Νέα

Αντιοχείας 64 (Γέφυρα Βρυούλων), Νέα Φιλαδέλφεια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tarasch
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 456
  • Εμφανίσεις 81K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
T

Tarasch

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2007
Μηνύματα
758
Κριτικές
11
Like
52
Πόντοι
4.165
παντως απο οτι ξερω δε κανει γκωνλικο.
 

asigratitos

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2009
Μηνύματα
977
Like
0
Πόντοι
6
ΨΗΛΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ,ΕΝΤΑΞΕΙ ΧΟΝΤΡΟΥΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΑΡΕΣΟΥΝ.ΤΟ ΘΕΜΑ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΔΕ ΣΕΒΟΝΤΑΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΛΕΠΤΟ ΣΟΥ ΛΕΝΕ GAME OVER ΣΑΝ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ PAC MAN ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΠΕΝΗΝΤΑΡΙΚΟ.ΑΠΟ ΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑΡΙΚΑ ΟΜΩΣ ΤΩΝ 50 ΔΡΑΧΜΩΝ,ΟΧΙ ΤΑ ΣΗΜΕΡΙΝΑ ΤΩΝ 17000 ΔΡΑΧΜΩΝ.
 
OP
OP
T

Tarasch

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2007
Μηνύματα
758
Κριτικές
11
Like
52
Πόντοι
4.165
ΨΗΛΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ,ΕΝΤΑΞΕΙ ΧΟΝΤΡΟΥΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΑΡΕΣΟΥΝ.ΤΟ ΘΕΜΑ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΔΕ ΣΕΒΟΝΤΑΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΛΕΠΤΟ ΣΟΥ ΛΕΝΕ GAME OVER ΣΑΝ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ PAC MAN ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΠΕΝΗΝΤΑΡΙΚΟ.ΑΠΟ ΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑΡΙΚΑ ΟΜΩΣ ΤΩΝ 50 ΔΡΑΧΜΩΝ,ΟΧΙ ΤΑ ΣΗΜΕΡΙΝΑ ΤΩΝ 17000 ΔΡΑΧΜΩΝ.
οκ αλλα με μικρα γραφε.
 

mgmans

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2005
Μηνύματα
587
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
2.935
πριν καμια δεκαρια μερες που το ειχα επισκευθει (βαρδια Αλικη Ελληνης) με ειπε η σεριφοτσατσα οτι περιμενουν καινουρια αφηξη η οποια θε προσφερει και κουλουρακια , μετα απο ερωτηση δικη μου . Η καθηστερηση οφειλετω στο οτι δεν ητο ετημα τα χαρτια της εν λογο κουλουροκωρασιδας .Ξερει κανεις αν το τεμαχιο αυτο αφηχθει???και γενικως τι λεει????
 

esetman

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2010
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Αγαπητοι συνγαμιστες!Σημερα επισκεφτηκα το εν λογω μαγαζι ξεροντας οτι θα βρω την Σαμπρινα!Εκει ομως για καποιο λογο ηταν η Νανα η οποια για τους λατρεις των κοριτσιων απο Ασια,ειναι απο Ταυλανδη!Πηρα το προγραμμα των 60 ευρω και μπηκα!Αρκετα φιλικη μου επιασε την κουβεντα κατα την διαρκεια του μασαζ.Χωρις βιασυνη καναμε ισπανικο,μετα πιπα και μετα την κοπανουσα αλυπητα μεχρι που κατεθεσα!χωρις καθολου βιασυνες και πολυ φιλικο περιβαλον μπορω να πω πως αξιζε η επισκεψη! :tits:
 

mgmans

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2005
Μηνύματα
587
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
2.935
Αγαπητοι συνγαμιστες!Σημερα επισκεφτηκα το εν λογω μαγαζι ξεροντας οτι θα βρω την Σαμπρινα!Εκει ομως για καποιο λογο ηταν η Νανα η οποια για τους λατρεις των κοριτσιων απο Ασια,ειναι απο Ταυλανδη!Πηρα το προγραμμα των 60 ευρω και μπηκα!Αρκετα φιλικη μου επιασε την κουβεντα κατα την διαρκεια του μασαζ.Χωρις βιασυνη καναμε ισπανικο,μετα πιπα και μετα την κοπανουσα αλυπητα μεχρι που κατεθεσα!χωρις καθολου βιασυνες και πολυ φιλικο περιβαλον μπορω να πω πως αξιζε η επισκεψη! :tits:
κουλουρακι δινει ? owo κανει??
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Αγαπητοι συνγαμιστες!Σημερα επισκεφτηκα το εν λογω μαγαζι ξεροντας οτι θα βρω την Σαμπρινα!Εκει ομως για καποιο λογο ηταν η Νανα η οποια για τους λατρεις των κοριτσιων απο Ασια,ειναι απο Ταυλανδη!Πηρα το προγραμμα των 60 ευρω και μπηκα!Αρκετα φιλικη μου επιασε την κουβεντα κατα την διαρκεια του μασαζ.Χωρις βιασυνη καναμε ισπανικο,μετα πιπα και μετα την κοπανουσα αλυπητα μεχρι που κατεθεσα!χωρις καθολου βιασυνες και [size=12pt]πολυ φιλικο περιβαλον μπορω να πω πως αξιζε η επισκεψη[/size]! :tits:
Κι εγώ σε πίστεψα (όσον αφορά το "φιλικό" περιβάλλον  :2funny: :2funny: :2funny:)!!!!
 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
ρε παιδια μια ρανια τι λεει?ελληνιδα ειναι?ειναι καθαρη ?εχει ομορφα ποδια?
 

esetman

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2010
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
ΟΠΟΙΟΣ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΤΗΝ ΡΑΝΙΑ ΑΣ ΜΑΣ ΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΥΠΟΨΙΝ ΜΑΣ!!
 

costas23

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2008
Μηνύματα
58
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
Νομίζω ότι έχει δοκιμαστεί η Ράνια.Ψάξτε στις κριτικές.
 

skl

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
157
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Προχθεσινή επίσκεψη στο εν λόγω μαγαζί υπηρεσία είχε η Μαργαρίτα. Πολύ καλή εμφανισιακά 1 κλικ χειρότερο απο της φωτό (δε με χάλασε) αλλα ρε παιδιά δε μπορώ να βρω πως να γράψω κριτική!!! Μπορει να βοηθήσει κανείς? Γραφει "Για να γράψετε μια κριτική πρέπει να είστε μέλος." αλλα και μέλος είμαι και logged ειμαι(???)
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Προχθεσινή επίσκεψη στο εν λόγω μαγαζί υπηρεσία είχε η Μαργαρίτα. Πολύ καλή εμφανισιακά 1 κλικ χειρότερο απο της φωτό (δε με χάλασε) αλλα ρε παιδιά δε μπορώ να βρω πως να γράψω κριτική!!! Μπορει να βοηθήσει κανείς? Γραφει "Για να γράψετε μια κριτική πρέπει να είστε μέλος." αλλα και μέλος είμαι και logged ειμαι(???)
Πρεπει να μπεις στην σελιδα του studio,  να πας στις παλιοτερες κριτικες και να κανεις "κλικ" στην φραση που λεει: "Προσθεσε καινουργια κριτικη"

Τοτε θα σου αοιξει το "παραθυρο¨με ολα τα απαραιτητα στοιχεια για να γραψεις την κριτικη σου.

Εαν κανεις ολα αυτα και εχεις ακομα προβλημα στειλε Pm στος moderators/administrators για περισσοτερη βοηθεια.
 

skl

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
157
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Πρεπει να μπεις στην σελιδα του studio,  να πας στις παλιοτερες κριτικες και να κανεις "κλικ" στην φραση που λεει: "Προσθεσε καινουργια κριτικη"

Τοτε θα σου αοιξει το "παραθυρο¨με ολα τα απαραιτητα στοιχεια για να γραψεις την κριτικη σου.

Εαν κανεις ολα αυτα και εχεις ακομα προβλημα στειλε Pm στος moderators/administrators για περισσοτερη βοηθεια.
Κάποιο πρόβλημα θα ειναι με το λογ/σμό μου δεν υπάρχει η επιλογή που λες. Ευχαριστώ θα εππικοινωνήσω με τους mods
 

goldendragon

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2009
Μηνύματα
22
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
το στουντιο ειναι οπως παμε προς λαμια στο ποταμι στη γεφυρα μετα την εξοδο του σκλαβενιτη?
απ τη μερια της φιλαδελφιας ειναι ή απ τη μερια που ειναι οι αγ-αναργυροι?
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
το στουντιο ειναι οπως παμε προς λαμια στο ποταμι στη γεφυρα μετα την εξοδο του σκλαβενιτη?
απ τη μερια της φιλαδελφιας ειναι ή απ τη μερια που ειναι οι αγ-αναργυροι?

Οπως ανεβαινεις την εθνικη προς Λαμια, μετα την εξοδο για Αχαρνων ειναι η εξοδος για Ν.Φιλαδελφεια. Θα δεις μια ραμπα που σε ανεβαζει στο υψος της γεφυρας της Αυρας(αν θυμαμαι καλα το ονομα) η οποια περναει καθετα πανω απο την εθνικη. Λοιπον στο τελος της ραμπας εχεις φτασει στην γεφυρα. Δεξια πας για Ν.Φιλαδελφεια. Ευθεια, διασχιζεις καθετα τον δρομο προς την γεφυρα και στο δεξι σου χερι θα το δεις λιγα μετα παρακατω στον παραδρομο.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom