Νέα

Ανταλλαγή ζευγαριών – συντρόφων - swinging...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Andras37Athina
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 165K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

θα ανταλλασες συντροφο?

  • ΝΑΙ

    Ψήφοι: 60 85,7%
  • ΟΧΙ

    Ψήφοι: 10 14,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    70

Artemis1908

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
Στο club της αχαρνων μπορεις να μπεις και χωρις γυνεκα?
 

kotsakos

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
261
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
1
Μονο ζευγαρια και γυναικες μονες μπορουνε να μπουνε στο νιρβανα αντρες δεν αφηνουνε.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.423
Κριτικές
61
Like
42.542
Πόντοι
22.785
ελατε οποιος θελη να παρη την κολιτη μου ........
της αρεσουνε τα πλεγματα καθ οτιν λεσβια............. :s&m_1: :s&m_2:
 

ugabuga

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2007
Μηνύματα
239
Like
0
Πόντοι
1
ελατε οποιος θελη να παρη την κολιτη μου ........
της αρεσουνε τα πλεγματα καθ οτιν λεσβια............. :s&m_1: :s&m_2:

Εφόσον είναι λεσβία δεν θα έχει πρόβλημα αν στα πλέγματα υπάρχουν και άντρες (αφού μιλάμε για ζευγάρια κλπ)...;;;
 

Sexpeare in Luv

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2008
Μηνύματα
838
Like
2
Πόντοι
6
Στο club της αχαρνων μπορεις να μπεις και χωρις γυνεκα?

Παίζει και swing στο κλαμπ στην Αχαρνών???  :dancing: :dancing: :dancing:


Σουίνγκ
Το σουίνγκ (swing) είναι ένα είδος της τζαζ μουσικής που έγινε αυτόνομο και αναγνωρίσιμο στυλ κατά τη δεκαετία του 1930 στις Η.Π.Α. Αποτελεί ουσιαστικά ένα ενδιάμεσο σταθμό ανάμεσα στην παραδοσιακή και στη μοντέρνα τζαζ. Η ονομασία του προέρχεται από το αγγλικό ρήμα swing, που σημαίνει κουνιέμαι, αιωρούμαι, ακριβώς γιατί η μουσική ήταν εύθυμη και ρυθμική και γιατί συνδυαζόταν με τον αντίστοιχο χορό που απαιτούσε ευκινησία.

Για όλους τους swingers πάντως προτείνω ανεπιφύλακτα το κάτωθι άλμπουμ

Robbie Williams - Swing When You're Winning

robbiewilliamsswingwhen.jpg
 

kotsakos

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
261
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
1
παντως οσα ζευγαρια ψηνονται για τριο και τετραδες ανετα βρισκουνε και στο λαμδα στην συγγρου.Και δεν μιλαω για gay ειναι και πολυ straight εκει.
 

ugabuga

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2007
Μηνύματα
239
Like
0
Πόντοι
1
παντως οσα ζευγαρια ψηνονται για τριο και τετραδες ανετα βρισκουνε και στο λαμδα στην συγγρου.Και δεν μιλαω για gay ειναι και πολυ straight εκει.

Κάποιο αντίστοιχο στη Θεσσαλονίκη υπάρχει; Δεν έχω ακούσει κάτι σχετικό δυστυχώς... :(
 

xxxxxxx

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά στο Nirvana δεν αφήνουν να μπείς χωρίς γυναίκα είναι γκέτο και είναι δύσκολο να χωθείς εκεί.Υπάρχουν όμως άλλα μαγαζιά και γνωστά όπου μπορείς εύκολα να χωθείς αλλά και να κάνεις κοζι ζευγάρια αλλά και να πλησιάσεις αφου είναι χύμα.Οποιος θέλει ονόματα club pm.Το Σαββάτο είμασταν παρέα σε ένα club και μας το σφυρίξανε απο το μαγαζί ότι είναι εκεί ζευγάρια για παρτούζες.Περνάγανε απο μπροστά μας για να ανέβουν επάνω και καλά πιο prive και κάναμε κοζι τις γκόμενες.Πολυ γέλιο.Μετά χωθήκαμε και εμείς εκεί.Ακόμα μπορεί κανείς εύκολα να μπεί σε site με ζευγάρια αφου και καλά σε πιστοποιούν με καμερά.Αυτό κι αν είχε πλάκα.Εβάλα μια φίλη απο δίπλα και μπήκα.
 

ugabuga

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2007
Μηνύματα
239
Like
0
Πόντοι
1
Παιδιά στο Nirvana δεν αφήνουν να μπείς χωρίς γυναίκα είναι γκέτο και είναι δύσκολο να χωθείς εκεί.Υπάρχουν όμως άλλα μαγαζιά και γνωστά όπου μπορείς εύκολα να χωθείς αλλά και να κάνεις κοζι ζευγάρια αλλά και να πλησιάσεις αφου είναι χύμα.Οποιος θέλει ονόματα club pm.Το Σαββάτο είμασταν παρέα σε ένα club και μας το σφυρίξανε απο το μαγαζί ότι είναι εκεί ζευγάρια για παρτούζες.Περνάγανε απο μπροστά μας για να ανέβουν επάνω και καλά πιο prive και κάναμε κοζι τις γκόμενες.Πολυ γέλιο.Μετά χωθήκαμε και εμείς εκεί.Ακόμα μπορεί κανείς εύκολα να μπεί σε site με ζευγάρια αφου και καλά σε πιστοποιούν με καμερά.Αυτό κι αν είχε πλάκα.Εβάλα μια φίλη απο δίπλα και μπήκα.

Να κάνω μια ερώτηση σχετικά με τα sites για ζευγάρια, πιστοποιήσεις με κάμερες κλπ. Άντε πες ότι έφερες μια φίλη σου για την πιστοποίηση με κάμερα και έγινες μέλος στο site. Μετά τί κάνεις; Απλά παίρνεις μάτι τις φωτογραφίες που έχουν αναρτηθεί στο site;

Γιατί να παίξεις με ζευγάρια θα είναι μάλλον δύσκολο από τη στιγμή που έστω και απλά για να γνωρίσεις ένα άλλο ζευγάρι δε μπορείς να πας σαν single... Πόσο μάλλον για να γίνει και "παιχνίδι" κιόλας!

Αυτά τα ρωτάω γιατί όντας ζευγάρι που κινούμαστε σε sites για ζευγάρια εδώ και χρόνια, δε μπορούμε να καταλάβουμε τί είδους ικανοποίηση αντλεί ένας άντρας που το παίζει ζευγάρι και λέει ψέματα προκειμένου να μπει σε ένα χώρο που είναι εξ ορισμού ανεπιθύμητος.

Αν είναι απλά για το μάτι, τότε κατεβάζοντας μια τσόντα από το internet μπορεί να 'φχαριστηθεί πιο εύκολα.

Αν είναι απλά για να κάνει chat και να χαραμίσει το χρόνο των άλλων μπορεί να επενδύσει το χρόνο του κάνοντας chat σε site για singles όπου έχει απείρως περισσότερες πιθανότητες να πηδήξει τελικά.


Άρα ποιος ο λόγος;

:idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

xxxxxxx

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Ο σκοπός μου είναι να μαθαίνω για τα πάρτυ που γίνονται σε club αλλά και σε σπίτια (και να ενημερώνω και όλους τους φίλους των bourdela.tv για το πού) και να πηγαίνω να ρίχνω μια φίλη απο δίπλα έτσι ώστε να επωφελούμαι και εγώ.Γιατί αυτοί άσχημα θα περάσουν?Στην τελική μπορώ να πάρω μαζί ενα callgirl και να ανταλλάξω με πολλές άλλες εκει.(πληρώνω μια πάω με 10.Καλό ε?).Ακόμα αυτό μπορώ να το πετύχω και σε συναντήσεις με ένα ζευγάρι αφου ολοι μου ζητάνε msn να κανονίσουμε συνάντηση.Ακόμα απέφυγα ευγενικά τους χαρακτηρισμούς και τα emotion που βάζεις εσύ ανοιχτομυαλε μου!!!
 

ugabuga

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2007
Μηνύματα
239
Like
0
Πόντοι
1
Ο σκοπός μου είναι να μαθαίνω για τα πάρτυ που γίνονται σε club αλλά και σε σπίτια (και να ενημερώνω και όλους τους φίλους των bourdela.tv για το πού) και να πηγαίνω να ρίχνω μια φίλη απο δίπλα έτσι ώστε να επωφελούμαι και εγώ.Γιατί αυτοί άσχημα θα περάσουν?Στην τελική μπορώ να πάρω μαζί ενα callgirl και να ανταλλάξω με πολλές άλλες εκει.(πληρώνω μια πάω με 10.Καλό ε?).Ακόμα αυτό μπορώ να το πετύχω και σε συναντήσεις με ένα ζευγάρι αφου ολοι μου ζητάνε msn να κανονίσουμε συνάντηση.Ακόμα απέφυγα ευγενικά τους χαρακτηρισμούς και τα emotion που βάζεις εσύ ανοιχτομυαλε μου!!!

Από τα γραφόμενά σου εύκολα συμπεραίνει κάποιος ότι ονειρεύεσαι όνειρα θερινής νυκτός. Δεν έχεις ιδέα πως λειτουργούν τα πράγματα σε αυτό το χώρο.

Για πες μας λίγο, έχεις πάρει μέρος σε πολλά swinging όργια με call girl ή φίλη σου μέχρι τώρα; Και δε σε έχουν πάρει χαμπάρι από την πρώτη φορά κιόλας, ε;

Και έχεις και πρόχειρη μια φίλη που είναι διατεθειμένη να το κάνει αυτό; Ακόμη και να τη σέρνεις για μια απλή γνωριμία κάθε λίγο και λιγάκι; Και όταν βαρεθεί η μία φίλη θα φέρεις άλλη; Και τι θα πεις σε αυτούς που σε ξέρουν ήδη ότι έχεις άλλη κοπέλα; Ότι της πλήρωσες πλαστική επέμβαση;

Και έχεις πάει σε πολλά σπίτια ενημερώνοντας και άλλους από αυτό το forum όπως λες; Δηλαδή ο άλλος σε έβαλε στο σπίτι του και μάλιστα για παρτούζα έτσι απλά χωρίς να σε ξέρει καλά απλά και μόνο επειδή είστε μέλη στο ίδιο site;

Έχει πάει ποτέ σε οποιαδήποτε παρτούζα; Το έχεις έτσι εύκολο να πας με 10 γυναίκες όπως λες; 10 γυναίκες=20 άτομα. Σε παρτούζα 20 ατόμων χάνεις τη μπάλα. Εκτός και αν το να "πας" είναι για σένα απλά το να τον χώσεις για 5 δευτερόλεπτα σε μία και μετά να πας στην επόμενη.


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Εν ολίγοις αυτά που γράφεις δε γίνονται έτσι εύκολα.

Εγώ ΔΕΝ θα αποφύγω τους χαρακτηρισμούς σκόπιμα γιατί κάτι άτομα σαν και σένα δημιουργούν τεράστιο πρόβλημα στα sites των swingers.

Γιατί ρε φίλε σώνει και καλά πρέπει να μπεις κάπου που είσαι ανεπιθύμητος;

 

xxxxxxx

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Δεν έχεις άδικο σε ένα μόνο.Με πήραν χαμπάρι μια φορά.Είχα πάει Nirvana και μου την έπεσε ο ιδιοκτήτης με κάτι άλλους τύπους ευγενίκα μεν αλλά μου είπε να μην ξαναπατήσω.Αλλα όπως είδα την φάση το Σαββάτο στο oriental club  που ημουνα και ήταν χύμα, ε ναι μπορώ να χωθώ εύκολα και να περάσω καλά και μ αρέσει.Εσυ το ζόρι τραβάς?Οσο για τα site αυτοί μόνοι τους μου κάνανε κατήχηση να μπώ.Πού είναι το δικό σου πρόβλημα πάλι?
 

mindthess

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
146
Like
0
Πόντοι
1
ugabuga εχεις απολυτο δικιο...ομως ποτε δεν θα το βρεις...το να χωνεσαι εκει που δεν σε σπερνουν τ ομονο που καταφερνεισ ειναι να γινεσαι αντιπαθητικος φιλε ΧΧΧΧΧΧ.Θα επρεπε να γνωριζεις την λεξη σεβασμος και να σεβεσαι του καθενος τα θελω.Απο την στιγμη που μπορεισ να βρεις ζευγαρια χωρις να το παιξεις ζευγαρι, ποιος ο λογος να το κανεις? σιγουρα δεν εχεις απαντηση...Αυτο φιλε ειναι λιγουρια....
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Διαβασα με προσοχή σχεδον ολο το θρεντ. Συμφωνώ σε ένα πράγμα. Για να κάνεις swinging, ή πρέπει να έχεις τον/τη σύντροφο χεσμένη ή να έχεις μια σχέση τόσο ''προχωρημένη'' που να μην σε ενοχλεί να βλέπεις την γυναίκα σου να γαμιέται μπροστά στα μάτια σου με άλλον.

Εγω, ομολογώ, δεν έχω φτάσει σε αυτό το επίπεδο ''ωριμότητας''. Μου φαίνεται αδιανόητο αφού και οι 2 σκουπίσουμε τα χύσια των αλλονών από επάνω μας να πάμε σπίτι και να κοιμηθούμε αγγαλίτσα ικανοποιημένοι από την όλη φάση. Μόνο που το σκέφτομαι, γελάω μόνος μου. Αλλά είπαμε. Εγώ είμαι ανώριμος.

Ξέρω βέβαια πολλούς που γνωρίζονται με άλλον αντρα/γυναίκα ακριβώς για το σκοπό αυτό, να πάνε δηλαδή για ανταλλαγή. Αυτό, να με συμπαθάτε, αλλά το βρίσκω ποιό workable.
 

ugabuga

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2007
Μηνύματα
239
Like
0
Πόντοι
1
Δεν έχεις άδικο σε ένα μόνο.Με πήραν χαμπάρι μια φορά.Είχα πάει Nirvana και μου την έπεσε ο ιδιοκτήτης με κάτι άλλους τύπους ευγενίκα μεν αλλά μου είπε να μην ξαναπατήσω.Αλλα όπως είδα την φάση το Σαββάτο στο oriental club  που ημουνα και ήταν χύμα, ε ναι μπορώ να χωθώ εύκολα και να περάσω καλά και μ αρέσει.Εσυ το ζόρι τραβάς?Οσο για τα site αυτοί μόνοι τους μου κάνανε κατήχηση να μπώ.Πού είναι το δικό σου πρόβλημα πάλι?

Μην κάνεις ότι δεν καταλαβαίνεις.

Το oriental club δε ξέρω τι είναι, από όσο ξέρω κανονικό swinger's club (για γνωριμίες μόνο) στην Αθήνα έχει μόνο το Nirvana και 1-2 μή-swingers clubs/bars ακόμη που μπορεί να κάνουν swinger's parties (για γνωριμίες και πάλι μόνο) περιστασιακά.

Σε ποιο site για swinger's σου έκαναν κατήχηση για να μπείς; Γιατί υπάρχουν μόνο 2-3 σοβαρά Ελληνικά sites για swinging με μέλη και η πολιτική τους είναι ξεκάθαρη ως προς τους singles άντρες. Δε μιλάμε για zoo, parea, date και άλλα τέτοια sites γνωριμιών.

Και ποιοι ακριβώς είναι αυτοί που σου έκαναν κατήχηση και τί ιδιότητα έχουν; Είναι οι ιδιοκτήτες/διαχειριστές του site; Είναι swingers μέλη του site; Εντάξει μπορεί, μαλάκες άλλωστε υπάρχουν παντού. Αλλά τι ιδιότητα είχαν αυτοί που σου έκαναν και κατήχηση μάλιστα για να μπεις;

Τέλος, το πρόβλημά μου είναι αυτό που έγραψα στο προηγούμενο post μου. Βέβαια, αν ήσουν όντως σε κάποιο site έστω και σαν fake ζευγάρι θα ήξερες ακριβώς τι πρόβλημα έχουμε με τους singles που το παίζουν ζευγάρι σε τέτοια sites. Είσαι σίγουρος ότι θέλεις να το αναλύσουμε εδώ;
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Διαβασα με προσοχή σχεδον ολο το θρεντ. Συμφωνώ σε ένα πράγμα. Για να κάνεις swinging, ή πρέπει να έχεις τον/τη σύντροφο χεσμένη ή να έχεις μια σχέση τόσο ''προχωρημένη'' που να μην σε ενοχλεί να βλέπεις την γυναίκα σου να γαμιέται μπροστά στα μάτια σου με άλλον.

Εγω, ομολογώ, δεν έχω φτάσει σε αυτό το επίπεδο ''ωριμότητας''. Μου φαίνεται αδιανόητο αφού και οι 2 σκουπίσουμε τα χύσια των αλλονών από επάνω μας να πάμε σπίτι και να κοιμηθούμε αγγαλίτσα ικανοποιημένοι από την όλη φάση. Μόνο που το σκέφτομαι, γελάω μόνος μου. Αλλά είπαμε. Εγώ είμαι ανώριμος.

Ξέρω βέβαια πολλούς που γνωρίζονται με άλλον αντρα/γυναίκα ακριβώς για το σκοπό αυτό, να πάνε δηλαδή για ανταλλαγή. Αυτό, να με συμπαθάτε, αλλά το βρίσκω ποιό workable.

οταν εσυ κανεις σεξουλακι με ολα τα παρελκομενα, μονος σου με αλλες
θεωρεις δλδ οτι σεβεσαι τη γυναικα σου, δεν την εχεις  γραμμενη κ μπορεις το βραδυ να την κρατας αγκαλιτσα κ ολα καλα?

νομιζω να της το αποκαλυψεις.. θα σε παρει μια αγκαλια.. απ τις καλυτερες!
 

mindthess

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
146
Like
0
Πόντοι
1
Διαβασα με προσοχή σχεδον ολο το θρεντ. Συμφωνώ σε ένα πράγμα. Για να κάνεις swinging, ή πρέπει να έχεις τον/τη σύντροφο χεσμένη ή να έχεις μια σχέση τόσο ''προχωρημένη'' που να μην σε ενοχλεί να βλέπεις την γυναίκα σου να γαμιέται μπροστά στα μάτια σου με άλλον.

Εγω, ομολογώ, δεν έχω φτάσει σε αυτό το επίπεδο ''ωριμότητας''. Μου φαίνεται αδιανόητο αφού και οι 2 σκουπίσουμε τα χύσια των αλλονών από επάνω μας να πάμε σπίτι και να κοιμηθούμε αγγαλίτσα ικανοποιημένοι από την όλη φάση. Μόνο που το σκέφτομαι, γελάω μόνος μου. Αλλά είπαμε. Εγώ είμαι ανώριμος.

Ξέρω βέβαια πολλούς που γνωρίζονται με άλλον αντρα/γυναίκα ακριβώς για το σκοπό αυτό, να πάνε δηλαδή για ανταλλαγή. Αυτό, να με συμπαθάτε, αλλά το βρίσκω ποιό workable.

Eχεις σκεφτει ομως και την αλλη περιπτωση?
Ας πουμε ενα ζευγαρι παντρεμενο...χρονια 10...μη μου πεις οτι δεν περναει απο το μυαλο του αντρα να παει με αλλη.. μη μου πεις οτι δεν περναει απο το μυαλο της γυναικασ να παει με αλλον...
Ας υποθεσουμε οτι πηγες με αλλη και πηγε και η γυναικα σου με αλλον και δεν το μαθαινεις ποτε...και μονο την κοροιδια απο τον τυπο που πηδαει την γυναικα σου φτανει..προτιμω να γινοντε ολα με την παρουσια και των 2. παω με αλλη παει με αλλο και βγαζουμε και γουστα....Αυτη ειναι ημια πλευρα.η αλλη ειναι οτι πολες φορες η ερωτικη χημεια 2 ανθρωπων δεν μπορει να εχει ορια...μεσα απο την καυλα βγαινουν φιλε πολλεσ φαντασιωσεις...απλα τις κανεισ πραγματικοτητα..Αν η γυναικα σου σου ελεγε να σου φερει μια φιλη της για τριο,τι θα εκανες? θα πηδουσες απο την χαρα σου...δεν ειναι το ιδιο? απλα το βλεπουμε εγωιστικα....το swinging δεν ειναι πηδημα ειναι φιλοσοφια απολαυσης...εκεινη την ωρα δεν πηδας απολαμβανεις
 

ugabuga

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2007
Μηνύματα
239
Like
0
Πόντοι
1
Διαβασα με προσοχή σχεδον ολο το θρεντ. Συμφωνώ σε ένα πράγμα. Για να κάνεις swinging, ή πρέπει να έχεις τον/τη σύντροφο χεσμένη ή να έχεις μια σχέση τόσο ''προχωρημένη'' που να μην σε ενοχλεί να βλέπεις την γυναίκα σου να γαμιέται μπροστά στα μάτια σου με άλλον.

Εγω, ομολογώ, δεν έχω φτάσει σε αυτό το επίπεδο ''ωριμότητας''. Μου φαίνεται αδιανόητο αφού και οι 2 σκουπίσουμε τα χύσια των αλλονών από επάνω μας να πάμε σπίτι και να κοιμηθούμε αγγαλίτσα ικανοποιημένοι από την όλη φάση. Μόνο που το σκέφτομαι, γελάω μόνος μου. Αλλά είπαμε. Εγώ είμαι ανώριμος.

Ξέρω βέβαια πολλούς που γνωρίζονται με άλλον αντρα/γυναίκα ακριβώς για το σκοπό αυτό, να πάνε δηλαδή για ανταλλαγή. Αυτό, να με συμπαθάτε, αλλά το βρίσκω ποιό workable.

Φίλε ElftexTP,

Δεν είναι θέμα ωριμότητας, είναι θέμα επιλογής.

Το ότι κάποιος κάνει swinging δεν τον καθιστά αυτόματα και πιο ώριμο από κάποιον άλλον που δεν κάνει.

Αυτό το γράφω για να μη "μείνει" στη συζήτηση ότι για κάποιο λόγο θεωρούμε τους swingers πιο ώριμους από τους υπόλοιπους...
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
οταν εσυ κανεις σεξουλακι με ολα τα παρελκομενα, μονος σου με αλλες
θεωρεις δλδ οτι σεβεσαι τη γυναικα σου, δεν την εχεις  γραμμενη κ μπορεις το βραδυ να την κρατας αγκαλιτσα κ ολα καλα?

νομιζω να της το αποκαλυψεις.. θα σε παρει μια αγκαλια.. απ τις καλυτερες!

Το θέμα του θρεντ ειναι το swinging. και σε αυτό απάντησα.

Το θέμα του αλληλο-σεβασμού στην κρυφή απιστία, είναι εντελώς διαφορετικό θέμα. Μη μπερδεύεσαι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom