Νέα

Ανδρεανή Τσάφου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Τρυποκάρυδος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 83
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Δεν το ξέρω, μπορεί και ναι, μπορεί και όχι. Πάντως σ' όλες οι άλλες αντίστοιχες συνεντεύξεις που διαβάζω, όσο πουτανέ στυλ και να έχει η άλλη, πάντα απέκλειε τις παρτούζες. Εξαιρείται η Σάσα.

Γιατι η Σασα ξερει απο παρτουζες!! :2funny:
 

curie29

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.740
Like
54
Πόντοι
16
Υπερβολες!!!

Μ αρεσει που οι μισες φωτο ειναι προ πλαστικης και οι αλλες μισες μετα πλαστικης  :2funny:

ειναι το πριν κ το μετα..πριν με στηθος πιτα απο σουβλακι κ μετα με πλαστικοποιημενες τορπιλες :grin: προτιμω το μετα :grin:
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.570
Like
1.124
Πόντοι
216
Καλο σωμα... γαμευσιμη,.... :knockinb: :knockinb:
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
ρε παιδια η κοπελα ειναι ανορεξικη, μονο εγω το βλεπω αυτο?

Θα κανω παραθεση ενα ποσταρισμα μου απο διπλανο θρεντακι για την κοπελα,

Καλα ρε poush-τη μου! Ολες ιδιες ειναι??? ΚΑΡΜΠΟΝ???

Οταν φυσαει δυνατα ο αερας, ο γιατρος της εχει απαγορεψει την κυκλοφορια στους δρομους???  :2funny:

Τι ειναι αυτο το απολειφαδι!

Βαζει και ερμα για να ειναι σταθερη???  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537

Για τον πουτσο
 

Gamidis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.134
Like
6
Πόντοι
16
Το πρόσωπο της είναι ανάλογα με την φωτογραφία.
Πάντως είναι η πρώτη που δεν απέκλεισε τις παρτούζες.

σουπερ μουφα δηλωση.ακομα κι αν εχει κανει,περιμενει το ζωον να προσελκυσει εφοπλιστες με τετοιες δηλωσεις;δηλαδη θα ειναι ο μαρινακης με τον οικονομου και τους αγγελοπουλους,και θα του λενε:ρε μαγκα τι ωραια γαμουσαμε ολοι μαζι περυσι την γυναικα σου. :uglystupid:
 

kounoupis

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2011
Μηνύματα
319
Like
10
Πόντοι
1
το ανορεξικο αυτο ξοανο κανει διεθνη καριερα σε επιδειξεις του armani.Ημαρτον
 

Laser Dildo

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.095
Like
15
Πόντοι
16
το ανορεξικο αυτο ξοανο κανει διεθνη καριερα σε επιδειξεις του armani.Ημαρτον
:2funny: :2funny:
Για εγχώρια κατανάλωση μόνο τέτοιες ιστορίες, όπου κι αν πήγε για να βρει δουλειές έξω, έφυγε κλωτσηδόν. Και δεν μιλάμε μόνο για μόντελινγκ, αλλά και για pr σε κλαμπ κλπ Μια διαφήμιση κατόρθωσε να κάνει στην Τουρκία (επιπέδου "βιοτεχνία παπουτσιών Γ.Παπαδόπουλος και υιος") κι αυτό μόνο αφού πλήρωσε απ'την τσέπη της τα έξοδα  :2funny:
Έτσι όπως είναι η μόνη επαγγελματική σχέση που θα μπορούσε να έχει με τον Αρμάνι, είναι καθαρίστρια σε τίποτα γραφεία του
 

Laser Dildo

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.095
Like
15
Πόντοι
16
Κι εγω που εχω φωτογραφηθεί με τον Πατριάρχη σημαίνει ότι είμαι πχ Επίσκοπος, ηγέτης κράτους....?
The famous model recently returned from Milan carrying a suitcase full of new experiences and great memories
Πήγε όντως στο Μιλάνο, δεν καταδέχτηκε να δουλέψει ούτε σε κλαμπ καθότι είναι "τοπ μόντελ" και γύρισε στην Ελλάδα όπου τα ξύνει.
Είπαμε για εγχώρια κατανάλωση και μόνο, τα ντόπια μοντέλα δεν έχουν καμιά σχέση με αυτά που κυκλοφορούν σε ξένες πασαρέλες και καμιά ελπίδα να το καταφέρουν.
Για καμιά φωτογράφιση σε ξένο Playboy θα το καταλάβαινα για μερικές από αυτές, αλλά αυτή μοιάζει πια με σκελετό με βυζιά.
 

kounoupis

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2011
Μηνύματα
319
Like
10
Πόντοι
1
οτι συμμετειχε στις επιδειξεις του armani συμμετειχε.αλλο το πως κατεληξε.Γιατι τι νομιζεις οτι θελουν οι σχεδιαστες;Ξοανα σκελετους μετριας ομορφιας θελουν
 
OP
OP
Τρυποκάρυδος

Τρυποκάρυδος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
10.415
Like
421
Πόντοι
166
abrAhKab.jpg

aby6svlg.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom