Νέα

Αναζητηση καμεραμάν- σκηνοθέτη;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα hubwwif
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 52
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
942
Κριτικές
12
Like
2.646
Πόντοι
736
Άκλαφτο θα πάει το νήμα.
Αν θές έρχομαι να τραβήξω πλάνα με κάμερα,δικιά μου η δικιά σου αλλά η θα πληρώσεις η θα σας γαμήσω.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.615
Like
68.019
Πόντοι
11.956
Φίλε μύστη
Εδώ και καιρό έχω μια να την πω…φαντασίωση;;;;
Τέλος πάντων.
Η σκέψη είναι να κάνω σεξ με την γυναίκα μου κ κάποιος-α δεν νομίζω ότι με νοιάζει τόσο αν είναι άντρας η γυναίκα να τραβάει βίντεο με κάμερα κ να μας δίνει κ οδηγίες τύπου σαν σκηνοθέτης. Δεν θέλω να συμμετέχει καθόλου στην φάση απλά να κάνει αυτό που ειπα για προλάβω τυχόν μύστες που δεν κρατιούνται κ θα θέλουν να γαμησουν γενικά.
Το σκηνικό θα γίνει Αθήνα σε ξενοδοχείο εφόσον το κανονίσουμε. Αυτά, οποίος-α ειναι στελνει εδώ η dm.
Φίλε μύστη έχεις βρει τον σκηνοθέτη σου ....έχω κατά καιρούς ανεβάσει δικά μου βίντεο και εστιάζω εκεί που πρέπει ....εχεμυθος σοβαρός αλλά δεν μπορώ Κυριακή βράδυ.... υπάρχει ντέρμπι ...για να δούμε....ούτε Σάββατο βράδι θα βγω με την γυναίκα ....για παγωτό.... περιμένω εχεμυθα μήνυμα να κανονίσουμε σούπερ πλανα...μην ψάχνεις άλλο ....θα ρίξουμε ένα ωραίο ριχταρι στον καναπέ η στο κρεβάτι και εκεί πάνω θα γίνει το παιχνίδι...έχω και άλλες προτάσεις όπως σίγουρα ψηλοτάκουνα πέδιλα η γυναίκα και τσοκερ στο λαιμό και αλυσίδα στο πόδι.....σίγουρα ωραία βαμενη για να γράφει στο πλάνο...και με φώτα για να είναι φωτεινά τα πλάνα .....τα πλάνα θα είναι καθαρά ...και πρόσωπο και μετά κάνε περικοπή
Καταθεσα σοβαρή πρόταση ..φυσικά θα μπου πείτε και εσείς πώς θέλετε τι πλάνα αλλά θα κάνω και αυτοσχεδιασμό...όπως πλάνο μεσα από καθρέπτη....και σίγουρα τα πρώτα πλάνα θα είναι ντυμένοι να κάνουμε σωστά πράγματα ...
 
OP
OP
hubwwif

hubwwif

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιαν 2023
Μηνύματα
377
Like
6.452
Πόντοι
1.041
Φίλε μύστη

Φίλε μύστη έχεις βρει τον σκηνοθέτη σου ....έχω κατά καιρούς ανεβάσει δικά μου βίντεο και εστιάζω εκεί που πρέπει ....εχεμυθος σοβαρός αλλά δεν μπορώ Κυριακή βράδυ.... υπάρχει ντέρμπι ...για να δούμε....ούτε Σάββατο βράδι θα βγω με την γυναίκα ....για παγωτό.... περιμένω εχεμυθα μήνυμα να κανονίσουμε σούπερ πλανα...μην ψάχνεις άλλο ....θα ρίξουμε ένα ωραίο ριχταρι στον καναπέ η στο κρεβάτι και εκεί πάνω θα γίνει το παιχνίδι...έχω και άλλες προτάσεις όπως σίγουρα ψηλοτάκουνα πέδιλα η γυναίκα και τσοκερ στο λαιμό και αλυσίδα στο πόδι.....σίγουρα ωραία βαμενη για να γράφει στο πλάνο...και με φώτα για να είναι φωτεινά τα πλάνα .....τα πλάνα θα είναι καθαρά ...και πρόσωπο και μετά κάνε περικοπή
Καταθεσα σοβαρή πρόταση ..φυσικά θα μπου πείτε και εσείς πώς θέλετε τι πλάνα αλλά θα κάνω και αυτοσχεδιασμό...όπως πλάνο μεσα από καθρέπτη....και σίγουρα τα πρώτα πλάνα θα είναι ντυμένοι να κάνουμε σωστά πράγματα ...
Αυτό είναι πρόταση σοβαρή μπράβο! Είσαι νούμερο δυο στην λίστα όταν έρθει η ωρα
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.207
Κριτικές
18
Like
19.982
Πόντοι
4.546
Τύπε δεν ξέρω να σου συστήσω σκηνοθέτη, αλλά σίγουρα θα χρειαστείς έναν κριτικό να προλογίσει και να προωθήσει την ταινία σου... Ο παρακάτω είναι ο καταλληλότερος...
 

stadeos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.328
Like
1.931
Πόντοι
216
Σχολή Σταυράκου!
Θα βρεις μαθητές για πρότζεκτ μεταμοντέρνο και θα σε πληρώσουνε και απο πάνω!
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
981
Like
3.146
Πόντοι
446
Ρε τυπε πες το ξεκάθαρα, να σας παίρνουν μάτι θέλεις, εγώ έρχομαι πάντως, υπόσχομαι ότι θα είμαι σε μια γωνία και θα τον παιζω μόνο
 

sparos-gr

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Οκτ 2015
Μηνύματα
341
Κριτικές
20
Like
978
Πόντοι
1.011
Στο τέλος θα παντρευτούν κιόλας ή σε επόμενο επεισόδιο?
 

Kostaskostas1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
79
Κριτικές
4
Like
317
Πόντοι
300
Φίλε τώρα είδα το νήμα. Αν δεν έχεις κάνει τη δουλειά σου προσφέρομαι.... Δεν έχω καμία γνώση και απαίτηση... Η γυναίκα σου είναι θεά και μου αρκεί να την δω από κοντά. Ούτε αμοιβές ούτε συμμετοχή... Αν θέλεις στείλε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom