Νέα

Άννα ένα απίστευτο 3μερο...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bigpipis7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 169
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Cr9

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
6.061
Κριτικές
10
Like
408
Πόντοι
96
bigpipis7, με φιλική διάθεση μιας και γέλασα...οι φωτογραφίες από το ξενοδοχείο πάσχουν.....γιατί δεν είναι από δωμάτιο ξενοδοχείου  :rockon: .....εικόνα ξενοδοχείου είναι αυτή που βάζω....μια νύχτα με ολόγιομο φεγγάρι θα διηγηθώ κι εγώ την ιστορία μου που με ξεζούμισε... με τις εξής όμως προϋποθέσεις:
1 να μην προλάβει άλλος και χρησιμοποιήσει την εικόνα και αναγκαστώ να ψάξω άλλη.
2 να σκεφτώ την ιστορία
πάντως ομολογώ καλά το πήγες, άλλοι τσίμπησαν άλλοι γέλασαν και αν σε κάποια στιγμή σου τύχει και σένα να το πιστέψεις, σου εύχομαι live your myth!
άντε καλημέρα!


Μην αφήνεις ποτέ τις λεπτομέρειες να χαλάνε μια ωραία ιστορία… :grin:

Άσε τον Big paramythi να μοιράζεται τα όνειρα του!!! :2funny: :2funny:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
384
Like
5.628
Πόντοι
11.585
Καταρχήν δεν είναι η πρώτη φορά και σίγουρα όχι η τελευταία που μέλος θέλησε να μοιραστεί τις σκέψεις του μαζί μας και καλά έκανε. Δεν φταίω εγώ για το ντεκόρ των φωτογραφιών, είναι μόνο μια λεπτομέρεια που ξέφυγε, ουδείς τέλειος.
Ας δούμε αν κατάλαβες....


Όλα αλλά ΟΛΑ (και εσύ και εγώ φυσικά) τα μέλη του παρόντος site έχουν νεανικό, σφριγηλό, και με ασκήσεις καναπέως γυμνασμένο σώμα!
Διαθέτουν εργαλείο τουλάχιστον 3πάλαμο με δυνατότητα επέκτασης(τα θηλυκά μέλη έχουν ωραία μεγάλα και στητά βυζιά και λαχταριστό κώλο) και IQ αμέτρητο, από εμπειρίες; η σοφία του κόσμου συγκεντρωμένη στο κρανίο μας.
Δεν αναγνωρίζουν το 20ευρώ και αν δουν 50άρικο αναρωτιούνται τι 500άρικο είναι αυτό με ένα μηδενικό. Διαθέτουν το λιγότερο 2 αυτοκίνητα (1 τζίπ 1 σπορ), φυσικά είναι οι καλύτεροι οδηγοί που υπάρχουν. Κατοικούν σε παραθαλάσσια περιοχή το καλοκαίρι (οι εξ Αθηνών στα νότια προάστια) το καλοκαίρι προς βουνό. Φυσικά αν οι δρόμοι έχουν κίνηση χρησιμοποιούν το ελικόπτερο τους (εγώ στο δικό θα βάλω γκάζι). Σταματώ εδώ προς το παρόν γιατί βαρέθηκα να γράφω παπάτζες και δεν χρειάζεται να σου θυμίσω πως όλοι έχουμε κότερο, έστω αγορασμένο από τα Jumbo.    

Το εγκλημα δεν ηταν προμελετημενο...!!!  :2funny: :2funny: :2funny: ...ηταν εν βρασμο καυλας.!!  :2funny: :2funny:
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
Το ότι μερικοί φανηκε πως έχαψαν την ιστορία είναι λίγο θλιβερό.. το ψέμα φανηκε επίσης και απο τον διαλογο στο φβ διότι στο τσατ πλέον δεν εμφανίζει τα ονόματα.
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.019
Πόντοι
6.495
Εγώ πιστεύω bigpipis  :rockon:
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.287
Like
2.326
Πόντοι
456
Pipis for ever :rockon: :rockon:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Γενικα κυνηγαω πολλα μουνακια απο το ιντερνετ.....εχω πηδηξει αρκετα μωρα ολων των ηλικιων κυριως απο ζουσκ και φβ.....ετσι λοιπον πριν καποιες μερες βρηκα ενα μωρο στο φβ με ονομα αννα σου :dancing:....απιστευτη καυλα ,με δεχτηκε φιλο και ειχε μονο 1 εικονα προφιλ με μαγιο...κουβεντα στη κουβεντα μου δηλωσε οτι της αρεσει να γαμιεται σα τρελη,ειναι 24 ετων και μενει Ν.ιωνια....της πεταω για να δω....ρε κουκλα γιατι δεν παιρνεις λεφτα γι'αυτο που κανεις;;; αυτη μου απαντησε λες;;; αντε να παρω....εσενα τσαμπα αλλα αν φερεις φιλους σου και με γαμησετε ολοι μαζι θελω ενα 50αρι απο τον καθενα οτι και να μου κανετε.....κλεισαμε λοιπον σε γνωστο χοτελι της παραλιακης(γλυφαδα)λιγο πριν τα φαναρια.... ;)το ειχα πει σε 2 φιλαρακια ετσι για ασφαλεια και την ειχαν αραξει απο εξω....ζητησα δωματιο που να βλεπειμπροστα και περιμενα...σε 15 λεπτα κατεβαινει ενα μωρο που εμοιαζε στην αννουλα...σε λιγο χτυπα η πορτα και βλεπω το κοριτσι του φβ μπροστα μου :dancing:....γυρναει και μου λεει...ηρθα οπως μου ειπες...με τζιν εφαρμοστο,τακουνι και καθολου εσωρουχα....απλα εφερα μερικα για τις φωτος που θα βγαλεις...μου κατεβαζει το τιραντακι που φορουσε και ειδα το υπεροχο βυζι της.... :tits2:.....ξεκινησαμε ενα μπανακι και μου εκανε μια απιστευτη πιπα για τα ''χοντρα''οπως ειπε,ενω εγω επαιζα με τα βυζια και το σουφριδι της που ηταν τελειο....το μουνακι της(και μου εκανε εντυπωση)ηταν πολυ στενο....δακρυα χαρας αρχισαν να με συνεπαιρνουν :2funny: :2funny: :2funny:.....μετα απο αυτο αφου την αραξαμε και ηπιαμε λιγο κρασι που ειχα φερει εγω με ρωτησε για τα φιλαρακια αν τα εφερα.....της ειπα οχι,να τα φωναξω;;; ειπε ναι θελω ταυτοχρονα γεματες ολες τις τρυπες μου.....τους πηρα τηλ.αλλα ειπα μεχρι να ερθετε θα κανετε αρκετηηη ωρα οκ????....σε διαστημα λοιπον 4 ωρων μαζι της εχυσα 5 φορες....ειχε να μου τυχει αυτο απο τα πρωτα μου 20+ χρονια.... :2funny: :2funny: :2funny:....οι φιλοι ηρθαν οποτε φανταζεστε....στα διαλειμματα την εβγαλα καποιεσ φωτος που ηθελα...2-3 καλες της εχει στο κινητο της και της περιμενω....αλλα να τις περιμενω;;;την επομενη μερα στη δουλεια ανοιγω το φβ και δεν την βρισκω...πουθενα δεν ηταν...το μονο που ειχε μεινει ηταν ο διαλογος στα μηνυματα που στελναμε......το βραδυ την ειδα μεσα παλι αλλα ειχε αλλαξει το ονομα της...ηταν σκετο αννα....μιλησαμε ολα καλα....την αλλη μερα τπτ,ξανα χαμενη και δεν την βρισκω ακομα....δε βρισκω την καλυτερη γκομενα (στο κρεβατι) που εχω παρει τα τελευταια 2-3 χρονια τουλαχιστον....γκομενα που δινει κωλο,τα καταπινει και βγαζει φωτος δεν την χανεις....και ιδιως να ειναι και μουναρααν σε καποιον θυμιζει καμια φωτο κατι ας μου πει....η καποιος που μενει ν.ιωνια...... :helpplea:
ρε την αννουλα
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Εγω εχω φαει το dod παλι ρε παιδια....

και το παιζουν κινεζες.

Δεν λεω εχω τσιμπησει αρκετα φβ αλλα μετα δεν ψηνονται.

Και σε μερικες υποτιθεται οτι αρεσα κιολας....

ρε συ πιπη μηπως μας δουλευεις?

Δεν μπορω να καταλαβω... και να πεις οτι τις ζαλιζω ή τους παω κοντρα....
οχι κανονικος ειμαι  :S
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Φυσικα δεν καθομαι και 15 ωρες την ημερα να ψηνω την άλλη έτσι?

Ασχολουμαι και με τα προγραμματα μου. Ενα 2ωρο την ημερα μερα παρα μερα
να διαθεσω στο τσατ.

ΜΗπως θελουν πολλες ωρες να τις ψηνεις ?
 

dimitrakis123456789

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2011
Μηνύματα
1.030
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
τι μαλακιες γραφετε ρε παιδια;ποιος γαμησε απο φεισ και τσατ για να γινει τωρα;εδω ουτε σε μνμ απαντανε
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
τι μαλακιες γραφετε ρε παιδια;ποιος γαμησε απο φεισ και τσατ για να γινει τωρα;εδω ουτε σε μνμ απαντανε

Δεν ξερω εχω προβληματιστει.

Ενα ειναι το σιγουρο.... αμα ξαναδιωξω γκομενα

χωρις να έχω βρει άλλη εγω θα κατσω να με γαμησετε.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Εγω εχω φαει το dod παλι ρε παιδια....

και το παιζουν κινεζες.

Δεν λεω εχω τσιμπησει αρκετα φβ αλλα μετα δεν ψηνονται.

Και σε μερικες υποτιθεται οτι αρεσα κιολας....

ρε συ πιπη μηπως μας δουλευεις?

Δεν μπορω να καταλαβω... και να πεις οτι τις ζαλιζω ή τους παω κοντρα....
οχι κανονικος ειμαι  :S
τι μαλακιες γραφετε ρε παιδια;ποιος γαμησε απο φεισ και τσατ για να γινει τωρα;εδω ουτε σε μνμ απαντανε
δηλαδη σας φαινεται απιστευτη η ιστορια του πιπι ρε τυποι?
 

dimitrakis123456789

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2011
Μηνύματα
1.030
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
Δεν ξερω εχω προβληματιστει.

Ενα ειναι το σιγουρο.... αμα ξαναδιωξω γκομενα

χωρις να έχω βρει άλλη εγω θα κατσω να με γαμησετε.
ωχ καταλαβα,ελα στην μπακουροπαρεα μας :sunglasses:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
δηλαδη σας φαινεται απιστευτη η ιστορια του πιπι ρε τυποι?

Τυπε δεν μας λενε τι κανουνε ομως
και τους εχω ρωτησει πολλες φορες.
Ολοι τοσο μυστικοπαθεις γινανε?  :2funny: :2funny:


ΕΓω νομιζω οτι δεν βγαινουν ευκολα οι γκομενες απο φβ
και μαλιστα τοσο δυνατες γκομενες. Παρτο λογικα... η αλλη εχει 100 πεσιματα
γιατι να επιλεξει εσενα? Ακριβως αυτο το γιατι ψαχνουμε κανοντας ερωτησεις
αλλα οι πουστηδες δεν απαντανε.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
περιεργα πραγματα....

καταρχην ο τυπος λεει οτι η φωτογραφια

ηταν 1 και μετα μας δειχνει 2-3 πιο πριν πει οτι

ειναι αυτες που τραβηξε στο ξενοδοχειο ο ιδιος.
 

dimitrakis123456789

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2011
Μηνύματα
1.030
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
αυτη η ευκολεια της επαφης και γενικα η καβλα της γκομενας λες και δεν ειχε γαμηθει ποτε.και παρτουζα ρε παιδια απ την πρωτη μερα;
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom