Νέα

Ανεξάρτητες κοπέλες για μασάζ στην Αθήνα (αισθητικοί ή μασέζ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gravitygr(1)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 639
  • Εμφανίσεις 299K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
994
Κριτικές
4
Like
3.379
Πόντοι
446
εννοείς το οσμοσε? ειναι αληθινες οι φωτο λοιπόν ?
Νομίζω ότι Αρετή δεν έκατσε για πολύ...δεν ξέρω εάν έβγαλε και εβδομάδα.. αλλά τώρα μου είπαν ότι αποχώρησε από γραφείο
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
Οκ...απλά χαλαρά...
Τι μλκια είπε ο άνθρωπος? ..το αυτονόητο είπε, ότι δεν προσφέρει σεξ και βάζει αγγελίες (γιατί έχει και άλλες) στο κανεσεξ
ρε μαγγες μην απαντατε σε αυτο το μαλακισμενο.συνεχεια ειναι εριστικος απο το πολυ κομπλεξαρισμα.αν δεν του πουμε και του γραψουμε αυτα που θελει,βριζει ασυστολα.παρατα τε τον να παει να χαθει.
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
ρε μαγγες μην απαντατε σε αυτο το μαλακισμενο.συνεχεια ειναι εριστικος απο το πολυ κομπλεξαρισμα.αν δεν του πουμε και του γραψουμε αυτα που θελει,βριζει ασυστολα.παρατα τε τον να παει να χαθει.
Είσαι σίγουρος ότι είμαι μαλακισμένο; Τόσο πολύ καλά με ξέρεις;;;;
Μήπως εσύ είσαι ένας ψεύτης μικροψωλης παππούς; Λέω εγώ τώρα...
Κατά τύχη έμαθα για σένα, χωρίς καν να ρωτήσω για σένα, αλλά πριν καιρό. Δεν έχει νόημα από που....
Το θέμα είναι να μην με πιέσεις και πολύ απλά να κοιτάει ο καθένας την δουλειά του
 

fotis1974

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
269
Like
309
Πόντοι
21
quaresma17.6 έγραψε:
https://www.car.gr/jobs/view/40187092-maser-massage-therapist
Παιδιά sos, ξέρει κάποιος για αυτή την κοπέλα; Σας παρακαλώ άμα ξέρετε θέλω να μου πείτε, έστω σε πμ

Μα αφού έχει το τηλέφωνο της. Αν σε ενδιαφέρει τόσο πολύ, γιατί δεν της τηλεφωνάς να μιλήσετε και να σου λύσει ότι απορία έχεις;

Έστειλα μήνυμα στο viber και μου έστειλαν τα παρακάτω, οπότε γραφείο

thumbnail.jpg
02.jpg
04.jpg
05.jpg
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Μα αφού έχει το τηλέφωνο της. Αν σε ενδιαφέρει τόσο πολύ, γιατί δεν της τηλεφωνάς να μιλήσετε και να σου λύσει ότι απορία έχεις;

Έστειλα μήνυμα στο viber και μου έστειλαν τα παρακάτω, οπότε γραφείο

thumbnail.jpg
02.jpg
04.jpg
05.jpg
Γραφείο με ενδιαφέρουσες φωτογραφίες θεραπευτριών
 
Εγγρ.
12 Μαρ 2021
Μηνύματα
39
Like
29
Πόντοι
0
Μια χαρά μαντεζογλου γνωρίζει κανείς; Έχω την εντύπωση πως κάποιος την είχε αναφέρει σε κάποιο θέμα σχετικό με μασάζ αλλά δεν κατάφερα να το ξαναβρω
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.176
Κριτικές
2
Like
3.746
Πόντοι
456
Μια χαρά μαντεζογλου γνωρίζει κανείς; Έχω την εντύπωση πως κάποιος την είχε αναφέρει σε κάποιο θέμα σχετικό με μασάζ αλλά δεν κατάφερα να το ξαναβρω
αν την ψαξεις εχει σελιδα στο fb.
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446

Καλημερα σε ολους

ξερουμε τιποτα για αυτη την ανεξαρτητη μασερ ?
 
  • Like
Αντιδράσεις: gasper
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446

Ξερουμε λεπτομεριες για αυτη τη κοπελα ?
 

Xristosti

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
26
Like
62
Πόντοι
0

Ξερουμε λεπτομεριες για αυτη τη κοπελα ?
εχω μιλήσει εγω φίλε απο οτι καταλαβα δεν έχει δικος τής χωρο
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.658
Like
5.451
Πόντοι
2.306
Πριν κάποια χρόνια είχε διαμάντια στις αγγελίες και μικρές ανεξάρτητες και κάποια μιλφ που κάνανε μετά το μασάζ παπάδες και δεν ξεπερνούσες τα 50 ευρώ
 

Xristosti

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
26
Like
62
Πόντοι
0
προχωραει σε εκτονωση

μηπως ξερεις ?
δεν δοκίμασα φιλε γτ μ ελεγε να της δώσω το τηλ μ και θα ερθει οταν μπορει αυτη σε επαφή επίσης μ ειχε πει οτι δεν παει σε ξενοδοχεία..
 

aoratos33_2

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
358
Κριτικές
2
Like
276
Πόντοι
21

Καλησπέρα... ξέρει κανείς λεπτομέρειες;;;
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.731
Κριτικές
15
Like
6.455
Πόντοι
8.345

Καλησπέρα... ξέρει κανείς λεπτομέρειες;;;
τζιλφ που εχει φαει τα μουρδελα αθηνας και βολου με το κουταλι και εχει γυρισει και μια τσοντα στην σιρινα
ηθελα να την δω μπας και γνωρισω μια φιλης της μιλφαρα στο μαμπα που δεν ειναι ανοιχτα της δουλειας αλλα εχει κοψει το anal και δεν το εχω δοκιμασει
 

gkas

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2005
Μηνύματα
501
Κριτικές
3
Like
146
Πόντοι
6
τζιλφ που εχει φαει τα μουρδελα αθηνας και βολου με το κουταλι και εχει γυρισει και μια τσοντα στην σιρινα
ηθελα να την δω μπας και γνωρισω μια φιλης της μιλφαρα στο μαμπα που δεν ειναι ανοιχτα της δουλειας αλλα εχει κοψει το anal και δεν το εχω δοκιμακοστος?

τζιλφ που εχει φαει τα μουρδελα αθηνας και βολου με το κουταλι και εχει γυρισει και μια τσοντα στην σιρινα
ηθελα να την δω μπας και γνωρισω μια φιλης της μιλφαρα στο μαμπα που δεν ειναι ανοιχτα της δουλειας αλλα εχει κοψει το anal και δεν το εχω δοκιμασει
κοστος?
 
  • Like
Αντιδράσεις: aris 7

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom