Νέα

Άννα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα anna!
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 658
  • Εμφανίσεις 175K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

riding

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.663
Κριτικές
1
Like
6.722
Πόντοι
1.056
Μετα απο τοσα μπινελικια, ρεζιλικια και εν τελει μπλοκαρισμα χαιρομαι που τελικα ηρθες στα λογια μου. Αλεκο

Εισαι ο πρωτος ρουφιανος που συναντω στο φορουμ...

Σε ενα νημα,μιας κοπελας,που ποτε σου δεν χρησιμοποιησες και δεν θα χρησιμοποιησεις,μπηκες να κανεις τι;Απορω...

Ομως,Οπως και την πρωτη φορα π ανηρτησα κριτικη,ο σχολιασμος σου στα γραφομενα μου,εδω στο νημα της Αννας μαζι με την παρουσια κ αλλων nickname,η αποχη σου...ξανα σχολιασμος σου μετα την δευτερη κριτικη μου,καθως επισης μια καποια παρουσια των ιδιων με την πρωτη φορα nickname,με καναν να καταλαβω καποιες υποψιες που ειχα.
 

lanoche21

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2022
Μηνύματα
166
Like
656
Πόντοι
81
Εισαι ο πρωτος ρουφιανος που συναντω στο φορουμ...

Σε ενα νημα,μιας κοπελας,που ποτε σου δεν χρησιμοποιησες και δεν θα χρησιμοποιησεις,μπηκες να κανεις τι;Απορω...

Ομως,Οπως και την πρωτη φορα π ανηρτησα κριτικη,ο σχολιασμος σου στα γραφομενα μου,εδω στο νημα της Αννας μαζι με την παρουσια κ αλλων nickname,η αποχη σου...ξανα σχολιασμος σου μετα την δευτερη κριτικη μου,καθως επισης μια καποια παρουσια των ιδιων με την πρωτη φορα nickname,με καναν να καταλαβω καποιες υποψιες που ειχα.
Κι εμενα επιβεβαιωσαν ολες σου οι διατυπωσεις με τη σειρα την βλακεια μεγατονων που κουβαλας, σε συναρτηση με τη στοιχειωδη μορφωση που(δεν) εχεις και τη κατακρεουργηση της ελληνικης γλωσσας σε καθε σου μηνυμα. Κι αλλη μια φορα χαιρομαι που ανοιχτα παραδεχτηκες και αποδεκτηκες τη μαλακια που σε δερνει (ειμαι σιγουρος) απ οταν γεννηθηκες
 
OP
OP
anna!

anna!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2024
Μηνύματα
66
Like
1.016
Πόντοι
200
Καλησπερα. Επικηνωνησα και εγω για να κλεισω ραντεβου με την Αννα η ιδια δεχτηκε για εχθες το βραδυ. Ενω γνωριζε πως ερχομαι απο επαρχια για αυτο το σκοπό 50 λεπτα πριν και ενω ειχα φτασει στη πολη και ημουν εξω απο το ξενοδοχιο διοτι προσεχω παντα να φτανω πιο νωρις για να ειμαι συνεπης , μου εστειλε μηνυμα
« Με συγχωρεις αδιαθετησα».
Κατοπιν την πηρα πολλα τηλεφωνα και εστειλα πολλα μηνυματα για να το συζητησουμε ,διοτι και η παρεα της θα μου εκανε παρολο που αδιαθετησε δεν με ενδιεφερε να γαμησω ντε και καλα αλλα εφοσον ηρθα απο μακρια δε ηθελα να καψω τοσο ευκολα το ραντεβου μου. Ουτε σηκωσε το τηλεφωνο ουτε απαντησε σε καποιο μηνυμα παρα μονο την επομενη ημερα λεγοντας μου πως το ειχε στο αθορυβο. Να πω πως αυτο μου συμβαινει πρωτη φορα , ολα τα κοριτσια κραταν καποιο προγραμμα με τη περιοδο τους και αποφασιζουν να μην δουλεψουν απο πριν. Αλλα ακομα και εαν περιμενει καποια περιοδο δε θα σηκωνε τον αλλον απο επαρχια ενω ξερει οτι μπορει να αδιαθετησει θα το κανονιζε για αλλη ημερομηνια πιο ασφαλη. Το θεωρω ανευθυνο το οτι μου εκλεισε ραντεβου ενώ περιμενε περιοδο και εκανα τοσο δρομο τσαμπα. Και ακομα πιο αγενής οτι δε σηκωνε τα τηλεφωνα έπειτα.. δε θα ειχα θεμα με μια πιο ανθρωπινη επαφη και ας μην γινοταν το ραντεβου....
Kαλησπέρα σε όλους,

Αρχικά λυπάμαι πολύ για την ταλαιπωρία σου.

Παρόλαυτα χαίρομαι ειλικρινά που η συνθήκη τα έφερε έτσι και δεν πραγματοποιήσαμε το ραντεβού. Ο λόγος που χαίρομαι είναι γιατί δεν επιθυμώ να με ακουμπάνε "άντρες" που προσβάλλουν μια κοπέλα επειδή ταλαιπωρηθήκανε ή επειδή πληρώνουν και μάλιστα για θέματα που δεν μπορείς να προβλέψεις κατά πόσο μάλλον υγείας.

Στο ανέφερα άλλωστε και στα μυνήματα που ανταλλάξαμε αυτό όταν με απείλησες ότι θα με εκθέσεις στο forum με σχετική κριτική.

Και σου απάντησα όπως αγαπάς.

Σε ενημέρωσα μία ώρα πριν το ραντεβού.
Αν εσύ ήθελες να βρίσκεσαι μία ώρα νωρίτερα ή να ταξίδευες που δεν το γνώριζα αν και δεν θα άλλαζε κάτι προφανώς δεν ευθύνομαι εγώ.
Και προφανώς από την στιγμή που ήταν οι πρώτες ώρες και πονούσα δεν θα ερχόμουν ούτε για παρέα.
Για να μην σχολιάσω ότι η επιμονή σου να μη φύγεις από το ξενοδοχείο και να έρθω ενώ ήξερες ότι πονάω ήταν τουλάχιστον άνανδρο και φθηνό.

Είμαι διατεθειμένη να σου πληρώσω τα διόδια και τις βενζίνες φυσικά μόνο και μόνο γιατί δεν έχω πραγματικά σταθερή περίοδο και ταλαιπωρήθηκες.

Αναφορικά για την κακοήθεια που γράφεις και σχετίζεται με την περίοδο μου ( όπου αν είχες λίγη ευθιξία ως άνθρωπος δεν θα συζητούσαμε καν γιαυτό)...

Δεν έχω σταθερό κύκλο εδώ και 2 χρόνια και παίρνω φάρμακα που αφορούν το στήθος μου και κατεξοχήν τις ορμόνες μου και επηρεάζουν αφενός στο να μην έχω όχι σταθερή ημέρα αλλά ούτε σταθερή εβδομάδα.

Μπορεί ένα μήνα να μην αδιαθετήσω ή για 15 ημέρες να έχω συνέχεια.

Όταν κάνω ένα ραντεβού και μερικές φορές και δύο μέσα στην ημέρα και όχι 5 και 10 αντιλαμβάνεσαι με δεδομένη την αστάθεια που έχω στα γυναικολογικά δεν γίνεται να λέω δεν κάνω ραντεβού το μισό μήνα.
Όσοι ταξιδεύετε παίρνετε το δικό σας ρίσκο από το να αδιαθετήσουμε ή να μας πατήσει αμάξι.

Μάλιστα συγκεκριμένα προχθές είχα ένα ραντεβού που μετά από ένα νέο φάρμακο που μου χορηγήσανε για το στήθος μου έπαθα αλλεργικό σοκ με αποτέλεσμα να νοσηλευτώ και να μην έχω το κινητό μου που κλείνω μαζί σας ραντεβού για να ακυρώσω.

Το πρώτα πράγμα που έκανα όταν έφτασα σπίτι μου μετά από μια ημέρα ήταν να ανοίξω το κινητό όπου είχε κλείσει από μπαταρία για να επικοινωνήσω με το ραντεβού.

Ο άνθρωπος είχε κλείσει δωμάτιο, είχε ανέβει, το είχε πληρώσει εμένα να μην με βρίσκει και όταν του είπα τι συνέβη επειδή θεώρησα δεδομένο ότι δεν θα με πιστέψει του είπα να βρεθούμε να του δείξω φωτογραφίες πως έγινα από την αλλεργία και ότι δεν του λέω ψέμματα.

Και να μου επιτρέψει να του πληρώσω το δωμάτιο αν και αυτό δεν σώζει την ταλαιπωρία του.

Δεν το δέχτηκε αλλά ζήτησε ραντεβού εκ νέου....βρεθήκαμε και πάλι το πρώτο που του είπα ήταν να του δείξω τις φωτογραφίες οι οποίες δείχνουν και ημερομηνία αλλά και να του πληρώσω το δωμάτιο.

Δεν το δέχτηκε ....περάσαμε όμορφα...και με πλήρωσε και πολλά παραπάνω..

Δεν είναι τα χρήματα είναι η συμπεριφορά βρε παιδιά...!

Τι να πω γιαυτόν τον άνθρωπο . Ο χαρακτήρας μας φαίνεται στις δυσκολίες.

Επειδή δεν μπορείτε να γνωρίζετε τι συμβαίνει σε κάποιον ειδικά για θέματα υγείας μην το κάνετε αυτό γενικά στη ζωή σας.

Να είστε αθόρυβοι. Η φασαρία μόνο κακό σας κάνει.

Εγώ είμαι αναλώσιμη, μπήκα εδώ για να λύσω ένα πρόβλημα μου αν είναι να έχω ακόμα ένα πρόβλημα απλά δε θα το κάνω..

Και θα φύγω από εδώ μέσα.

Όσον αφορά εσένα "Μακεδόνα" επειδή ξέρω ποιος είσαι και είσαι ένα αξιόλογο παιδί, συνομήλικοι περίπου είμαστε και σε συμπαθώ πολύ φυσικά με στεναχώρησε αυτό που έγραψες αλλά δεν θύμωσα. Στεναχωρέθηκα γιατί είσαι νέος και έξυπνος άνθρωπος αλλά δεν σκέφτηκες ότι μπορεί αυτή η κοπέλα να έχει θέματα με την περίοδο της και να με ρωτήσεις αφού πίστεψες ότι σε απέφυγα χρησιμοποιώντας ως δικαιολογία την περίοδο.

Ξέρεις πόσα ραντεβού ακύρωσα γιατί μία μου ερχόταν μια μου κοβόταν;

Ντροπή όμως που τόσοι άντρες βάλατε μια γυναίκα να απολογηθεί γιαυτό.

Δεν τα ξέρετε όλα όχι...κατά πόσο μάλλον ότι αφορά γυναικολογικά θέματα. Σεβαστείται ότι ο άλλος μπορεί να έχει πρόβλημα υγείας σχετικό.

Για να επανέλθω στον κύριο που είχε την απαίτηση να βρίσκομαι δίπλα του ενώ πονούσα...

Στην περίπτωση που πήγαινα κανονικά αλλά δεν μου άρεσε εμφανισιακά και αποχωρούσα από το ραντεβού όπως έχει γίνει 2 φορές τι θα έκανε;

Μη θεωρούμε λοιπόν δεδομένο το ραντεβού για καμία πλευρά.

Καλό σας βράδυ.
 

Teacher2017

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Ιαν 2017
Μηνύματα
5.263
Like
31.326
Πόντοι
5.956
Kαλησπέρα σε όλους,

Αρχικά λυπάμαι πολύ για την ταλαιπωρία σου.

Παρόλαυτα χαίρομαι ειλικρινά που η συνθήκη τα έφερε έτσι και δεν πραγματοποιήσαμε το ραντεβού. Ο λόγος που χαίρομαι είναι γιατί δεν επιθυμώ να με ακουμπάνε "άντρες" που προσβάλλουν μια κοπέλα επειδή ταλαιπωρηθήκανε ή επειδή πληρώνουν και μάλιστα για θέματα που δεν μπορείς να προβλέψεις κατά πόσο μάλλον υγείας.

Στο ανέφερα άλλωστε και στα μυνήματα που ανταλλάξαμε αυτό όταν με απείλησες ότι θα με εκθέσεις στο forum με σχετική κριτική.

Και σου απάντησα όπως αγαπάς.

Σε ενημέρωσα μία ώρα πριν το ραντεβού.
Αν εσύ ήθελες να βρίσκεσαι μία ώρα νωρίτερα ή να ταξίδευες που δεν το γνώριζα αν και δεν θα άλλαζε κάτι προφανώς δεν ευθύνομαι εγώ.
Και προφανώς από την στιγμή που ήταν οι πρώτες ώρες και πονούσα δεν θα ερχόμουν ούτε για παρέα.
Για να μην σχολιάσω ότι η επιμονή σου να μη φύγεις από το ξενοδοχείο και να έρθω ενώ ήξερες ότι πονάω ήταν τουλάχιστον άνανδρο και φθηνό.

Είμαι διατεθειμένη να σου πληρώσω τα διόδια και τις βενζίνες φυσικά μόνο και μόνο γιατί δεν έχω πραγματικά σταθερή περίοδο και ταλαιπωρήθηκες.

Αναφορικά για την κακοήθεια που γράφεις και σχετίζεται με την περίοδο μου ( όπου αν είχες λίγη ευθιξία ως άνθρωπος δεν θα συζητούσαμε καν γιαυτό)...

Δεν έχω σταθερό κύκλο εδώ και 2 χρόνια και παίρνω φάρμακα που αφορούν το στήθος μου και κατεξοχήν τις ορμόνες μου και επηρεάζουν αφενός στο να μην έχω όχι σταθερή ημέρα αλλά ούτε σταθερή εβδομάδα.

Μπορεί ένα μήνα να μην αδιαθετήσω ή για 15 ημέρες να έχω συνέχεια.

Όταν κάνω ένα ραντεβού και μερικές φορές και δύο μέσα στην ημέρα και όχι 5 και 10 αντιλαμβάνεσαι με δεδομένη την αστάθεια που έχω στα γυναικολογικά δεν γίνεται να λέω δεν κάνω ραντεβού το μισό μήνα.
Όσοι ταξιδεύετε παίρνετε το δικό σας ρίσκο από το να αδιαθετήσουμε ή να μας πατήσει αμάξι.

Μάλιστα συγκεκριμένα προχθές είχα ένα ραντεβού που μετά από ένα νέο φάρμακο που μου χορηγήσανε για το στήθος μου έπαθα αλλεργικό σοκ με αποτέλεσμα να νοσηλευτώ και να μην έχω το κινητό μου που κλείνω μαζί σας ραντεβού για να ακυρώσω.

Το πρώτα πράγμα που έκανα όταν έφτασα σπίτι μου μετά από μια ημέρα ήταν να ανοίξω το κινητό όπου είχε κλείσει από μπαταρία για να επικοινωνήσω με το ραντεβού.

Ο άνθρωπος είχε κλείσει δωμάτιο, είχε ανέβει, το είχε πληρώσει εμένα να μην με βρίσκει και όταν του είπα τι συνέβη επειδή θεώρησα δεδομένο ότι δεν θα με πιστέψει του είπα να βρεθούμε να του δείξω φωτογραφίες πως έγινα από την αλλεργία και ότι δεν του λέω ψέμματα.

Και να μου επιτρέψει να του πληρώσω το δωμάτιο αν και αυτό δεν σώζει την ταλαιπωρία του.

Δεν το δέχτηκε αλλά ζήτησε ραντεβού εκ νέου....βρεθήκαμε και πάλι το πρώτο που του είπα ήταν να του δείξω τις φωτογραφίες οι οποίες δείχνουν και ημερομηνία αλλά και να του πληρώσω το δωμάτιο.

Δεν το δέχτηκε ....περάσαμε όμορφα...και με πλήρωσε και πολλά παραπάνω..

Δεν είναι τα χρήματα είναι η συμπεριφορά βρε παιδιά...!

Τι να πω γιαυτόν τον άνθρωπο . Ο χαρακτήρας μας φαίνεται στις δυσκολίες.

Επειδή δεν μπορείτε να γνωρίζετε τι συμβαίνει σε κάποιον ειδικά για θέματα υγείας μην το κάνετε αυτό γενικά στη ζωή σας.

Να είστε αθόρυβοι. Η φασαρία μόνο κακό σας κάνει.

Εγώ είμαι αναλώσιμη, μπήκα εδώ για να λύσω ένα πρόβλημα μου αν είναι να έχω ακόμα ένα πρόβλημα απλά δε θα το κάνω..

Και θα φύγω από εδώ μέσα.

Όσον αφορά εσένα "Μακεδόνα" επειδή ξέρω ποιος είσαι και είσαι ένα αξιόλογο παιδί, συνομήλικοι περίπου είμαστε και σε συμπαθώ πολύ φυσικά με στεναχώρησε αυτό που έγραψες αλλά δεν θύμωσα. Στεναχωρέθηκα γιατί είσαι νέος και έξυπνος άνθρωπος αλλά δεν σκέφτηκες ότι μπορεί αυτή η κοπέλα να έχει θέματα με την περίοδο της και να με ρωτήσεις αφού πίστεψες ότι σε απέφυγα χρησιμοποιώντας ως δικαιολογία την περίοδο.

Ξέρεις πόσα ραντεβού ακύρωσα γιατί μία μου ερχόταν μια μου κοβόταν;

Ντροπή όμως που τόσοι άντρες βάλατε μια γυναίκα να απολογηθεί γιαυτό.

Δεν τα ξέρετε όλα όχι...κατά πόσο μάλλον ότι αφορά γυναικολογικά θέματα. Σεβαστείται ότι ο άλλος μπορεί να έχει πρόβλημα υγείας σχετικό.

Για να επανέλθω στον κύριο που είχε την απαίτηση να βρίσκομαι δίπλα του ενώ πονούσα...

Στην περίπτωση που πήγαινα κανονικά αλλά δεν μου άρεσε εμφανισιακά και αποχωρούσα από το ραντεβού όπως έχει γίνει 2 φορές τι θα έκανε;

Μη θεωρούμε λοιπόν δεδομένο το ραντεβού για καμία πλευρά.

Καλό σας βράδυ.
Καλησπερα

Ο τροπος που γραφεις δειχνει το ηθος σου. Δεν εχουμε γνωριστει και λογο της αποστασης δυστυχως να μην σε γνωρισω ποτε. Θα κρατησω κυριως μια φραση....

Και θα φύγω από εδώ μέσα.

Ευχομαι οτι καλυτερο και να προσεχεις. Μην αθετησεις την υποσχεση σου.

Καλη συνεχεια
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.270
Like
1.323
Πόντοι
266
Υπηρχε επαναληπτικη συναντηση με την Αννα τις προηγουμενες ημερες,η οποια ηταν ακομη πιο ανεβασμενη απο την πρωτη,δεν ξερω αν χρειαζεται να ανεβασω λεπτομερειες μιας που την πρωτη φορα που χα ανεβασει μονο "νταβαντζη" της δεν με βγαλανε .

Η κοπελα εχει "ταραξει" τα νερα του χωρου,διοτι απο την στιγμη που περναει το κατωφλι του δωματιου,δεν ασχολειται ουτε με ρολοι ουτε με κινητο,το ζει μπορει και παραπανω απο σενα!

Αν υπαρχουν ατομα που ενδιαφερονται να περιγραψω την δευτερη μου φορα μαζι της,ας αφησουν ενα μνμ για να το κανω,
Προχώρα μεγαλε
 

Πουτσαρας4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2016
Μηνύματα
180
Κριτικές
6
Like
242
Πόντοι
281
Kαλησπέρα σε όλους,

Αρχικά λυπάμαι πολύ για την ταλαιπωρία σου.

Παρόλαυτα χαίρομαι ειλικρινά που η συνθήκη τα έφερε έτσι και δεν πραγματοποιήσαμε το ραντεβού. Ο λόγος που χαίρομαι είναι γιατί δεν επιθυμώ να με ακουμπάνε "άντρες" που προσβάλλουν μια κοπέλα επειδή ταλαιπωρηθήκανε ή επειδή πληρώνουν και μάλιστα για θέματα που δεν μπορείς να προβλέψεις κατά πόσο μάλλον υγείας.

Στο ανέφερα άλλωστε και στα μυνήματα που ανταλλάξαμε αυτό όταν με απείλησες ότι θα με εκθέσεις στο forum με σχετική κριτική.

Και σου απάντησα όπως αγαπάς.

Σε ενημέρωσα μία ώρα πριν το ραντεβού.
Αν εσύ ήθελες να βρίσκεσαι μία ώρα νωρίτερα ή να ταξίδευες που δεν το γνώριζα αν και δεν θα άλλαζε κάτι προφανώς δεν ευθύνομαι εγώ.
Και προφανώς από την στιγμή που ήταν οι πρώτες ώρες και πονούσα δεν θα ερχόμουν ούτε για παρέα.
Για να μην σχολιάσω ότι η επιμονή σου να μη φύγεις από το ξενοδοχείο και να έρθω ενώ ήξερες ότι πονάω ήταν τουλάχιστον άνανδρο και φθηνό.

Είμαι διατεθειμένη να σου πληρώσω τα διόδια και τις βενζίνες φυσικά μόνο και μόνο γιατί δεν έχω πραγματικά σταθερή περίοδο και ταλαιπωρήθηκες.

Αναφορικά για την κακοήθεια που γράφεις και σχετίζεται με την περίοδο μου ( όπου αν είχες λίγη ευθιξία ως άνθρωπος δεν θα συζητούσαμε καν γιαυτό)...

Δεν έχω σταθερό κύκλο εδώ και 2 χρόνια και παίρνω φάρμακα που αφορούν το στήθος μου και κατεξοχήν τις ορμόνες μου και επηρεάζουν αφενός στο να μην έχω όχι σταθερή ημέρα αλλά ούτε σταθερή εβδομάδα.

Μπορεί ένα μήνα να μην αδιαθετήσω ή για 15 ημέρες να έχω συνέχεια.

Όταν κάνω ένα ραντεβού και μερικές φορές και δύο μέσα στην ημέρα και όχι 5 και 10 αντιλαμβάνεσαι με δεδομένη την αστάθεια που έχω στα γυναικολογικά δεν γίνεται να λέω δεν κάνω ραντεβού το μισό μήνα.
Όσοι ταξιδεύετε παίρνετε το δικό σας ρίσκο από το να αδιαθετήσουμε ή να μας πατήσει αμάξι.

Μάλιστα συγκεκριμένα προχθές είχα ένα ραντεβού που μετά από ένα νέο φάρμακο που μου χορηγήσανε για το στήθος μου έπαθα αλλεργικό σοκ με αποτέλεσμα να νοσηλευτώ και να μην έχω το κινητό μου που κλείνω μαζί σας ραντεβού για να ακυρώσω.

Το πρώτα πράγμα που έκανα όταν έφτασα σπίτι μου μετά από μια ημέρα ήταν να ανοίξω το κινητό όπου είχε κλείσει από μπαταρία για να επικοινωνήσω με το ραντεβού.

Ο άνθρωπος είχε κλείσει δωμάτιο, είχε ανέβει, το είχε πληρώσει εμένα να μην με βρίσκει και όταν του είπα τι συνέβη επειδή θεώρησα δεδομένο ότι δεν θα με πιστέψει του είπα να βρεθούμε να του δείξω φωτογραφίες πως έγινα από την αλλεργία και ότι δεν του λέω ψέμματα.

Και να μου επιτρέψει να του πληρώσω το δωμάτιο αν και αυτό δεν σώζει την ταλαιπωρία του.

Δεν το δέχτηκε αλλά ζήτησε ραντεβού εκ νέου....βρεθήκαμε και πάλι το πρώτο που του είπα ήταν να του δείξω τις φωτογραφίες οι οποίες δείχνουν και ημερομηνία αλλά και να του πληρώσω το δωμάτιο.

Δεν το δέχτηκε ....περάσαμε όμορφα...και με πλήρωσε και πολλά παραπάνω..

Δεν είναι τα χρήματα είναι η συμπεριφορά βρε παιδιά...!

Τι να πω γιαυτόν τον άνθρωπο . Ο χαρακτήρας μας φαίνεται στις δυσκολίες.

Επειδή δεν μπορείτε να γνωρίζετε τι συμβαίνει σε κάποιον ειδικά για θέματα υγείας μην το κάνετε αυτό γενικά στη ζωή σας.

Να είστε αθόρυβοι. Η φασαρία μόνο κακό σας κάνει.

Εγώ είμαι αναλώσιμη, μπήκα εδώ για να λύσω ένα πρόβλημα μου αν είναι να έχω ακόμα ένα πρόβλημα απλά δε θα το κάνω..

Και θα φύγω από εδώ μέσα.

Όσον αφορά εσένα "Μακεδόνα" επειδή ξέρω ποιος είσαι και είσαι ένα αξιόλογο παιδί, συνομήλικοι περίπου είμαστε και σε συμπαθώ πολύ φυσικά με στεναχώρησε αυτό που έγραψες αλλά δεν θύμωσα. Στεναχωρέθηκα γιατί είσαι νέος και έξυπνος άνθρωπος αλλά δεν σκέφτηκες ότι μπορεί αυτή η κοπέλα να έχει θέματα με την περίοδο της και να με ρωτήσεις αφού πίστεψες ότι σε απέφυγα χρησιμοποιώντας ως δικαιολογία την περίοδο.

Ξέρεις πόσα ραντεβού ακύρωσα γιατί μία μου ερχόταν μια μου κοβόταν;

Ντροπή όμως που τόσοι άντρες βάλατε μια γυναίκα να απολογηθεί γιαυτό.

Δεν τα ξέρετε όλα όχι...κατά πόσο μάλλον ότι αφορά γυναικολογικά θέματα. Σεβαστείται ότι ο άλλος μπορεί να έχει πρόβλημα υγείας σχετικό.

Για να επανέλθω στον κύριο που είχε την απαίτηση να βρίσκομαι δίπλα του ενώ πονούσα...

Στην περίπτωση που πήγαινα κανονικά αλλά δεν μου άρεσε εμφανισιακά και αποχωρούσα από το ραντεβού όπως έχει γίνει 2 φορές τι θα έκανε;

Μη θεωρούμε λοιπόν δεδομένο το ραντεβού για καμία πλευρά.

Καλό σας βράδυ.
Ευγε Αννα, ευγε. Και μονο που απολογησε με ολο αυτο το σεντονι, ρισπεκτ.
Για τους λιγουρηδες και αυτους που νομιζουν οτι εχουν το πανω χερι, υπαρχουν και τα Σφαγεια.
 

riding

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.663
Κριτικές
1
Like
6.722
Πόντοι
1.056
Kαλησπέρα σε όλους,

Αρχικά λυπάμαι πολύ για την ταλαιπωρία σου.

Παρόλαυτα χαίρομαι ειλικρινά που η συνθήκη τα έφερε έτσι και δεν πραγματοποιήσαμε το ραντεβού. Ο λόγος που χαίρομαι είναι γιατί δεν επιθυμώ να με ακουμπάνε "άντρες" που προσβάλλουν μια κοπέλα επειδή ταλαιπωρηθήκανε ή επειδή πληρώνουν και μάλιστα για θέματα που δεν μπορείς να προβλέψεις κατά πόσο μάλλον υγείας.

Στο ανέφερα άλλωστε και στα μυνήματα που ανταλλάξαμε αυτό όταν με απείλησες ότι θα με εκθέσεις στο forum με σχετική κριτική.

Και σου απάντησα όπως αγαπάς.

Σε ενημέρωσα μία ώρα πριν το ραντεβού.
Αν εσύ ήθελες να βρίσκεσαι μία ώρα νωρίτερα ή να ταξίδευες που δεν το γνώριζα αν και δεν θα άλλαζε κάτι προφανώς δεν ευθύνομαι εγώ.
Και προφανώς από την στιγμή που ήταν οι πρώτες ώρες και πονούσα δεν θα ερχόμουν ούτε για παρέα.
Για να μην σχολιάσω ότι η επιμονή σου να μη φύγεις από το ξενοδοχείο και να έρθω ενώ ήξερες ότι πονάω ήταν τουλάχιστον άνανδρο και φθηνό.

Είμαι διατεθειμένη να σου πληρώσω τα διόδια και τις βενζίνες φυσικά μόνο και μόνο γιατί δεν έχω πραγματικά σταθερή περίοδο και ταλαιπωρήθηκες.

Αναφορικά για την κακοήθεια που γράφεις και σχετίζεται με την περίοδο μου ( όπου αν είχες λίγη ευθιξία ως άνθρωπος δεν θα συζητούσαμε καν γιαυτό)...

Δεν έχω σταθερό κύκλο εδώ και 2 χρόνια και παίρνω φάρμακα που αφορούν το στήθος μου και κατεξοχήν τις ορμόνες μου και επηρεάζουν αφενός στο να μην έχω όχι σταθερή ημέρα αλλά ούτε σταθερή εβδομάδα.

Μπορεί ένα μήνα να μην αδιαθετήσω ή για 15 ημέρες να έχω συνέχεια.

Όταν κάνω ένα ραντεβού και μερικές φορές και δύο μέσα στην ημέρα και όχι 5 και 10 αντιλαμβάνεσαι με δεδομένη την αστάθεια που έχω στα γυναικολογικά δεν γίνεται να λέω δεν κάνω ραντεβού το μισό μήνα.
Όσοι ταξιδεύετε παίρνετε το δικό σας ρίσκο από το να αδιαθετήσουμε ή να μας πατήσει αμάξι.

Μάλιστα συγκεκριμένα προχθές είχα ένα ραντεβού που μετά από ένα νέο φάρμακο που μου χορηγήσανε για το στήθος μου έπαθα αλλεργικό σοκ με αποτέλεσμα να νοσηλευτώ και να μην έχω το κινητό μου που κλείνω μαζί σας ραντεβού για να ακυρώσω.

Το πρώτα πράγμα που έκανα όταν έφτασα σπίτι μου μετά από μια ημέρα ήταν να ανοίξω το κινητό όπου είχε κλείσει από μπαταρία για να επικοινωνήσω με το ραντεβού.

Ο άνθρωπος είχε κλείσει δωμάτιο, είχε ανέβει, το είχε πληρώσει εμένα να μην με βρίσκει και όταν του είπα τι συνέβη επειδή θεώρησα δεδομένο ότι δεν θα με πιστέψει του είπα να βρεθούμε να του δείξω φωτογραφίες πως έγινα από την αλλεργία και ότι δεν του λέω ψέμματα.

Και να μου επιτρέψει να του πληρώσω το δωμάτιο αν και αυτό δεν σώζει την ταλαιπωρία του.

Δεν το δέχτηκε αλλά ζήτησε ραντεβού εκ νέου....βρεθήκαμε και πάλι το πρώτο που του είπα ήταν να του δείξω τις φωτογραφίες οι οποίες δείχνουν και ημερομηνία αλλά και να του πληρώσω το δωμάτιο.

Δεν το δέχτηκε ....περάσαμε όμορφα...και με πλήρωσε και πολλά παραπάνω..

Δεν είναι τα χρήματα είναι η συμπεριφορά βρε παιδιά...!

Τι να πω γιαυτόν τον άνθρωπο . Ο χαρακτήρας μας φαίνεται στις δυσκολίες.

Επειδή δεν μπορείτε να γνωρίζετε τι συμβαίνει σε κάποιον ειδικά για θέματα υγείας μην το κάνετε αυτό γενικά στη ζωή σας.

Να είστε αθόρυβοι. Η φασαρία μόνο κακό σας κάνει.

Εγώ είμαι αναλώσιμη, μπήκα εδώ για να λύσω ένα πρόβλημα μου αν είναι να έχω ακόμα ένα πρόβλημα απλά δε θα το κάνω..

Και θα φύγω από εδώ μέσα.

Όσον αφορά εσένα "Μακεδόνα" επειδή ξέρω ποιος είσαι και είσαι ένα αξιόλογο παιδί, συνομήλικοι περίπου είμαστε και σε συμπαθώ πολύ φυσικά με στεναχώρησε αυτό που έγραψες αλλά δεν θύμωσα. Στεναχωρέθηκα γιατί είσαι νέος και έξυπνος άνθρωπος αλλά δεν σκέφτηκες ότι μπορεί αυτή η κοπέλα να έχει θέματα με την περίοδο της και να με ρωτήσεις αφού πίστεψες ότι σε απέφυγα χρησιμοποιώντας ως δικαιολογία την περίοδο.

Ξέρεις πόσα ραντεβού ακύρωσα γιατί μία μου ερχόταν μια μου κοβόταν;

Ντροπή όμως που τόσοι άντρες βάλατε μια γυναίκα να απολογηθεί γιαυτό.

Δεν τα ξέρετε όλα όχι...κατά πόσο μάλλον ότι αφορά γυναικολογικά θέματα. Σεβαστείται ότι ο άλλος μπορεί να έχει πρόβλημα υγείας σχετικό.

Για να επανέλθω στον κύριο που είχε την απαίτηση να βρίσκομαι δίπλα του ενώ πονούσα...

Στην περίπτωση που πήγαινα κανονικά αλλά δεν μου άρεσε εμφανισιακά και αποχωρούσα από το ραντεβού όπως έχει γίνει 2 φορές τι θα έκανε;

Μη θεωρούμε λοιπόν δεδομένο το ραντεβού για καμία πλευρά.

Καλό σας βράδυ.
Χαιρομαι που εχω περασει καποιο χρονο με τετοιο ατομο!

Περαν του σεξουαλικου,ολο αυτο π αποτυπωνεται μεσω του γραπτου σου λογου,δειχνει πολλα!

Το νημα σου κ οι αποψεις σου,οαση στο bourdela.com

Οποια αποφαση κ να παρεις,δεν χρειαζεται να μας την πεις αν δεν θες ουτε να δωσεις εξηγησεις σε κανεναν μας,σου αξιζουν τα καλυτερα...και σ ευχομαι να τα βρεις!
 

Vaggosss

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2022
Μηνύματα
40
Like
72
Πόντοι
0
Πρώτον δεν σε πρόσβαλα καθόλου....
Και η αλήθεια είναι τώρα που το γράφεις με τόσα προβλήματα που έχεις καλύτερα που δεν έγινε το ραντεβού.
 

_sirious_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2010
Μηνύματα
45
Κριτικές
20
Like
800
Πόντοι
990
Πρώτον δεν σε πρόσβαλα καθόλου....
Και η αλήθεια είναι τώρα που το γράφεις με τόσα προβλήματα που έχεις καλύτερα που δεν έγινε το ραντεβού.
Φίλε καμιά φορά καλό είναι να σωπαινουμε...
 

Mistis29

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2024
Μηνύματα
38
Like
318
Πόντοι
20
Κανονίστε μαλακες να διώξετε ακόμα ένα κορίτσι.. δεν βαρεθηκατε να είστε αυνανες??
Γενικά το έχουν ρημάξει το νήμα της κοπέλας. Δεν έχουν τι να κάνουν στη ζωή τους και κάθονται όλη μέρα να τη λέει ο ένας στον άλλον. Αντί να μπαίνουμε να βλέπουμε καμία κριτική ή καμία φωτο από την κοπελα( η οποία κακώς δεν ανεβάζει για κάποιον που θέλει να την κλείσει, όπως εγώ ας πούμε αλλα κολλάω στο ότι δεν ανεβάζει τίποτα), καθόμαστε και διαβάζουμε λακιεσμα και εξυπνάδες. Μου φαίνεται κάποιοι λογαριασμοί χρειάζονται ban ξεκάθαρα.
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.913
Κριτικές
2
Like
5.868
Πόντοι
1.056
"Συναντηση 2η φορα με την Αννα"

Η πρωτη μου καταθεση εμπειριων ή κοινως κριτικη,προκαλεσε καποιες αντιδρασεις,αλλα και πολλα παιδια που την συναντησαν,γραψαν στο νημα της και ειπανε πως ναι η κριτικη μου αυτη δεν ηταν προϊον φαντασιας,αφου και οι ιδιοι περασαν καλα!

Υπολογιζα πως θα ξαναπαιρνα Αννα σε κανα μηνα απ το πρωτο μας ραντεβου,πιο πριν δεν ψαχνομαι ευκολα,ετσι λοιπον της εστειλα την περασμενη βδομαδα για ραντεβου κ αφου "το τελευταιας στιγμης" μου το απεκλεισε μου ζητησε να την ενημερωσω για οποτε αποφασισω,τουλαχιστον τρεις μερες πριν.

Ερχεται η πολυποθητη μου ωρα,στελνω μνμ και κλεινουμε 18:00 Οκεανις.Ζητησα Ανδρομεδα αλλα δεν επαιζε αρχικα λογω της αλλης της δουλειας και γιατι 20:30 επρεπε να ειναι πισω στην δουλεια.

Οκ!

Της στελνω μνμ 16:00 πως αναχωρω...καμμια αποκριση ενω την πρωτη φορα με καυλωνε απ τα μνμ και μονο.

Εχω μια υποψια πως δεν καταλαβε ποιος ειμαι.

18:00 της στελνω μνμ και γραφω πως ειμαι εξω απ το Οκεανις ομως δεν θα ανεβω αν δεν μ στειλει ενα σημα,διοτι δυο ωρες τωρα δεν εχει απαντησει σε τιποτα.

Ουτε καν διαβαζει το μνμ.

Εχω κανει δυο ωρες δρομο αλλα δεν θελω να πληρωσω κ τσαμπα πορνοξενοδοχειο.

Λιγο αργοτερα ξανα μνμ,τιποτα.
Παιρνω στο πορνοκινητο...τιποτα!

Φτανει και '30 τιποτα!

Παει λεω γαμηθηκε το ραντεβου,τσαμπα ο δρομος και μπαινω μεσα στο φορουμ μπας κ δω τιποτα αλλο να σπρωξω...

Εξω απ το ξενοδοχειο εγω,αν πιασεις κινητο κ μπεις στο φορουμ ψαχνοντας για "last minute" τιποτα καλο,ξερεις πως περναει η ωρα!

19:00 η ωρα δεχομαι μνμ σιδηροδρομο,απολογητικο!

-Εισαι ακομα εκει;Να ρθω;
- ρε συ της γραφω 20:30 μου γραψες θες να εισαι στην δουλεια και ειναι σχεδον 19:00,προφανως θα τρεξεις να "με προλαβεις" και δεν ξερω τι ραντεβου θα ειναι αυτο με σενα πτωμα.
-Αν μ δεχθεις,μ γραφει,δεν θα ξαναπαω δουλεια κ εχω μια χαρα διαθεση.
-ελα της απαντω,εξω απ το ξενοδοχειο ειμαι,να μπω δλδ;
-Ναι!

Μπαινω μεσα,παιρνω δωματιο,μπανιαριζομαι κ σε λιγο σκαει μυυυυτη!

Με το που με βλεπει ειχαμε πολυ εγκαρδιο χαιρετισμο,διοτι απ τα μνμ δεν ηξερε ποιος ειμαι λογω λαθους "επαφων" πορνοκινητου με κανονικο.

Η εμφανιση της αυτη την φορα δεν ειχε καμμια σχεση με της πρωτης που ηταν ντυμενη σαν υπαλληλος του ΟΣΕ επι εποχης Πασοκαρας!

Η Αννα ειναι 1.60 που πατα επανω σε ψηλοτακουνα.Ενα βαμμενο μαλλι τυπου καρε αλλα φιλαρισμενο το ειχε πολυ στην πενα.Πουκαμισακι και τζιν σκασμενο που τονιζε την κωλαρα της που ηθελα να την κωλογαμησω!

Η Αννα δεν εχει περιττα κιλα,η ιδια ομως αφαιρει αυτο το "bonus" λεγοντας πως δεν θα δεις καποιο μοντελο,ορθο ειναι αυτο!

Ομως εχει νορμαλ εως πολυ ωραια χαρακτηριστικα προσωπου,οδοντοστοιχια,μυτη,χειλη που δεν θα χαλασουν κανεναν,δεν ειναι η τσοντα απλως!

Οτιδηποτε στο σωμα της ειναι "πετρα".Οταν θα την δεις να περπαταει ειναι ολα στην θεση τους,δεν εχει κυταριτιδα,δεν εχει ραγαδες!

Παλιοτερα αθλουταν εντατικα κ ισως ειναι αποτελεσμα κ αυτου,οταν ομως την εχεις στα τεσσερα,ολα ειναι κανονικα στην θεση τους και το θεαμα ειναι της αρεσκειας μου!

Τα περι σεξ,τα εγραψα την προηγουμενη φορα,λιγες σελιδες πισω δλδ,απλως αυτη την φορα ειχε πιο πολυ παθος,ως "γνωριμοι" και "υποταγη"

Η Αννα στο σεξ θελει να την υποταξεις,ομως μετα ή πριν ειναι ευγενικη,δεν θελει να περασεις τις "κοκκινες γραμμες" που εχουμε οι ανθρωποι.

Επειδη ειναι μαζι σου για καποιο χρονο δλδ & την πληρωνεις,δεν εχεις το δικαιωμα να της πεις "φερε μου νερο να πιω ρε πουτανα".Εκει εφυγε η κοπελα.

Ομως επανω στο σεξ,αυτη την φορα μου εβγαλε "ζωωδη" ενστικτα που ποτε μου δεν χρησιμοποιησα ως τα 45 που ειμαι τωρα.

Ενω ηταν στα τεσσερα κ γω απο πισω,μουνι οχι κωλο,μ λεει
-τελειωσε επιτελους,εχουνε πιαστει τα ποδια μου,
αμεσως εγω κωλοσκαμπιλο
-"σκασε μωρη πουτανα,θα χυσω οποτε θελω εγω,στ αρχιδια μου αν πιαστηκες γαμω το ξεσταυρι σου"

IMG_3674.jpeg


Το αποτελεσμα ηταν να βγαλω την καποτα και να χυσω στην πλατη της οπου εβγαλα τοσο σπερμα οσο δειχνει η φωτογραφια (συν οτι ειχε επανω της)

Αναμεσα 2ου κ 3ου γυρου,υπηρξε διακοπη ρευματος στο ξενοδοχειο,οπου χωρις A/C κοντεψα να παθω εμφραγμα με την πιεση να χει ανεβει 22 :buck2:

Θελησε να με στραγγιξει κ τριτη φορα,δυσκολο εγχειρημα μιας που τοσο ιδρωτα δεν εχω ριξει ουτε σε μαραθωνιο και τα καταφερε με το στομα της,χωρις να μου παιξει μαλακια,χωρις να μου πει αστο.

Με πιπα εξ ολοκληρου εδωσε τον καλυτερο της εαυτο για να χυσω τριτη φορα!

Ενα ραντεβου π εδειχνε πως δεν θα γινει,προεκυψε ακομα καλυτερο και στις "καθυστερησεις" διοτι μ ειχε πει πως περιμενε περιοδο και διαβασα κριτικη του παλικαριου απο πανω πως ελαχε σ αυτον το "ακυρο".
Τύπε σίγουρα θα σε ψάχνουν από το συνεργείο καθαρισμού του ξενοδοχείου!! :grin::grin:
 

Neapoliths

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2022
Μηνύματα
71
Like
201
Πόντοι
20
Τα δύο συμπέρασματα απ το σεντόνι της Άννας είναι ότι προλάβετε μέχρι να λύσει το πρόβλημα της γιατί μετά θα εξαφανιστεί (που της εύχομαι ολόψυχα να το λυσει) και αν είσαι άσχημος μπορεί να φας πιστόλι παρ όλο που πλήρωσες ξενοδοχειο
 
  • Like
Αντιδράσεις: anna!
OP
OP
anna!

anna!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2024
Μηνύματα
66
Like
1.016
Πόντοι
200
Τα δύο συμπέρασματα απ το σεντόνι της Άννας είναι ότι προλάβετε μέχρι να λύσει το πρόβλημα της γιατί μετά θα εξαφανιστεί (που της εύχομαι ολόψυχα να το λυσει) και αν είσαι άσχημος μπορεί να φας πιστόλι παρ όλο που πλήρωσες ξενοδοχειο
Τη μια φορα δεν ειχε κλεισει δωματιο ,

Την αλλη εκλεισε και προσφερθηκα να το πληρωσω αρνηθηκε αλλα κατεβηκα στο Rex και το πληρωσα

Δεν θελω να επιβαρυνω κανεναν οικονομικα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καλησπέρα!! Πως γίνεται η συνεννόηση για συνάντηση;
Στειλε μου μυνημα στο κινητο μεσω viber η watsapp !
 

ARTOFXXX

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2024
Μηνύματα
6
Like
8
Πόντοι
0
Ειμαι νεος εδω, πρωτο μου ποσταρισμα.
Διαβαζοντας την Αννα, πραγματικα εχω την επιθυμια να τη συναντησω. Το υψηλο της επιπεδο ειναι προφανεστατο, για μενα αυτο ειναι απαραιτητο για να υπαρξει χημεια. Λυπάμαι που πρεπει να απολογειται για διαφορα συμβαντα, αλλα ο τροπος που το κανει δειχνει ποσο αυτοεκτιμηση εχει και πόσο εκτιμηση τρεφει για τους εν δυναμει πελατες.
 

riding

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.663
Κριτικές
1
Like
6.722
Πόντοι
1.056
Να συμπληρωσω κατι που ξεχασα στην δευτερη κριτικη με την Αννα,πως το ραντεβου διηρκησε λιγο πανω απο δυο ωρες για αλλη μια φορα μαζι της και ειχε διαθεση να με "τελειωσει" και τεταρτη φορα :O στα 45 μου σε συνολο ορισμενων ωρων.

Αν δεν ειχε κοπει το ρευμα στο κτηριο μπορει...και να!
 

Stories

Νέο!

Stories

Δείτε τα όλα τα  escorts  στον κατάλογο
Top Bottom