Νέα

Αντίδραση της γυναίκας σε μια πολύ μεγάλη πούτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bellylove
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 194K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.057
Κριτικές
9
Like
13.009
Πόντοι
3.836
ένας πορνοστάρ που λεγόταν Κώστας Σαμαράς και έπαιζε σε εκείνα τα καλτ της δεκαετίας του 80 τον είχε γιγάντιο αλλά δεν έκανε μεγάλη καριέρα; Γιατί;

Η αλήθεια είναι ότι η γυναίκα έχει την περιέργεια να δει πως είναι να την ξεσκίζει ένας τεράστιος πούτσος και σε μήκος και σε πάχος αλλά όταν νιώθει τον πόνο, τότε το ξανασκέφτεται.

Υπάρχουν βέβαια και αυτές που θέλουν the bigger, the better όπως και οι άντρες που θέλουν τελείως αφύσικα γυνακεία σώματα.

Το θέμα βέβαια είναι ότι όταν φτάσεις να τον βγάλεις έξω δεν υπάρχει δρόμος γυρισμού, θα γαμήσεις είτε είσαι αδικοχαμένο σπουργίτι είτε αητός καμαρωτός. Για το πότε θα ξαναγαμήσεις παίζει ρόλο αν έχεις ωραίο σώμα γενικότερα και αν ξέρεις να την καυλώσεις τη γυναίκα
 

apolonas1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.776
Κριτικές
9
Like
1.532
Πόντοι
266
ένας πορνοστάρ που λεγόταν Κώστας Σαμαράς και έπαιζε σε εκείνα τα καλτ της δεκαετίας του 80 τον είχε γιγάντιο αλλά δεν έκανε μεγάλη καριέρα; Γιατί;

Η αλήθεια είναι ότι η γυναίκα έχει την περιέργεια να δει πως είναι να την ξεσκίζει ένας τεράστιος πούτσος και σε μήκος και σε πάχος αλλά όταν νιώθει τον πόνο, τότε το ξανασκέφτεται.

Υπάρχουν βέβαια και αυτές που θέλουν the bigger, the better όπως και οι άντρες που θέλουν τελείως αφύσικα γυνακεία σώματα.

Το θέμα βέβαια είναι ότι όταν φτάσεις να τον βγάλεις έξω δεν υπάρχει δρόμος γυρισμού, θα γαμήσεις είτε είσαι αδικοχαμένο σπουργίτι είτε αητός καμαρωτός. Για το πότε θα ξαναγαμήσεις παίζει ρόλο αν έχεις ωραίο σώμα γενικότερα και αν ξέρεις να την καυλώσεις τη γυναίκα
ποιος ειναι αυτος ο τυπος πρωρη φορα τον ακουω..ειχε η ελκαδα lex steele?
 

North_Face

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2019
Μηνύματα
321
Like
231
Πόντοι
21
Εγω που τον εχω 15 εκατοστά πολλες παρα πολλες μου εχουν πει οτι τον εχω μεγαλο, αμα πω σε καμια υπερβάλεις δε το λες μεγάλο, επιμένουν ειναι, μια ελεγε ξερω τι λεω για να στο λεω είναι . δηλαδη απορω ποσοι υπαρχουν στα κατω απο 15 πρεπει να ναι παρα πολυ
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.157
Κριτικές
16
Like
1.779
Πόντοι
4.655
ΟΚ, το βασικό σημείο όσον αφορά τον πόνο και μέγεθος του πεόυς είναι ότι όταν η γυναίκα είναι μούσκεμα, παίρνει ανετα μεγάλη πούτσα.

Π
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.474
Κριτικές
171
Like
91.260
Πόντοι
46.423
Πάντως ορισμένες εργαζόμενες με στενό νινάκι αρνούνται να πάρουν προικισμένο πελάτη και προχωρούν μόνο σε στοματικό.

Αμφιβάλω εαν το εξαιρετικά μεγάλο μέγεθος είναι ευλογία τελικά.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Εγω που τον εχω 15 εκατοστά πολλες παρα πολλες μου εχουν πει οτι τον εχω μεγαλο, αμα πω σε καμια υπερβάλεις δε το λες μεγάλο, επιμένουν ειναι, μια ελεγε ξερω τι λεω για να στο λεω είναι . δηλαδη απορω ποσοι υπαρχουν στα κατω απο 15 πρεπει να ναι παρα πολυ

Ακριβώς!!!

Έχετε σκεφτεί ποτέ ότι ΙΣΩΣ (λέω ΙΣΩΣ ρε παιδί μου!!!) η γκόμενα να ΜΗΝ γουστάρει και να σας λέει διάφορες πίπες? Ο πραγματικός μ.ο. είναι γύρω στους 13-14 πόντους, ασχέτως αν ο μ.ο. σε αυτό που λένε προφορικά είναι 20! :grin:
 

North_Face

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2019
Μηνύματα
321
Like
231
Πόντοι
21
Ακριβώς!!!

Έχετε σκεφτεί ποτέ ότι ΙΣΩΣ (λέω ΙΣΩΣ ρε παιδί μου!!!) η γκόμενα να ΜΗΝ γουστάρει και να σας λέει διάφορες πίπες? Ο πραγματικός μ.ο. είναι γύρω στους 13-14 πόντους, ασχέτως αν ο μ.ο. σε αυτό που λένε προφορικά είναι 20! :grin:

Έτσι ναι τυπε, πραγματικά 15cm με το ζορι και συγκεκριμένα μια ιερόδουλη μου ειπε ε για να στο λεω εγω λες να μη ξερω καλύτερα τι ειναι μεγαλο και τι όχι ?
 

since1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.556
Κριτικές
5
Like
2.530
Πόντοι
736
Τύποι καταρχήν πρέπει να καθοριστεί ο σωστός τρόπος μέτρησης. Εννοώ να καθοριστεί το σημείο που θα πατήσει ο χάρακας. Νομίζω το πιο τίμιο είναι να τοποθετηθεί ο χάρακας στην επάνω πλευρά και όχι να ξεκινάει από τα αρχίδια (γιατί εκεί "κερδίζουμε" 1-2 εκατοστά). Μιλάω πάντα για το μήκος, καθότι η περίμετρος είναι πολύ απλό να μετρηθεί σωστά. Ίσως το Bou να μπορούσε να διοργανώσει ένα Online Σεμινάριο Σωστής Πουτσομέτρησης γιατί ο καθένας εδώ λέει το μακρύ του και το κοντό του.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.892
Like
12.896
Πόντοι
2.606
ένας πορνοστάρ που λεγόταν Κώστας Σαμαράς και έπαιζε σε εκείνα τα καλτ της δεκαετίας του 80 τον είχε γιγάντιο αλλά δεν έκανε μεγάλη καριέρα; Γιατί;

Η αλήθεια είναι ότι η γυναίκα έχει την περιέργεια να δει πως είναι να την ξεσκίζει ένας τεράστιος πούτσος και σε μήκος και σε πάχος αλλά όταν νιώθει τον πόνο, τότε το ξανασκέφτεται.

Υπάρχουν βέβαια και αυτές που θέλουν the bigger, the better όπως και οι άντρες που θέλουν τελείως αφύσικα γυνακεία σώματα.

Το θέμα βέβαια είναι ότι όταν φτάσεις να τον βγάλεις έξω δεν υπάρχει δρόμος γυρισμού, θα γαμήσεις είτε είσαι αδικοχαμένο σπουργίτι είτε αητός καμαρωτός. Για το πότε θα ξαναγαμήσεις παίζει ρόλο αν έχεις ωραίο σώμα γενικότερα και αν ξέρεις να την καυλώσεις τη γυναίκα
:tooth:  ;)
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Τύποι καταρχήν πρέπει να καθοριστεί ο σωστός τρόπος μέτρησης. Εννοώ να καθοριστεί το σημείο που θα πατήσει ο χάρακας. Νομίζω το πιο τίμιο είναι να τοποθετηθεί ο χάρακας στην επάνω πλευρά και όχι να ξεκινάει από τα αρχίδια (γιατί εκεί "κερδίζουμε" 1-2 εκατοστά). Μιλάω πάντα για το μήκος, καθότι η περίμετρος είναι πολύ απλό να μετρηθεί σωστά. Ίσως το Bou να μπορούσε να διοργανώσει ένα Online Σεμινάριο Σωστής Πουτσομέτρησης γιατί ο καθένας εδώ λέει το μακρύ του και το κοντό του.

Βάζεις στοίχημα από τώρα ότι εάν γίνει τέτοιος διαγωνισμός ο μ.ο. θα είναι 19-20? :grin:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης
Μιλάω πάντα για το μήκος, καθότι η περίμετρος είναι πολύ απλό να μετρηθεί σωστά.

Το παχυμετρο λογικα ειναι οτι πιο ακριβες υπαρχει.

Ίσως το Bou να μπορούσε να διοργανώσει ένα Online Σεμινάριο Σωστής Πουτσομέτρησης γιατί ο καθένας εδώ λέει το μακρύ του και το κοντό του.

:2funny: :2funny: :2funny:
 

apolonas1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.776
Κριτικές
9
Like
1.532
Πόντοι
266
Ρωτηστε τον mimis69 και giorgaraskalamatinos να σας πουν.....
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Αν έχει κάνει παιδιά βέβαια η γυναίκα ... αλλάζουν τα δεδομένα και για αυτή !

 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.850
Like
4.445
Πόντοι
456
Τύποι καταρχήν πρέπει να καθοριστεί ο σωστός τρόπος μέτρησης. Εννοώ να καθοριστεί το σημείο που θα πατήσει ο χάρακας. Νομίζω το πιο τίμιο είναι να τοποθετηθεί ο χάρακας στην επάνω πλευρά και όχι να ξεκινάει από τα αρχίδια (γιατί εκεί "κερδίζουμε" 1-2 εκατοστά). Μιλάω πάντα για το μήκος, καθότι η περίμετρος είναι πολύ απλό να μετρηθεί σωστά. Ίσως το Bou να μπορούσε να διοργανώσει ένα Online Σεμινάριο Σωστής Πουτσομέτρησης γιατί ο καθένας εδώ λέει το μακρύ του και το κοντό του.
ΣΩΣΤΟΣ !!!!!
 

CrazyPussyLicker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
665
Like
2.076
Πόντοι
446
Εγω σταθερα εκει, 13-14-15, συνεχίζω να είμαι η ντροπή του σαϊτ
 

since1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.556
Κριτικές
5
Like
2.530
Πόντοι
736
Measuring Penis Length

Position a ruler or measuring tape at the base of the erect penis , where it attaches to the body.
Press into the pubic bone as far as you can, until you contact the bone. This is especially important if there's a lot of belly fat.
Measure from the base to the end of the tip.
The average erect penis is a little over 5 inches (13 centimeters) long.

Πηγή:
 

Συνημμένα

  • how-to-measure-your-penis-size-906786-01-b72520cfadbf462f999fc6e6db1948e5.png
    how-to-measure-your-penis-size-906786-01-b72520cfadbf462f999fc6e6db1948e5.png
    27,2 KB · Εμφανίσεις: 78

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom