Νέα

Απειλούν να κάψουν την Ελληνόψυχη δασκάλα Χαρά Νικοπούλου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laplace
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
fethry έχεις μέχρι τις 1 που θα βγω όλο το χρόνο να γίνεις όσο πιο διασκεδαστικός γίνεται. Μην απορείς για κάθε φορά..

Εσύ παραμένεις πάντως το ίδιο γελοίος, είτε είμαι online είτε όχι.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
ρε πάπια εκνευρίζεσαι; :2funny: καλό θα σου κάνει μπας και αποκτήσεις ανθρώπινο χαρακτήρα
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
supermouse εγώ δεν παρέθεσα κανένα από τα λινκ που
έβαλες οπότε δεν μπορώ να "απολογηθω" για αυτά.
ούτε το γεγονός ότι το θέμα δεν έπαιξε στις Αστικές Εφημερίδες
συνιστά επιχείρημα.
Τουναντίον...
Δυστυχώς πρέπει να φύγω για δουλειά.
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
supermouse εγώ δεν παρέθεσα κανένα από τα λινκ που
έβαλες οπότε δεν μπορώ να "απολογηθω" για αυτά.
ούτε το γεγονός ότι το θέμα δεν έπαιξε στις Αστικές Εφημερίδες
συνιστά επιχείρημα.
Τουναντίον...
Δυστυχώς πρέπει να φύγω για δουλειά.

Ωχ, ωχ, άρον άρον την κάνουμε........      :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
συνεχίζεις με εκνευρισμένο τρόπο που δεν έχεις συνηθίσει :cheesy:. Άκου να δεις, σοβαρέψου κάποια στιγμή και κοίτα τα χρόνια σου και μη κουράζεις τους άλλους
 

Επισκέπτης
Φραστικό επεισόδιο που αναβαθμίζεται σε «μείζον εθνικό θέμα»


Ένα φραστικό επεισόδιο ανάμεσα στην πλειονοτική δασκάλα του μειονοτικού σχολείου του Μέγα Δερείου του Έβρου και τη μειονοτική καθαρίστρια του ίδιου σχολείου, στο οποίο αναμείχθηκε και ο άντρας της καθαρίστριας, με τις επανειλημμένες εμπρηστικές δηλώσεις και συνεντεύξεις της δασκάλας στα μέσα μαζικής ενημέρωσης και με τη συμβολή των καραδοκούντων εθνικιστικών αντιμειονοτικών κύκλων τόσο στη Θράκη όσο και ανά το πανελλήνιο, τείνει να εξελιχθεί σε «μείζον εθνικό θέμα», ικανό να δηλητηριάσει τις σχέσεις και να διαταράξει την ειρηνική συμβίωση των δυο σύνοικων στοιχείων στη Θράκη. Γινόμαστε μάρτυρες μιας αήθους όσο και προβακατόρικης προσπάθειας ώστε μια διένεξη από καθαρά διαπροσωπική που είναι να μετατοπισθεί και να μετατραπεί σε πλειονομειονοτική και ελληνοτουρκική εθνικιστική αντιπαράθεση. Το όλο πρόβλημα της δασκάλας έχει βέβαια εθνικιστικό υπόβαθρο, αλλά όχι το συγκεκριμένο επεισόδιο.


Ομοιότητες με την υπόθεση Σολακίδη του 1990


Υπάρχουν πολλοί παραλληλισμοί με την υπόθεση Σολακίδη που αποτέλεσε μια από τις αφορμές του αντιμειονοτικού πογκρόμ της Κομοτηνής στις 29.1.1990. Ας τη θυμηθούμε. Τότε ένας μειονοτικός ασθενής που νοσηλευόταν στο Νοσοκομείο Κομοτηνής, χειρουργηθείς πριν λίγη ώρα για διάτρηση σκωληκοειδούς, μόλις συνήλθε από τη νάρκωση επιτέθηκε χωρίς λόγο και αφορμή και εντελώς αναίτια σε πλειονοτικό συνασθενή του στο διπλανό κρεβάτι και του κατάφερε χτυπήματα με σκαμπό τραυματίζοντάς τον βαριά. Ο τραυματίας κατέληξε μετά μερικές εβδομάδες. Το περιστατικό αυτό, βοηθούντος και του κλίματος της περιόδου εκείνης, από «σκοτεινούς κύκλους» παρουσιάσθηκε από την πρώτη μέρα ως εθνικιστικό μένος φανατικού Τούρκου εναντίον Έλληνα, που δεν διστάζει να σκοτώνει, προκαταλαμβάνοντας κάθε άλλη διερεύνηση των πραγματικών συνθηκών. Διατηρήθηκε μήνες στην επικαιρότητα, χρησιμοποιήθηκε για τη δημιουργία μιας γενικευμένης ρατσιστικής εκστρατείας και τρομοκρατίας εναντίον της Τουρκικής Μειονότητας με φανταστικά σενάρια και ψεύδη και αποτέλεσε μια από τις αφορμές του προαναφερόμενου πογκρόμ. Μέσα στο κλίμα τρομοκρατίας που είχαν δημιουργήσει τότε οι ίδιοι κύκλοι και οι παρακρατικοί ουδείς από την Πλειονότητα, από τους γνωρίζοντες, με πρώτους τους ιατρούς, τόλμησε να υπερασπισθεί την αλήθεια. Ότι ο δράστης, ένας γιδοβοσκός στα βουνά, καμιά σχέση δεν είχε με πολιτική, εθνικισμούς και φανατισμούς, ότι έπασχε από ψυχική νόσο, ήταν υπό φαρμακευτική αγωγή και ψυχιατρική παρακολούθηση, είχε διακόψει την αγωγή του, ότι συνήλθε από τη νάρκωση σε κατάσταση ψυχοκινητικής διέγερσης και σε πλήρη διατάραξη των ψυχοδιανοητικών λειτουργιών του και επιτέθηκε στον πρώτο τυχόντα που βρέθηκε μπροστά του και αυτός ήταν ο άτυχος Σολακίδης. Όλα αυτά αποσιωπήθηκαν, όπως αποσιωπήθηκε και το γεγονός ότι στη διάρκεια της προφυλάκισής του στις φυλακές Λάρισας ο δράστης έπαθε αρκετές φορές παρόμοιες κρίσεις και οδηγήθηκε στο νοσοκομείο. Καταδικάσθηκε σε ισόβια. Και βρέθηκε κρεμασμένος στα κρατητήρια της Ασφάλειας Κομοτηνής την παραμονή ακριβώς της κατ’ έφεση εκδίκασης της υπόθεσης. Η αυτοκτονία του έμοιαζε με φτύσιμο προς τους μειονοτικούς και πλειονοτικούς, αρχές και δικαιοσύνη.


Copy Paste οπου αναφερεται οτι προηγηθηκε φραστικο επεισοδιο μεταξυ Νικοπουλου και της καθαριστριας και μετα ο"Τουρκος Πρακτορας"συζυγος της καθαριστριας επιτεθηκε κλπ.
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Μιας και ο "διάλογος" δείχνει να εξαντλείται στα γνωστά και απο προχτές (και ο περσόνα "απαξιεί" να απαντήσει, ενώ όσο έλειπα ήταν λαλίστατος φυσικά), έχω να θέσω στην ομήγυρη ένα απο τα γνωστά μου, "προκλητικά" ερωτήματα:

Τι γνώμη έχετε για το κόμμα των ελλήνων μειονοτικών στην Αλβανία, το λεγόμενο και "Ομόνοια";
Για να το κάνω ακόμα πιο προκλητικό δε, ποια ΕΠΙ ΤΗΣ ΟΥΣΙΑΣ διαφορά έχει ας πούμε απο τα κόμματα των διαφόρων Σαδίκ στη Θράκη, για την "αντιμετώπιση" των οποίων μέχρι και ο εκλογικός νόμος άλλαξε;
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Φραστικό επεισόδιο που αναβαθμίζεται σε «μείζον εθνικό θέμα»


Ένα φραστικό επεισόδιο ανάμεσα στην πλειονοτική δασκάλα του μειονοτικού σχολείου του Μέγα Δερείου του Έβρου και τη μειονοτική καθαρίστρια του ίδιου σχολείου, στο οποίο αναμείχθηκε και ο άντρας της καθαρίστριας, με τις επανειλημμένες εμπρηστικές δηλώσεις και συνεντεύξεις της δασκάλας στα μέσα μαζικής ενημέρωσης και με τη συμβολή των καραδοκούντων εθνικιστικών αντιμειονοτικών κύκλων τόσο στη Θράκη όσο και ανά το πανελλήνιο, τείνει να εξελιχθεί σε «μείζον εθνικό θέμα», ικανό να δηλητηριάσει τις σχέσεις και να διαταράξει την ειρηνική συμβίωση των δυο σύνοικων στοιχείων στη Θράκη. Γινόμαστε μάρτυρες μιας αήθους όσο και προβακατόρικης προσπάθειας ώστε μια διένεξη από καθαρά διαπροσωπική που είναι να μετατοπισθεί και να μετατραπεί σε πλειονομειονοτική και ελληνοτουρκική εθνικιστική αντιπαράθεση. Το όλο πρόβλημα της δασκάλας έχει βέβαια εθνικιστικό υπόβαθρο, αλλά όχι το συγκεκριμένο επεισόδιο.


Ομοιότητες με την υπόθεση Σολακίδη του 1990


Υπάρχουν πολλοί παραλληλισμοί με την υπόθεση Σολακίδη που αποτέλεσε μια από τις αφορμές του αντιμειονοτικού πογκρόμ της Κομοτηνής στις 29.1.1990. Ας τη θυμηθούμε. Τότε ένας μειονοτικός ασθενής που νοσηλευόταν στο Νοσοκομείο Κομοτηνής, χειρουργηθείς πριν λίγη ώρα για διάτρηση σκωληκοειδούς, μόλις συνήλθε από τη νάρκωση επιτέθηκε χωρίς λόγο και αφορμή και εντελώς αναίτια σε πλειονοτικό συνασθενή του στο διπλανό κρεβάτι και του κατάφερε χτυπήματα με σκαμπό τραυματίζοντάς τον βαριά. Ο τραυματίας κατέληξε μετά μερικές εβδομάδες. Το περιστατικό αυτό, βοηθούντος και του κλίματος της περιόδου εκείνης, από «σκοτεινούς κύκλους» παρουσιάσθηκε από την πρώτη μέρα ως εθνικιστικό μένος φανατικού Τούρκου εναντίον Έλληνα, που δεν διστάζει να σκοτώνει, προκαταλαμβάνοντας κάθε άλλη διερεύνηση των πραγματικών συνθηκών. Διατηρήθηκε μήνες στην επικαιρότητα, χρησιμοποιήθηκε για τη δημιουργία μιας γενικευμένης ρατσιστικής εκστρατείας και τρομοκρατίας εναντίον της Τουρκικής Μειονότητας με φανταστικά σενάρια και ψεύδη και αποτέλεσε μια από τις αφορμές του προαναφερόμενου πογκρόμ. Μέσα στο κλίμα τρομοκρατίας που είχαν δημιουργήσει τότε οι ίδιοι κύκλοι και οι παρακρατικοί ουδείς από την Πλειονότητα, από τους γνωρίζοντες, με πρώτους τους ιατρούς, τόλμησε να υπερασπισθεί την αλήθεια. Ότι ο δράστης, ένας γιδοβοσκός στα βουνά, καμιά σχέση δεν είχε με πολιτική, εθνικισμούς και φανατισμούς, ότι έπασχε από ψυχική νόσο, ήταν υπό φαρμακευτική αγωγή και ψυχιατρική παρακολούθηση, είχε διακόψει την αγωγή του, ότι συνήλθε από τη νάρκωση σε κατάσταση ψυχοκινητικής διέγερσης και σε πλήρη διατάραξη των ψυχοδιανοητικών λειτουργιών του και επιτέθηκε στον πρώτο τυχόντα που βρέθηκε μπροστά του και αυτός ήταν ο άτυχος Σολακίδης. Όλα αυτά αποσιωπήθηκαν, όπως αποσιωπήθηκε και το γεγονός ότι στη διάρκεια της προφυλάκισής του στις φυλακές Λάρισας ο δράστης έπαθε αρκετές φορές παρόμοιες κρίσεις και οδηγήθηκε στο νοσοκομείο. Καταδικάσθηκε σε ισόβια. Και βρέθηκε κρεμασμένος στα κρατητήρια της Ασφάλειας Κομοτηνής την παραμονή ακριβώς της κατ’ έφεση εκδίκασης της υπόθεσης. Η αυτοκτονία του έμοιαζε με φτύσιμο προς τους μειονοτικούς και πλειονοτικούς, αρχές και δικαιοσύνη.


Copy Paste οπου αναφερεται οτι προηγηθηκε φραστικο επεισοδιο μεταξυ Νικοπουλου και της καθαριστριας και μετα ο"Τουρκος Πρακτορας"συζυγος της καθαριστριας επιτεθηκε κλπ.

Δεν ξέρω τι πραγματικά έγινε και δεν παίρνω θέση αλλά και το παραπάνω κειμενο μπαίνει στην κατηγορία "ΚΑΝΕΝΑ δεν αναφερει στοιχεια με ψυχραιμο και αντικειμενικο τροπο." που είπες παραπάνω.
 

Επισκέπτης
supermouse εγώ δεν παρέθεσα κανένα από τα λινκ που
έβαλες οπότε δεν μπορώ να "απολογηθω" για αυτά.
ούτε το γεγονός ότι το θέμα δεν έπαιξε στις Αστικές Εφημερίδες
συνιστά επιχείρημα.
Τουναντίον...
Δυστυχώς πρέπει να φύγω για δουλειά.
Γιατι τουναντιον δηλαδη?

Το θεμα ειναι ΣΧΕΔΟΝ ΣΙΓΟΥΡΑ ασημαντο(μια διενεξη προσωπικου χαρακτηρα)και οι"Πατριωτικοι"κυκλοι το αναβαθμιζουν προσδοκωντας σε πολιτικη υπεραξια...

Για αυτο και οι"σοβαρες"Αστικες Εφημεριδες ΑΠΟΦΕΥΓΟΥΝ να το κυνηγησουν σαν ειδηση,για να μην βρεθουν εκτεθειμενες.

Εξαιρουνται οι ακροδεξιες,και ο Καρατζα-φυρερ που πιθανοτατα θα της προτεινει θεση σε ψηφοδελτιο...
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Δεν ξέρω τι πραγματικά έγινε και δεν παίρνω θέση αλλά και το παραπάνω κειμενο μπαίνει στην κατηγορία "ΚΑΝΕΝΑ δεν αναφερει στοιχεια με ψυχραιμο και αντικειμενικο τροπο." που είπες παραπάνω.

Και μετά πέσανε να μας φάνε όταν λέγαμε ότι δεν υπάρχουν επαρκή στοιχεία.....
(Ας με συγχωρήσει ο supermouse για τον πληθυντικό στη φράση μου, απλά διατυπώσαμε το ίδιο ερώτημα σε διαφορετικές χρονικές στιγμές)
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
στην αρχή τα πηγαίναμε καλά.

Τώρα δεν τα πάει κανείς μαζί του.

έχει μόρφωση, ξέρει καλά ελληνικά και μπορεί να συντάξει μια πλήρη πρόταση.

ούτε τι πιστεύεις ότι κάνει καλά δεν δέχεται.

Ομως
1.
έχει μηδενικό χιούμορ.

έχεις κανείς πλέον αμφιβολία;
2.
έχει πολλά χουντικά σύνδρομα (όχι αδικαιολόγητα)

ο στρέιτ σήμερα πήρε μια ξεχωριστή γεύση

3.
έχει εμμονές

λγες αλλά επίμονες...  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

4.
όταν στριμώχνεται έχει επιλεκτική μνήμη και λέει ψέμματα

όταν έγινα μιούτ που λέει περιγράφω τι έγινε......
Για πολλαστή φορά μου ζήταγε να του ζητήσω συγγνώμη που του έβρισα τη μάνα
Απαντώ.
Δεν σου έβρισα τη μάνα. Σου έβρισα τη μήτρα που σε πέταγε και το σπίτι σου για να είμαστε ακριβολόγοι. Κοινώς είπα τι είχα χρησιμοποιήσει...
Την πρώτη φορά είπα: "Γαμώ τη μήτρα κτλ κτλ"  και δεν το αρνούμαι και δεν το κρύβω και δεν ζητάω συγγνώμη.
Τη δεύτερη ο σονυπ900 τα έσβησε και του ζήτησα να τα επαναφέρει για να δούμε τι ακριβώς έγραψα.
Τη δεύτερη δεν θα ήμουνα ηλίθιος όπως λέει ο ψεύτης να πω ακριβώς το ίδιο για το οποίο είχα μιουταριστεί πριν από λίγο καιρό. Εκτός του ότι έχω μεγάλη ποικιλία μπινελικωμάτων δεν είχε νόημα να τον ξαναβρίσω έτσι βαρειά καθώς από τότε με τον Σολωμού, κάνει συνέχεια κωλοτούμπες (μέχρι και η τάλος του την είπε) που δεν τον έχει βρίσει ποτέ και του είπε απλά να ζητήσει συγγνώμη.

Με την ΟΧΙΑ είχαμε μπει ταυτόχρονα στο τσατ και ήταν παρών ΚΑΙ ο ασπρούλης....ΚΑι μάλιστα τότε είχαμε κάνει ανακωχή. Ο απατεώνας βέβαια και πάλι ψεύδεται....
Να πω επίσης ότι ο ασπρούλης έχει ανταλλάξει σεντόνια με την ΟΧΙΑ, τα οποία εγώ το ξέρει ότι εάν μου τα στείλει θα ακούσει τα εξ αμάξης...........

5.
δεν έχει μάθει να ζητάει συγγνώμη και να παραδέχεται τα λάθη του.

ε καλά τώρα.... πάλι με όλη την ομήγυρη τα έβαλε.....
:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

Ξέχασα να πω ότι έχει και στερητικό σύνδρομο από το μπουρδέλα τελεία κομ...
Ελειψε 24 ώρες και ήρθε να μας γαμήσει όλους........

Υ.Γ.
Συγγνώμη να ζητήσεις πρώτα από τη μάνα του Σολωμού και του Ισαάκ που υπερασπίστηκες καριόληδες τουρκοπουστες ρε.........


Και αυτό που είπες να πας να το πεις στην Κύπρο στη γειτονιά του Σολωμού εάν το παίζεις άντρας. Αιντε πατάς πλήκτρα και νομίζεις ότι κάποιος είσαι............
Η απόστασή σου από τον Στέφεν Χώκινγκ είναι έτη φωτός ρε.....
συνέχισε τώρα να διασκεδάζεις τους πάντες........ :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
ορεξη εχεις ποντικε...και επειδη κλεινω και εγω τα 37,και μαγκιες δεν σηκωνω,γραψε οτι θελεις,εχε οτι αποψη θελεις,ουδολως με ενδιαφερει,τωρα εδω ιντερνετ ειναι αντε γλεντηστε,μην ασχολειστε με σαχλαμαρες και βριζεστε τζαμπα
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
200
Πόντοι
866
στην αρχή τα πηγαίναμε καλά.

Τώρα δεν τα πάει κανείς μαζί του.

έχει μόρφωση, ξέρει καλά ελληνικά και μπορεί να συντάξει μια πλήρη πρόταση.

ούτε τι πιστεύεις ότι κάνει καλά δεν δέχεται.

Ομως
1.
έχει μηδενικό χιούμορ.

έχεις κανείς πλέον αμφιβολία;
2.
έχει πολλά χουντικά σύνδρομα (όχι αδικαιολόγητα)

ο στρέιτ σήμερα πήρε μια ξεχωριστή γεύση

3.
έχει εμμονές

λγες αλλά επίμονες...  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

4.
όταν στριμώχνεται έχει επιλεκτική μνήμη και λέει ψέμματα

όταν έγινα μιούτ που λέει περιγράφω τι έγινε......
Για πολλαστή φορά μου ζήταγε να του ζητήσω συγγνώμη που του έβρισα τη μάνα
Απαντώ.
Δεν σου έβρισα τη μάνα. Σου έβρισα τη μήτρα που σε πέταγε και το σπίτι σου για να είμαστε ακριβολόγοι. Κοινώς είπα τι είχα χρησιμοποιήσει...
Την πρώτη φορά είπα: "Γαμώ τη μήτρα κτλ κτλ"  και δεν το αρνούμαι και δεν το κρύβω και δεν ζητάω συγγνώμη.
Τη δεύτερη ο σονυπ900 τα έσβησε και του ζήτησα να τα επαναφέρει για να δούμε τι ακριβώς έγραψα.
Τη δεύτερη δεν θα ήμουνα ηλίθιος όπως λέει ο ψεύτης να πω ακριβώς το ίδιο για το οποίο είχα μιουταριστεί πριν από λίγο καιρό. Εκτός του ότι έχω μεγάλη ποικιλία μπινελικωμάτων δεν είχε νόημα να τον ξαναβρίσω έτσι βαρειά καθώς από τότε με τον Σολωμού, κάνει συνέχεια κωλοτούμπες (μέχρι και η τάλος του την είπε) που δεν τον έχει βρίσει ποτέ και του είπε απλά να ζητήσει συγγνώμη.

Με την ΟΧΙΑ είχαμε μπει ταυτόχρονα στο τσατ και ήταν παρών ΚΑΙ ο ασπρούλης....ΚΑι μάλιστα τότε είχαμε κάνει ανακωχή. Ο απατεώνας βέβαια και πάλι ψεύδεται....
Να πω επίσης ότι ο ασπρούλης έχει ανταλλάξει σεντόνια με την ΟΧΙΑ, τα οποία εγώ το ξέρει ότι εάν μου τα στείλει θα ακούσει τα εξ αμάξης...........

5.
δεν έχει μάθει να ζητάει συγγνώμη και να παραδέχεται τα λάθη του.

ε καλά τώρα.... πάλι με όλη την ομήγυρη τα έβαλε.....
:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

Ξέχασα να πω ότι έχει και στερητικό σύνδρομο από το μπουρδέλα τελεία κομ...
Ελειψε 24 ώρες και ήρθε να μας γαμήσει όλους........

Υ.Γ.
Συγγνώμη να ζητήσεις πρώτα από τη μάνα του Σολωμού και του Ισαάκ που υπερασπίστηκες καριόληδες τουρκοπουστες ρε.........


Και αυτό που είπες να πας να το πεις στην Κύπρο στη γειτονιά του Σολωμού εάν το παίζεις άντρας. Αιντε πατάς πλήκτρα και νομίζεις ότι κάποιος είσαι............
Η απόστασή σου από τον Στέφεν Χώκινγκ είναι έτη φωτός ρε.....
συνέχισε τώρα να διασκεδάζεις τους πάντες........ :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

ζητω ο ηρωας σολομου ρε
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
α...και πσσσστττ να κανεις σε αυτους που ξερεις...δεν με ξερεις δεν σε ξερω...τελεια και παυλα. :thumbsup:
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Περσόνα, ΔΕΝ ΕΓΡΑΨΕΣ τη φράση "γαμώ τη μήτρα που σε πέταγε";
Και δεν εννοώ προ μηνός, εννοώ πριν ΕΠΤΑ ημέρες.
Είμαι υποχρεωμένος να ζητήσω τη μαρτυρία του Σόνυ, γιατί δεν δικαιούμαι να δημοσιοποιήσω pm που μου έστειλε ο Άλεξ, χωρίς την άδειά του.

Αντί να μακαρίζεις την τύχη σου που είσαι ΚΑΤΑΧΡΗΣΤΙΚΑ στο φόρουμ, εφόσον υπάρχει πάντα ο κανονισμός του σάιτ, μιλάς και απο πάνω;
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Ρε αγόρι μου :2funny: σώνει και καλά να μας εκνευρίσεις; Τι σόι ψυχολογικό είναι αυτό;; Άντε πήγαινε σε κάνα σεμινάριο ελέγχου θυμού με άλλες, να ξελαμπικάρεις.
 

Επισκέπτης
Δεν ξέρω τι πραγματικά έγινε και δεν παίρνω θέση αλλά και το παραπάνω κειμενο μπαίνει στην κατηγορία "ΚΑΝΕΝΑ δεν αναφερει στοιχεια με ψυχραιμο και αντικειμενικο τροπο." που είπες παραπάνω.
Το Copy Paste αναφερει ΡΗΤΑ οτι προηγηθηκε ΦΡΑΣΤΙΚΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΑ και εν συνεχεια Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΤΗΣ ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΑΣ επιτεθηκε στην Νικοπουλου.

Τι δεν ειναι ψυχραιμο και αντικειμενικο δηλαδη?

Εγω παρεθεσα ορισμενα απο τα ακροδεξια(στην ΣΥΝΤΡΙΠΤΙΚΗ ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ ΤΟΥΣ)link που παιζουν το θεμα.


Το link απο οπου εκανα το copy paste to MONAΔΙΚΟ ΜΗ ΑΚΡΟΔΕΞΙΟ η εστω"Πατριωτικο"που εντοπισα μεχρι στιγμης.
ορεξη εχεις ποντικε...και επειδη κλεινω και εγω τα 37,και μαγκιες δεν σηκωνω,γραψε οτι θελεις,εχε οτι αποψη θελεις,ουδολως με ενδιαφερει,τωρα εδω ιντερνετ ειναι αντε γλεντηστε,μην ασχολειστε με σαχλαμαρες και βριζεστε τζαμπα
Κοψε το αγοραιο υφακι Εκτορα γιατι αν εσυ δεν σηκωνεις μαγκιες μια,εγω δεν σηκωνω δοκιμες και προκλησεις ΔΕΚΑ.
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
εσυ εισαι προκλητικος ρε,εγω ειμαι?εσυ ξυνεσαι,ουτε σου μιλησα,αλλα φενεται ορεξη εχεις..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom