως οποιαδήποτε αντίθετη φωνή στη Τουρκία φιμώνεται και μηδενίζεται. Ποια είναι η γνώμη σας για την πολιτική που πρέπει να ακολουθήσει η πολιτεία, έχοντας τόσους ψηφοφόρους στη Θράκη κατευθυνόμενους από τη μουφτία και το αντίστοιχο κράτος;
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
μην κατεβαζετε το επιπεδο με κλειτοριδες και μπουρδες ρε μαγκες...σουπερ μαουζ καλοι και κακοι παντου υπαρχουν...ουτε οι δεξιοι ουτε οι αριστεροι ειναι τελειοι...ειστε 2 στρατοπεδα εδω...και οι μεν κοντραρετε του δε...αλλα κατα βαθος τα ακρα συμπιπτουν..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom