Νέα

Αόρατα θέματα λόγω ignore list.

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.445
Κριτικές
7
Like
38.523
Πόντοι
10.411
2Hipizv.gif
 

xxx_male

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
2.101
Like
7.744
Πόντοι
1.056

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.789
Like
15.544
Πόντοι
3.656
Πίπες λες.
Ζητούσε απεγνωσμένα ο Σαβ συνάντηση , αλλά καμία σχέση με αχαρνών ή λάντα, γιούγκο , μόσκοβιτς , βόλγα , τράμπαντ και λοιπά συγκλονιστικά γκάζια του μπλοκ .

Ο μπόλντης κάτι έλεγε για αχαρνών .

Αυτός που πεταγόταν σαν την ψωλή μέσα από το σώβρακο πάντα, διαχρονικά,
ήταν ο κάπελας . Θέλει τόσο πολύ ο καϋμένος να τον παίζουν τα άλλα παιδάκια
και πάντα τον φτύνουν .
Με 2 άλλα αρχαία μέλη λέγαμε για συνάντηση στη γλυφάδα, πεταγόταν μόνος του και ζήταγε συνάντηση στη δική του γειτονιά (δεν πατάω εκεί πρώτον επειδή δεν παρκάρεις με τίποτε αμάξι , παρά μόνο παπάκι σαν του Νο2 που ζήταγε κι αυτός συνάντηση στην ... ίδια περιοχή ... με παπάκι φυσικά ως αυθεντικός λεφτάς, δεύτερον επειδή είναι πλέμπα γειτονιά και τρίτον , επειδή δεν μιλάω τις γλώσσες που μιλάνε εκεί). Βάζαμε ρολόγια με άλλους, έβαζε τα δικά του. Με ενημέρωσαν ότι έβαλε και πινέλα ξυρίσματος και ήθελε να βάλω τα δικά μου ή σαπούνια ξυρίσματος ή after shave , δεν θυμάμαι ακριβώς.

Ο σαβ για χίλτον έλεγε. Πριν την ... ανακαίνιση !

τυπε ειμαι σχεδον σιγουρος γιαυτα που λεω,αλλα θα ψαξω να βρω τις μαλακιες τα ποσταρισματα του christos savvidis αλλη ωρα :confused::confused::confused:
επειδη δεν πηγε καλα η συναυλια που εδωσα με το ακορντεον στο μετρο σημερα,το κινητο δεν εχει καθολου μεγαμπαϊτ ουτε για να παρω τηλεφωνο εκτακτης αναγκης :confused::confused::confused:
 
OP
OP
tellystalone6969

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.908
Like
18.181
Πόντοι
3.656
τυπε ειμαι σχεδον σιγουρος γιαυτα που λεω,αλλα θα ψαξω να βρω τις μαλακιες τα ποσταρισματα του christos savvidis αλλη ωρα :confused::confused::confused:
επειδη δεν πηγε καλα η συναυλια που εδωσα με το ακορντεον στο μετρο σημερα,το κινητο δεν εχει καθολου μεγαμπαϊτ ουτε για να παρω τηλεφωνο εκτακτης αναγκης :confused::confused::confused:
Εγώ θυμάμαι ... άλλο παλιό μέλος .... που είχε φαγωμάρα ... με άλλο μέλος .... αναφέρθηκε σε μήτινγκ αχαρνών .... 04.00 η ώρα κάπου .... ΌΧΙ Ο ΣΑΒ.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.396
Like
23.055
Πόντοι
5.506
Εδώ ισχυρίζεται ότι δεν μου ζήτησε ο ίδιος ραντεβού θανάτου στην πλατεία Αγίων Κωνσταντίνου & Ελένης στη Γλυφάδα και ότι τα χωματουργικά μηχανήματα τα ρολόγια και τις φαλτσέτες που πόσταρα, δεν είχε ζητήσει ο ίδιος (όχι μόνον πλαγίως, αλλά και ευθέως) να τα αναρτήσω , κι ότι το έπραξα από μόνος μου. Σε αυτό θα προβληματιστεί; :coffee:
Εδώ αγωνιωδώς προσπαθεί να επινοήσει ότι το τουβλακι ήταν από είσπραξη φίλου/αφεντικού μου σε σκυλάδικο μεταμεσονύκτιες ώρες ενώ του το έβαλα στον κωλο ποσταρα 9 το βράδυ. Κι ακόμα ψάχνει τα 5πλασια του στοιχήματος που Ο ΙΔΙΟΣ ΕΘΕΣΕ. Α, ξέχασα, δεν τα ψάχνει πλέον, άκυρο το στοίχημα, επινόησε την ιγκνορ λιστ. :confused:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.396
Like
23.055
Πόντοι
5.506
Ο μαλεας ο ατενσιον χουορ ακόμα συνεχίζει και γράφει νομίζοντας πως το νήμα του πάει άπατο και ακόμα βλέπει μόνο 2 σελίδες. Κάποιος εκτός λίστας να του πει πως έχουμε φτάσει στη 12 να χαρεί λίγο το χειλάκι του.
 

Pinoklis

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.923
Like
296
Πόντοι
36
Βρήκε λεφτά να πάει κολομβία ;;
Αλλά τον γλύτωσε η κολομπιάνα από την ... επιστροφή ;;

Μονο απο την επιστροφη; Φαντασου μια επομενη ζωη με αλλα 150.000 μηνυματα στο μπου, στα περισσοτερα να απανταει σε επιθεσεις λες και ειναι σε δικαστικη αιθουσα

Μιλαμε τον γλυτωσε η Κολομβιανα
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.176
Κριτικές
23
Like
7.808
Πόντοι
3.346
Τα θέματα που παρακολουθεί κάποιος, αν το τελευταίο post το έχει κάνει κάποιος που τον έχει στην ignore list
τα χάνει . Αν τυχαίνει κάποιος να έχει κάνει like δικό του post στο θέμα, πηγαίνοντας στις ειδοποιήσεις
μπορεί να το βρει εκεί . Αλλιώς, είναι αόρατο, μέχρι να κάνει post κάποιος που δεν τον έχει στην ignore list.

Μεγάλο πρόβλημα.
Σοβαροτατο προβλημα που με προβληματισε παρα πολυ.. να μου χαλασες τη μερα τωρα :undecided-old:
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.262
Like
24.214
Πόντοι
6.056
Ο μαλεας ο ατενσιον χουορ ακόμα συνεχίζει και γράφει νομίζοντας πως το νήμα του πάει άπατο και ακόμα βλέπει μόνο 2 σελίδες. Κάποιος εκτός λίστας να του πει πως έχουμε φτάσει στη 12 να χαρεί λίγο το χειλάκι του.
ρε 16436363 φορες τα ειπαμε...

12 σελιδες και 234 ποστ βλεπουν ολοι απλα δεν εμφανιζει κειμενο στα μνματα των αγνοημενων

και παλι ομως σε καθε ποστ αγνοημενου σε ρωταει το μηχανημα αν θες να το διαβασεις οποτε μπορεις να απαντησεις (αν θες) σε καποιον που αγνοεις

τεσπα...

@tellystalone6969 δεν χανεις και τιποτα τα νεα νηματα ειναι κατι σουπες τυπου "ντρεπομαι να γαμησω" "πουτανες που βρωμανε" κλπ κλπ :tired:
 
OP
OP
tellystalone6969

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.908
Like
18.181
Πόντοι
3.656
@tellystalone6969 δεν χανεις και τιποτα τα νεα νηματα ειναι κατι σουπες τυπου "ντρεπομαι να γαμησω" "πουτανες που βρωμανε" κλπ κλπ :tired:
Δεν είναι ότι δεν βλέπεις νέα θέματα. Συμβαίνει και σε παλιά πχ τα βασικά θέματα πολιτικής με πάνω από 4000 σελίδες ....
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.349
Κριτικές
32
Like
27.522
Πόντοι
8.346
Δεν το έσβησα. 'Αλλαξα την φωτό γιατί φαινόταν ο serial number από το "πασχαλιάτικο που αγόρασα με το κιλό από το παζάρι του Σχιστού". :coffee:
....αϊ κανονισε να βγει σε καμμια βαλλιστικη οτι εχει παιξει σε κανα τρομοκρατικο :2funny::2funny::2funny:
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.262
Like
24.214
Πόντοι
6.056
Δεν είναι ότι δεν βλέπεις νέα θέματα. Συμβαίνει και σε παλιά πχ τα βασικά θέματα πολιτικής με πάνω από 4000 σελίδες ....
ναι ειναι θεματακι αυτο

αν πχ κανεις αγνοηση στον στεκα θα χαθει ολο το νημα του μητσοτακη ενω θα επρεπε να μην βλεπεις μονο τον στεκα ουτε τα ποστ ουτε το αβαταρ κλπ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom