Νέα

Αντιοχείας 64 (Γέφυρα Βρυούλων), Νέα Φιλαδέλφεια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tarasch
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 456
  • Εμφανίσεις 81K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Μήπως υπάρχουν πληροφορίες για το εάν η Εύα εργάζεται κι αλλού; :think:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Μπορει καποιος να με πληροφορησει για την Εύα?
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
ναι και εγώ θα ήθελα πληροφορίες αν δουλευει κάπου αλλου... :think: :think: :think: :think:
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537

Ξερει κανεις πώς παμε εκει περα...?
Σε ποια εξοδο της εθνικης βγαινουμε? (ανεβαινοντας απο Πειραια προς τα πανω)

ΥΓ Εχω ψηθει για Σαμπρινα
 

fantaros25

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.589
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Ξερει κανεις πώς παμε εκει περα...?
Σε ποια εξοδο της εθνικης βγαινουμε? (ανεβαινοντας απο Πειραια προς τα πανω)

ΥΓ Εχω ψηθει για Σαμπρινα
στη γεφυρα μετα την εξοδο για νεα χαλκιδονα... απεναντι απο τη μαντρα Mega Drive με τα μεταχειρισμενα...
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
στη γεφυρα μετα την εξοδο για νεα χαλκιδονα... απεναντι απο τη μαντρα Mega Drive με τα μεταχειρισμενα...

επειδη δεν τα ξερω καλα, μπορεις να μου πεις συγκεκριμενα τι γραφει η ταμπελα? (και η προηγουμενη,για να ειμαι ετοιμος...)

Ευχαριστω
 

fantaros25

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.589
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
επειδη δεν τα ξερω καλα, μπορεις να μου πεις συγκεκριμενα τι γραφει η ταμπελα? (και η προηγουμενη,για να ειμαι ετοιμος...)

Ευχαριστω
εξοδος βρυουλλων λεγεται.. η προηγουμενη ειναι νεα χαλκηδονα...
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Ξερει κανεις πώς παμε εκει περα...?
Σε ποια εξοδο της εθνικης βγαινουμε? (ανεβαινοντας απο Πειραια προς τα πανω)

ΥΓ Εχω ψηθει για Σαμπρινα

Περνάς την έξοδο για Λένορμαν. Μετά αυτή για Δυρραχίου. Περνάς την έξοδο για Καυταντζόγλου. Στο δεξί σου χέρι βλέπεις μια εκκλησία. Η επόμενη έξοδος είναι για Αχαρνών. Περνάς κάτω απ' τη γέφυρα και βγαίνεις στην πλαϊνή έξοδο. Είναι μια μικρή ανηφορίτσα μετά τα γήπεδα 5Χ5. Τα υπόλοιπα είναι εύκολα. Καλό βόλι!
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
Περνάς την έξοδο για Λένορμαν. Μετά αυτή για Δυρραχίου. Περνάς την έξοδο για Καυταντζόγλου. Στο δεξί σου χέρι βλέπεις μια εκκλησία. Η επόμενη έξοδος είναι για Αχαρνών. Περνάς κάτω απ' τη γέφυρα και βγαίνεις στην πλαϊνή έξοδο. Είναι μια μικρή ανηφορίτσα μετά τα γήπεδα 5Χ5. Τα υπόλοιπα είναι εύκολα. Καλό βόλι!

Σέυχαριστω πολυ...Μεχρι λενορμαν και λιγο παρακατω περναω πολλες φορες. Απο κει και πανω δεν τα ξερω καλα.Αλλα ησουν κατατοπιστικος!
Τελικα η εξοδος που θα βγω θα λεει "Αχαρνων" στην ταμπελα? Οχι Βρυουλων? Ή περναω και την Αχαρνων και μετα βγαινω?
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Σέυχαριστω πολυ...Μεχρι λενορμαν και λιγο παρακατω περναω πολλες φορες. Απο κει και πανω δεν τα ξερω καλα.Αλλα ησουν κατατοπιστικος!
Τελικα η εξοδος που θα βγω θα λεει "Αχαρνων" στην ταμπελα? Οχι Βρυουλων? Ή περναω και την Αχαρνων και μετα βγαινω?

Είναι αμέσως μετά την έξοδο της Αχαρνών (είναι σαν τριγωνάκι με πρασινάδα). Από πάνω έχει μια γέφυρα. Αμέσως μόλις περάσεις τη γέφυρα πιάνεις δεξιά και ανεβαίνεις την ανηφορίτσα.
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
Είναι αμέσως μετά την έξοδο της Αχαρνών (είναι σαν τριγωνάκι με πρασινάδα). Από πάνω έχει μια γέφυρα. Αμέσως μόλις περάσεις τη γέφυρα πιάνεις δεξιά και ανεβαίνεις την ανηφορίτσα.

Εγινε...
Θα την τιμησω τη Σαμπρινα λειαν συντομως!
 

Manager69

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
111
Like
906
Πόντοι
1.760
Ευχαριστώ πολύ την ευγενέστατη κυρία επί της υποδοχής, για το λικεράκι και το νεράκι, που με κέρασε κι έκανε πιο γλυκιά την αναμονή στο σαλόνι.
 

Manager69

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
111
Like
906
Πόντοι
1.760
Εγινε...
Θα την τιμησω τη Σαμπρινα λειαν συντομως!

Φίλε μου, αξίζει να ταλαιπωρηθείς λίγο παραπάνω, προκειμένου να συναντήσεις τέτοια ΓΥΝΑΙΚΑΡΑ.Καλά να περάσεις.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Φίλε μου, αξίζει να ταλαιπωρηθείς λίγο παραπάνω, προκειμένου να συναντήσεις τέτοια ΓΥΝΑΙΚΑΡΑ.Καλά να περάσεις.
θα συμφωνησω οσο δεν παει. :thumbsup:
Θεωρω την Σαμπρινα μια απο τις ομορφοτερες κοπελες (ειδικα προσωπο) που κυκλοφορουν στα studio της Αθηνας.
Το κορμι της για τους λατρεις των γυναικων με καμπυλες ειναι ιδανικο.
Και η συμπεριφορα της στο δωματιο ειναι εξαιρετικη.

Ευχαριστώ πολύ την ευγενέστατη κυρία επί της υποδοχής, για το λικεράκι και το νεράκι, που με κέρασε κι έκανε πιο γλυκιά την αναμονή στο σαλόνι.
Εδω εχω τις ενστασεις μου, οχι τοσο για την κυρια, οσο για την πολιτικη του καταστηματος.
Εχω επισκευτει το ιδρυμα με φιλους 2 φορες.
Και τις δυο ενω εγω περασα (με την Σαμπρινα φυσικα) και ενω εξω εβρεχε καταρακτοδως, η υπηρεσια (που πιθανον να μην ειναι η ιδια , στην οποια αναφερεσαι, για να ειμαι δικαιος) εβγαλε τους φιλους μου εκτος studio, με την προφαση οτι οποιος δεν περναει δεν μπορει να περιμενει στο σαλονι.
Ειναι η πολιτικη του καταστηματος μας ειχε πει.

Πρωτοφανες. Εχω να περασω καποιους μηνες απο εκει, κει ελπιζω αυτο να εχει αλλαξει.
 

Manager69

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
111
Like
906
Πόντοι
1.760
θα συμφωνησω οσο δεν παει. :thumbsup:
Θεωρω την Σαμπρινα μια απο τις ομορφοτερες κοπελες (ειδικα προσωπο) που κυκλοφορουν στα studio της Αθηνας.
Το κορμι της για τους λατρεις των γυναικων με καμπυλες ειναι ιδανικο.
Και η συμπεριφορα της στο δωματιο ειναι εξαιρετικη.
Εδω εχω τις ενστασεις μου, οχι τοσο για την κυρια, οσο για την πολιτικη του καταστηματος.
Εχω επισκευτει το ιδρυμα με φιλους 2 φορες.
Και τις δυο ενω εγω περασα (με την Σαμπρινα φυσικα) και ενω εξω εβρεχε καταρακτοδως, η υπηρεσια (που πιθανον να μην ειναι η ιδια , στην οποια αναφερεσαι, για να ειμαι δικαιος) εβγαλε τους φιλους μου εκτος studio, με την προφαση οτι οποιος δεν περναει δεν μπορει να περιμενει στο σαλονι.
Ειναι η πολιτικη του καταστηματος μας ειχε πει.

Πρωτοφανες. Εχω να περασω καποιους μηνες απο εκει, κει ελπιζω αυτο να εχει αλλαξει.

Το έχω ξαναδιαβάσει.Μόνο την πρώτη φορά, πέρσι, πήγα με παρέα.Και περίμενε στο σαλόνι.Τις επόμενες φορές έτυχε να πάω μόνος.Οπότε, δε μπορώ να έχω άποψη.Κι ούτε έτυχε να συναντήσω κάποια παρέα.
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Εδω εχω τις ενστασεις μου, οχι τοσο για την κυρια, οσο για την πολιτικη του καταστηματος.
Εχω επισκευτει το ιδρυμα με φιλους 2 φορες.
Και τις δυο ενω εγω περασα (με την Σαμπρινα φυσικα) και ενω εξω εβρεχε καταρακτοδως, η υπηρεσια (που πιθανον να μην ειναι η ιδια , στην οποια αναφερεσαι, για να ειμαι δικαιος) εβγαλε τους φιλους μου εκτος studio, με την προφαση οτι οποιος δεν περναει δεν μπορει να περιμενει στο σαλονι.
Ειναι η πολιτικη του καταστηματος μας ειχε πει.

Πρωτοφανες. Εχω να περασω καποιους μηνες απο εκει, κει ελπιζω αυτο να εχει αλλαξει.
Δεν νομιζω οτι συμβαινει κατι τετοιο τωρα. Ο χωρος στο σαλονι ειναι μικρος, στον καναπε χωρουν τεσσερις (?) μετα βιας, οι ορθιοι που να περιμενουν? Συνεπως ειναι λογικο να μην βρισκονται εντος οσοι δεν εχουν σκοπο να περασουν αφου δημιουργειται συνωστισμος. Ηταν απαραδεχτοι ομως να σας αφησουν εξω με την βροχη. Εχω την εντυπωση οτι με την νεα και ευγενικη υπηρεσια δεν θα υπαρχουν τετοια φαινομενα πλεον. Καλο ειναι να γραφονται αυτα για να τα διαβαζουν και ελπιζω να μην επαναλαμβανονται τετοια λαθη.
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Εγώ να είμαι ειλικρινής έχω περάσει 3 φορές απ'το εν λόγω και όλο την ίδια πετύχαινα, η τελευταία βέβαια πρέπει να κοντεύει να κλείσει χρόνο, και αν και τις 2 έφυγα χωρίς να περάσω, μου άφησε γενικά καλές εντυπώσεις σαν υπηρεσία. Θα συμφωνήσω πάντως ότι χρειάζεται κόκκινη κάρτα για το ότι εν μέσω βροχής δεν άφησε και τους υπόλοιπους μέσα, από τη στιγμή που καί χρήματα έπεσαν στο μαγαζί με το να μπει ο ένας καί το studio δεν έχει χώρο εκτός τουλάχιστον για να σταθείς από κάτω συνυπολογίζοντας και τα γύρω κτίρια. Εκτός κι αν είχατε μαζέψει ένα λόχο μαζί σας :2funny:
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26

Το πιο δύσκολο στην όλη υπόθεση είναι πως αν είσαι έξω στο περίμενε, δεν έχεις να πας κάπου κοντά για να περάσει η ώρα μέχρι να βγει η παρέα σου και το σημείο που βρίσκεται το στούντιο δεν είναι και το διακριτικότερο για να περιμένεις απ' έξω...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom