Νέα

Απειλούν να κάψουν την Ελληνόψυχη δασκάλα Χαρά Νικοπούλου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laplace
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Οτι έγραψα για ένα περιοδικό δεν σημαίνει τπτ. όπως έγραψα και σε εκείνο το νήμα το περιοδικό βρίθει γεωπολιτικών αναλύσεων.
Ότι έχεις επιλεκτικη μνήμη το έχουμε καταλάβει όλοι. Το τι σου φέρνει κάθε περιοδικο στο μυαλό μου είναι παντελώς αδιάφορο όπως και σε πολλους από εμάς,
οπότε κατα συνέπεια δεν σημαίνει ότι μπορείς να ξερνάς παραπληφόρηση βαφτίζωντας το ειρωνεία εκ των υστέρων.
Τα ποστ μου ειναι εκεί για όποιον ενδιαφέρεται δεν έχω βρίσει ποτέ κανέναν σε αντίθεση με σένα που με έχεις αποκαλέσει επανηλλειμένα μαλάκα.
(κατα συνέπεια καταδικάζω ΚΑΘΕ ύβρι από οποιον και αν προέρχεται)
Οι μοντ που έχουν σβήσει τα σπαμαριστικά σου μυνήματα το ξέρουν καλά.
Ακόμη και τώρα αρνείσαι να μπεις στην ουσία της κουβέντας επικαλούμενος διαρκώς προφάσεις. Δεν ξερω, δεν διάβασα, δεν είδα δεν μου κάνει η πηγη κτλ.
Ο λόγος είναι προφανής.
Επιθυμείς να απαξιώσεις τα πολιτική νήματα που έχουν ένα πατριωτικό άρωμα.
Συνέχισε. Αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν έχουμε καταλάβει τι ρόλό βαράς.

Όλα καλά.
Μόνο που δεν απάντησες σε τίποτα απ αυτά που ρώτησα, και πάλι.
Αν μάλιστα ήμουνα δάσκαλός σου στην έκθεση, με τη βία θα σου έβαζα τη βάση, με τόσο φτωχή ανάπτυξη θέματος.

Και έχω καταλάβει πολύ καλά τι ρόλο βαράς, μην ανησυχείς.
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Ευτυχώς που υπάρχουν και καθαρόαιμα αρσενικά σαν εσένα να μαθαίνουμε και εμείς οι γυναικωτοί ανδρικούς τρόπους...

Όσο για το γιατί δεν ρωτάω τους αντμινς και τους μοντς, η απάντηση είναι διπλή:
α) Διότι έχουν σοβαρότερα πράγματα να κάνουν και
β) Διότι θέλω να σε ακούσω να το λες εσύ!
Επαναλαμβάνω λοιπόν την ερώτηση, με όση τεστοστερόνη μου έχει απομείνει: Ήσουν ποτέ κάποιο από αυτά τα νικ, ναι ή ου;

Προφανώς αρέσκεσαι στο ρόλο του μπάτσου που ανακρίνει.
Δεν σου δίνω αυτό το δικαίωμα όμως.

Θα πάμε Ταύλάνδη;
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Όλα καλά.
Μόνο που δεν απάντησες σε τίποτα απ αυτά που ρώτησα, και πάλι.
Αν μάλιστα ήμουνα δάσκαλός σου στην έκθεση, με τη βία θα σου έβαζα τη βάση, με τόσο φτωχή ανάπτυξη θέματος.

Ευτυχώς οι εκδότες μου έχουν άλλη άποψη.
Τουλάχιστον δεν έχεις να φοβάσαι για την ποιότητα των κειμένων της άλλης όχθης.

Κάτι για το θέμα τελικά έχεις να μας γράψεις?
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Ευτυχώς οι εκδότες μου έχουν άλλη άποψη.
Τουλάχιστον δεν έχει να φοβάσαι για την ποιότητα των κειμένων της άλλης όχθης.

Φριχτά ελληνικά μικρέ μου, που καταντούν ακατανόητα.
Απορώ που σε πληρώνει ο εκδότης σου.
Εκτός αν δεν σε πληρώνει γι αυτά.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
200
Πόντοι
866
Βλέπω οτι με την απουσία μου (διότι, αν κατάλαβα καλά, δεν "συγχωρείται" ούτε διήμερη καλοκαιρινή απουσία αν είναι να στα χώσουν οι γνωστοί) πως άρχισες τα ίδια:

Μια ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ λοιπόν απάντηση απο μένα.
Αν ήσουν αρσενικός που σέβεται τα παντελόνια του, θα σταματούσες να ασχολείσαι με μένα.
Κάτι που ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ βέβαια ως τώρα.
Είναι η πολλοστή φορά που προσπαθείς να δημιουργήσεις κλίμα εις βάρος μου.
Μη βγάζοντας τσιμουδιά όμως για το γεγονός οτι ΚΑΤΑΧΡΗΣΤΙΚΑ είσαι ακόμα στο σάιτ, μετά το ανεξήγητο ξεμιουτάρισμά σου εντός 12 ωρών για τη φράση "γαμώ τη μήτρα που σε πέταγε" που εξεστόμισες εναντίον μου.
Δεν θα κουραστώ να το λέω μέχρι να ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΣΥΓΓΝΩΜΗ τουλάχιστον γι' αυτό. Και εδώ επικαλούμαι αυτό που έγραψες (με τη γνωστή "μετριοφροσύνη" σου) για το οτι "ήσουνα πάντα δίκαιος, αλλά και για την "παιδική σου γνησιότητα.
Λες και αυτό ισχύει μόνο και μόνο επειδή εσύ το λες, ενώ όλοι άλλοι είναι περίπου σαν να κατούρησαν στο πηγάδι.

Τη φράση αυτή την εξεστόμισες και προ μηνός περίπου.
Τότε, είχα αντιδράσει κι εγώ ανάλογα, με αποτέλεσμα να κιτρινιστούμε (δικαίως) και οι δύο.
Δεν αντιδράσαμε όμως το ίδιο αξιοπρεπώς.
Εγώ το δέχτηκα αδιαμαρτύρητα.
Εσύ, με κομιστή τον άθλιο Απόλυτο (δείξε μου τους φίλους σου να σου πω ποιος είσαι), έστειλες ...διάγγελμα προς το λαό του φόρουμ, όπου έλεγες του κόσμου τα ψέματα, οτι δεν μπορείς να είσαι π.χ. σε ένα σάιτ που ανέχεται υπερασπιστές παιδεραστών (με αφορμή τη σταθερή μου διαφωνία με την θανατική ποινή) και υβριστές νεκρών (εννοώντας τη συζήτηση για την επέτειο της δολοφονίας του Σολωμού, όπου εξέφρασα μια άποψη, όχι βέβαια υβριστική για το νεκρό, αλλά όχι και με τον politically correct τρόπο που η πλειονότητα δέχεται εδώ στο φόρουμ).


επειδη αναφερεις εμενα,αθλιος εισαικαι φαινεσαι ρε
που θ αμε πεις και αθλιο
φαντασου πως θαναι οι δικοι σου φιλοι ψεματια
οι αντρες δεν κλαιγονται ρε
κλαψιαρη
οσα στα υπολοιπα που λες ολοι εχουν καταλαβει τι ρολο βαρας
με το που μπηκες παλι τα ιδια
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Προφανώς αρέσκεσαι στο ρόλο του μπάτσου που ανακρίνει.
Δεν σου δίνω αυτό το δικαίωμα όμως.

Σιγά μη σου ζητήσω και άδεια...Και αντί να υπεκφεύγεις με τον τόσο ανδρίκιο τρόπο σου, απάντα ένα ναι ή όχι...

Θα πάμε Ταύλάνδη;

Είναι γνωστή η προτίμησή μου στα υπερήφανα πανύψηλα άλογα πρώην ανατολικού μπλοκ με έμφαση στις κεντροευρωπαίες...

Αν εσένα σου αρέσουν τα ladyboys που παράγει σε άφθονες ποσότητες η εν λόγω χώρα, μαγκιά σου...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
200
Πόντοι
866
Σιγά μη σου ζητήσω και άδεια...Και αντί να υπεκφεύγεις με τον τόσο ανδρίκιο τρόπο σου, απάντα ένα ναι ή όχι...

Είναι γνωστή η προτίμησή μου στα υπερήφανα πανύψηλα άλογα πρώην ανατολικού μπλοκ με έμφαση στις κεντροευρωπαίες...

Αν εσένα σου αρέσουν τα ladyboys που παράγει σε άφθονες ποσότητες η εν λόγω χώρα, μαγκιά σου...


:thumbsup: :2funny:


 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Σιγά μη σου ζητήσω και άδεια...Και αντί να υπεκφεύγεις με τον τόσο ανδρίκιο τρόπο σου, απάντα ένα ναι ή όχι..

Σιγά μη σε αναγορεύσω και σε προσωπικό μου μπάτσο που έχει και το δικαίωμα να με ανακρίνει.

Εσύ αλήθεια, μήπως ήσουνα ο αλήστου μνήμης gayboy του φόρουμ; Ναι ή όχι;
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Βλέπω οτι με την απουσία μου (διότι, αν κατάλαβα καλά, δεν "συγχωρείται" ούτε διήμερη καλοκαιρινή απουσία αν είναι να στα χώσουν οι γνωστοί) πως άρχισες τα ίδια:

Μια ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ λοιπόν απάντηση απο μένα.
Αν ήσουν αρσενικός που σέβεται τα παντελόνια του, θα σταματούσες να ασχολείσαι με μένα.
Κάτι που ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ βέβαια ως τώρα.
Είναι η πολλοστή φορά που προσπαθείς να δημιουργήσεις κλίμα εις βάρος μου.
Μη βγάζοντας τσιμουδιά όμως για το γεγονός οτι ΚΑΤΑΧΡΗΣΤΙΚΑ είσαι ακόμα στο σάιτ, μετά το ανεξήγητο ξεμιουτάρισμά σου εντός 12 ωρών για τη φράση "γαμώ τη μήτρα που σε πέταγε" που εξεστόμισες εναντίον μου.
Δεν θα κουραστώ να το λέω μέχρι να ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΣΥΓΓΝΩΜΗ τουλάχιστον γι' αυτό. Και εδώ επικαλούμαι αυτό που έγραψες (με τη γνωστή "μετριοφροσύνη" σου) για το οτι "ήσουνα πάντα δίκαιος, αλλά και για την "παιδική σου γνησιότητα.
Λες και αυτό ισχύει μόνο και μόνο επειδή εσύ το λες, ενώ όλοι άλλοι είναι περίπου σαν να κατούρησαν στο πηγάδι.

Τη φράση αυτή την εξεστόμισες και προ μηνός περίπου.
Τότε, είχα αντιδράσει κι εγώ ανάλογα, με αποτέλεσμα να κιτρινιστούμε (δικαίως) και οι δύο.
Δεν αντιδράσαμε όμως το ίδιο αξιοπρεπώς.
Εγώ το δέχτηκα αδιαμαρτύρητα.
Εσύ, με κομιστή τον άθλιο Απόλυτο (δείξε μου τους φίλους σου να σου πω ποιος είσαι), έστειλες ...διάγγελμα προς το λαό του φόρουμ, όπου έλεγες του κόσμου τα ψέματα, οτι δεν μπορείς να είσαι π.χ. σε ένα σάιτ που ανέχεται υπερασπιστές παιδεραστών (με αφορμή τη σταθερή μου διαφωνία με την θανατική ποινή) και υβριστές νεκρών (εννοώντας τη συζήτηση για την επέτειο της δολοφονίας του Σολωμού, όπου εξέφρασα μια άποψη, όχι βέβαια υβριστική για το νεκρό, αλλά όχι και με τον politically correct τρόπο που η πλειονότητα δέχεται εδώ στο φόρουμ).
[Με την ευκαιρία, εσύ ποιος είσαι που θα μου λες τι και πότε και θα γράφω; Ο "γαμάω" του σάιτ;]
Κάποια στιγμή, ξαναμπήκες στο φόρουμ, "λύνοντας τη σιωπή σου", όπως έλεγες τότε, μη αντιλαμβανόμενος φυσικά του φαιδρού μιας τέτοιας δήλωσης α-λα Νίκος Ξανθόπουλος.
Και ξανάρχισες τις κολλεγιές με τους γνωστούς, με προφανή -και μόνο σκοπό- το να με μειώσεις.

Επί της ουσίας τώρα σ' αυτά που γράφεις:
Άσε τα πούστικα με τα δήθεν κομπλιμέντα για τα καλά μου ελληνικά, που "δεν συνάδουν όμως κλπ" με το χαρακτήρα μου που δεν αντέχεις.
Και δεν τον αντέχεις διότι είμαι ο μόνος που πήρα χαμπάρι τι κάνεις τόσο καιρό στο σάιτ, και το έγραψα κιόλας:
Δια της οδού "κολακεύω τους πάντες", εξασφαλίζεις τα νώτα σου, συνηθέστατα κάνοντας πρόσκαιρες φιλίες με άτομα απο τις αγέλες που κυκλοφορούν σε αφθονία.
Γιατί ξέρεις πως, επειδή είσαι πιο έξυπνος απ' αυτούς, εύκολα μπορείς να τους χρησιμοποιήσεις ως μπουλντόγκ σου σε περίπτωση που κάποιος που σου την πει.
Το είδαμε άπειρες φορές.

Ξέρεις πολύ καλά πως τα -όποια- πολιτικά μου φρονήματα δεν είναι πρόβλημα για να κάνουμε έναν κανονικό και πολιτισμένο διάλογο.
Δεν συνδιαλέγομαι μόνο με ανθρώπους που είναι αριστεροί σαν και μένα, αρκεί φυσικά να μην έχουν τον άρρωστο αντικομμουνισμό του παρελθόντος ή την τυφλαμάρα του σημερινού εθνικισμού, όπου όποιος δεν είναι ελληνάρας είναι και προδότης.
Το κακό είναι πως εσύ δεν έχεις ΚΑΘΟΛΟΥ φρονήματα.
Και το βροντοφωνάζεις.
Δεν θα με πείραζε να ήσουνα οτιδήποτε στη γκάμα απο την ακροδεξιά μέχρι την αναρχία, αρκεί να είχες κάποια συνέπεια στα γραφόμενά σου.
Εσύ όμως διεκδικείς το "δικαίωμά σου" να είσαι πότε χουντικός, πότε αριστεριστής, πότε άχρωμος δημοκράτης.
Αλλά ΠΑΝΤΑ λαϊκιστής και κολακεύοντας το πόπολο.
Μπορείς να μου παραθέσεις κάποια στιγμή σου στο σάίτ που να ήσουνα ΜΟΝΟΣ (ή έστω και απλή μειονότητα) ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΟ ΡΕΥΜΑ; (το όποιο ρεύμα)

Σιγά μη δεν αντέχεις τις αριστερές μου ιδέες, λοιπόν.
Εκείνο που δεν αντέχεις είναι που σου τη λέω γι' αυτή σου την ασυνέπεια (που για την ακρίβεια, δεν είναι κιόλας ασυνέπεια, αλλά προσεκτικά διαλεγμένο χύμα, ώστε να κολλάει με όλους και με όλα).

Για να τελειώνουμε λοιπόν:
ΖΗΤΑ ΣΥΓΓΝΩΜΗ για την απαράδεκτη βρισιά (εκτός αν θες να πάρεις και βραβείο γι' αυτήν), ΚΟΨΕ ΤΙΣ ΣΥΚΟΦΑΝΤΙΕΣ και ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ.
Το λέω για το καλό το δικό σου, το δικό μου και του φόρουμ.

Επειδή κάποιοι καμώνονται οτι δεν το βλέπουν, το ξαναποστάρω.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Μεχρί τώρα ο fethry έχει προσβάλει με έμμεσο τρόπο:
O whitey να παρει δρόμο και είναι ελλειπούς νοημοσύνης
ο gabadoo υστερικός και επίμονος
ο str81977 έχει γυναικωτή έκφραση
ο tomito είναι αλαφρός στη σκέψη και περιορισμένων διανοητικών δυνατοτήτων κάτω του δημοτικού
και σιγά, σιγά ανεβαίνει, μέχρι κάποιος να αρχίσει τα βρισίδια.
Αυτά περί ομαδικής(κάθε φορά! :cheesy:) επίθεσης και μπας και αλλάξει τροπάρι, αν(.....) δεν καταλαβαίνει πως συμπεριφέρεται
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Σιγά μη σε αναγορεύσω και σε προσωπικό μου μπάτσο που έχει και το δικαίωμα να με ανακρίνει.

Εσύ αλήθεια, μήπως ήσουνα ο αλήστου μνήμης gayboy του φόρουμ; Ναι ή όχι;

Έλα τώρα...Μη γίνεσαι ομοφοβικός! Τί θα πουν τα συντρόφια που συνδιοργάνωσαν το gay pride 2008;
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Και είσαι τόσο ψωνάρα, που θες να το ξέρουμε απ έξω ό,τι έγραψες.
Ίσα ρε Αδαμάντιε Κοραή!

Μερικές σελίδες πίσω είναι.
ίσως εγώ δεν ξέρω να γράφω
αλλά εσύ σίγουρα δεν ξέρεις να διαβάζεις.
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Μεχρί τώρα ο fethry έχει προσβάλει με έμμεσο τρόπο:
O whitey να παρει δρόμο και είναι ελλειπούς νοημοσύνης
ο gabadoo υστερικός και επίμονος
ο str81977 έχει γυναικωτή έκφραση
ο tomito είναι αλαφρός στη σκέψη και περιορισμένων διανοητικών δυνατοτήτων κάτω του δημοτικού
και σιγά, σιγά ανεβαίνει, μεχρι κάποιος να αρχίσει τα βρισίδια.
Αυτά περί ομαδικής(κάθε φορά! :cheesy:) επίθεσης και μπας και αλλάξει συμπεριφορά, αν(...) δεν καταλαβαίνει τι κάνει

Με τον whitey ούτε υπάρχει, ούτε υπήρξε ποτέ θέμα.
Για τους άλλους όμως, τι σε κόφτει τόσο πολύ;
Κλώνος τους είσαι;
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
200
Πόντοι
866
Μεχρί τώρα ο fethry έχει προσβάλει με έμμεσο τρόπο:
O whitey να παρει δρόμο και είναι ελλειπούς νοημοσύνης
ο gabadoo υστερικός και επίμονος
ο str81977 έχει γυναικωτή έκφραση
ο tomito είναι αλαφρός στη σκέψη και περιορισμένων διανοητικών δυνατοτήτων κάτω του δημοτικού
και σιγά, σιγά ανεβαίνει, μεχρι κάποιος να αρχίσει τα βρισίδια.
Αυτά περί ομαδικής(κάθε φορά! :cheesy:) επίθεσης και μπας και αλλάξει συμπεριφορά, αν(...) δεν καταλαβαίνει τι κάνει


εεε ξεχασες εμενα :2funny:
αθλιο με ειπε μονο σημερα
απαντησα κλαψιαρα παπια πιο πανω ετσι
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Έλα τώρα...Μη γίνεσαι ομοφοβικός! Τί θα πουν τα συντρόφια που συνδιοργάνωσαν το gay pride 2008;

Για τους gay βουλευτές -και πολιτευτές- του κόμματός σου καμμιά δήλωση επί του πιεστηρίου;
 

Επισκέπτης
Ακόμη και τώρα αρνείσαι να μπεις στην ουσία της κουβέντας επικαλούμενος διαρκώς προφάσεις. Δεν ξερω, δεν διάβασα, δεν είδα δεν μου κάνει η πηγη κτλ.
Απο τα link στο Internet που αναφερονται στην περιπτωση Νικοπουλου,μονο ενα ειδα να ξεφευγει απο τον μεσο"πατριωτικο"ορο,και ΚΑΝΕΝΑ δεν αναφερει στοιχεια με ψυχραιμο και αντικειμενικο τροπο.

Το μονο που μπορουμε να κανουμε με ασφαλεια για αυτην την υποθεση,οσοι εδω μεσα δεν επιθυμουμε να γινουμε συνοδοιποροι των Χρυσαυγιτων και του Μακαριστου Ανθιμου,ειναι να εχουμε ΑΠΟΨΗ για το θεμα οπψς γραφει ο Gabadoo.

Η αποψη μου ΕΛΛΕΙΨΗ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ(ξαναλεμε)ειναι οτι η Νικοπουλου δεχθηκε επιθεση για λογους που ΔΕΝ ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΖΟΝΤΑΙ ΕΠΑΡΚΩΣ ΣΤΙΣ ΠΗΓΕΣ απο εναν Μουσουλμανο,πιθανοτατα Τουρκικης καταγωγης,τραυματιστηκε και ο δραστης στην δικη που ακολουθησε καταδικαστηκε σε φυλακιση δεκα μηνων,ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ.

Θεμα παραβιασης των ανθρωπινων δικαιωματων της Νικοπουλου ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ και αυτο ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΤΗΚΕ απο την Πολιτεια αφου η επιθεση εναντιον της εφτασε στα δικαστηρια,ο δραστης ειναι μεσα κλπ.

Η ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΗΚΕ ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΩΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΔΗΛΑΔΗ,εαν δεν το καταλαβες.

Τωρα γιατι πρεπει οι Συριζαιοι να εκστρατευσουν στην Θρακη,μπορεις να μου πεις?

Παραθεση"Ελληνοψυχων"link για το θεμα,που ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΕΠΑΙΞΕ στις Αστικες Εφημεριδες,ακομη και στις δεξιες.

Και μην εκπλαγουμε αν η Νικοπουλου κατεβει στις επομενες εκλογες υποψηφια,με καποιον"Πατριωτικο"συνδυασμο...
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
fethry έχεις μέχρι τις 1 που θα βγω όλο το χρόνο να γίνεις όσο πιο διασκεδαστικός γίνεται. Μην απορείς για κάθε φορά..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom