Νέα

Άννα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα anna!
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 760
  • Εμφανίσεις 197K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

steliossol79

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2014
Μηνύματα
86
Like
126
Πόντοι
0
Όταν βγαίνεις, γράφεις κάτι με τέτοιο τρόπο, που από την μία τρομάζεις τον κόσμο, και στα καπάκια τον καθησυχάζεις γράφοντας "μην πανικοβαλλεστε τώρα όλοι από κατω" κάτι δεν πάει καλά....
Καλείς κατευθείαν την κοπέλα και δεν γράφεις δημόσια "στείλε μνμ προσωπικο"
Έπρεπε ήδη φίλε να είχες στείλει μνμ, μην σου πω να την είχες καλέσει με το έφευγες από τον γιατρό.
Και με την ανάρτηση σου θα έπρεπε να μας ενημερωσεις/προφυλάξεις. Όχι να ψάχνεις να βρεις την Άννα, μετά από κριτική.
Τέλος πάντων, ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό και απλά να στραβώσε με την κοπέλα, με αποτέλεσμα να την δυσφημιζει.
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
12
Like
3.453
Πόντοι
746
Καποτε καποιος ειχε πει για τα κοριτσια...Νανσυ-Ελενη τατου....Ακουσα κ για Aids κτλ...Απο τοτε δεν εμφανιστηκε ποτε ξανα. Για να δουμε κ τον φιλο μας τωρα. Υ.Γ. Με την Αννα δεν εχω παει ετσι;
 

MALAPERDONIOS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
895
Like
1.530
Πόντοι
206
3 μέρες μετά τη συνάντηση αναγκάστηκα να πάω σε γιατρό....Άννα στείλε μου μήνυμα προσωπικό.
Μην πανικοβάλεστε τώρα όλοι από κάτω. Απλώς πρέπει να επιβεβαιώσουμε κάτι.


Come On What GIF by MOODMAN
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.614
Κριτικές
1
Like
5.533
Πόντοι
2.356
Καποτε καποιος ειχε πει για τα κοριτσια...Νανσυ-Ελενη τατου....Ακουσα κ για Aids κτλ...Απο τοτε δεν εμφανιστηκε ποτε ξανα. Για να δουμε κ τον φιλο μας τωρα. Υ.Γ. Με την Αννα δεν εχω παει ετσι;
δεν ηταν για την ελενη τατου.... εκεινο ειχε χαθει στη μεταφραση για αλλη κοπελα... αλλα ελεγε αλλος αλλα καταλαβαιναν οι αλλοι με λαθος παραθεσεις....
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.374
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Συνάντηση με την Άννα....
Εμφανισιακά είναι μία καθημερινή γυναίκα πάνω κάτω στα 40 με καμπύλες κατανεμημένες ομοιόμορφα στο σώμα της.
Το πιο πολύ είναι στη περιφέρεια . Εάν έχετε συνηθίσει σε στεγνά και μοντελέ σώματα σίγουρα η Άννα δεν κάνει για εσάς.ΠΑΜ

Εύκολη στη συνεννόηση μέσω τηλ.
Της αρέσει να ξεκαθαρίζει το πρόγραμμα ,το ποσό ,τα όρια ,τι κάνει και τι δεν κάνει από πριν .Αυτό είναι δείγμα ότι σέβεται τον πελάτη και τα χρήματα του.

Στα του αγώνα πρόκειται για ένα γεμάτο ραντεβού που σίγουρα δεν θα μείνεις παραπεσμένος.
Πίπα βαθιά ,πνίγεται και βγάζει τους χαρακτηριστικούς ήχους. Ακολουθεί οδηγίες.
Καραμέλωμα καλό.
Στο σεξ το θα σε πάω πίπα κώλο είναι η αδυναμία της.
Γουστάρει να σκίζεται ο κώλος της και σε παροτρύνει να το κάνεις δυνατά και πιο δυνατά.
Εδώ να τη πω την αλήθεια μου έχει γράψει χιλιόμετρα ο κώλος που έχει γίνει μουνί αλλά και πάλι έχεις αίσθηση.
Προσπαθεί να σε ικανοποιήσει. Είναι και στα όρια του bdsm.
Το κόστος =vfm.
Δεν μπορώ να σκεφτώ άλλη επιλογή στη πόλη που με 100 ευρώ ανά ώρα να θέλει πίπα κώλο με τέτοια ψωλολύσα.

Συνοψίζοντας:
Θετικά: anal lover και υποτακτικό μιλφάκι με 100 ευρώ δεν υπάρχει άλλο στο χωριό μας.
Τήρηση συμφωνηθέντων. Καμία δυσανασχέτηση .
Άνετη με το χρόνο.

ΑΛΛΑ :
Xρήζει άμεση επίσκεψη σε οδοντίατρο.
Σημάδια στα δόντια και οσμές στο στόμα που ήταν ντεκαβλέ .
Στο σώμα καμία μυρωδιά .Κάνει μπάνιο πριν και μετά.
Μετά από σκληρό anal δεν είχαμε kinder έκπληξη. Ήρθε κατάλληλα προετοιμασμένη.

3 μέρες μετά τη συνάντηση αναγκάστηκα να πάω σε γιατρό....Άννα στείλε μου μήνυμα προσωπικό.
Μην πανικοβάλεστε τώρα όλοι από κάτω. Απλώς πρέπει να επιβεβαιώσουμε κάτι.
Μεγαλε καπου δε κολλανε αυτα που λες κανενας αλλος που την συνάντησε δεν ειπε κατι για την οδοντοστοιχία της η για μυρωδιές επεισης λες πηγες σε γιατρο 3 μερες μετα το ραντεβού και δεν μας λες γιατί εμενα προσωπικά μου δειχνεις οτι απλα θες να ριξεις λιγη λασπη στην κοπελα το λογο δεν τον γνωρίζω αν θες μας διαφωτίζεις
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.937
Κριτικές
2
Like
5.915
Πόντοι
1.056
Μεγαλε καπου δε κολλανε αυτα που λες κανενας αλλος που την συνάντησε δεν ειπε κατι για την οδοντοστοιχία της η για μυρωδιές επεισης λες πηγες σε γιατρο 3 μερες μετα το ραντεβού και δεν μας λες γιατί εμενα προσωπικά μου δειχνεις οτι απλα θες να ριξεις λιγη λασπη στην κοπελα το λογο δεν τον γνωρίζω αν θες μας διαφωτίζεις
Το καμουφλάρει καλά όμως, ρίχνει ένα ολόκληρο σεντόνι με θετικά για να δείξει ότι δεν είναι βαλτός και πετάει 2-3 αρνητικά για "ενημέρωση"
 

anon.

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
15.861
Κριτικές
8
Like
19.331
Πόντοι
4.636
Συνάντηση με την Άννα....
Εμφανισιακά είναι μία καθημερινή γυναίκα πάνω κάτω στα 40 με καμπύλες κατανεμημένες ομοιόμορφα στο σώμα της.
Το πιο πολύ είναι στη περιφέρεια . Εάν έχετε συνηθίσει σε στεγνά και μοντελέ σώματα σίγουρα η Άννα δεν κάνει για εσάς.ΠΑΜ

Εύκολη στη συνεννόηση μέσω τηλ.
Της αρέσει να ξεκαθαρίζει το πρόγραμμα ,το ποσό ,τα όρια ,τι κάνει και τι δεν κάνει από πριν .Αυτό είναι δείγμα ότι σέβεται τον πελάτη και τα χρήματα του.

Στα του αγώνα πρόκειται για ένα γεμάτο ραντεβού που σίγουρα δεν θα μείνεις παραπεσμένος.
Πίπα βαθιά ,πνίγεται και βγάζει τους χαρακτηριστικούς ήχους. Ακολουθεί οδηγίες.
Καραμέλωμα καλό.
Στο σεξ το θα σε πάω πίπα κώλο είναι η αδυναμία της.
Γουστάρει να σκίζεται ο κώλος της και σε παροτρύνει να το κάνεις δυνατά και πιο δυνατά.
Εδώ να τη πω την αλήθεια μου έχει γράψει χιλιόμετρα ο κώλος που έχει γίνει μουνί αλλά και πάλι έχεις αίσθηση.
Προσπαθεί να σε ικανοποιήσει. Είναι και στα όρια του bdsm.
Το κόστος =vfm.
Δεν μπορώ να σκεφτώ άλλη επιλογή στη πόλη που με 100 ευρώ ανά ώρα να θέλει πίπα κώλο με τέτοια ψωλολύσα.

Συνοψίζοντας:
Θετικά: anal lover και υποτακτικό μιλφάκι με 100 ευρώ δεν υπάρχει άλλο στο χωριό μας.
Τήρηση συμφωνηθέντων. Καμία δυσανασχέτηση .
Άνετη με το χρόνο.


ΑΛΛΑ :
Xρήζει άμεση επίσκεψη σε οδοντίατρο.
Σημάδια στα δόντια και οσμές στο στόμα που ήταν ντεκαβλέ .
Στο σώμα καμία μυρωδιά .Κάνει μπάνιο πριν και μετά.
Μετά από σκληρό anal δεν είχαμε kinder έκπληξη. Ήρθε κατάλληλα προετοιμασμένη.

3 μέρες μετά τη συνάντηση αναγκάστηκα να πάω σε γιατρό....Άννα στείλε μου μήνυμα προσωπικό.
Μην πανικοβάλεστε τώρα όλοι από κάτω. Απλώς πρέπει να επιβεβαιώσουμε κάτι.
να υποθεσω οτι πηγες σε οδοντιατρο ...
γιατι αλλο αρνητικο δεν βλεπουμε απο τα γραφομενα σου ...
σωστα ...?
 
OP
OP
anna!

anna!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2024
Μηνύματα
91
Like
1.204
Πόντοι
200
Όσον αφορά τον κύριο βάζουμε μια άνω τελεία μέχρι να εμφανιστεί διότι έστειλα μύνημα μέσω του forum δεδομένου οτι δεν τον γνωρίζω αλλά προς το παρών δεν είναι διαθέσιμος. Στην περίπτωση που εμφανιστεί θα τοποθετηθώ. Αν και η σωστή σειρά των πραγμάτων όταν κάποιος πηγαίνει στον ιατρό μετά από ραντεβού με κοπέλα επί πληρωμή είναι να την καλέσει απευθείας τρομαγμένος. Και όχι να βρει τη ψυχραιμία να "γράψει και κριτική" και να συμβουλέψει τους επόμενους να μην πανικοβληθούν....Αναμένουμε.
Καλημέρα σε όλους .
Θα ήθελα να ενημερώσω όλους σας και περισσότερο τους ανθρώπους που κάναμε ραντεβού σχετικά με τον " κύριο" που υπονόησε διάφορα για την υγεία μου.

Αρχικά μέσω του δημόσιου λόγου με καλεί σε προσωπικό μύνημα να μιλήσουμε και ενώ το έκανα διότι δεν γνωρίζω καν ποιος είναι δεν έχει απαντήσει.
Ούτε τηλέφωνο με έχει καλέσει.

Σήμερα πήρα άδεια από την κανονική μου εργασία για να κάνω Σεξουαλικώς μεταδιδόμενα νοσήματα στην Βιοϊατρική αν και είχα αποτελέσματα από εξετάσεις μου 15 μέρες πριν.
Καθώς επίσης είχα ακόμη και γενική ούρων από 15 Ιουνίου, μάλιστα την συγκεκριμένη εξέταση την κάνω κάθε εβδομάδα γιατί είναι πολύ εύκολο να κολήσεις από μια απλή ουρολοίμωξη μέχρι κάτι πιο σοβαρό.
Ακόμα και μια απλή ουρολοίμωξη όμως αν εγώ δεν κάνω κάθε εβδομάδα σχετική εξέταση και κολλήσω κάτι θα ταλαιπωρήσω τις συζύγους σας αλλά πιθανόν να δημιουργήσω και πρόβλημα στην σχέση σας ή στον γάμο σας.

Και είναι κάτι που δεν θέλω.

Δεν είμαι φορέας καμίας ασθένειας και οι εξετάσεις μου είναι διαθέσιμες μέσω watsapp ή viber για να σας τις δείξω αλλά και για να τις δείχνω πριν το ραντεβου , κάτι που θα εφαρμόσω είτε θέλετε να τις δείτε είτε όχι.

Δυστυχώς είναι αυτονόητο ότι δεν μπορείτε να δείτε όνομα και ταυτότητα. Καταλαβαίνω ότι έτσι χάνετε το νόημα αλλά σε αυτό που συμμετέχουμε όλοι πρέπει να προσαρμοζόμαστε

Πήρα άδεια από την δουλειά μου για να μην έχετε άγχος εσείς που συνευρεθήκατε μαζί μου

Εδώ θα ήθελα να σας ευχαριστήσω πολύ που με εμπιστευστε κάτι που μου δείξατε μέσω τηλεφώνου αλλά και μέσω του forum.

Παρολαυτά ΜΟΝΟ για εσάς όφειλα να κάνω σήμερα εξετάσεις και να αφήσω όλες μου τις υποχρεώσεις για να μην έχετε την παραμικρή αμφιβολία η οποία θα ήταν λογική.

Από εκεί και πέρα θα ήθελα να ενημερώσω ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΑΒΑΤΖΗΔΕΣ , αν και δεν μου αρέσουν καθόλου αυτές οι εκφράσεις, ότι δεν έχει νόημα να με καλείτε στο τηλέφωνο για να συνεργαστούμε αλλά ούτε και να προσπαθείτε να με χειριστείτε.
Δήθεν ότι τα αγόρια όπως λέτε εσείς αλλά εγώ λέω ΑΝΤΡΕΣ σε αντίθεση με εσάς που είστε ΑΝΘΡΩΠΑΚΙΑ ότι θα με εκμεταλλευτούνε και να αυξήσω τις τιμές μου γιατί χαλάω τη πιάτσα.

Αρχικά ΜΕ ΤΟ ΚΟΡΜΊ ΜΟΥ ΘΑ ΚΆΝΩ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΏ και θα το δίνω όπου θέλω, όσο θέλω και σε όποιον θέλω είτε με πληρωμή είτε όχι.
Και αυτό γιατί έχω το πλεονέκτημα να μην είμαι από μια ξένη χώρα αλλά ακόμη περισσότερο γιατί σέβομαι πολύ τον εαυτό μου και δεν έχω τιμή.

Αν ξυπνήσω αύριο και θέλω να ξαπλώσω με κάποιον χωρίς χρήματα θα το κάνω.

Ταβατζή δε θα έβαζα ποτέ στο κεφάλι μου με την δικαιολογία ότι θα με προστατεύσει ένας κατεστραμμένος.

Διότι κατεστραμμένος είναι κάποιος και μάλιστα αρσενικό που φτάνει 50 ετών και τον ζουν οι γυναίκες που εκμεταλλεύεται μιας και δεν ήταν άξιος να κάνει κάτι στη ζωή του μόνος του και να προσφέρει χωρίς να κάνει κακό στον άλλον.
Κατεστραμμένος είναι όταν φτάνει στο σημείο να "φοβάται" μια αννούλα...σαν εμένα που δεν είμαι κάτι το ιδιαίτερο.
Όταν έχει πολύ όμορφες γυναίκες που δυστυχώς εκμεταλλεύεται δε χρειάζεται να αγχώνετε για εμένα, αφενός γιατί αυτά τα κορίτσια δεν συγκρίνονται μαζί μου στην ομορφιά αφετέρου κάνω 1 ραντεβού την ημέρα.

Κατεστραμμένος και αναξιοπρεπής όμως είναι ένας "άντρας" ή ένας άνθρωπος που για να επιβιώσει προσπαθεί να κάνει κακό στον άλλον.
Οπότε ταβατζήδες οι όπως αποκαλείτε πουτάνες είναι πιο αξιοπρεπείς από εσάς γιατί κάνουν στον εαυτό τους κακό και όχι σε άλλους με την επιλογή τους.

Δεν επιβιώνουν κάνοντας κακό.


Όσον αφορά εμένα που η οικονομική συναλλαγή μου με κάνει πουτάνα προς ενημέρωση σας δεν νιώθω πουτάνα γιατί δεν είμαι υποχείριο κανενός και δεν θα γίνω. Και εγώ δεν μου κάνω κακό , περνάω ωραία και θα συνεχίσω
Οπότε θα πρέπει να προσαρμοστείτε στην αλλαγή που λέγεται Άννα για 1 χρόνο.
Θα σας συμβούλευα να μην φερθείτε ανόητα όπως συνηθίζετε πιθανόν αλλά έξυπνα.

Διότι στην φύση δεν επιβιώνει ούτε ο πιο ισχυρός ούτε ο πιο έξυπνος, αλλά εκείνος που προσαρμόζεται στις αλλαγές.
 

Alexia9090

Call-Girl
Εγγρ.
22 Δεκ 2022
Μηνύματα
1.355
Like
12.096
Καλημέρα σε όλους .
Θα ήθελα να ενημερώσω όλους σας και περισσότερο τους ανθρώπους που κάναμε ραντεβού σχετικά με τον " κύριο" που υπονόησε διάφορα για την υγεία μου.

Αρχικά μέσω του δημόσιου λόγου με καλεί σε προσωπικό μύνημα να μιλήσουμε και ενώ το έκανα διότι δεν γνωρίζω καν ποιος είναι δεν έχει απαντήσει.
Ούτε τηλέφωνο με έχει καλέσει.

Σήμερα πήρα άδεια από την κανονική μου εργασία για να κάνω Σεξουαλικώς μεταδιδόμενα νοσήματα στην Βιοϊατρική αν και είχα αποτελέσματα από εξετάσεις μου 15 μέρες πριν.
Καθώς επίσης είχα ακόμη και γενική ούρων από 15 Ιουνίου, μάλιστα την συγκεκριμένη εξέταση την κάνω κάθε εβδομάδα γιατί είναι πολύ εύκολο να κολήσεις από μια απλή ουρολοίμωξη μέχρι κάτι πιο σοβαρό.
Ακόμα και μια απλή ουρολοίμωξη όμως αν εγώ δεν κάνω κάθε εβδομάδα σχετική εξέταση και κολλήσω κάτι θα ταλαιπωρήσω τις συζύγους σας αλλά πιθανόν να δημιουργήσω και πρόβλημα στην σχέση σας ή στον γάμο σας.

Και είναι κάτι που δεν θέλω.

Δεν είμαι φορέας καμίας ασθένειας και οι εξετάσεις μου είναι διαθέσιμες μέσω watsapp ή viber για να σας τις δείξω αλλά και για να τις δείχνω πριν το ραντεβου , κάτι που θα εφαρμόσω είτε θέλετε να τις δείτε είτε όχι.

Δυστυχώς είναι αυτονόητο ότι δεν μπορείτε να δείτε όνομα και ταυτότητα. Καταλαβαίνω ότι έτσι χάνετε το νόημα αλλά σε αυτό που συμμετέχουμε όλοι πρέπει να προσαρμοζόμαστε

Πήρα άδεια από την δουλειά μου για να μην έχετε άγχος εσείς που συνευρεθήκατε μαζί μου

Εδώ θα ήθελα να σας ευχαριστήσω πολύ που με εμπιστευστε κάτι που μου δείξατε μέσω τηλεφώνου αλλά και μέσω του forum.

Παρολαυτά ΜΟΝΟ για εσάς όφειλα να κάνω σήμερα εξετάσεις και να αφήσω όλες μου τις υποχρεώσεις για να μην έχετε την παραμικρή αμφιβολία η οποία θα ήταν λογική.

Από εκεί και πέρα θα ήθελα να ενημερώσω ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΑΒΑΤΖΗΔΕΣ , αν και δεν μου αρέσουν καθόλου αυτές οι εκφράσεις, ότι δεν έχει νόημα να με καλείτε στο τηλέφωνο για να συνεργαστούμε αλλά ούτε και να προσπαθείτε να με χειριστείτε.
Δήθεν ότι τα αγόρια όπως λέτε εσείς αλλά εγώ λέω ΑΝΤΡΕΣ σε αντίθεση με εσάς που είστε ΑΝΘΡΩΠΑΚΙΑ ότι θα με εκμεταλλευτούνε και να αυξήσω τις τιμές μου γιατί χαλάω τη πιάτσα.

Αρχικά ΜΕ ΤΟ ΚΟΡΜΊ ΜΟΥ ΘΑ ΚΆΝΩ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΏ και θα το δίνω όπου θέλω, όσο θέλω και σε όποιον θέλω είτε με πληρωμή είτε όχι.
Και αυτό γιατί έχω το πλεονέκτημα να μην είμαι από μια ξένη χώρα αλλά ακόμη περισσότερο γιατί σέβομαι πολύ τον εαυτό μου και δεν έχω τιμή.

Αν ξυπνήσω αύριο και θέλω να ξαπλώσω με κάποιον χωρίς χρήματα θα το κάνω.

Ταβατζή δε θα έβαζα ποτέ στο κεφάλι μου με την δικαιολογία ότι θα με προστατεύσει ένας κατεστραμμένος.

Διότι κατεστραμμένος είναι κάποιος και μάλιστα αρσενικό που φτάνει 50 ετών και τον ζουν οι γυναίκες που εκμεταλλεύεται μιας και δεν ήταν άξιος να κάνει κάτι στη ζωή του μόνος του και να προσφέρει χωρίς να κάνει κακό στον άλλον.
Κατεστραμμένος είναι όταν φτάνει στο σημείο να "φοβάται" μια αννούλα...σαν εμένα που δεν είμαι κάτι το ιδιαίτερο.
Όταν έχει πολύ όμορφες γυναίκες που δυστυχώς εκμεταλλεύεται δε χρειάζεται να αγχώνετε για εμένα, αφενός γιατί αυτά τα κορίτσια δεν συγκρίνονται μαζί μου στην ομορφιά αφετέρου κάνω 1 ραντεβού την ημέρα.

Κατεστραμμένος και αναξιοπρεπής όμως είναι ένας "άντρας" ή ένας άνθρωπος που για να επιβιώσει προσπαθεί να κάνει κακό στον άλλον.
Οπότε ταβατζήδες οι όπως αποκαλείτε πουτάνες είναι πιο αξιοπρεπείς από εσάς γιατί κάνουν στον εαυτό τους κακό και όχι σε άλλους με την επιλογή τους.

Δεν επιβιώνουν κάνοντας κακό.


Όσον αφορά εμένα που η οικονομική συναλλαγή μου με κάνει πουτάνα προς ενημέρωση σας δεν νιώθω πουτάνα γιατί δεν είμαι υποχείριο κανενός και δεν θα γίνω. Και εγώ δεν μου κάνω κακό , περνάω ωραία και θα συνεχίσω
Οπότε θα πρέπει να προσαρμοστείτε στην αλλαγή που λέγεται Άννα για 1 χρόνο.
Θα σας συμβούλευα να μην φερθείτε ανόητα όπως συνηθίζετε πιθανόν αλλά έξυπνα.

Διότι στην φύση δεν επιβιώνει ούτε ο πιο ισχυρός ούτε ο πιο έξυπνος, αλλά εκείνος που προσαρμόζεται στις αλλαγές.
Νόμιζα τα είπες όλα με το κείμενο σου για τους δήθεν νταβατζήδες που κυκλοφορούν το σαιτ
Και όποιος κατάλαβε κατάλαβε :grin:
 

petros22

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2024
Μηνύματα
8
Like
19
Πόντοι
0
Όσον αφορά τον κύριο βάζουμε μια άνω τελεία μέχρι να εμφανιστεί διότι έστειλα μύνημα μέσω του forum δεδομένου οτι δεν τον γνωρίζω αλλά προς το παρών δεν είναι διαθέσιμος. Στην περίπτωση που εμφανιστεί θα τοποθετηθώ. Αν και η σωστή σειρά των πραγμάτων όταν κάποιος πηγαίνει στον ιατρό μετά από ραντεβού με κοπέλα επί πληρωμή είναι να την καλέσει απευθείας τρομαγμένος. Και όχι να βρει τη ψυχραιμία να "γράψει και κριτική" και να συμβουλέψει τους επόμενους να μην πανικοβληθούν....Αναμένουμε.
Για να κλείσουμε το θέμα....
Εάν ενημέρωνα μέσω τηλεφώνου θα ενημέρωνες και εσύ με τη σειρά σου όσους έχουν έρθει σε επαφή μαζί σου να κάνουν προληπτικά άμεσα εξετάσεις?
Η διάγνωση είναι έρπης και μύκητες .
Δεν θέλω να προσβάλλω κανέναν και καμία..Στα περί οδοντοστοιχίας κλπ να ξέρετε δεν σας σώζουν τα στοματικά διαλύματα.
Με τέτοιες στοματικές πλύσεις φρεσκάρεις την αναπνοή σου και απλώς διαταράζεις το φυσιολογικό ph του στόματος.


Σύμφωνα με τον Αφροδισιολόγο-Δερματολόγο η επαφή η οποία έφερε το αποτέλεσμα ήταν η συγκεκριμένη.
Εννοείτε ήταν με προφύλαξη η διείσδυση, αλλά υπάρχουν τα τριψίματα, η σωματική επαφή ,τα κολπικά υγρά και ΟΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ!!!!

Μπορεί να έχουμε ένα νόσημα ότι και να είναι αυτό και πολλές φορές δεν έχουμε συμπτώματα. Μπορούμε να το μεταδώσουμε ΑΘΕΛΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΟΤΙ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ή να νομίζουμε ότι είμαστε σίγουροι ότι το έχουμε γιατρέψει ή δεν έχουμε κάνει τις κατάλληλες εξετάσεις για αυτό κλπ

Και το σεντόνι γράφτηκε επειδή στο τέλος της συνάντησης έμεινα ευχαριστημένος .


Πολλοί θα πείτε είναι Νταβάς ή ότι άλλο θέλετε.
Ούτε νταβατζής είμαι ούτε έχω πρόθεση να "χαλάσω" τη δουλειά της Άννας. Αδιάφορη μου είναι .Μια κοπέλα του χώρου είναι που συναντήθηκα μαζί της.

Ενημέρωσα όπως θα ήθελα να με ενημερώσει και εμένα κάποιος όταν με 40+ βαθμούς κελσίου πρέπει να παίρνεις αγωγές ,να αποφεύγεις ήλιο ,θάλασσα κλπ!!!!


Για τα σχόλια που θα ακολουθήσουν από κάτω να ξέρετε δεν θα μπω σε διαμάχη με κανέναν.
Θέλετε να υπερασπιστείτε την Άννα απλά κάντε το.
θέλετε να νομίζετε ότι ζούμε σε έναν κόσμο του "έλα μωρέ δεν θα τύχει σε μένα" ?? Be my guest....
Εγώ ένιωσα υποχρέωση να ενημερώσω επειδή ξέρω ότι πολλά άτομα διαβάζουν το forum και πόσο μάλλον να διασταυρώσω εάν και άλλα άτομα είχαν τα ίδια μετά από την επαφή με την Άννα.
 

Ilove anal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2023
Μηνύματα
152
Κριτικές
2
Like
579
Πόντοι
301
Καλησπέρα Άννα είδα ότι είσαι Θεσσαλονίκη δυστυχώς για εμάς τους λάτρες μεγάλου στήθους και του αναλ διότι ήμαστε και εμείς εδώ στην Αθήνα.. άραγε θα περάσεις καμιά βόλτα και για εμάς;
Καλά να περνάς κορίτσι μου
 
  • Like
Αντιδράσεις: anna!
OP
OP
anna!

anna!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2024
Μηνύματα
91
Like
1.204
Πόντοι
200
Για να κλείσουμε το θέμα....
Εάν ενημέρωνα μέσω τηλεφώνου θα ενημέρωνες και εσύ με τη σειρά σου όσους έχουν έρθει σε επαφή μαζί σου να κάνουν προληπτικά άμεσα εξετάσεις?
Η διάγνωση είναι έρπης και μύκητες .
Δεν θέλω να προσβάλλω κανέναν και καμία..Στα περί οδοντοστοιχίας κλπ να ξέρετε δεν σας σώζουν τα στοματικά διαλύματα.
Με τέτοιες στοματικές πλύσεις φρεσκάρεις την αναπνοή σου και απλώς διαταράζεις το φυσιολογικό ph του στόματος.


Σύμφωνα με τον Αφροδισιολόγο-Δερματολόγο η επαφή η οποία έφερε το αποτέλεσμα ήταν η συγκεκριμένη.
Εννοείτε ήταν με προφύλαξη η διείσδυση, αλλά υπάρχουν τα τριψίματα, η σωματική επαφή ,τα κολπικά υγρά και ΟΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ!!!!

Μπορεί να έχουμε ένα νόσημα ότι και να είναι αυτό και πολλές φορές δεν έχουμε συμπτώματα. Μπορούμε να το μεταδώσουμε ΑΘΕΛΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΟΤΙ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ή να νομίζουμε ότι είμαστε σίγουροι ότι το έχουμε γιατρέψει ή δεν έχουμε κάνει τις κατάλληλες εξετάσεις για αυτό κλπ

Και το σεντόνι γράφτηκε επειδή στο τέλος της συνάντησης έμεινα ευχαριστημένος .


Πολλοί θα πείτε είναι Νταβάς ή ότι άλλο θέλετε.
Ούτε νταβατζής είμαι ούτε έχω πρόθεση να "χαλάσω" τη δουλειά της Άννας. Αδιάφορη μου είναι .Μια κοπέλα του χώρου είναι που συναντήθηκα μαζί της.

Ενημέρωσα όπως θα ήθελα να με ενημερώσει και εμένα κάποιος όταν με 40+ βαθμούς κελσίου πρέπει να παίρνεις αγωγές ,να αποφεύγεις ήλιο ,θάλασσα κλπ!!!!


Για τα σχόλια που θα ακολουθήσουν από κάτω να ξέρετε δεν θα μπω σε διαμάχη με κανέναν.
Θέλετε να υπερασπιστείτε την Άννα απλά κάντε το.
θέλετε να νομίζετε ότι ζούμε σε έναν κόσμο του "έλα μωρέ δεν θα τύχει σε μένα" ?? Be my guest....
Εγώ ένιωσα υποχρέωση να ενημερώσω επειδή ξέρω ότι πολλά άτομα διαβάζουν το forum και πόσο μάλλον να διασταυρώσω εάν και άλλα άτομα είχαν τα ίδια μετά από την επαφή με την Άννα.
Kαλωστον!

Εμφανίστηκες έστω και καθυστερημένα ΚΑΙ ΠΆΛΙ ΜΕ ΛΆΘΟΣ ΤΡΌΠΟ . ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΘΌΝΗ.

Αρχικά δεν θεωρείς ότι ΟΦΕΙΛΕΣ να με ενημερώσεις τηλεφωνικά η με μυνημα είμαι ο τάδε και διαγνώστηκε με αυτό;

Όφειλες.

Για να ενημερώσω και εγώ τα ραντεβού μου και για να μην κάνω άλλα μέχρι να κάνω τις συγκεκριμένες εξετάσεις.

Δεν το έκανες.

Ακόμα και τώρα δεν αποκάλυψες ούτε σε εμένα ποιος είσαι ούτε μου έστειλες φωτογραφία τη διάγνωση έστω χωρίς όνομα.

Ακόμα και τώρα αν θεωρήσω καλόπιστα ότι είσαι υπαρκτό ραντεβού μου κρύβεσαι και φέρεσαι ΑΝΕΥΘΥΝΑ απέναντι σε εμένα και στους ανθρώπους εδώ μέσα.

Ενώ εσύ επικαλείσαι ότι θα ήθελες να σε ενημερώσουν!!!

Δεν το κάνεις αντίστοιχα,

Κρύβεσαι σε εμένα.

Ανεύθυνα εγκληματικό .


Τα μαθήματα σου περί Ιατρικής περισσεύουν, όλοι όσοι ασχολούμαστε με το σπορ όπως συνηθίζεται να λέτε τα γνωρίζουμε αυτά.

Τα παιδιά δεν υποστήριξαν εμένα αλλά τη νοημοσύνη τους.

Εμένα δεν με έπεισες.

Οφείλω όμως ή μάλλον είμαι υποχρεωμένη ηθικά να το " ακούσω αυτό που λες" να σε πιστέψω παρά την ανωνυμία σου και να πάω σήμερα το απόγευμα σε δερματολόγο.

Παίζεις με την υγεία μου . Δεν θα το ξεχάσω.

Θα σε βρω.

Και θα πρέπει να δεχτείς τις συνέπειες από την αρμόδια αρχή.

Όταν όντως νοσείς από κάτι μιλάς καθαρά.

Οπότε παιδιά ζητώ συγνώμη για την αναστάτωση θα πρέπει να ακυρώσω όλα τα ραντεβού μας αυτήν την εβδομάδα μέχρι να βγουν οι εξετάσεις μου για έρπητα και μύκητες.

Θα σας ενημερώσω όλους σχετικά .

Να είστε καλά.
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
12
Like
3.453
Πόντοι
746
δεν ηταν για την ελενη τατου.... εκεινο ειχε χαθει στη μεταφραση για αλλη κοπελα... αλλα ελεγε αλλος αλλα καταλαβαιναν οι αλλοι με λαθος παραθεσεις....
Το ειχε γραψει σε μενα φιλε μου. Για τα γνωστα κοριτσια. Κ οταν ανταπαντησα κ ρωτησα απλα εξαφανιστηκε. Η ουσια ειναι ομως οτι τετοιες δηλωσεις οταν μενουν αναπαντητες κ χωρις στοιχεια....καταλαβαινεις σαν παλιος.
 
OP
OP
anna!

anna!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2024
Μηνύματα
91
Like
1.204
Πόντοι
200
Για να κλείσουμε το θέμα....
Εάν ενημέρωνα μέσω τηλεφώνου θα ενημέρωνες και εσύ με τη σειρά σου όσους έχουν έρθει σε επαφή μαζί σου να κάνουν προληπτικά άμεσα εξετάσεις?
Η διάγνωση είναι έρπης και μύκητες .
Δεν θέλω να προσβάλλω κανέναν και καμία..Στα περί οδοντοστοιχίας κλπ να ξέρετε δεν σας σώζουν τα στοματικά διαλύματα.
Με τέτοιες στοματικές πλύσεις φρεσκάρεις την αναπνοή σου και απλώς διαταράζεις το φυσιολογικό ph του στόματος.


Σύμφωνα με τον Αφροδισιολόγο-Δερματολόγο η επαφή η οποία έφερε το αποτέλεσμα ήταν η συγκεκριμένη.
Εννοείτε ήταν με προφύλαξη η διείσδυση, αλλά υπάρχουν τα τριψίματα, η σωματική επαφή ,τα κολπικά υγρά και ΟΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ!!!!

Μπορεί να έχουμε ένα νόσημα ότι και να είναι αυτό και πολλές φορές δεν έχουμε συμπτώματα. Μπορούμε να το μεταδώσουμε ΑΘΕΛΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΟΤΙ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ή να νομίζουμε ότι είμαστε σίγουροι ότι το έχουμε γιατρέψει ή δεν έχουμε κάνει τις κατάλληλες εξετάσεις για αυτό κλπ

Και το σεντόνι γράφτηκε επειδή στο τέλος της συνάντησης έμεινα ευχαριστημένος .


Πολλοί θα πείτε είναι Νταβάς ή ότι άλλο θέλετε.
Ούτε νταβατζής είμαι ούτε έχω πρόθεση να "χαλάσω" τη δουλειά της Άννας. Αδιάφορη μου είναι .Μια κοπέλα του χώρου είναι που συναντήθηκα μαζί της.

Ενημέρωσα όπως θα ήθελα να με ενημερώσει και εμένα κάποιος όταν με 40+ βαθμούς κελσίου πρέπει να παίρνεις αγωγές ,να αποφεύγεις ήλιο ,θάλασσα κλπ!!!!


Για τα σχόλια που θα ακολουθήσουν από κάτω να ξέρετε δεν θα μπω σε διαμάχη με κανέναν.
Θέλετε να υπερασπιστείτε την Άννα απλά κάντε το.
θέλετε να νομίζετε ότι ζούμε σε έναν κόσμο του "έλα μωρέ δεν θα τύχει σε μένα" ?? Be my guest....
Εγώ ένιωσα υποχρέωση να ενημερώσω επειδή ξέρω ότι πολλά άτομα διαβάζουν το forum και πόσο μάλλον να διασταυρώσω εάν και άλλα άτομα είχαν τα ίδια μετά από την επαφή με την Άν
Για να κλείσουμε το θέμα....
Εάν ενημέρωνα μέσω τηλεφώνου θα ενημέρωνες και εσύ με τη σειρά σου όσους έχουν έρθει σε επαφή μαζί σου να κάνουν προληπτικά άμεσα εξετάσεις?
Η διάγνωση είναι έρπης και μύκητες .
Δεν θέλω να προσβάλλω κανέναν και καμία..Στα περί οδοντοστοιχίας κλπ να ξέρετε δεν σας σώζουν τα στοματικά διαλύματα.
Με τέτοιες στοματικές πλύσεις φρεσκάρεις την αναπνοή σου και απλώς διαταράζεις το φυσιολογικό ph του στόματος.


Σύμφωνα με τον Αφροδισιολόγο-Δερματολόγο η επαφή η οποία έφερε το αποτέλεσμα ήταν η συγκεκριμένη.
Εννοείτε ήταν με προφύλαξη η διείσδυση, αλλά υπάρχουν τα τριψίματα, η σωματική επαφή ,τα κολπικά υγρά και ΟΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ!!!!

Μπορεί να έχουμε ένα νόσημα ότι και να είναι αυτό και πολλές φορές δεν έχουμε συμπτώματα. Μπορούμε να το μεταδώσουμε ΑΘΕΛΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΟΤΙ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ή να νομίζουμε ότι είμαστε σίγουροι ότι το έχουμε γιατρέψει ή δεν έχουμε κάνει τις κατάλληλες εξετάσεις για αυτό κλπ

Και το σεντόνι γράφτηκε επειδή στο τέλος της συνάντησης έμεινα ευχαριστημένος .


Πολλοί θα πείτε είναι Νταβάς ή ότι άλλο θέλετε.
Ούτε νταβατζής είμαι ούτε έχω πρόθεση να "χαλάσω" τη δουλειά της Άννας. Αδιάφορη μου είναι .Μια κοπέλα του χώρου είναι που συναντήθηκα μαζί της.

Ενημέρωσα όπως θα ήθελα να με ενημερώσει και εμένα κάποιος όταν με 40+ βαθμούς κελσίου πρέπει να παίρνεις αγωγές ,να αποφεύγεις ήλιο ,θάλασσα κλπ!!!!


Για τα σχόλια που θα ακολουθήσουν από κάτω να ξέρετε δεν θα μπω σε διαμάχη με κανέναν.
Θέλετε να υπερασπιστείτε την Άννα απλά κάντε το.
θέλετε να νομίζετε ότι ζούμε σε έναν κόσμο του "έλα μωρέ δεν θα τύχει σε μένα" ?? Be my guest....
Εγώ ένιωσα υποχρέωση να ενημερώσω επειδή ξέρω ότι πολλά άτομα διαβάζουν το forum και πόσο μάλλον να διασταυρώσω εάν και άλλα άτομα είχαν τα ίδια μετά από την επαφή με την Άννα.
Για να κλείσουμε το θέμα....
Εάν ενημέρωνα μέσω τηλεφώνου θα ενημέρωνες και εσύ με τη σειρά σου όσους έχουν έρθει σε επαφή μαζί σου να κάνουν προληπτικά άμεσα εξετάσεις?
Η διάγνωση είναι έρπης και μύκητες .
Δεν θέλω να προσβάλλω κανέναν και καμία..Στα περί οδοντοστοιχίας κλπ να ξέρετε δεν σας σώζουν τα στοματικά διαλύματα.
Με τέτοιες στοματικές πλύσεις φρεσκάρεις την αναπνοή σου και απλώς διαταράζεις το φυσιολογικό ph του στόματος.


Σύμφωνα με τον Αφροδισιολόγο-Δερματολόγο η επαφή η οποία έφερε το αποτέλεσμα ήταν η συγκεκριμένη.
Εννοείτε ήταν με προφύλαξη η διείσδυση, αλλά υπάρχουν τα τριψίματα, η σωματική επαφή ,τα κολπικά υγρά και ΟΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ!!!!

Μπορεί να έχουμε ένα νόσημα ότι και να είναι αυτό και πολλές φορές δεν έχουμε συμπτώματα. Μπορούμε να το μεταδώσουμε ΑΘΕΛΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΟΤΙ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ή να νομίζουμε ότι είμαστε σίγουροι ότι το έχουμε γιατρέψει ή δεν έχουμε κάνει τις κατάλληλες εξετάσεις για αυτό κλπ

Και το σεντόνι γράφτηκε επειδή στο τέλος της συνάντησης έμεινα ευχαριστημένος .


Πολλοί θα πείτε είναι Νταβάς ή ότι άλλο θέλετε.
Ούτε νταβατζής είμαι ούτε έχω πρόθεση να "χαλάσω" τη δουλειά της Άννας. Αδιάφορη μου είναι .Μια κοπέλα του χώρου είναι που συναντήθηκα μαζί της.

Ενημέρωσα όπως θα ήθελα να με ενημερώσει και εμένα κάποιος όταν με 40+ βαθμούς κελσίου πρέπει να παίρνεις αγωγές ,να αποφεύγεις ήλιο ,θάλασσα κλπ!!!!


Για τα σχόλια που θα ακολουθήσουν από κάτω να ξέρετε δεν θα μπω σε διαμάχη με κανέναν.
Θέλετε να υπερασπιστείτε την Άννα απλά κάντε το.
θέλετε να νομίζετε ότι ζούμε σε έναν κόσμο του "έλα μωρέ δεν θα τύχει σε μένα" ?? Be my guest....
Εγώ ένιωσα υποχρέωση να ενημερώσω επειδή ξέρω ότι πολλά άτομα διαβάζουν το forum και πόσο μάλλον να διασταυρώσω εάν και άλλα άτομα είχαν τα ίδια μετά από την επαφή με την Άννα.

Kαλωστον!

Εμφανίστηκες έστω και καθυστερημένα ΚΑΙ ΠΆΛΙ ΜΕ ΛΆΘΟΣ ΤΡΌΠΟ . ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΘΌΝΗ.

Αρχικά δεν θεωρείς ότι ΟΦΕΙΛΕΣ να με ενημερώσεις τηλεφωνικά η με μυνημα είμαι ο τάδε και διαγνώστηκε με αυτό;

Όφειλες.

Για να ενημερώσω και εγώ τα ραντεβού μου και για να μην κάνω άλλα μέχρι να κάνω τις συγκεκριμένες εξετάσεις.

Δεν το έκανες.

Ακόμα και τώρα δεν αποκάλυψες ούτε σε εμένα ποιος είσαι ούτε μου έστειλες φωτογραφία τη διάγνωση έστω χωρίς όνομα.

Ακόμα και τώρα αν θεωρήσω καλόπιστα ότι είσαι υπαρκτό ραντεβού μου κρύβεσαι και φέρεσαι ΑΝΕΥΘΥΝΑ απέναντι σε εμένα και στους ανθρώπους εδώ μέσα.

Ενώ εσύ επικαλείσαι ότι θα ήθελες να σε ενημερώσουν!!!

Δεν το κάνεις αντίστοιχα,

Κρύβεσαι σε εμένα.

Ανεύθυνα εγκληματικό .


Τα μαθήματα σου περί Ιατρικής περισσεύουν, όλοι όσοι ασχολούμαστε με το σπορ όπως συνηθίζεται να λέτε τα γνωρίζουμε αυτά.

Τα παιδιά δεν υποστήριξαν εμένα αλλά τη νοημοσύνη τους.

Εμένα δεν με έπεισες.

Οφείλω όμως ή μάλλον είμαι υποχρεωμένη ηθικά να το " ακούσω αυτό που λες" να σε πιστέψω παρά την ανωνυμία σου και να πάω σήμερα το απόγευμα σε δερματολόγο.

Παίζεις με την υγεία μου . Δεν θα το ξεχάσω.

Θα σε βρω.

Και θα πρέπει να δεχτείς τις συνέπειες από την αρμόδια αρχή.

Όταν όντως νοσείς από κάτι μιλάς καθαρά.

Οπότε παιδιά ζητώ συγνώμη για την αναστάτωση θα πρέπει να ακυρώσω όλα τα ραντεβού μας αυτήν την εβδομάδα μέχρι να βγουν οι εξετάσεις μου για έρπητα και μύκητες.

Θα σας ενημερώσω όλους σχετικά .

Να είστε καλά.
Επίσης ΑΚΥΡΩΝΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ. Διότι δημόσια έγραψες να σου στείλω μυνημα να μιλήσουμε και τώρα το αρνείσαι. Θεωρείς δεν έχει νόημα. κόλησες έρπητα και χαλαρά εγραψες κριτική...και μάλιστα καλή.... ξέρω ότι δεν είσαι πραγματικό ραντεβού καταρχάς από αυτά που γράφεις για την οδοντοστοιχία μου ΚΑΙ ΔΕΝ ΙΣΧΥΟΥΝ ΕΠΟΥΔΕΝΊ. αλλά και επειδή κρύβεσαι από μένα.
 

Mcmarteen

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
59
Like
184
Πόντοι
20
@petros22 μιλάς για πρόβλημα υγείας το υπέρτατο αγαθό μην το αφήνεις έτσι μιλά με την κοπέλα ώστε να ληφθούν τυχόν απαραίτητα μέτρα εξετάσεις κτλ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: anna!

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.937
Κριτικές
2
Like
5.915
Πόντοι
1.056
Μόλις εμφανιστεί μια νέα παρουσία στον χώρο κατευθείαν θα εμφανιστούν και ο "καλοθελητές" να την πετάξουν την μαλακία τους για το "καλό" μας και την "ενημέρωσή" μας
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.374
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Για να κλείσουμε το θέμα....
Εάν ενημέρωνα μέσω τηλεφώνου θα ενημέρωνες και εσύ με τη σειρά σου όσους έχουν έρθει σε επαφή μαζί σου να κάνουν προληπτικά άμεσα εξετάσεις?
Η διάγνωση είναι έρπης και μύκητες .
Δεν θέλω να προσβάλλω κανέναν και καμία..Στα περί οδοντοστοιχίας κλπ να ξέρετε δεν σας σώζουν τα στοματικά διαλύματα.
Με τέτοιες στοματικές πλύσεις φρεσκάρεις την αναπνοή σου και απλώς διαταράζεις το φυσιολογικό ph του στόματος.


Σύμφωνα με τον Αφροδισιολόγο-Δερματολόγο η επαφή η οποία έφερε το αποτέλεσμα ήταν η συγκεκριμένη.
Εννοείτε ήταν με προφύλαξη η διείσδυση, αλλά υπάρχουν τα τριψίματα, η σωματική επαφή ,τα κολπικά υγρά και ΟΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ!!!!

Μπορεί να έχουμε ένα νόσημα ότι και να είναι αυτό και πολλές φορές δεν έχουμε συμπτώματα. Μπορούμε να το μεταδώσουμε ΑΘΕΛΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΟΤΙ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ή να νομίζουμε ότι είμαστε σίγουροι ότι το έχουμε γιατρέψει ή δεν έχουμε κάνει τις κατάλληλες εξετάσεις για αυτό κλπ

Και το σεντόνι γράφτηκε επειδή στο τέλος της συνάντησης έμεινα ευχαριστημένος .


Πολλοί θα πείτε είναι Νταβάς ή ότι άλλο θέλετε.
Ούτε νταβατζής είμαι ούτε έχω πρόθεση να "χαλάσω" τη δουλειά της Άννας. Αδιάφορη μου είναι .Μια κοπέλα του χώρου είναι που συναντήθηκα μαζί της.

Ενημέρωσα όπως θα ήθελα να με ενημερώσει και εμένα κάποιος όταν με 40+ βαθμούς κελσίου πρέπει να παίρνεις αγωγές ,να αποφεύγεις ήλιο ,θάλασσα κλπ!!!!


Για τα σχόλια που θα ακολουθήσουν από κάτω να ξέρετε δεν θα μπω σε διαμάχη με κανέναν.
Θέλετε να υπερασπιστείτε την Άννα απλά κάντε το.
θέλετε να νομίζετε ότι ζούμε σε έναν κόσμο του "έλα μωρέ δεν θα τύχει σε μένα" ?? Be my guest....
Εγώ ένιωσα υποχρέωση να ενημερώσω επειδή ξέρω ότι πολλά άτομα διαβάζουν το forum και πόσο μάλλον να διασταυρώσω εάν και άλλα άτομα είχαν τα ίδια μετά από την επαφή με την Άννα.
Καταρχας τυπε τους μυκητες δεν ειναι απαραιτητο να τους κολλησεις μπορεις να τους βγαλεις και απο αλλους παραγοντες ειδικα καλοκαιρι.Επισης ο ερπης βγαινει απο τις 2 μερες μεχρι τις 2 βδομαδες οποτε επισης ΑΝ κολλησες παιζει να μη κολλησες απο την Αννα εμενα μου φαινεται οτι προσπαθεις να ριξεις λασπη στην κοπελα γιατι καπου στραβωσες
 

Πουτσαρας4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2016
Μηνύματα
182
Κριτικές
6
Like
242
Πόντοι
281
Δινει πονο η Αννα. Και πολυ καλα κανει. Βγηκε στην αγορα του ερωτα και της τα εχετε κανει τσουρεκια. Σας τα λεει ομορφα και ωραια και εσεις εκει, το χαβας της.
ΡΙΣΠΕΚΤ Αννα.
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.251
Κριτικές
6
Like
7.067
Πόντοι
1.336
Kαλωστον!

Εμφανίστηκες έστω και καθυστερημένα ΚΑΙ ΠΆΛΙ ΜΕ ΛΆΘΟΣ ΤΡΌΠΟ . ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΘΌΝΗ.

Αρχικά δεν θεωρείς ότι ΟΦΕΙΛΕΣ να με ενημερώσεις τηλεφωνικά η με μυνημα είμαι ο τάδε και διαγνώστηκε με αυτό;

Όφειλες.

Για να ενημερώσω και εγώ τα ραντεβού μου και για να μην κάνω άλλα μέχρι να κάνω τις συγκεκριμένες εξετάσεις.

Δεν το έκανες.

Ακόμα και τώρα δεν αποκάλυψες ούτε σε εμένα ποιος είσαι ούτε μου έστειλες φωτογραφία τη διάγνωση έστω χωρίς όνομα.

Ακόμα και τώρα αν θεωρήσω καλόπιστα ότι είσαι υπαρκτό ραντεβού μου κρύβεσαι και φέρεσαι ΑΝΕΥΘΥΝΑ απέναντι σε εμένα και στους ανθρώπους εδώ μέσα.

Ενώ εσύ επικαλείσαι ότι θα ήθελες να σε ενημερώσουν!!!

Δεν το κάνεις αντίστοιχα,

Κρύβεσαι σε εμένα.

Ανεύθυνα εγκληματικό .


Τα μαθήματα σου περί Ιατρικής περισσεύουν, όλοι όσοι ασχολούμαστε με το σπορ όπως συνηθίζεται να λέτε τα γνωρίζουμε αυτά.

Τα παιδιά δεν υποστήριξαν εμένα αλλά τη νοημοσύνη τους.

Εμένα δεν με έπεισες.

Οφείλω όμως ή μάλλον είμαι υποχρεωμένη ηθικά να το " ακούσω αυτό που λες" να σε πιστέψω παρά την ανωνυμία σου και να πάω σήμερα το απόγευμα σε δερματολόγο.

Παίζεις με την υγεία μου . Δεν θα το ξεχάσω.

Θα σε βρω.

Και θα πρέπει να δεχτείς τις συνέπειες από την αρμόδια αρχή.

Όταν όντως νοσείς από κάτι μιλάς καθαρά.

Οπότε παιδιά ζητώ συγνώμη για την αναστάτωση θα πρέπει να ακυρώσω όλα τα ραντεβού μας αυτήν την εβδομάδα μέχρι να βγουν οι εξετάσεις μου για έρπητα και μύκητες.

Θα σας ενημερώσω όλους σχετικά .

Να είστε καλά.
Προσωπικά σου βγάζω το καπέλο για την άμεση, σαφή, χωρίς μισόλογα αντιμετώπιση του θέματος. :hi:
 

tolis29sega

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2014
Μηνύματα
84
Like
58
Πόντοι
0
Λοιπόν τύπε...είσαι και συνωνόματος!!!Υπάρχουν πολλοί που έχουμε βρεθεί με την Άννα,είτε λόγω σπόρ,είτε λόγω ανάγκης!Υπάρχει μία κοπέλα,που αυτή την στιγμή της καταστρέφεις την προσωπική της ζωή,υπάρχουν πολλοί που τους αναστατώνεις τα σπίτια!Υπάρχω και εγώ που μεγαλώνω την μικρή μου κόρη μόνος καθώς η σύζηγος μου δέν ζεί πιά!Τα ξέρω τα ρίσκα που πέρνω και άσε τα be my guest...απο σήμερα και μέχρι να βγούνε οι εξετάσεις της κοπέλας και οι δικές μου,δεν θα μπορώ να ακουμπήσω και να φιλήσω την κόρη μου!Αν αποδειχθείς ψεύτικος,να παρακαλάς καλύτερα να σε βρεί ή Άννα,παρά εγώ.Ναί σε απειλώ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Δείτε τα όλα τα  escorts  στον κατάλογο
Top Bottom