Νέα

Ανδρισμός και ομοφυλοφιλία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arcans86
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 504
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
Το διόρθωσα: Έχουμε από τις χειρότερες αρχιτεκτονικές στον κόσμο κι ίσως την χειρότερη στην Ευρώπη... μετά από τα πρώην Σοβιετικά καθεστώτα.

Επειδή στην επαρχία τα σπίτια είναι καλλίτερα, επειδή είναι παλιά, δεν αναιρεί τη φρίκη της μέσης Ελληνικής κατοικίας ή και πολυκατοικίας, μοιάζουνε πολύ με τα σιχάματα που χτίζουν οι Άραβες κι οι Ισραηλινοί.

Τα μαγαζιά χάνουν σε ποιότητα όσο προχωράει η κρίση και κλείνουν τα παλαιότερα μιας και τα κυνηγάνε οι αναρχικοί.

Τυπε Γερμανια εχεις παει να δεις σπιτια?  :S :S :vomit: :vomit: :vomit:
 
Εγγρ.
8 Οκτ 2015
Μηνύματα
386
Like
40
Πόντοι
1
σαν ΑΜΕΑ ειναι οι περισσοτερες ελληνιδες
Μην ξεχνας οτι οι πολλες,ανω των 40,παιρνουν και επιδοματα,συνταξεις προνοιας κτλ...και στη συμπεριφορα τους,φαινεται οτι κατι δεν παει καλα( ψυχολογικο κομματι)
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
Μην ξεχνας οτι οι πολλες,ανω των 40,παιρνουν και επιδοματα,συνταξεις προνοιας κτλ...και στη συμπεριφορα τους,φαινεται οτι κατι δεν παει καλα( ψυχολογικο κομματι)

τυπε μιλαω και για 22-25-30αρες
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Τυπε Γερμανια εχεις παει να δεις σπιτια?  :S :S :vomit: :vomit: :vomit:

Όχι δεν έχω πάει πουθενά εξωτερικό.

Το Μπάουχαους ήταν μία μόδα της αρχής του 20ου αιώνα, που ευτυχώς έχει φύγει.

Αντί νεο-κλασσικών, που έχουμε αρκετά από αυτά, λαμβάνουμε έμπνευση από πακέτα τσιγάρων, βιτρίνες τυροπιτάδικων και το αποτέλεσμα είναι φανερό. Το θέμα είναι ότι αυτή η τάση στην Ελλάδα ΔΕΝ φεύγει.
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
Οι γκόμενες ακόμα και οι σουπερ μέτριες και κάτω του μετρίου νομίζουν ότι είναι πριγκιπέσσες. Αν δεν έχεις κύκλο γνωριμιών φαίνεσαι σαν λιγδιάρης μπάκουρος όταν φλερταρεις.


Γι αυτό "πουστροποιηθηκαν" οι άντρες.

Πλέον μόνο με μαλακία ή πουτάνες.

Το "πουστροποιηθκαν το βάζω εντός εισαγωγικών γιατί εννοω τον άτυπο ευνουχισμό.

τι σκατολαος οι Ελληνες
 
Εγγρ.
8 Οκτ 2015
Μηνύματα
386
Like
40
Πόντοι
1
τυπε μιλαω και για 22-25-30αρες
φιλε,εκει τα πραγματα ειναι τραγικα...την ειδα πριγκιπισσες,με υφακι τυπου,δεν σου μιλαω καν,δε σε βλεπω καν,ξερεις ποια ειμαι εγω κτλ...κανεις δεν γαμαει πλεον..πολυ δυσκολα να σου κατσει γκομενα
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
φιλε,εκει τα πραγματα ειναι τραγικα...την ειδα πριγκιπισσες,με υφακι τυπου,δεν σου μιλαω καν,δε σε βλεπω καν,ξερεις ποια ειμαι εγω κτλ...κανεις δεν γαμαει πλεον..πολυ δυσκολα να σου κατσει γκομενα

τυπε εγω αν ημουν γκομενα στην Ελλαδα , πουτανα θα γινομουν θα κανα μια περιουσια  :grin: :grin: :grin: :grin:
 

hask

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
51
Like
6
Πόντοι
0
υπε εγω αν ημουν γκομενα στην Ελλαδα , πουτανα θα γινομουν θα κανα μια περιουσια

καλα τα λες γιατι η καταστασεις σημερα φωναζουν "οι γυναικες και το μουνι" πανω απο ολα ..το ιδιο θια εκανε..θα κεριδιζα μαυρα το λιγοτερο 500 δολλαρια/ μερα ...15.000 /μηνα...150.000/χρονο
και θα το ευχαριστιομουνα κιολας
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
υπε εγω αν ημουν γκομενα στην Ελλαδα , πουτανα θα γινομουν θα κανα μια περιουσια

καλα τα λες γιατι η καταστασεις σημερα φωναζουν "οι γυναικες και το μουνι" πανω απο ολα ..το ιδιο θια εκανε..θα κεριδιζα μαυρα το λιγοτερο 500 δολλαρια/ μερα ...15.000 /μηνα...150.000/χρονο
και θα το ευχαριστιομουνα κιολας

mono?poy kai na pigaines Dubai
 
OP
OP
A

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.082
Like
467
Πόντοι
36
Μπορεί να το γελάς αλλά αποτελεί εν μερει μια αλήθεια. Και μακάρι να μπορούσε να συμβαίνει εκτεταμένα σε όλους τους ανθρώπους. Φυσιά δεν είναι απολυτο.
φιλος με καλες σπουδες και μεταπτυχικα εψαχνε σχεδον 1 χρονο για να βρει εργασια και πηγε σε πανω απο 20-30 εταιριες για συνεντευξη.
μου ειπε η κανενας αγαμητος επερνε την συνεντευξη που εψαχνε μαζι με υπαλληλο εψαχνε και γκομενα συγχρονος ή επεφτε σε κανεναν με πουστε φωνη που αντι να τον ρωταει για τις σπουδες του και την εργασιακη εμπειρια ειχε, τον ρωτουσε ποιοι ειναι οι προσωπικοι του στοχοι στο μελλον, ηθελε να ξερει δηλαδη ο εργοδοτης με την πουστε φωνη αν θα κανει και για υποψηφιος γαμιας συγχρονος μαλλον.
τελικα βρηκε δουλεια σε ναυτιλιακη με πολυ καλα λεφτα στο λονδινο και την κοπανησε μονιμα απο το πουστρομπουρδελο ελλαδα.
 
OP
OP
A

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.082
Like
467
Πόντοι
36
σημερα το πρωι τηλεφωνο απο κοσμοτε για να μου δωσουν προσφορα για να με ψησουν για ανενεωση του συμβολαιου που εχω,
ο υπαλληλος με πουστε φωνη αφου μου εξηγησε τις προσφορες και τις μαλακιες του λεω στο τελος ασε φιλε να το σκεφτω και απο βδομαδα ξαναμιλαμε, και στο τελος μου λεει με την πουστε φωνη του.
<<σας ευχαριστω πολυ και σας ευχομε να περασατε καλα οπου και να πατε το σαββατοκυριακο>>. μονο που δεν μου ρωτησε αν θελω παρεα να ερθει να με βρει.
πιστευω οτι επιτιδες προσλαμβουν τους πουστε και τις γκομενες σε τετοιες δουλειες για να κρατιεσε ευγενικος και να μην  τους κλεινεις τηλεφωνα η τους ριχνεις καριολικια.
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
σημερα το πρωι τηλεφωνο απο κοσμοτε για να μου δωσουν προσφορα για να με ψησουν για ανενεωση του συμβολαιου που εχω,
ο υπαλληλος με πουστε φωνη αφου μου εξηγησε τις προσφορες και τις μαλακιες του λεω στο τελος ασε φιλε να το σκεφτω και απο βδομαδα ξαναμιλαμε, και στο τελος μου λεει με την πουστε φωνη του.
<<σας ευχαριστω πολυ και σας ευχομε να περασατε καλα οπου και να πατε το σαββατοκυριακο>>. μονο που δεν μου ρωτησε αν θελω παρεα να ερθει να με βρει.
πιστευω οτι επιτιδες προσλαμβουν τους πουστε και τις γκομενες σε τετοιες δουλειες για να κρατιεσε ευγενικος και να μην  τους κλεινεις τηλεφωνα η τους ριχνεις καριολικια.

Εγώ είτε γυναίκα είτε άνδρας, με ή χωρίς πουστέ φωνή, να 'ναι στο τηλέφωνο με το που μου πουν: "Έχουμε μία προσφορά γ..." ή "Θέλετε να αλλάξετε εταιρ..." τους λέω "Ευχαριστώ δεν με ενδιαφέρει" και το κλείνω εκεί.
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
φιλος με καλες σπουδες και μεταπτυχικα εψαχνε σχεδον 1 χρονο για να βρει εργασια και πηγε σε πανω απο 20-30 εταιριες για συνεντευξη.
μου ειπε η κανενας αγαμητος επερνε την συνεντευξη που εψαχνε μαζι με υπαλληλο εψαχνε και γκομενα συγχρονος ή επεφτε σε κανεναν με πουστε φωνη που αντι να τον ρωταει για τις σπουδες του και την εργασιακη εμπειρια ειχε, τον ρωτουσε ποιοι ειναι οι προσωπικοι του στοχοι στο μελλον, ηθελε να ξερει δηλαδη ο εργοδοτης με την πουστε φωνη αν θα κανει και για υποψηφιος γαμιας συγχρονος μαλλον.
τελικα βρηκε δουλεια σε ναυτιλιακη με πολυ καλα λεφτα στο λονδινο και την κοπανησε μονιμα απο το πουστρομπουρδελο ελλαδα.
Άλλο μπουρδέλο το Λονδίνο αλλά αν περνάει καλά χαλάλι η μετανάστευση. Αυτός αν φτιάξει καλό βιογραφικο θα την κάνει από εκεί για καμιά Ολλανδία, Ελβετία που πληρώνουν καλα αν και στην τελευταία απ' όσο ξέρω κι από τα παιδιά εδώ που γράφουν κι από άλλους είναι ακριβή η ζωή και θες Δουλειά με 6000 και πάνω.
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Εγώ είτε γυναίκα είτε άνδρας, με ή χωρίς πουστέ φωνή, να 'ναι στο τηλέφωνο με το που μου πουν: "Έχουμε μία προσφορά γ..." ή "Θέλετε να αλλάξετε εταιρ..." τους λέω "Ευχαριστώ δεν με ενδιαφέρει" και το κλείνω εκεί.
Μάλλον περιττό είναι το ευχαριστω. Και να τους κλείσεις στην μάπα ειδικά όταν σε παίρνουν συνεχώς από το ίδιο τμήμα για προώθηση του ίδιου προϊόντος δεν είναι κακό. Εγώ τους βάζω και σε λίστα αποκλεισμένων επαφών.
 
OP
OP
A

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.082
Like
467
Πόντοι
36
Άλλο μπουρδέλο το Λονδίνο αλλά αν περνάει καλά χαλάλι η μετανάστευση. Αυτός αν φτιάξει καλό βιογραφικο θα την κάνει από εκεί για καμιά Ολλανδία, Ελβετία που πληρώνουν καλα αν και στην τελευταία απ' όσο ξέρω κι από τα παιδιά εδώ που γράφουν κι από άλλους είναι ακριβή η ζωή και θες Δουλειά με 6000 και πάνω.
το παιδι εχει σπουδασει νομικη με ειδικευση στο εμπορικο δικαιο. να ερθει στην ελλαδα να κανει τι; να τον προσλαβει κανενας με 1000 ευρω το μηνα και να τον βαζει να κυνηγαει χρεωκοπημενους ελληνες που δεν εχουν ουτε τα βασικα για να ζησουν; φιλε ετσι και φυγεις στο εξωτερικο και εχεις βρει μια καλη δουλεια για αρχη μετα ειναι θεμα καθαρα αν εισαι αποδοτικος στην εργασια σου και εχεις υπομονη για να προχωρησεις σε ανωτερες θεσεις. το μυστικο κρυβετε στην λεξη ΑΞΙΟΚΡΑΤΙΑ εδω στο μπουρδελο για να μπεις σε δουλειες και να προχωρησεις πριν καμια 20-30 χρονια επρεπε να γαμας καμια γρια τωρα πρεπει να γαμας κανενα πουστη.
 

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.695
Like
1.454
Πόντοι
216
Εγώ είτε γυναίκα είτε άνδρας, με ή χωρίς πουστέ φωνή, να 'ναι στο τηλέφωνο με το που μου πουν: "Έχουμε μία προσφορά γ..." ή "Θέλετε να αλλάξετε εταιρ..." τους λέω "Ευχαριστώ δεν με ενδιαφέρει" και το κλείνω εκεί.

Εγω τους "τρολλαρω" απιστευτα
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.638
Κριτικές
57
Like
6.848
Πόντοι
5.406
Άλλο μπουρδέλο το Λονδίνο αλλά αν περνάει καλά χαλάλι η μετανάστευση. Αυτός αν φτιάξει καλό βιογραφικο θα την κάνει από εκεί για καμιά Ολλανδία, Ελβετία που πληρώνουν καλα αν και στην τελευταία απ' όσο ξέρω κι από τα παιδιά εδώ που γράφουν κι από άλλους είναι ακριβή η ζωή και θες Δουλειά με 6000 και πάνω.
Στην Ελβετία και το κλασιμο χρεώνεται
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom