Νέα

Αντίδραση της γυναίκας σε μια πολύ μεγάλη πούτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bellylove
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 194K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Εγώ απορώ με το πόσο μαλάκας πρέπει να είναι κάποιος για να βάζει στην φωτογραφία προφίλ του, την πούτσα του.
Ρώτα τον πατέρα σου.

Είσαι πολύ περισσότερο μαλάκας τελικά από κάποιον που βάζει την πούτσα του για φώτο προφίλ. Πήγαινε γαμήσου τώρα και φέρε μου την είσπραξη
θα παω με την μανα σου, δεν νομιζω να την χαλαει ...

Ένα report στον ψωλαρά μας, πατεράδες, μανάδες, τίποτα δεν έχει αφήσει
Κλάψε φίλε μου κλάψε. Εδώ με κοροϊδεύεις μαζι με τον άλλον δίχως αποδείξεις ότι είμαι ομοφυλόφιλος, αλλά με το που άκουσες για την μανούλα σου θιχτηκες.
Όχι μόνο αυτό αλλά με είπες και μαλακα χωρίς να σε πειράξω.
Όπου φυσάει ο άνεμος...
Επειδή δεν με διαγράφουν για λόγους που δεν ξέρω, απλά θα αλλάξω φωτό προφίλ γιατί μάλλον νιώθεις άβολα.
Εγώ προσωπικά ποτέ δεν κοιτάω φωτό προφίλ άλλων ακόμη και φίλων από εδώ. Μάλλον θα πρέπει να σου αρέσει...

:jerking:

παιξτην βλακάκο γιιατί δεν μπορεις να μου απαντήσεις με επιχειρήματα.

και πριν που μου απάντησες σε μπουκωσα με... τα λόγια.
ετσι και αλλιώς δεν παίζω με άντρες.
πάντως από την φωτό προφίλ παρατήρησα 2 πράγματα, δίχως να είμαι ψυχολόγος.
1) όσο και να τεντώνεσαι το ίδιο χοντρός με σάπιο σώμα θα είσαι, οπότε μην προσπαθείς να κοροϊδέψεις κανέναν, ουτε τον ιδιο σου τον εαυτό
2) για να βάζεις στην μάπα σου έναν μινώταυρο, φαντάσου για τι σκατόφατσα θα είσαι

ελπίζω να μην σε πειράζει η νέα φωτό προφίλ μου και να μην με διαγράψουν
κρίμα οι 50 κριτικές, οι πολλές ενημερώσεις και τα respect που έχω παρει απο για την βοήθεια που έχω προσφέρει σε άλλα μέλη από αυτό το (μπουρδελο)site...

Κανονικός βλάκας... Στην φωτογραφία είναι ο Pablo Picasso τύπε, όχι εγώ...
οκ, είμαι λάθος... μονο εκει
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 131614

Επισκέπτης
Αφιστε τα μοισι κε αρχοισται το γαμισοι :confused::confused::confused:
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796

Eric(4)

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
3.883
Like
3.030
Πόντοι
1.706
Αλλαζουμε το ονομα του θρεντ σε αντιδραση ομοφοβικων σε μεγαλη πουτσα
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
παμπλο πικασο μπορεις να υποβαλλεις μηνυση στην διωξη ηλεκτρονικου εγκληματος

Για ποιό λόγο; ο τυπάκος είναι λίγο χαζούλης τίποτα παραπάνω

φίλε από κόντα τα λες αυτά ή μονο εδώ;
η μανα σου εχει άλλον έξυπνο ή δεν αντεχε τόσους genius και αρκέστηκε σε εσένα;:confused:

εγω είμαι λίγο χαζούλης, εσύ όμως είσαι πολύ κομπλεξικός και πάρα πολύ μαλάκας:wink:
 

Eric(4)

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
3.883
Like
3.030
Πόντοι
1.706
Εχει πολλους keyboard warriors το σαιτ μαν βγαζουνε αποθημενα
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Εχει πολλους keyboard warriors το σαιτ μαν βγαζουνε αποθημενα

Άμα τα βάλω όλα τα δεδομένα κάτω θα καταλάβει ακόμα και αυτός για το πόσα κιλά μαλακας είναι.

1) Με βρίζει με πλάγιο τρόπο, ο οποίος είναι πολύ χειρότερος αν μου τα έλεγε στα ίσια. Αυτό είναι δείγμα κοτουλας.

2) Ένας άλλος μαλακας με λέει με πλάγιο τρόπο πισωγλεντη και το θεωρεί αστείο βάζοντας screenshot ένα ποστ μου που πουθενά δεν αφήνω καν υπονοούμενα ότι είμαι ομοφυλόφιλος ή τραβελι ή πουστρακος.

3) Όταν ακούει κάτι για την μανούλα του θίγεται και άρχισε την κλάψα για να με κάνουν ρεπορτ. Που να ήξερε ο βλακακος ότι στο παρελθόν παρακαλαγα να με διαγράψουν και δεν το έκαναν. Ρωτήστε τον ΝΆΣΟ ΑΘΑΝΑΣΙΆΔΗΣ αν δεν με πιστεύετε.
Σιγά να μην με διαγράψουν για έναν εκ γενετής ηλίθιο.

4) Όταν του απαντάω με επιχειρήματα δεν απαντάει καν. Μόνο στο ότι νόμιζα ότι είναι αυτός στην φώτο προφίλ απάντησε γιατί πολύ απλά μόνο εκεί είχε δίκιο προφανώς

5) ο pussy wagon τον κοροϊδευε στα μούτρα του και αυτός δεν το κατάλαβε...

6) Όλο αυτό το χαμό τον έκανε εδώ δίχως αφορμή και δίχως να του δώσει κανείς το δικαίωμα.

Για όλα αυτά είναι κομπλεξικος και πάρα πολύ μαλακας. Αν έχει διαφορετική άποψη να μιλήσει με επιχειρήματα, αν τα βρει.
Ζητά βοήθεια από το pussy wagon, σίγουρη επιτυχία.
 

since1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.556
Κριτικές
5
Like
2.530
Πόντοι
736
H "μανούλα" μου και ο "πατερούλης" μου όπως γράφεις μαλακισμένο, που τόλμησες να τους πιάσεις στο βόθρο που έχεις για στόμα, είναι 76 χρονών άνθρωποι, αξιοπρεπέστατοι. Από την άλλη εσύ είσαι ένα σκουπίδι που φωτογραφίζει την πούτσα του και την ανεβάζει σε site που οι επισκέπτες είναι 98% άντρες, για ποιό λόγο άραγε; Και όταν σου πούνε "πόσο μαλάκας είσαι για να βάζεις την πούτσα σου φώτο προφίλ" προσβάλλεσαι.

Εντάξει το βαρέλι δεν έχει πάτο εδώ στο μπου, και επειδή σε όλα τα άλλα forum και site υπάρχει σοβαρός έλεγχος, όλα τα σκουπίδια καταλήγουν εδώ.
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
H "μανούλα" μου και ο "πατερούλης" μου όπως γράφεις μαλακισμένο, που τόλμησες να τους πιάσεις στο βόθρο που έχεις για στόμα, είναι 76 χρονών άνθρωποι, αξιοπρεπέστατοι. Από την άλλη εσύ είσαι ένα σκουπίδι που φωτογραφίζει την πούτσα του και την ανεβάζει σε site που οι επισκέπτες είναι 98% άντρες. Και όταν σου πούνε "πόσο μαλάκας είσαι για να βάζεις την πούτσα σου φώτο προφίλ" προσβάλλεσαι.
Τι είπα για τον πατερουλη και την μανούλα σου; Πες μου τι είπα;
Ένα "Ρώτα τον πατέρα σου" και "φέρε την μάνα σου" είπα. Δεν βλέπω βρισιά ή οτιδήποτε που τους μειώνει πέρα του ότι γέννησαν εσένα.
Δεν ξέρω πόσοι είναι άντρες από εδώ αλλά ξέρω ότι έχω γαμησει από εδώ... Γυναίκα... δίχως να είναι πουτανα...και δίχως να δείξω πουτσα ή οτιδήποτε.
Την φωτογραφία σου είπα γιατί την άλλαξα, δεν έχω κανένα θέμα να την ξαναβάλω. Δεν ενοχλώ κανέναν άλλωστε και έχουμε και δημοκρατία... πιστεύω.
Αρκεί να μην υπάρχουν μαλακες σαν εσένα και πουστρακια να μου τα πρήζουν σε πμ.


Ακόμα να με μπαναρουν;
 

Eric(4)

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
3.883
Like
3.030
Πόντοι
1.706
Ταραζονται αμα βλεπουν πουτσα καβλωμενη ξυπναει ο αλλος τους εαυτος ο καταπιεσμενος και θελουν να την αρπαξουν στο στομα να της δωσουν να καταλαβει
 

since1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.556
Κριτικές
5
Like
2.530
Πόντοι
736
H "μανούλα" μου και ο "πατερούλης" μου όπως γράφεις μαλακισμένο, που τόλμησες να τους πιάσεις στο βόθρο που έχεις για στόμα, είναι 76 χρονών άνθρωποι, αξιοπρεπέστατοι. Από την άλλη εσύ είσαι ένα σκουπίδι που φωτογραφίζει την πούτσα του και την ανεβάζει σε site που οι επισκέπτες είναι 98% άντρες. Και όταν σου πούνε "πόσο μαλάκας είσαι για να βάζεις την πούτσα σου φώτο προφίλ" προσβάλλεσαι.
Τι είπα για τον πατερουλη και την μανούλα σου; Πες μου τι είπα;
Ένα "Ρώτα τον πατέρα σου" και "φέρε την μάνα σου" είπα. Δεν βλέπω βρισιά ή οτιδήποτε που τους μειώνει πέρα του ότι γέννησαν εσένα.
Δεν ξέρω πόσοι είναι άντρες από εδώ αλλά ξέρω ότι έχω γαμησει από εδώ... Γυναίκα... δίχως να είναι πουτανα...και δίχως να δείξω πουτσα ή οτιδήποτε.
Την φωτογραφία σου είπα γιατί την άλλαξα, δεν έχω κανένα θέμα να την ξαναβάλω. Δεν ενοχλώ κανέναν άλλωστε και έχουμε και δημοκρατία... πιστεύω.
Αρκεί να μην υπάρχουν μαλακες σαν εσένα και πουστρακια να μου τα πρήζουν σε πμ.


Ακόμα να με μπαναρουν;

Τύπε λύσε μου μία απορία. Με 17,6 εκατοστά, φτάνει να χώσεις την πούτσα σου στον κώλο σου;
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
H "μανούλα" μου και ο "πατερούλης" μου όπως γράφεις μαλακισμένο, που τόλμησες να τους πιάσεις στο βόθρο που έχεις για στόμα, είναι 76 χρονών άνθρωποι, αξιοπρεπέστατοι. Από την άλλη εσύ είσαι ένα σκουπίδι που φωτογραφίζει την πούτσα του και την ανεβάζει σε site που οι επισκέπτες είναι 98% άντρες. Και όταν σου πούνε "πόσο μαλάκας είσαι για να βάζεις την πούτσα σου φώτο προφίλ" προσβάλλεσαι.
Τι είπα για τον πατερουλη και την μανούλα σου; Πες μου τι είπα;
Ένα "Ρώτα τον πατέρα σου" και "φέρε την μάνα σου" είπα. Δεν βλέπω βρισιά ή οτιδήποτε που τους μειώνει πέρα του ότι γέννησαν εσένα.
Δεν ξέρω πόσοι είναι άντρες από εδώ αλλά ξέρω ότι έχω γαμησει από εδώ... Γυναίκα... δίχως να είναι πουτανα...και δίχως να δείξω πουτσα ή οτιδήποτε.
Την φωτογραφία σου είπα γιατί την άλλαξα, δεν έχω κανένα θέμα να την ξαναβάλω. Δεν ενοχλώ κανέναν άλλωστε και έχουμε και δημοκρατία... πιστεύω.
Αρκεί να μην υπάρχουν μαλακες σαν εσένα και πουστρακια να μου τα πρήζουν σε πμ.


Ακόμα να με μπαναρουν;

Τύπε λύσε μου μία απορία. Με 17,6 εκατοστά, φτάνει να χώσεις την πούτσα σου στον κώλο σου;
Το 17.6 δεν σημαίνει αυτό βλακακο.
Συνεχίζεις να μιλάς για την ψωλή μου. Ύποπτο...
Επίσης συνεχίζεις να μου μιλάς λες και είμαι ομοφυλόφιλος.
Για αυτό και ότι προανέφερα είσαι πολλά κιλά μαλακας
 

since1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.556
Κριτικές
5
Like
2.530
Πόντοι
736
H "μανούλα" μου και ο "πατερούλης" μου όπως γράφεις μαλακισμένο, που τόλμησες να τους πιάσεις στο βόθρο που έχεις για στόμα, είναι 76 χρονών άνθρωποι, αξιοπρεπέστατοι. Από την άλλη εσύ είσαι ένα σκουπίδι που φωτογραφίζει την πούτσα του και την ανεβάζει σε site που οι επισκέπτες είναι 98% άντρες. Και όταν σου πούνε "πόσο μαλάκας είσαι για να βάζεις την πούτσα σου φώτο προφίλ" προσβάλλεσαι.
Τι είπα για τον πατερουλη και την μανούλα σου; Πες μου τι είπα;
Ένα "Ρώτα τον πατέρα σου" και "φέρε την μάνα σου" είπα. Δεν βλέπω βρισιά ή οτιδήποτε που τους μειώνει πέρα του ότι γέννησαν εσένα.
Δεν ξέρω πόσοι είναι άντρες από εδώ αλλά ξέρω ότι έχω γαμησει από εδώ... Γυναίκα... δίχως να είναι πουτανα...και δίχως να δείξω πουτσα ή οτιδήποτε.
Την φωτογραφία σου είπα γιατί την άλλαξα, δεν έχω κανένα θέμα να την ξαναβάλω. Δεν ενοχλώ κανέναν άλλωστε και έχουμε και δημοκρατία... πιστεύω.
Αρκεί να μην υπάρχουν μαλακες σαν εσένα και πουστρακια να μου τα πρήζουν σε πμ.


Ακόμα να με μπαναρουν;

Τύπε λύσε μου μία απορία. Με 17,6 εκατοστά, φτάνει να χώσεις την πούτσα σου στον κώλο σου;
Το 17.6 δεν σημαίνει αυτό βλακακο.
Συνεχίζεις να μιλάς για την ψωλή μου. Ύποπτο...
Επίσης συνεχίζεις να μου μιλάς λες και είμαι ομοφυλόφιλος.
Για αυτό και ότι προανέφερα είσαι πολλά κιλά μαλακας

Δε γαμιέσαι ρε μαλάκα απογευματιάτικο, άντε γεμίσαμε άμφι σκουπίδια εδώ μέσα.
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
H "μανούλα" μου και ο "πατερούλης" μου όπως γράφεις μαλακισμένο, που τόλμησες να τους πιάσεις στο βόθρο που έχεις για στόμα, είναι 76 χρονών άνθρωποι, αξιοπρεπέστατοι. Από την άλλη εσύ είσαι ένα σκουπίδι που φωτογραφίζει την πούτσα του και την ανεβάζει σε site που οι επισκέπτες είναι 98% άντρες. Και όταν σου πούνε "πόσο μαλάκας είσαι για να βάζεις την πούτσα σου φώτο προφίλ" προσβάλλεσαι.
Τι είπα για τον πατερουλη και την μανούλα σου; Πες μου τι είπα;
Ένα "Ρώτα τον πατέρα σου" και "φέρε την μάνα σου" είπα. Δεν βλέπω βρισιά ή οτιδήποτε που τους μειώνει πέρα του ότι γέννησαν εσένα.
Δεν ξέρω πόσοι είναι άντρες από εδώ αλλά ξέρω ότι έχω γαμησει από εδώ... Γυναίκα... δίχως να είναι πουτανα...και δίχως να δείξω πουτσα ή οτιδήποτε.
Την φωτογραφία σου είπα γιατί την άλλαξα, δεν έχω κανένα θέμα να την ξαναβάλω. Δεν ενοχλώ κανέναν άλλωστε και έχουμε και δημοκρατία... πιστεύω.
Αρκεί να μην υπάρχουν μαλακες σαν εσένα και πουστρακια να μου τα πρήζουν σε πμ.


Ακόμα να με μπαναρουν;

Τύπε λύσε μου μία απορία. Με 17,6 εκατοστά, φτάνει να χώσεις την πούτσα σου στον κώλο σου;
Το 17.6 δεν σημαίνει αυτό βλακακο.
Συνεχίζεις να μιλάς για την ψωλή μου. Ύποπτο...
Επίσης συνεχίζεις να μου μιλάς λες και είμαι ομοφυλόφιλος.
Για αυτό και ότι προανέφερα είσαι πολλά κιλά μαλακας

Δε γαμιέσαι ρε μαλάκα απογευματιάτικο, άντε γεμίσαμε άμφι σκουπίδια εδώ μέσα.

Ο έξυπνος παραδέχεται, ο πονηρός δικαιολογείται, ο βλάκας επιμένει.
Ο μαλακας επιμένει, βρίζει και κοροϊδεύει κιόλας.

Φίλε για τελευταία φορά θα σου πω ότι είμαι straight.

Ακόμα να μιλήσεις με επιχειρήματα

Να σε χαίρεται οι αξιοπρεπέστατη μανούλα σου
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.267
Κριτικές
7
Like
38.109
Πόντοι
10.411
Κάπως έτσι αντιδρούν :2funny: :2funny:

giphy.webp
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296
Παλιότερα είχα κόλλημα με το μέγεθος καθώς η 1η μου σχέση μου είχε παινέψει πολύ την πούτσα.
Τεράστιος έλεγε κτλ.
Όμως χωρίς να το καταλάβω η γυναίκα αυτή μου έκανε κακό γιατί

1)αν πήγαινα με κάποια άλλη και δεν έκανε κανένα comment το έπαιρνα στραβά

2)κάποιες φορές έπεσα πάνω σε γκόμενα που ο πρώην της όντως τον είχε τεράστιο.
Θα μου μείνει περίπτωση με πρωην με 25 πόντους θηρίο.

Ωστόσο έκανα τον κόπο και τον μέτρησα καθαρά για να έχω μια δική μου άποψη και όχι να γίνομαι έρμαιο της καθεμιάς είτε για ανέβασμα της αυτοπεποίθησης έίτε για κατέβασμα.

19 εκατοστά λοιπόν και κάτι ψιλά αν είναι σε τέρμα στύση.

Είναι ένα καλό μέγεθος.

Δεν είναι ότι είμαι ο Holmes αλλά οκ...
Πότε χαλάρωσα;Όταν έπαψα να δίνω σημασία και απλά απόλαυσα το σεξ!
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Τι είπα για τον πατερουλη και την μανούλα σου; Πες μου τι είπα;
Ένα "Ρώτα τον πατέρα σου" και "φέρε την μάνα σου" είπα. Δεν βλέπω βρισιά ή οτιδήποτε που τους μειώνει πέρα του ότι γέννησαν εσένα.

Είσαι πολύ περισσότερο μαλάκας τελικά από κάποιον που βάζει την πούτσα του για φώτο προφίλ. Πήγαινε γαμήσου τώρα και φέρε μου την είσπραξη
θα παω με την μανα σου, δεν νομιζω να την χαλαει ...

Tύπε μου το καλύτερο από όλα είναι που έβαλες και το απόφθεγμα.

Ο έξυπνος παραδέχεται, ο πονηρός δικαιολογείται, ο βλάκας επιμένει.
Ο μαλακας επιμένει, βρίζει και κοροϊδεύει κιόλας.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Ο πικασο εφαγε γερο στραπονιασμα πιστευω οτι στανταρ θα εχει βαλει τα κλαματα,ειναι ευαισθητουλης.
Δεν θα τον πειραζω αλλο με τα πολιτικα γιατι ειναι ενα ευαίσθητο δεξιο αβγαλτο παιδαριον.
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Τι είπα για τον πατερουλη και την μανούλα σου; Πες μου τι είπα;
Ένα "Ρώτα τον πατέρα σου" και "φέρε την μάνα σου" είπα. Δεν βλέπω βρισιά ή οτιδήποτε που τους μειώνει πέρα του ότι γέννησαν εσένα.

Είσαι πολύ περισσότερο μαλάκας τελικά από κάποιον που βάζει την πούτσα του για φώτο προφίλ. Πήγαινε γαμήσου τώρα και φέρε μου την είσπραξη
θα παω με την μανα σου, δεν νομιζω να την χαλαει ...

Tύπε μου το καλύτερο από όλα είναι που έβαλες και το απόφθεγμα.

Ο έξυπνος παραδέχεται, ο πονηρός δικαιολογείται, ο βλάκας επιμένει.
Ο μαλακας επιμένει, βρίζει και κοροϊδεύει κιόλας.
τι είπα;
θα παω με την μανα του να φερω την είσπραξη εννοούσα.
δεν φταίω που τσίμπησε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom