Νέα

Ανδρισμός και ομοφυλοφιλία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arcans86
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 504
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
μην ξεχνατε οτι οι αλβανοι εγιναν τα τελευταια χρονια κακα αντιγραφα των ελληνων. αρκετοι απο αυτους που ηρθαν μικροι η γεννηθηκαν  εχουν πουστροποιηθει και αυτοι.
ηδη πολλες αλβανιδες στο πουτανιλικι τις ελλεηνιδες τις ξεπερασαν τωρα και οι αλβανοι οδευουν προς ολοταχως στην πουστροποιηση.
οσοι ζειτε αθηνα σιγουρα θα εχετε δει πουστη η τραβεστι αλβανο.
Αντρα δεν εχω δει σιγουρα.
 
OP
OP
A

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.082
Like
467
Πόντοι
36
εχει και αραπαδες και αλβανους και μαυρος πουστροποιημενους.
οποιος δεν ετυχε να δει στο δρομο ας δει κανενα βιντεο στο youtube απο το gay pride και θα δει καθε ρατσας πουστη και λεσβια.
δυστηχως η ελλαδα εχει βρωμισει απο παγκοσμια σαβουρα και εγινε η χωματερη του κοσμου.
εδω σε φαναρι στην θεσσαλονικη εχω δει πακιστανο με πουστοκουρεμα να καθαριζει τζαμια απο αυτοκινητα.
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
εχει και αραπαδες και αλβανους και μαυρος πουστροποιημενους.
οποιος δεν ετυχε να δει στο δρομο ας δει κανενα βιντεο στο youtube απο το gay pride και θα δει καθε ρατσας πουστη και λεσβια.
δυστηχως η ελλαδα εχει βρωμισει απο παγκοσμια σαβουρα και εγινε η χωματερη του κοσμου.
εδω σε φαναρι στην θεσσαλονικη εχω δει πακιστανο με πουστοκουρεμα να καθαριζει τζαμια απο αυτοκινητα.

Θα συμφωνήσω... Και νομίζω πως μάλιστα οι αλλοεθνείς είναι και πούστηδες σε μεγαλύτερο βαθμό εφόσον απλά πουστοφέρνουν.
 
OP
OP
A

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.082
Like
467
Πόντοι
36
Θα συμφωνήσω... Και νομίζω πως μάλιστα οι αλλοεθνείς είναι και πούστηδες σε μεγαλύτερο βαθμό εφόσον απλά πουστοφέρνουν.
τυπε ο αφγανος και ο πακιστανος που πουστοφερνουν η ειναι καθαροαιμοι πουστηδες ξερουν οτι στις χωρες τους θα τους σφαξουν στο επομενο λεπτο αν εκδηλωθουν. στην ελλαδα ξερουν οτι ειναι η χωρα τις χαρας του πουστη και του καθε ανωμαλου.
και πουτσο τζαμπα θα βρουν και το νυχι θα βαψουν και το επιδομα του μουζαλα καθε μηνα θα πεφτει.
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
τυπε ο αφγανος και ο πακιστανος που πουστοφερνουν η ειναι καθαροαιμοι πουστηδες ξερουν οτι στις χωρες τους θα τους σφαξουν στο επομενο λεπτο αν εκδηλωθουν. στην ελλαδα ξερουν οτι ειναι η χωρα τις χαρας του πουστη και του καθε ανωμαλου.
και πουτσο τζαμπα θα βρουν και το νυχι θα βαψουν και το επιδομα του μουζαλα καθε μηνα θα πεφτει.

Χρειαζόμαστε μία δεξιά χούντα επειγόντως να τελειώνουμε και με την πουστροποίηση και τους λαθρό!

Βέβαια το γεγονός ότι τραβάμε 'στράκια απ' τα ξένα μακροπρόθεσμα δεν είναι τόσο κακό μιας και δεν θ' αναπαραχθούν οπότε κλείνοντας τα σύνορα θα μπορούσαμε τεχνικά να αφήσουμε το πρόβλημα να λυθεί μόνο του.
 

Λιλα

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
5.322
Κριτικές
3
Like
52
Πόντοι
66
Λευτερια στα πουστοσυντροφια ολου του κοσμου :gay: :gay: :gay: :gay: :gay: :gay: :gay: :gay: :boobies:
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
μαγκες επαθα πλακα
γυρναγα απο μια δουλεια συνταγμα με το αυτοκινητο  και στο φαναρι εκει σχεδον εξω απο την βουλη

ενας καρα-κραγμενος πουστης με τριανταφυλλο ερχεται με καρφωνει με το βλεμμα και μου κανει νοηματα με το τριανταφυλλο !!!

αισθανθηκα λες και το κοκκινο φαναρι κρατησε 10 ωρες
πιο κραγμενη πουσταρα δεν εχω δει

απο το υφος το πως ειχε στηθει

μαλακες φρικη οχι αστεια

ολοι ειχανε παθει πλακα και ακουγοντουσαν σχολια τυπου τι ειναι αυτο ρε μαλακες

αλλα εγω ημουνα ο ατυχος της υποθεσης που εκανε το πεσιμο η πουσταρα - δυστυχως



 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
να προσθεσω ο τυπος ητανε αρκετα γυμνασμενος ουτε 30 χρονων
και το ολο στυλακι απο τον τροπο που περπατησε μεχρι που στηθηκε με το τριανταφυλλο ητανεεεεε γαααμησε τα

δεν εχω ξαναδει στην ζωη μου τοσο κραγμενη...και μιλαμε για 6 το απογευμα

 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
να προσθεσω ο τυπος ητανε αρκετα γυμνασμενος ουτε 30 χρονων
και το ολο στυλακι απο τον τροπο που περπατησε μεχρι που στηθηκε με το τριανταφυλλο ητανεεεεε γαααμησε τα

δεν εχω ξαναδει στην ζωη μου τοσο κραγμενη...και μιλαμε για 6 το απογευμα

Θυμάμαι έναν πούστη που μου είχε δείξει φώτο, με ρούχα, του γκόμενού του... σαν τα μοντέλα άνδρες που βλέπαμε στην τηλεόραση!

Αυτό το χιπστερο ή τρεντό πουστέ στίλ μας έχει έρθει εκ των ΗΠΑ.
 

Επισκέπτης
να προσθεσω ο τυπος ητανε αρκετα γυμνασμενος ουτε 30 χρονων
και το ολο στυλακι απο τον τροπο που περπατησε μεχρι που στηθηκε με το τριανταφυλλο ητανεεεεε γαααμησε τα

δεν εχω ξαναδει στην ζωη μου τοσο κραγμενη...και μιλαμε για 6 το απογευμα
πάλι φορτωσες ?  :grin:
 

Λιλα

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
5.322
Κριτικές
3
Like
52
Πόντοι
66
Γιατι δεν βλέπεις την Τσακαλωταινα που ψηφισες που κουνιεται και στριγγλιζει στην Βουλη κάθε μερα ? :gay: :gay: :gay: :gay: :gay: :boobies:
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
Λευτερια στα πουστοσυντροφια ολου του κοσμου :gay: :gay: :gay: :gay: :gay: :gay: :gay: :gay: :boobies:

καλωστηνα την περδικα

που στηνεται - στα 4 - λεβεντικα


https://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/profile_pictures/44749_1466957554.jpg[/img[/URL]]

λιλακο εφαγες μεσημεριανο;


 

Λιλα

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
5.322
Κριτικές
3
Like
52
Πόντοι
66
Εχω πανεμορφο κωλο οντως :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :boobies:
 
OP
OP
A

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.082
Like
467
Πόντοι
36
Χρειαζόμαστε μία δεξιά χούντα επειγόντως να τελειώνουμε και με την πουστροποίηση και τους λαθρό!

Βέβαια το γεγονός ότι τραβάμε 'στράκια απ' τα ξένα μακροπρόθεσμα δεν είναι τόσο κακό μιας και δεν θ' αναπαραχθούν οπότε κλείνοντας τα σύνορα θα μπορούσαμε τεχνικά να αφήσουμε το πρόβλημα να λυθεί μόνο του.
τυπε μην ξεχνας και τις εισαγωμενες αρρωστιες που φερνουν ολοι αυτοι μαζι τους.
φωτια και καψιμο θελουν ολοι αυτοι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom