Νέα

Ανεξάρτητες κοπέλες για μασάζ στην Αθήνα (αισθητικοί ή μασέζ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gravitygr(1)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 639
  • Εμφανίσεις 299K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
844
Κριτικές
11
Like
1.489
Πόντοι
496

Αυτή εδώ τι παιζει βλέπεται;
 

Gamikos_Papatzis

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2021
Μηνύματα
66
Like
49
Πόντοι
0
Θα σου πω την εμπειρια μου μιας και την είδα χτες την κοπέλα.
Πριν μερικές μέρες μου την έβγαλε προτεινόμενη στο fb. Είπα να δοκιμάσω μιας και μου άρεσε ότι έβλεπα στις φωτο. Στην συνομιλία μας μπήκε από μόνη της μπαμ στο ψητό με υπηρεσίες και τιμές , όποτε κι εγώ ένιωσα πως ξέρει τι θέλει και τι κάνει.
Στο δια ταύτα κλείνω ραντεβού για χτες , μου λέει την διεύθυνση και φτάνω στην ώρα μου. Πρώτο φάουλ ότι περίμενα δέκα λεπτά έξω από την πόρτα γιατί όταν χτύπησα το κουδούνι μου έστειλε πως κάνει ακόμα μπάνιο.δεν με πείραξε η αναμονή , αλλά ειχα ένα άγχος μην με πετύχει κανεις να περιμένω στον όροφο και δεν ήξερα τι δικαιολογία να πω.

Δεύτερο που δεν μου αρέσει εμένα και ευτυχώς δεν συμβαίνει συχνά είναι ότι ζήτησε τα λεφτά μπροστά.

Ευγενικότατη γυναίκα , πολύ εμφανίσιμη για τα γούστα μου , με ωραίες βυζαρες , να μην τις χορταίνεις. Κάτσαμε μιλήσαμε στο σαλόνι για διαφορα , με κέρασε και κρασάκι και όλα έδειχναν πως θα περάσω απίστευτα.

Και έρχεται η ώρα του ‘σεξ’ ....
Το πρόγραμμα της ήταν λίγα λεπτά αισθησιακό μασάζ και μετά ξεζουμισμα όπως είπε. Όποτε ξάπλωσα και ξεκινήσαμε .
Ωραία χάδια για κάμποση ώρα, με πολύ απαλό άγγιγμα . Ειδικά σε κάποια φάση που έτριβε τις βυζαρες στην πλάτη μου με είχε ετοιμάσει.
Η πίπα της χλιαρή και αεροπιπα , με χρήση προφυλακτικού. Για το προφυλακτικό έδωσα τόπο στην οργή γιατί λέω μπορεί να φοβάται. Διέκρινα έντονη προσπάθεια από μερους της να τελειώσω γιατί υπήρχε πολλη χρήση χεριού , σε κάποιες στιγμές απλά μαλακια μου τραβούσε. Όταν της ζητησα να την γλείψω εγώ , μου το αρνήθηκε. Στο σεξ παίξανε δυο στάσεις ,με χρήση διπλού προφυλακτικού από επιθυμία της. Για αρχή ανέβηκε από πάνω μου με εμένα να μην ξεκολλάω τα χέρια μου από τις βυζαρες της. Αλλά όλα ήταν πολύ soft. Στην συνέχεια γυρίσαμε στο κλασικό ιεραποστολικό , όπου και εκεί μόλις ανέβαζα ρυθμούς κολλούσε πάνω μου για να είναι μικρότερη η διείσδυση. Τελειώνω με τα πολλά και μου έρχεται η ταφόπλακα πως έπρεπε να φύγω γιατί ειχα δέκα λεπτά ακόμα.
Εν κατακλείδι , η κοπέλα εμφανισιακά για μένα είναι μουναρος γύρω στα 35.Αλλά , έδωσα εκατό ευρώ για μια ώρα οπου : δέκα λεπτά άργησε να μου ανοίξει , κανα τέταρτο το μπλαμπλα για να σπάσει ο πάγος , ένα δεκάλεπτο το μασάζ , δέκα λεπτά που έφυγα νωρίτερα και τα υπόλοιπα σεξ.

Ειχα σκεφτεί να μπω να ρωτήσω εδώ πριν πάω , αλλά σκέφτηκα πως θα είναι amateur φάση και δεν θα την ξέρει κανεις όποτε έκανα το κασκαντεριλικι. Δεν έκλαψα τα λεφτά , πέρασα πολύ ωραία και είναι πολλη ωραία γυναίκα, αλλά για τα λεφτά που έδωσα ήθελα περισσότερο σεξ.
Καλησπέρα μπορεις να μου στείλεις pm με στοιχεία επικοινωνίας ?
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.837
Κριτικές
30
Like
20.847
Πόντοι
8.815

Αυτή εδώ τι παιζει βλέπεται;
πειρατη,μην κανεις καταδρομικη. δες την τριτη φωτο προγουλι τρελο.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.889
Πόντοι
3.846
Καλησπέρα μπορεις να μου στείλεις pm με στοιχεία επικοινωνίας ?
Φίλε στραβός είσαι;
Ο τύπος περιγράφει το απίστευτο παλτό και εσύ καίγεσαι να πας να τα σκάσεις! ??

Πάτε καλά εδώ μέσα μερικοί;;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Μα αφού έχει το τηλέφωνο της. Αν σε ενδιαφέρει τόσο πολύ, γιατί δεν της τηλεφωνάς να μιλήσετε και να σου λύσει ότι απορία έχεις;
Γραφείο είναι , ένα από τα καινούργια που εμφανίστηκε πρόσφατα στο κατ´ οίκον
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.018
Like
975
Πόντοι
96
Φίλε στραβός είσαι;
Ο τύπος περιγράφει το απίστευτο παλτό και εσύ καίγεσαι να πας να τα σκάσεις! ??

Πάτε καλά εδώ μέσα μερικοί;;
Αυτό είναι που λένε "δεν υπάρχει κακή δημοσιότητα, αρκεί να λένε σωστά το όνομα σου"....
 
  • Like
Αντιδράσεις: gasper

Massageboy

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2021
Μηνύματα
20
Like
46
Πόντοι
0
Μου ειπαν οτι βρισκεις amateur φαση , ωραια γκομενακια που δεν ειναι τα κλασικα call girl που ειναι σαν ρομποτ για μασαζ και εξτρα υπηρεσιες
ή κοπελες που γουσταρουν ερωτικες περιπετειες με πληρωμη
ειτε χωρο τους ειτε σε Hotel

μου ειπαν οτι υπαρχουν μεσω instagram + Facebook κ μεσα απο αυτο το σαιτ


εγω 2 ανεξαρτητες εχω που κανουν μασαζ + εξτρα υπηρεσιεςπου αν θελετε σας τα δινω μεσω π,μ

Δεν εχω κατι αλλο , Δεν εχω τετοιες ιστοριες , ψαχνω κ ρωτα εσαςτη γνωμη σας και τη εμπειρια σας

το φορουμ ειναι για ανταλλαγη αποψεων κ ιδεων

Δεν ειμαι Παλιος - Δεν ειμαι εμπειρος με αυτες τις ιστοριες...

Λιγο πολυ ολοι μας μπορουμε μεσω αγγελιω να δοκιμασουμε κ να βρουμε 2-3 καλες ανεξαρτητες call girls να γουσταρουμε

αλλα κοπελες ανετες πεταχτες που κανουν τετοιες υπηρησιες μεσω social media ειναι Δυσκολο και Δεν εχω... ΨΑΧΝΩ
Καλησπέρα φίλε gravity, έχει περάσει καιρό αλλά μπορείς να στείλεις τις δύο κοπέλες που λες; :)
 

Man696969

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
89
Like
240
Πόντοι
20
Καλησπερα παρεα
Καλησπερα σας και καλο Μηνα με υγεια

εχω καταληξει οτι η καλυτερη φαση ειναι χωρις γραφεια ,
ανεξαρτητες κοπελες της διπλανης πορτας που σπουδασαν αισθητικοι η σεμιναρια μασαζ
και κανουν μασαζ στο σπιτι η σε ξενοδοχειο
και μετα το μασαζακι κανουν και εξτρα υπηρεσιες εκτονωσης...
αλλα παραλληλα κ καλη παρεα.....

λιγες κοπελες εχουν ολο το πακετο που ζηταει ενας αντρας....για να περασει ομορφα με το μασαζ και μετα τα υπολοιπα θεματα...

αν γνωριζετε κοπελες διπλανης πορτας απο Αθηνα που λενε να προσφερουν μασαζ κ εξτρα υπηρεσιες...
πειτε μου....

επισης ποια φαση προτιματε για μασαζ

τα call girls Δεν κανουν για μασαζ , και οι περισσοτερες ειναι κριες η χυμα η σαν ρομποτ ,
στα μασατζιδικα ειναι ολα πολυ τυποιημενα , εγω θελω κατι πιο PRIVE κατασταση......
αν κ δεν ειναι ευκολο να κανουν αυτη τη δουλεια...εχει κινδυνους... παρολα αυτα αν καποιος ψαχτει με αυτη τη φαση
βρισκει διμαντακια κοριτσακια που ξερουν να παιζουν καλα...

Καλησπερα σας και καλο Μηνα με υγεια

εχω καταληξει οτι η καλυτερη φαση ειναι χωρις γραφεια ,
ανεξαρτητες κοπελες της διπλανης πορτας που σπουδασαν αισθητικοι η σεμιναρια μασαζ
και κανουν μασαζ στο σπιτι η σε ξενοδοχειο
και μετα το μασαζακι κανουν και εξτρα υπηρεσιες εκτονωσης...
αλλα παραλληλα κ καλη παρεα.....

λιγες κοπελες εχουν ολο το πακετο που ζηταει ενας αντρας....για να περασει ομορφα με το μασαζ και μετα τα υπολοιπα θεματα...

αν γνωριζετε κοπελες διπλανης πορτας απο Αθηνα που λενε να προσφερουν μασαζ κ εξτρα υπηρεσιες...
πειτε μου....

επισης ποια φαση προτιματε για μασαζ

τα call girls Δεν κανουν για μασαζ , και οι περισσοτερες ειναι κριες η χυμα η σαν ρομποτ ,
στα μασατζιδικα ειναι ολα πολυ τυποιημενα , εγω θελω κατι πιο PRIVE κατασταση......
αν κ δεν ειναι ευκολο να κανουν αυτη τη δουλεια...εχει κινδυνους... παρολα αυτα αν καποιος ψαχτει με αυτη τη φαση
βρισκει διμαντακια κοριτσακια που ξερουν να παιζουν καλα...
Καλησπερα παρεα ,,, ο συνδυασμος μασσαζ και σεξ ειναι ο καλυτερος,,,, και φυσικα με κοριτσια που ειναι κανονικα της παρεας αισθητικοι κλπ χωρις γραφεια και μαγαζια αλλα πολυ δυσκολο να τα βρει κανεις,,, ετσι καταληγουμε σε μαγαζια μασσαζ που τουλαχιστον εχεις μια εγγυημενη σχετικα μετρια εμπειρια,,,, γιατι και τα ανεξαρτητα κοριτσια ενεχουν κινδυνους ειτε σαν κακηεμπειρια ειτε απιτησεων εκ των υστερων,,,
 

Obnoxious

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2019
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές! Πώς ακριβώς γίνεται η αναζήτηση σε fb, insta? Τι γράφεις στην αναζήτηση?
Ευχαριστώ
 
Εγγρ.
17 Οκτ 2018
Μηνύματα
382
Like
943
Πόντοι
81
Καλημέρα

Έχω κανα 2 κοπέλες δικές μου που μπορώ να σας στείλω μέσω π.μ

Έχω δοκιμάσει τα τοπ 5 γραφεία μασάζ στη Αθήνα
Κ ψάχνω κάτι το διαφορετικό... Όπως πολύ σωστά με κατάλαβες...

Δεν θα διαφωνήσω σε αυτό που λες.. κατανοητό...

Σε ευχαριστώ πολύ

Καλο ΣΚ......
Αν μπορείς φίλε μ κάνα τηλ πμ από τις κοπέλες.. Σε ευχαριστω
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Γνώμη για αυτή την μουναρα. Μου είπε μόνο μασάζ και τίποτα άλλο...
 

gkas

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2005
Μηνύματα
501
Κριτικές
3
Like
146
Πόντοι
6
Γνώμη για αυτή την μουναρα. Μου είπε μόνο μασάζ και τίποτα άλλο...
Ναι...με αγγελία στο kanesex... Κλαίω...
 

giorgos stergiou

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιουν 2015
Μηνύματα
3.993
Like
4.921
Πόντοι
1.706
Δεν με νοιάζει αν κλαίς ή γελάς.
Άλλο ρώτησα, κλασικά εσύ, όπως οι περισσότεροι εδώ πέρα είπες απλά την μαλακία σου
Τι μλκια είπε ο άνθρωπος? ..το αυτονόητο είπε, ότι δεν προσφέρει σεξ και βάζει αγγελίες (γιατί έχει και άλλες) στο κανεσεξ
 
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
187
Like
360
Πόντοι
21
Γνώμη για αυτή την μουναρα. Μου είπε μόνο μασάζ και τίποτα άλλο...
παντως το τηλεφωνο που εχει αν το πατησεις στο viber βγαζει ενα γραφειο για μασαζ στο σπιτι
 
  • Like
Αντιδράσεις: gasper

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.723
Κριτικές
3
Like
28.985
Πόντοι
6.186
προσφατη συναντηση με αρετη απο οσμος,,η κοπελλα ειναι μικρη σχετικα σε ηλικια,γυρω στα 22-23,με καλο μασαζ θα ελεγα,και τιμια μετα στο δευτερο μερος αφου με ρωτησε τι θελω,στην μια ωρα που εκατσε.τιμηθηκε κανονικα με φοβερη πιπα απο μερους της και τελειωμα στα 4,θα ελεγα απο τις καλες επιλογες του γραφειου,αυτα απο εμενα,να περνατε καλα και καλο μηνα.
εννοείς το οσμοσε? ειναι αληθινες οι φωτο λοιπόν ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom