Νέα

Αντιοχείας 64 (Γέφυρα Βρυούλων), Νέα Φιλαδέλφεια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tarasch
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 456
  • Εμφανίσεις 81K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

rrrrrrrrrr

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2010
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
είμαι σίγουρος ότι η Λάουρα είναι μια σίγουρη λύση. Είναι και η επόμενη μου!
Η Νταϊάνα είναι σαφώς ανώτερη, ειδικά στο 69. Και είναι και πολύ νεότερη (τουλάχιστον πολύ πιο σφιχτή στο σώμα).
Έπρεπε να τη σταματήσω στο 69 γιατί αλλιώς δεν θα προλάβαινα...
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
είμαι σίγουρος ότι η Λάουρα είναι μια σίγουρη λύση. Είναι και η επόμενη μου!
Η Νταϊάνα είναι σαφώς ανώτερη, ειδικά στο 69. Και είναι και πολύ νεότερη (τουλάχιστον πολύ πιο σφιχτή στο σώμα).
Έπρεπε να τη σταματήσω στο 69 γιατί αλλιώς δεν θα προλάβαινα...

Τη Νταϊάνα δεν την έχω δοκιμάσει και δεν ξέρω :) Η Λάουρα πάντως είναι αρκετά καλή και κυρίως πολύ ευγενική. Είναι milf αλλά από σώμα και πρόσωπο είναι πολύ καλή (σε περίπτωση που το πρώτο μπορεί να απωθήσει κάποιον) :)
 

kpap1

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2007
Μηνύματα
3
Κριτικές
2
Like
9
Πόντοι
0
αγαπητοι συναγωνιστες καινουριο στουντιο ετοιμαζετε να ανοιξει στη γεφυρα της νεας φιλαδελφειας στη κατηφορα που κατεβαινει για να μπεις στο ρευμα ανοδου ε.ο αθηνων -λαμιας.λεπτομερειες δε γνωριζω. :sunglasses:
:pipa1:Σαμπρινα...μαπα το καρπουζι
 

nicol104

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
kalispera pedakeamou simera na sas perimeno sto studio na perasumem telia mi me xehnate POLA FILAKEA :-* :-* :-* :-* :-*
 

brasidas

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
95
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
0
για Victoria  :tits: που αναφέρει το προγραμμα (σήμερα και αύριο) υπαρχει καποια ενημέρωση?
 

rrrrrrrrrr

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2010
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
πάντως αυτό το θέμα με τις 9 το πρωί δεν παίζει. Έχω πάει ήδη δύο φορές στις 9, 9 και τέταρτο και είναι κλειστό. Άμα είναι έτσι τι το γράψανε στο site. Ας το αφήνανε 10. Έλεος.
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
πάντως αυτό το θέμα με τις 9 το πρωί δεν παίζει. Έχω πάει ήδη δύο φορές στις 9, 9 και τέταρτο και είναι κλειστό. Άμα είναι έτσι τι το γράψανε στο site. Ας το αφήνανε 10. Έλεος.

Τί μέρες πήγες; Γιατί οι διευρυμένες βάρδιες είναι μόνο Πέμπτες-Παρασκευές και Σάββατα. Τώρα, εάν έχεις πάει αυτές τις μέρες και είναι κλειστά στις 9 είναι άλλο θέμα.
 

rrrrrrrrrr

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2010
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Εννοείται ότι πήγα τις σωστές ημέρες.

Μάλιστα, μόλις έρχομαι από εκεί. Παρασκευή σήμερα...
9 και είκοσι, φως αναμμένο, δεν ανοίγει κανείς.

Μα καλά, δεν θέλουν...?
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Εννοείται ότι πήγα τις σωστές ημέρες.

Μάλιστα, μόλις έρχομαι από εκεί. Παρασκευή σήμερα...
9 και είκοσι, φως αναμμένο, δεν ανοίγει κανείς.

Μα καλά, δεν θέλουν...?

Κάω από αυτές τις προϋποθέσεις έχεις δίκιο. Είσαι πάντως πρωινός τύπος! Χαρά στο κουράγιο σου :cheesy:
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
Η ηδια δεν ξαίρο, αλλά αμα θαις πάραι την Εβίτα που κάνοι αιποισκαίψης παντού ! :grin:
Τορα βαίβεα αν θες τη Σαμπρίνα αυτή καθ αυτή δε μενει παρά να την παντρευτοις ! Ερχομε για κουμπάρως πάντος αρκοί κι εγω ν αγλύφω κανα κοκκαλάκοι που και που ! :cheesy:
γαμω την ορθογραφια εχεις κανει :headbang: :headbang: :headbang:
 

rrrrrrrrrr

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2010
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Κάω από αυτές τις προϋποθέσεις έχεις δίκιο. Είσαι πάντως πρωινός τύπος! Χαρά στο κουράγιο σου :cheesy:

Δεν είναι αυτό (ίσα - ίσα που το πρωί νυστάζω σαν πούστης) και ο λόγος που κάνω έτσι για την ώρα δεν είναι για αυτό.
Πρέπει μέχρι τις 10 το πολύ να είμαι στο γραφείο το πρωί. Δεν μπορώ να αργήσω περισσότερο. Οπότε είναι λογικό. Κάθε τέταρτο είναι σημαντικό. Μην μας βάζεις να τρέχουμε πρωινιάτικα αν δεν έχεις όρεξη να το ανοίξεις. Ποιος ο λόγος. Άστο...
Ή αλλιώς, κάντο όπως το λες. Το θεωρώ απαράδεκτο.
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
γαμω την ορθογραφια εχεις κανει :headbang: :headbang: :headbang:

Αν κοιτάξεις το post στο οποίο έχει απαντήσει θα καταλάβεις το γιατί :grin:

Δεν είναι αυτό (ίσα - ίσα που το πρωί νυστάζω σαν πούστης) και ο λόγος που κάνω έτσι για την ώρα δεν είναι για αυτό.
Πρέπει μέχρι τις 10 το πολύ να είμαι στο γραφείο το πρωί. Δεν μπορώ να αργήσω περισσότερο. Οπότε είναι λογικό. Κάθε τέταρτο είναι σημαντικό. Μην μας βάζεις να τρέχουμε πρωινιάτικα αν δεν έχεις όρεξη να το ανοίξεις. Ποιος ο λόγος. Άστο...
Ή αλλιώς, κάντο όπως το λες. Το θεωρώ απαράδεκτο.

Ναι, σίγουρα όπως το θέτεις σε καταλαβαίνω απόλυτα για την περίπτωσή σου, όπως και το ότι θα έπρεπε να γίνεται όπως και να'χει μιας και αναφέρεται στο site. To ότι δεν τηρείται το θεωρώ κι εγώ απαράδεκτο!
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Τί έγινε εδώ ? Σταμάτησε η ενημέρωση στο banner για τα προγράμματα ?  :s&m_1:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
:grin:
Γεια σου Πλέζουρα. Welcome back. ;)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom