Νέα

Ανδρισμός και ομοφυλοφιλία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arcans86
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 504
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.395
Like
9.551
Πόντοι
2.306
Όχι όσο σε άλλες χώρες αλλά έτσι όπως πάμε στις νέες γενιές θα βλέπουμε τα χειρότερα. Άκουγα μια ψυχολόγο που έλεγε ότι όλο και αυξάνονται τα παιδιά που δε μπορούν να ξεχωρίσουν το φύλο τους !

Με κάτι σκουπίδια σαν τη συνατσακη να γίνονται μάνες και τον σύγχρονο φεμινισμό τα παιδάκια δέχονται διαρκώς πλύση εγκεφάλου

Τα έγραφε ο Όργουελ στο 1984 με τις πατσαβούρες
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.628
Κριτικές
62
Like
45.370
Πόντοι
9.297
κ λιγοι που μείναμε, πάλι λιγο γαμάμε. αρα κατι αλλο φταίει.
Έχουμε ΔΕΗ,λογαριασμούς,σούπερ μάρκετ κτλ ..
Μόνο όσοι ζουν με τους γονείς τους και έχουν μια δουλειά έστω ημιαπασχόλησης κάνουν κάτι συχνά.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Με κάτι σκουπίδια σαν τη συνατσακη να γίνονται μάνες και τον σύγχρονο φεμινισμό τα παιδάκια δέχονται διαρκώς πλύση εγκεφάλου

Τα έγραφε ο Όργουελ στο 1984 με τις πατσαβούρες
Έκανε παιδί η υιοθέτησε για να μην ανέβει η ζυγαριά της;
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.923
Like
1.708
Πόντοι
216
Πως και μου είχε ξεφύγει αυτό το θέμα; Τέσπα οι άντρες στην Ελλάδα όχι απλώς έχουν γίνει γυναικωτοί στο κορμί αλλά ταυτόχρονα έχουν γίνει γυναικωτοί και στη συμπεριφορά, τσακώνονται λιγότερο, λειτουργούν με έμμεσο δόλο (όπως οι γυναίκες δηλαδή), αγοράζουν πιστολάκια για να το παίξουν μαγκιά και ακόμη και η φωνή τους είναι σαν τον μέσο έφηβο πριν από 20 χρόνια. Είναι ψηλοί, λεπτοί με ελαφριά γράμμωση (τύπου μοντελάκια - γκόμενες) και χαχανίζουν σαν πουτανάκια.

Με λίγα λόγια ακόμη και όσοι γαμάνε είναι εξαιρετικά πιο θηλυκοί σε όλα τους σε σχέση με τις προηγούμενες γενιές και σίγουρα πολύ πιο γυναικωτοί από τους αλλοδαπούς. Βλέπε Αλβανούς, Ιρακινούς, Αιγύπτιους κτλ.
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.179
Like
2.080
Πόντοι
456
Γίνονται θηλυπρεπείς σε μεγάλο βαθμό. Δεν είναι καν gay είναι απλά θηλυπρεπείς. Ιδιαίτερα σε συγκεκριμένους κύκλους όλοι είναι καταναλωτές σόγιας με το κιλό. Δε ξέρω τι στο πουτσο φταίει αλλά τολμώ να πω πως είναι τρομακτικό.
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.457
Κριτικές
14
Like
4.581
Πόντοι
746
Οταν αποδειχτεί ότι το πουστριλικι είναι γονιδιακό...

Οι λίγοι που θα έχουμε μείνει θα πουλάμε το σπέρμα μας στις πρώην
Ινστραγκαματζουδες ...

Καμία δεν θα θέλει γιο από πουστη...!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.628
Κριτικές
62
Like
45.370
Πόντοι
9.297
Ο αφραγκος δεν γάμησε ποτέ αδερφέ......
Πράγματι...
Γυναίκα χωρίς φράγκο θα βρει γαμιά...
Άνδρας χωρίς φράγκο μόνο αν γίνει μπουστης η βρει κάνα τελειωμένο ναυάγιο θα τον χώσει κάπου.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Οταν αποδειχτεί ότι το πουστριλικι είναι γονιδιακό...

Οι λίγοι που θα έχουμε μείνει θα πουλάμε το σπέρμα μας στις πρώην
Ινστραγκαματζουδες ...

Καμία δεν θα θέλει γιο από πουστη...!
Wowwww....:kneel:
 

Snip

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2024
Μηνύματα
14
Like
17
Πόντοι
0
Τι περιμένεις φρέντο εσπρέσσο τίγκα στα οιστρογόνα, ένας φίλος μου που έπινε συνέχεια πέταξε βυζιά.
Μόνο φραπέ τεστοστερόνη. Και καθαρίζει και το έντερο και γλυτώνεις την πουστροποίηση.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.628
Κριτικές
62
Like
45.370
Πόντοι
9.297
Τι περιμένεις φρέντο εσπρέσσο τίγκα στα οιστρογόνα, ένας φίλος μου που έπινε συνέχεια πέταξε βυζιά.
Μόνο φραπέ τεστοστερόνη. Και καθαρίζει και το έντερο και γλυτώνεις την πουστροποίηση.
Όχι ρε μεγάλε...μόνο καγκουρες / απολύτως αργοσχολοι πίνουν φραπέ.
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
983
Like
3.147
Πόντοι
446
Τι περιμένεις φρέντο εσπρέσσο τίγκα στα οιστρογόνα, ένας φίλος μου που έπινε συνέχεια πέταξε βυζιά.
Μόνο φραπέ τεστοστερόνη. Και καθαρίζει και το έντερο και γλυτώνεις την πουστροποίηση.

ΜΟΝΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ σκετο :rockon::rockon::rockon:

Επισης, βαριες προπονησεις στο γυμναστηριο, πολυ ζωικο λιπος, τουλαχιστον 1-2 ωρες γυμνος στον ηλιο καθε μερα και συμπληρωμα ψευδαργυρου...Η τεστο θα φτασει σε τετοιο σημειο που θα γαμας και τραβελι στη λεωφορο αθηνων που ειναι σαν τον μαμαλακη σε περουκα...αλλα θα εισαι ΑΡΡΕΝΩΠΟΣ. Το να γουσταρεις αντρες, ειναι δικαιωμα σου, αλλα το να αυτοξεφτιλιζεσαι και να φερεσαι σαν τσιρκο οπως ολα αυτα τα lgbtqdsadjewq+++ , ειναι κριμα
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
983
Like
3.147
Πόντοι
446
Παντως, μπηκα μετα απο καιρο σε μετρο (αποφευγω τα μεσα ως ο διαολος το λιβανι) και ειδα ενα σωρο ""αντρες"" να ειναι εμφανως πουστρακια, και ενα σωρο κοριτσακια με βαμμενα περιεργα μαλλια, που ειναι σαν αρχιλεσβιαρες...ειναι λες και επεσε επιδημία
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.923
Like
1.708
Πόντοι
216
Γάμησε τα εγώ όλο αδελφουλες βλέπω έξω με γκόμενες..Γιά να τις γαμανε αυτοί φαντάζομε σίγουρα θα είναι πλούσιοι..η θα έχουν σίγουρα κάποια λεφτά και περιουσία..άλλη εξήγηση δε δίνω..
Αν ήταν έτσι θα υπήρχε λογική εξήγηση. Πολλά φτωχαδάκια γαμάνε παίζοντας το ο gay φίλος. Ξέρω πολλές γυναίκες από τον κύκλο μου που έχουν γαμηθεί με τους πιο γυναικωτούς επειδή φαίνονται χαμηλού κινδύνου.


Συμφοιτητής πριν 15 χρόνια είχε γαμήσει πάνω από 10 γκόμενες με αυτή την τακτική και ήταν είχε φάτσα ποντικού απλά ήταν αδύνατος.
 

pastelios

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.554
Κριτικές
15
Like
6.031
Πόντοι
2.046
Πως και μου είχε ξεφύγει αυτό το θέμα; Τέσπα οι άντρες στην Ελλάδα όχι απλώς έχουν γίνει γυναικωτοί στο κορμί αλλά ταυτόχρονα έχουν γίνει γυναικωτοί και στη συμπεριφορά, τσακώνονται λιγότερο, λειτουργούν με έμμεσο δόλο (όπως οι γυναίκες δηλαδή), αγοράζουν πιστολάκια για να το παίξουν μαγκιά και ακόμη και η φωνή τους είναι σαν τον μέσο έφηβο πριν από 20 χρόνια. Είναι ψηλοί, λεπτοί με ελαφριά γράμμωση (τύπου μοντελάκια - γκόμενες) και χαχανίζουν σαν πουτανάκια.

Με λίγα λόγια ακόμη και όσοι γαμάνε είναι εξαιρετικά πιο θηλυκοί σε όλα τους σε σχέση με τις προηγούμενες γενιές και σίγουρα πολύ πιο γυναικωτοί από τους αλλοδαπούς. Βλέπε Αλβανούς, Ιρακινούς, Αιγύπτιους κτλ.
αρκετες παντρεμενες πανε με τετοιους ...εχω παραδειγματα.....!!!!!!!
 

pastelios

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.554
Κριτικές
15
Like
6.031
Πόντοι
2.046

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.195
Κριτικές
36
Like
3.239
Πόντοι
5.355
Ο ανδρισμός μειώνεται , αρκετοί άνδρες είτε δείχνουν ότι είναι άνδρες αλλά τους περιποιουνται σεξουαλικα, είτε αρκετοί άνδρες είναι ελαφριοί - ανάλαφροι . Στις αεροπορικές εταιρίες προσλαμβανουν μόνο gay, αν είσαι φυσιολογικός σε απορρίπτουν.

Παραθέτω και το παρακάτω video
 

Cross Xaroula

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2021
Μηνύματα
345
Like
355
Πόντοι
21
Ο ανδρισμός μειώνεται , αρκετοί άνδρες είτε δείχνουν ότι είναι άνδρες αλλά τους περιποιουνται σεξουαλικα, είτε αρκετοί άνδρες είναι ελαφριοί - ανάλαφροι . Στις αεροπορικές εταιρίες προσλαμβανουν μόνο gay, αν είσαι φυσιολογικός σε απορρίπτουν.

Παραθέτω και το παρακάτω video
Φυσηκα και δεν ειναι δικαιο γιατι φτανουμε στω αλλο ακρο...
Δεν μηλαω για το φυσιολογηκο πιο ειναι γιατι αυτο εχει να κανει με την ελευθερεια του καθε ανθρωπου και για το πως εκφραζεται σεξουαληκα αρκη να μην προκαλη την περηγηρω...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom