Νέα

Αντίδραση της γυναίκας σε μια πολύ μεγάλη πούτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bellylove
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 194K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Εγώ πάντως ξέρω ότι οι γκόμενες προτιμάνε μια χοντρή πούτσα παρά μία 20 πόντους σε μήκος!
Αν είναι και τα δυο, τότε τρομάζουν!  :grin:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Υπάρχουν και οι σφικτομούνες ξέρεις που δεν μπένει τίποτα περάν των 15 εκατοστών μέσα.

Μεγάλες αλήθειες είναι


1)Το σφιχτό ή όχι , έχει να κάνει με γέννες. Κάποια που έμεινε έγκυος την πρώτη φορά που τον έφαγε ....
μετά τη γέννα, είναι πηγάδι ......

Από την άλλη, πουτάνα 40 ετών, χωρίς παιδιά , παίζει να είναι κουμπότρυπα.

2)Το μήκος δεν παίζει τόσο ρόλο όσο η διάμετρος. Όπως στα όπλα. Χοντρή κάννη, χοντρές σφαίρες, όχι μακριές, χοντρές.

3)Η φύση , προνόησε, να μην έχει μεγάλη ποικιλομορφία η πούτσα και το μουνί.
Έτσι είναι συμβατός άνδρας 1.90 με γυναίκα 1.60 και γυναίκα 1.80 με τάπα 1.65.
Μπορούν να κάνουν και παιδιά.
 

thefemalecoach89

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2019
Μηνύματα
239
Like
320
Πόντοι
21
Μεγάλες αλήθειες είναι


1)Το σφιχτό ή όχι , έχει να κάνει με γέννες. Κάποια που έμεινε έγκυος την πρώτη φορά που τον έφαγε ....
μετά τη γέννα, είναι πηγάδι ......

Από την άλλη, πουτάνα 40 ετών, χωρίς παιδιά , παίζει να είναι κουμπότρυπα.

2)Το μήκος δεν παίζει τόσο ρόλο όσο η διάμετρος. Όπως στα όπλα. Χοντρή κάννη, χοντρές σφαίρες, όχι μακριές, χοντρές.

3)Η φύση , προνόησε, να μην έχει μεγάλη ποικιλομορφία η πούτσα και το μουνί.
Έτσι είναι συμβατός άνδρας 1.90 με γυναίκα 1.60 και γυναίκα 1.80 με τάπα 1.65.
Μπορούν να κάνουν και παιδιά.

Εκτός από τις γέννες και ο γυνακείος κύκλος επηρεάζει την δεκτικότητα του κόλπου σε ένα πέος συγκεκριμένου μεγέθους λόγω των άστατων ορμονών.

Σε πιο νεαρή ηλικία και επειδή είχα άστατο κύκλο μου χει τύχει 2 φορές ο άλλος να ξεπερνά τα 15 εκατοστά και μετα βίας έμπενε μέσα, δεν υπήρχαν υγρά δεν υπήρχε τίποτε από την μεριά μου. ΄Οταν δε μπήκε μέσα (μια αιωνιότητα μετά), βογγούσα από τον πόνο αλλά επειδή 'ημουν κάργα ερωτευμένη και δεν ήθελα να με πει και ξενέρωτη δέκτικα να μου τον χώσει βαθιά. Περιττό να πω ότι δεν μπορούσα να κάτσω για 3 μέρες, τραυματική εμπειρία κυριολεκτικά. Ποτέ ξανά...

Η μέση γυναίκα θα προτιμούσε σίγουρα ένα κοντό και χοντρό πούτσο από έναν εξαιρετικά στενόμακρο.

Αν δε είναι και πολύ χοντρός και πολύ μακρύς το πιο πιθανό είναι να τρομάξει παρά να πει "χώσε μου τον τώρα". Και όχι μόνο αυτό, δεν είναι αισθητικά ωραίο το θέαμα. Για μένα χειρότερο και από τύπους με 8 εκατοστά τσουτσούνι. Δεν καταλαμβαίνω γιατί σε κάποιες αρέσουν οι μάυροι με τεράστιες πούτσες. ΙΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.923
Κριτικές
39
Like
5.065
Πόντοι
2.696

Αυτός ο ΜΑΛΑΚΑΣ κατέστρεψε νοητικά τους εφήβους της δεκαετίας του 90 με τις μαλακίες περιοδικά που εξέδιδε...Είχε την Μπαλατσινού επειδή έχει φράγκα,και νόμιζε ότι ήταν κάποιος...
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
345
Πόντοι
1.520
Η τεχνιλη μετραει μη το ξαναλεμε. Αν ειστε αντρες καο καθεστε και ασχολειστε με το μεγεθος τοτε μαλλον δεν ειχατε σχεση ποτε . Και οι κολποι ειναι διαφορετικοι απο γυναικα σε γυναικα και ο τροπος που αντιλαμβανεται το γαμησι αν χυνει κτλ. Χαλαρωστε κοψτε το καπνισμα  και γαμηστε
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.676
Κριτικές
6
Like
11.053
Πόντοι
3.936
Οι γυναίκες πάντα θα γουστάρουν π@ύτσες χοντρές και μεγάλες..
Όλα τα άλλα είναι νά 'χαμε να λέγαμε..  :sunglasses:
 

thefemalecoach89

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2019
Μηνύματα
239
Like
320
Πόντοι
21
φίλε κόψε το δούλεμα. ΦΙΛΕ λέω...

Είμαι γυναίκα, δεν είμαι ΦΙΛΟΣ σου. Συγνώμη που θα την χαλάσω σε μερικούς αλλά δεν μετράει τόσο το μέγεθος όσο νομίζετε. Είναι μια δικαιολογία εσείς οι προικισμένοι να αισθάνεστε θεοί και ότι θα σας ανοίξουμε όλες τα πόδια έυκολα μόνο και μόνο επειδή έχετε μεγάλες διαστάσεις. Επειδή αρέσουν σε μια μερίδα εκδιδόμενων γυναικών δεν σημαίνει ότι αρέσουν σε όλες μας ΕΛΕΟΣ. Σε γυναικοπαρέες πιο πολύ συζητάμε για το τι μας έκανε ο άλλος στο κρεβάτι να νιώσουμε παρά πόσα εκατοστά τον είχε.
 

John.Greek

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
2.553
Κριτικές
38
Like
2.446
Πόντοι
2.606
Ισχύουν αυτά που λες.
Αν οι γυναίκες ενδιαφέρονταν για τον πούτσο ,  θα πήγαιναν με πολλούς για να βρουν καραπουτσακλάρα.
Αμ δε !

Δεν γουστάρ

έδωσαν πίσω τα λεφτά και έφυγαν.
Δεν θέλω  επειδή κρατάω λένε πάρα πολύ !!!!
Θέλουν να χύνει ο άλλος στο 3λεπτο.
Axaaxaxa .. :2funny: ;)
To bou.com είναι ΚΑΙ ψυχοθεραπευτικό.
Κάθε καρυδιάς ψυχοφανταζμένους πσςολαράδες θεραπεύει. Και ΟΛΑ ΚΑΛΑ
:2funny:
 

mpoutsaras4776

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2019
Μηνύματα
25
Like
4
Πόντοι
0
18 εκ εγω και κομματι χοντρο, απο μικρος οι γκομενες με προτιμουσαν, με εβλεπαν με φουσκωμα στο παντελονι και καρφωνοντουσαν. Ισως τις εκοβα κι εγω και καναμε ματσ. Παντως απο την στιγμη που τον πεταγα εξω, τον θελανε μεσα, στομα, μουνι η κολο. Σαν τρελλες, μολις τελειωναμε δεν επαιζε πλεον κανενα ρολο. Οι γκομενες γενικα προτιμουσαν τους λεφταδες, το καυλι το θελουνε για την καλοπεραση τους μονο και γιαυτο τους κερατωνουνε για ψυλλου πηδημα



 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Αυτός ο ΜΑΛΑΚΑΣ κατέστρεψε νοητικά τους εφήβους της δεκαετίας του 90 με τις μαλακίες περιοδικά που εξέδιδε...Είχε την Μπαλατσινού επειδή έχει φράγκα,και νόμιζε ότι ήταν κάποιος...

Τα κλαμπ του τσίλι  ;;;
 
OP
OP
bellylove

bellylove

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2013
Μηνύματα
668
Like
50
Πόντοι
6
Τι γνωμη έχουν οι γυναικες του site? ακουμε με ενδιαφερον.....
 

CrazyPussyLicker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
665
Like
2.076
Πόντοι
446
Υπάρχουν δυο περιπτώσεις μεγάλης πούτσας που βλέπουν.
α) Μεγάλη πούτσα εκ των πραγμάτων
β) Μεγάλη πούτσα για το μουνί τους που είναι μικρό, στενό κλπ.

 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.828
Κριτικές
21
Like
10.916
Πόντοι
3.346
Υπάρχουν δυο περιπτώσεις μεγάλης πούτσας που βλέπουν.
α) Μεγάλη πούτσα εκ των πραγμάτων
β) Μεγάλη πούτσα για το μουνί τους που είναι μικρό, στενό κλπ.
Δηλαδή ακόμα και αυτό είναι σχετικό? Αυτό είναι μια καλή στρατηγική για αυτόυς που δεν είναι ιδιαίτερα προικισμένοι να πηγαίνουν μόνο με petit και skinny ώστε να τον χώνουν μόνο σε μικρό και στενό μουνί ώστε να νιώθουν αυτοπεποίθηση όταν η γκόμενα τους λέει "πονάω" και "όχι όλα μέσα"  :headbaning1:
 

CrazyPussyLicker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
665
Like
2.076
Πόντοι
446
Μιας και δεν είμαι στο μ.ο. του bou και να με κοιτάζουν όλες με σάλια να τρέχουν και φόβο ταυτόχρονα, έχω τύχει σε γυναίκες που είχαν στενό κόλπο αλλά δεν έφτανα πάτο αλλα και σε μια που για καταλαβω ότι την πηδάω έπρεπε να βάζω δαχτυλίδι μιας και ήταν πολύ φαρδιά αλλά δεν ξέρω πως, ούτε έχω σπουδάσει ανατομία, δεν μπορούσα να τον βάλω όλον μέσα γιατί έφτανα στο τέρμα της.
Με τη συγκεκριμένη που ήταν στενή, δεν κράτησε και πολύ η φάση γιατί πονούσε 8/10 φορές οπότε κάπου μας χαλούσε το να κάνουμε σεξ. Κράτησε όσο κράτησε βασικά γιατί έδινε εύκολα κώλο και το χαιρόταν απο εκεί κι αυτή κι εγώ.
 

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.428
Κριτικές
3
Like
12.207
Πόντοι
3.506
Ποια τρομάζει και ποια χαίρεται? 1n,2,η 3.



 

Συνημμένα

  • 2.gif
    2,2 MB · Εμφανίσεις: 166
  • 3.gif
    4,9 MB · Εμφανίσεις: 162
  • 1n.gif
    3 MB · Εμφανίσεις: 116

Titlover69

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2017
Μηνύματα
721
Κριτικές
13
Like
1.247
Πόντοι
1.076
Ποια τρομάζει και ποια χαίρεται? 1n,2,η 3.

Στην 1η έχουμε πουτσοτόνηση
Με τη πούτσα να χτυπά στο δόξα πατρί

Στη 2η έχουμε χαρά όταν και αντιλαμβάνεται τι πούτσα θα φάει

Στη 3η καταλαβαίνεις ότι δεν θα πάρεις κώλο ούτε με αίτηση
 

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.428
Κριτικές
3
Like
12.207
Πόντοι
3.506
Στην 1η έχουμε πουτσοτόνηση
Με τη πούτσα να χτυπά στο δόξα πατρί

Στη 2η έχουμε χαρά όταν και αντιλαμβάνεται τι πούτσα θα φάει

Στη 3η καταλαβαίνεις ότι δεν θα πάρεις κώλο ούτε με αίτηση

Νομίζω ότι το ποια τραβιέται πίσω,είναι χαρακτηριστικό ποια τρομάζει.
Απ' όλες η μόνη που πάει μπροστά είναι η πρώτη (Νο 2),άρα και η μόνη που χαίρεται.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom