Νέα

Αντιοχείας 64 (Γέφυρα Βρυούλων), Νέα Φιλαδέλφεια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tarasch
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 456
  • Εμφανίσεις 81K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Το πιο δύσκολο στην όλη υπόθεση είναι πως αν είσαι έξω στο περίμενε, δεν έχεις να πας κάπου κοντά για να περάσει η ώρα μέχρι να βγει η παρέα σου και το σημείο που βρίσκεται το στούντιο δεν είναι και το διακριτικότερο για να περιμένεις απ' έξω...
Αυτο το φαινομενο της κοσμοσυροης συμβαινει μονο με την Σαμπρινα. Το κακο ειναι οτι οσοι πηγαινουν ειναι αποφασισμενοι να περασουν οποτε δεν τους νοιαζει οσο κι αν περιμενουν. Εχω δει με τα ματια μου να διωχνουν ατομα που θελανε να περασουνε και να τους λενε ελατε σε καμμια ωρα γιατι δεν χωραμε. Τετοια φανατιλα μονο με αυτην τη κοπελλα εχω δει. Απιστευτο!
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Αυτο το φαινομενο της κοσμοσυροης συμβαινει μονο με την Σαμπρινα. Το κακο ειναι οτι οσοι πηγαινουν ειναι αποφασισμενοι να περασουν οποτε δεν τους νοιαζει οσο κι αν περιμενουν. Εχω δει με τα ματια μου να διωχνουν ατομα που θελανε να περασουνε και να τους λενε ελατε σε καμμια ωρα γιατι δεν χωραμε. Τετοια φανατιλα μονο με αυτην τη κοπελλα εχω δει. Απιστευτο!

Μάλλον ήρθε η ώρα για μια επέκταση. Το parking δίπλα στην κουζίνα θα ήταν πιο χρήσιμο ως σαλόνι.
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
Φίλε μου, αξίζει να ταλαιπωρηθείς λίγο παραπάνω, προκειμένου να συναντήσεις τέτοια ΓΥΝΑΙΚΑΡΑ.Καλά να περάσεις.


Tελικα, το τιμημενο 50αρικο πηγε αποψε στη Μαριζα, για την οποια και θα γραψω κριτικη εντος ολιγου
Αν και, μ'αυτα που διαβαζω εδω περα, μου φαινεται οτι η Σαμπρινα θα ειναι ο αμεσως επομενος στοχος μου, σε κανα μηνα που θα πιασω λεφτα απο σογια,λογω γιορτης...Ή γενικα τελοσπαντων, ο επομενος στοχος(μπορει να ξαναγαμησω και σε 5-6 μηνες παλι,με την αφραγκια που επικρατει! Κι ως γνωστον, η φτωχεια εχει...ΚΑΚΟΠΕΡΑΣΗ!!!  :))
Απλα εμεινα με την απορια πώς ειναι ατιμη Σαμπρινα- για την οποια τοσα γραφονται!
Τελοσπαντων,ελπιζω να μαθω καποια στιγμη...
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Tελικα, το τιμημενο 50αρικο πηγε αποψε στη Μαριζα, για την οποια και θα γραψω κριτικη εντος ολιγου
Αν και, μ'αυτα που διαβαζω εδω περα, μου φαινεται οτι η Σαμπρινα θα ειναι ο αμεσως επομενος στοχος μου, σε κανα μηνα που θα πιασω λεφτα απο σογια,λογω γιορτης...Ή γενικα τελοσπαντων, ο επομενος στοχος(μπορει να ξαναγαμησω και σε 5-6 μηνες παλι,με την αφραγκια που επικρατει! Κι ως γνωστον, η φτωχεια εχει...ΚΑΚΟΠΕΡΑΣΗ!!!  :))
Απλα εμεινα με την απορια πώς ειναι ατιμη Σαμπρινα- για την οποια τοσα γραφονται!
Τελοσπαντων,ελπιζω να μαθω καποια στιγμη...

Τέτοια ώρα δε θα την βρεις ποτέ. Μόνο πρώτη και δεύτερη βάρδια δουλεύει.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Tελικα, το τιμημενο 50αρικο πηγε αποψε στη Μαριζα, για την οποια και θα γραψω κριτικη εντος ολιγου
Αν και, μ'αυτα που διαβαζω εδω περα, μου φαινεται οτι η Σαμπρινα θα ειναι ο αμεσως επομενος στοχος μου, σε κανα μηνα που θα πιασω λεφτα απο σογια,λογω γιορτης...Ή γενικα τελοσπαντων, ο επομενος στοχος(μπορει να ξαναγαμησω και σε 5-6 μηνες παλι,με την αφραγκια που επικρατει! Κι ως γνωστον, η φτωχεια εχει...ΚΑΚΟΠΕΡΑΣΗ!!!  :))
Απλα εμεινα με την απορια πώς ειναι ατιμη Σαμπρινα- για την οποια τοσα γραφονται!
Τελοσπαντων,ελπιζω να μαθω καποια στιγμη...
Οταν πας για Σαμπρινα, θα πας και οπλισμενος με υπομονη να περιμενεις κανενα διωρο.
Ωραια γυναικα, με καμπυλες. Για οσους θελουν τις γεματουλες.
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
Οταν πας για Σαμπρινα, θα πας και οπλισμενος με υπομονη να περιμενεις κανενα διωρο.
Ωραια γυναικα, με καμπυλες. Για οσους θελουν τις γεματουλες.

Φιλε, εγω γενικα θελω ποσοτητα...Βυζαρες,Κωλαρες, γενικα τα εις -αρες! (γι αυτο σημερα κατεληξα στη Μαριζα,που την ειχα δει και μου εκανε,αλλα δεν ειχα ξαναπερασει γτ δεν ειχα λεφτα τις αλλες φορες....)
Απλα για τη Σαμπρινα μου εκανε εντυπωση που λενε παραπανω οτι ειναι και ομορφη στο προσωπο, οποτε τα συνδυασα και εβγαλα το συμπερασμα οτι ειναι εξαιρετικα ΤΟΥΜΠΑΝΟ
Σου λεω, ειναι ο νο1 στοχος μου στο εξης  ;)
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Φιλε, εγω γενικα θελω ποσοτητα...Βυζαρες,Κωλαρες, γενικα τα εις -αρες! (γι αυτο σημερα κατεληξα στη Μαριζα,που την ειχα δει και μου εκανε,αλλα δεν ειχα ξαναπερασει γτ δεν ειχα λεφτα τις αλλες φορες....)
Απλα για τη Σαμπρινα μου εκανε εντυπωση που λενε παραπανω οτι ειναι και ομορφη στο προσωπο, οποτε τα συνδυασα και εβγαλα το συμπερασμα οτι ειναι εξαιρετικα ΤΟΥΜΠΑΝΟ
Σου λεω, ειναι ο νο1 στοχος μου στο εξης  ;)

Μπορείς να κάνεις απλά μια περατζάδα για να αποκτήσεις προσωπική άποψη για την Σαμπ.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Δεν ειναι μονο ομορφη η Σαμπρινα, εχει και ωραιο χαμογελο, σε γεμιζει θετικη ενεργεια.
Φοβερο κοριτσι.
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Σημερα και αυριο ειναι κλειστο το μαγαζι.
Τι εγινε? Επιχειρηση "σκουπα"? :think:
 

bou_asd

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Απρ 2006
Μηνύματα
290
Κριτικές
11
Like
49
Πόντοι
1.992
Πιθανόν, αλλά δεν εντόπισα άλλα. Θα έπρεπε να ήταν κι άλλα κλειστά, λόγω σκούπας!
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Συνηθως πιανουν διαφορες περιοχες π.χ. Βοτανικο, Κυψελη κτλ.
Μπορει να ειναι και για προσωπικους λογους, ποιος ξερει.
Παντως μπραβο που ενημερωσανε. Σωστοι επαγγελματιες.
Πηρα τηλ να το τσεκαρω και βγαινει το φαξ.
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Ε, στείλε φαξ και ρώτα και τους λόγους που είναι κλειστό :grin:
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Απλα μου εκανε εντυπωση...

Μόλις αναφέρθηκε πάντως στην ημερησια ενημέρωση ότι και στο βουνό είναι όλα κλειστά, εκτός κι αν είναι ράδιο αρβύλα.

EDIT: Βλέπω πάντως ότι είναι οργανωμένοι και ενημερώνουν ότι κι αύριο θα'νει κλειστά. Επομένως, εάν ισχύει αυτό για το βουνό, ο λόγος είναι διαφορετικός προφανώς.
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Μόλις αναφέρθηκε πάντως στην ημερησια ενημέρωση ότι και στο βουνό είναι όλα κλειστά, εκτός κι αν είναι ράδιο αρβύλα.

EDIT: Βλέπω πάντως ότι είναι οργανωμένοι και ενημερώνουν ότι κι αύριο θα'νει κλειστά. Επομένως, εάν ισχύει αυτό για το βουνό, ο λόγος είναι διαφορετικός προφανώς.
Ναι, το ειδα...
Μαλλον για να ξερουν και σημερα και για αυριο θα ειναι αλλος ο λογος.
Τωρα για το βουνο δεν ξερω. Να παρουμε τηλ να δουμε αν απαντανε.
Και αν βγει παλι το φαξ? :grin:
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Ναι, το ειδα...
Μαλλον για να ξερουν και σημερα και για αυριο θα ειναι αλλος ο λογος.
Τωρα για το βουνο δεν ξερω. Να παρουμε τηλ να δουμε αν απαντανε.
Και αν βγει παλι το φαξ? :grin:

Εξαρτάται τί φαξ* θα βγει.

*fax ή fucks (if you know what I mean) :2funny:
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Προτιμω fucks! Like a beast... :zfuck:
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Λοιπον. Ειναι κλειστη η Δεκελειας για το πανηγυρι της πρωτομαγιας. Ισως γιαυτο να ειναι κλειστο και το μαγαζι. Δεν υπαρχει προσβαση. Γινεται παζαρι εκει με παγκους στυλ λαικης. Υποθετω παντα...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom