Νέα

Αντίδραση της γυναίκας σε μια πολύ μεγάλη πούτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bellylove
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 194K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Εγώ απορώ με το πόσο μαλάκας πρέπει να είναι κάποιος για να βάζει στην φωτογραφία προφίλ του, την πούτσα του.

τύπε προχώρησε πίστα ο τυπος. τωρα ψαχνει γαμια για παρτουζα και καλα :confused:

επομενη πίστα τα τραβελονηματα :confused:
Το ότι δεν μπορείς να κάνεις straight παρτουζα δεν σημαίνει ότι δεν κάνουν οι άλλοι...
 

Katz

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Οκτ 2017
Μηνύματα
486
Κριτικές
33
Like
3.415
Πόντοι
2.591
Φίλες μου πάντως μου έχουν πει ότι ΔΕΝ τους αρέσουν πι πολύ μεγάλες πουτσες γιατί πονάνε και δεν το απολαμβάνουν . Καλύτερα να έχει πάχος η πουτσα και καλή διάρκεια σε στύση και στο γαμησι. Το πιο σημαντικό από όλα είναι το πως χειρίζεται ο καθένας το μόριο του στη τελική. Σε αυτό συμφωνούν όλες οι γυναίκες
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.486
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Γυρω στα 16 και χοντρη την εχω... ως τωρα ολες ικανοποιημενες... ειδικα σε ξεκωλιασματα δινω πονο λογω παχους!
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Εγώ απορώ με το πόσο μαλάκας πρέπει να είναι κάποιος για να βάζει στην φωτογραφία προφίλ του, την πούτσα του.
ελα πες οτι σου εριξε την αυτοπεποιθηση τωρα και ασε τα σαπια.
Ηδη ο προμοτορας με τους 11 ποντους πουλακι απελπιστηκε.
Ηρεμιστε και εσυ και ο προμοτορας θα σας κατσουν οι γκομενες και ας μην αισθανονται.
 
  • Like
Αντιδράσεις: nikg

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Γυρω στα 16 και χοντρη την εχω... ως τωρα ολες ικανοποιημενες... ειδικα σε ξεκωλιασματα δινω πονο λογω παχους!
εσενα ρε καργαμουνη δεν σου σηκωνεται ελεγες πως τωρα τις ξεκωλιαζεις?
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Εκτός από το μήκος υπάρχουν και άλλες παράμετροι που μετράνε εξίσου:

1. Σκληρότητα. Ποια θέλει ένα μαλακό πέος;

2. Πάχος/διάμετρος. Τι δουλειά να κάνει ένα πέος - μακαρόνι;

3. Διάρκεια/ αντοχή. Καλό το μεγάλο πέος, αλλά αν εξαφανίζεται μετά από 2 λεπτά;


Συμπέρασμα. Τι να το κάνεις το μεγάλο πέος αν δεν έχεις τα τρία παραπάνω στοιχεία;;;

Πιστεύω πως πολύ δύσκολα ένα πραγματικά μεγάλο πέος έχει και τα τρία χαρακτηριστικά.
στεκακι καταλαβαμε και εσυ μικροτσουτσουνος.
Μηπως ολοι οι δεξιοι ειναι μπαμιες τελικα?
 

since1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.556
Κριτικές
5
Like
2.530
Πόντοι
736
Εγώ απορώ με το πόσο μαλάκας πρέπει να είναι κάποιος για να βάζει στην φωτογραφία προφίλ του, την πούτσα του.
Ρώτα τον πατέρα σου.

Είσαι πολύ περισσότερο μαλάκας τελικά από κάποιον που βάζει την πούτσα του για φώτο προφίλ. Πήγαινε γαμήσου τώρα και φέρε μου την είσπραξη
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.829
Κριτικές
21
Like
10.918
Πόντοι
3.346
Εκτός από το μήκος υπάρχουν και άλλες παράμετροι που μετράνε εξίσου:

1. Σκληρότητα. Ποια θέλει ένα μαλακό πέος;

2. Πάχος/διάμετρος. Τι δουλειά να κάνει ένα πέος - μακαρόνι;

3. Διάρκεια/ αντοχή. Καλό το μεγάλο πέος, αλλά αν εξαφανίζεται μετά από 2 λεπτά;


Συμπέρασμα. Τι να το κάνεις το μεγάλο πέος αν δεν έχεις τα τρία παραπάνω στοιχεία;;;

Πιστεύω πως πολύ δύσκολα ένα πραγματικά μεγάλο πέος έχει και τα τρία χαρακτηριστικά.
Συμφωνώ 100%. Είναι πράγματι σπάνιο να συναντήσεις κάποιον που να έχει όλο το πακέτο. Και ίσως είναι και "παιχνίδι" της φύσης να σε προικεί με κάτι πχ μεγάλη ψωλή, αλλά να σου αφαιρεί από κάτι άλλο πχ αντοχή
 

since1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.556
Κριτικές
5
Like
2.530
Πόντοι
736


:2funny::2funny::2funny:
 

Συνημμένα

  • Screenshot 2020-11-21 at 3.10.29 PM.png
    Screenshot 2020-11-21 at 3.10.29 PM.png
    64,6 KB · Εμφανίσεις: 104

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Εγώ απορώ με το πόσο μαλάκας πρέπει να είναι κάποιος για να βάζει στην φωτογραφία προφίλ του, την πούτσα του.
Ρώτα τον πατέρα σου.

Είσαι πολύ περισσότερο μαλάκας τελικά από κάποιον που βάζει την πούτσα του για φώτο προφίλ. Πήγαινε γαμήσου τώρα και φέρε μου την είσπραξη
θα παω με την μανα σου, δεν νομιζω να την χαλαει ...
 

since1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.556
Κριτικές
5
Like
2.530
Πόντοι
736
Εγώ απορώ με το πόσο μαλάκας πρέπει να είναι κάποιος για να βάζει στην φωτογραφία προφίλ του, την πούτσα του.
Ρώτα τον πατέρα σου.

Είσαι πολύ περισσότερο μαλάκας τελικά από κάποιον που βάζει την πούτσα του για φώτο προφίλ. Πήγαινε γαμήσου τώρα και φέρε μου την είσπραξη
θα παω με την μανα σου, δεν νομιζω να την χαλαει ...

Ένα report στον ψωλαρά μας, πατεράδες, μανάδες, τίποτα δεν έχει αφήσει
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Εγώ απορώ με το πόσο μαλάκας πρέπει να είναι κάποιος για να βάζει στην φωτογραφία προφίλ του, την πούτσα του.
Ρώτα τον πατέρα σου.

Είσαι πολύ περισσότερο μαλάκας τελικά από κάποιον που βάζει την πούτσα του για φώτο προφίλ. Πήγαινε γαμήσου τώρα και φέρε μου την είσπραξη
θα παω με την μανα σου, δεν νομιζω να την χαλαει ...

Ένα report στον ψωλαρά μας, πατεράδες, μανάδες, τίποτα δεν έχει αφήσει
Κλάψε φίλε μου κλάψε. Εδώ με κοροϊδεύεις μαζι με τον άλλον δίχως αποδείξεις ότι είμαι ομοφυλόφιλος, αλλά με το που άκουσες για την μανούλα σου θιχτηκες.
Όχι μόνο αυτό αλλά με είπες και μαλακα χωρίς να σε πειράξω.
Όπου φυσάει ο άνεμος...
Επειδή δεν με διαγράφουν για λόγους που δεν ξέρω, απλά θα αλλάξω φωτό προφίλ γιατί μάλλον νιώθεις άβολα.
Εγώ προσωπικά ποτέ δεν κοιτάω φωτό προφίλ άλλων ακόμη και φίλων από εδώ. Μάλλον θα πρέπει να σου αρέσει...
 

Eric(4)

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
3.883
Like
3.030
Πόντοι
1.706
Ειναι ομοφοβικοι γιαυτο οταν βλεπουν πουτσα κατι παθαινουν κατα βαθος τους αρεσει θελουν να την φανε
 

since1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.556
Κριτικές
5
Like
2.530
Πόντοι
736
Εγώ απορώ με το πόσο μαλάκας πρέπει να είναι κάποιος για να βάζει στην φωτογραφία προφίλ του, την πούτσα του.
Ρώτα τον πατέρα σου.

Είσαι πολύ περισσότερο μαλάκας τελικά από κάποιον που βάζει την πούτσα του για φώτο προφίλ. Πήγαινε γαμήσου τώρα και φέρε μου την είσπραξη
θα παω με την μανα σου, δεν νομιζω να την χαλαει ...

Ένα report στον ψωλαρά μας, πατεράδες, μανάδες, τίποτα δεν έχει αφήσει
Κλάψε φίλε μου κλάψε. Εδώ με κοροϊδεύεις μαζι με τον άλλον δίχως αποδείξεις ότι είμαι ομοφυλόφιλος, αλλά με το που άκουσες για την μανούλα σου θιχτηκες.
Όχι μόνο αυτό αλλά με είπες και μαλακα χωρίς να σε πειράξω.
Όπου φυσάει ο άνεμος...
Επειδή δεν με διαγράφουν για λόγους που δεν ξέρω, απλά θα αλλάξω φωτό προφίλ γιατί μάλλον νιώθεις άβολα.
Εγώ προσωπικά ποτέ δεν κοιτάω φωτό προφίλ άλλων ακόμη και φίλων από εδώ. Μάλλον θα πρέπει να σου αρέσει...

:jerking:
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
διαγραψε τα ποστ που βριζεις διαφορετικα θα σε μπαναρουν


υπεβαλλα μολις αναφορα

εγω σκεψου εκανα αναφορα στον συντροφο αριστερο τιγρη επειδη εβριζε μανες

οπωτε βγαλε και τη φατσα σου απο φωτο προφιλ γιατι θα βρεις καναν μπελα

μπορει να σε βρουνε

ο πικασο ειναι δεξιος αλλα εκανα την αναφορα γιατι το επιπεδο εχει πεσει
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Εγώ απορώ με το πόσο μαλάκας πρέπει να είναι κάποιος για να βάζει στην φωτογραφία προφίλ του, την πούτσα του.
Ρώτα τον πατέρα σου.

Είσαι πολύ περισσότερο μαλάκας τελικά από κάποιον που βάζει την πούτσα του για φώτο προφίλ. Πήγαινε γαμήσου τώρα και φέρε μου την είσπραξη
θα παω με την μανα σου, δεν νομιζω να την χαλαει ...

Ένα report στον ψωλαρά μας, πατεράδες, μανάδες, τίποτα δεν έχει αφήσει
Κλάψε φίλε μου κλάψε. Εδώ με κοροϊδεύεις μαζι με τον άλλον δίχως αποδείξεις ότι είμαι ομοφυλόφιλος, αλλά με το που άκουσες για την μανούλα σου θιχτηκες.
Όχι μόνο αυτό αλλά με είπες και μαλακα χωρίς να σε πειράξω.
Όπου φυσάει ο άνεμος...
Επειδή δεν με διαγράφουν για λόγους που δεν ξέρω, απλά θα αλλάξω φωτό προφίλ γιατί μάλλον νιώθεις άβολα.
Εγώ προσωπικά ποτέ δεν κοιτάω φωτό προφίλ άλλων ακόμη και φίλων από εδώ. Μάλλον θα πρέπει να σου αρέσει...

:jerking:

παιξτην βλακάκο γιιατί δεν μπορεις να μου απαντήσεις με επιχειρήματα.

και πριν που μου απάντησες σε μπουκωσα με... τα λόγια.
ετσι και αλλιώς δεν παίζω με άντρες.
πάντως από την φωτό προφίλ παρατήρησα 2 πράγματα, δίχως να είμαι ψυχολόγος.
1) όσο και να τεντώνεσαι το ίδιο χοντρός με σάπιο σώμα θα είσαι, οπότε μην προσπαθείς να κοροϊδέψεις κανέναν, ουτε τον ιδιο σου τον εαυτό
2) για να βάζεις στην μάπα σου έναν μινώταυρο, φαντάσου για τι σκατόφατσα θα είσαι

ελπίζω να μην σε πειράζει η νέα φωτό προφίλ μου και να μην με διαγράψουν
κρίμα οι 50 κριτικές, οι πολλές ενημερώσεις και τα respect που έχω παρει απο για την βοήθεια που έχω προσφέρει σε άλλα μέλη από αυτό το (μπουρδελο)site...
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
παμπλο πικασο μπορεις να υποβαλλεις μηνυση στην διωξη ηλεκτρονικου εγκληματος

 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Ειναι ομοφοβικοι γιαυτο οταν βλεπουν πουτσα κατι παθαινουν κατα βαθος τους αρεσει θελουν να την φανε
δεν ξερω τι είναι δεν είμαι ψυχολόγος. εγω ξερω ότι γράφει off topic και ζητάει και τα ρέστα...
τελικά πήρε τα αρχιδια μου...
 

since1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.556
Κριτικές
5
Like
2.530
Πόντοι
736
Εγώ απορώ με το πόσο μαλάκας πρέπει να είναι κάποιος για να βάζει στην φωτογραφία προφίλ του, την πούτσα του.
Ρώτα τον πατέρα σου.

Είσαι πολύ περισσότερο μαλάκας τελικά από κάποιον που βάζει την πούτσα του για φώτο προφίλ. Πήγαινε γαμήσου τώρα και φέρε μου την είσπραξη
θα παω με την μανα σου, δεν νομιζω να την χαλαει ...

Ένα report στον ψωλαρά μας, πατεράδες, μανάδες, τίποτα δεν έχει αφήσει
Κλάψε φίλε μου κλάψε. Εδώ με κοροϊδεύεις μαζι με τον άλλον δίχως αποδείξεις ότι είμαι ομοφυλόφιλος, αλλά με το που άκουσες για την μανούλα σου θιχτηκες.
Όχι μόνο αυτό αλλά με είπες και μαλακα χωρίς να σε πειράξω.
Όπου φυσάει ο άνεμος...
Επειδή δεν με διαγράφουν για λόγους που δεν ξέρω, απλά θα αλλάξω φωτό προφίλ γιατί μάλλον νιώθεις άβολα.
Εγώ προσωπικά ποτέ δεν κοιτάω φωτό προφίλ άλλων ακόμη και φίλων από εδώ. Μάλλον θα πρέπει να σου αρέσει...

:jerking:

παιξτην βλακάκο γιιατί δεν μπορεις να μου απαντήσεις με επιχειρήματα.

και πριν που μου απάντησες σε μπουκωσα με... τα λόγια.
ετσι και αλλιώς δεν παίζω με άντρες.
πάντως από την φωτό προφίλ παρατήρησα 2 πράγματα, δίχως να είμαι ψυχολόγος.
1) όσο και να τεντώνεσαι το ίδιο χοντρός με σάπιο σώμα θα είσαι, οπότε μην προσπαθείς να κοροϊδέψεις κανέναν, ουτε τον ιδιο σου τον εαυτό
2) για να βάζεις στην μάπα σου έναν μινώταυρο, φαντάσου για τι σκατόφατσα θα είσαι

ελπίζω να μην σε πειράζει η νέα φωτό προφίλ μου και να μην με διαγράψουν
κρίμα οι 50 κριτικές, οι πολλές ενημερώσεις και τα respect που έχω παρει απο για την βοήθεια που έχω προσφέρει σε άλλα μέλη από αυτό το (μπουρδελο)site...

Κανονικός βλάκας... Στην φωτογραφία είναι ο Pablo Picasso τύπε, όχι εγώ...

 

Συνημμένα

  • Webp.net-compress-image-2020-03-25T134600.126.jpg
    Webp.net-compress-image-2020-03-25T134600.126.jpg
    30 KB · Εμφανίσεις: 60

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom