Νέα

Αναζητηση καμεραμάν- σκηνοθέτη;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα hubwwif
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 52
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
32
Like
26.005
Πόντοι
8.346
...μαγκα μου καπου σ'εχασα! Ψαχνεις μουσαντενιο σκηνοθετη/φωτογραφο μονο διακοσμητικο για την ιδεα και σκηνικο ή ψαχνεις καποιον για την ολη φαση αλλα να ξερει και 5 πραγματα (πλανα, καδραρισμα κτλ) για να τραβηξει ΚΑΙ το βιντεο που θα εχεις μετα? :think::think::think:
 
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
1
Like
6.181
Πόντοι
1.056
Ρόλο σκηνοθέτη ρε μπόι να δίνει οδηγίες κτλπ
μονο για το "μποι" στην ηλικια μου χρωσταω μπουκαλακι!
λοιπον θα χρειαστεις σεναριογραφο,costume designer,μακιγιερς προσωπο σωμα,τουλαχιστο 3 καμεραμαν,εναν ηχοληπτη,εναν ηλεκρολογο για το φωτισμο,συνεργειο για το στησιμο του πλατο και των σκηνικων,αναλογα το σεναριο ισως χρειαστεις και χορογραφο,και σιγουρα εναν νανο!
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.500
Like
11.488
Πόντοι
3.506
...μαγκα μου καπου σ'εχασα! Ψαχνεις μουσαντενιο σκηνοθετη/φωτογραφο μονο διακοσμητικο για την ιδεα και σκηνικο ή ψαχνεις καποιον για την ολη φαση αλλα να ξερει και 5 πραγματα (πλανα, καδραρισμα κτλ) για να τραβηξει ΚΑΙ το βιντεο που θα εχεις μετα? :think::think::think:
Τον δεύτερο πρέπει να τον πληρωσει και ο νηματοθετης αμείβει μόνο με .. μάτι. Σιγά μη ξέρει κάποιος και πάει τζάμπα.
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.917
Κριτικές
60
Like
24.228
Πόντοι
20.486
Εδώ και καιρό έχω μια να την πω…φαντασίωση;;;;
Τέλος πάντων.
Η σκέψη είναι να κάνω σεξ με την γυναίκα μου κ κάποιος-α δεν νομίζω ότι με νοιάζει τόσο αν είναι άντρας η γυναίκα να τραβάει βίντεο με κάμερα κ να μας δίνει κ οδηγίες τύπου σαν σκηνοθέτης. Δεν θέλω να συμμετέχει καθόλου στην φάση απλά να κάνει αυτό που ειπα για προλάβω τυχόν μύστες που δεν κρατιούνται κ θα θέλουν να γαμησουν γενικά.
Το σκηνικό θα γίνει Αθήνα σε ξενοδοχείο εφόσον το κανονίσουμε. Αυτά, οποίος-α ειναι στελνει εδώ η dm.
Αυτό το "θέλουν να γαμήσουν γενικά" ??
Για κάντο μας λιανά ... :think:
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
32
Like
26.005
Πόντοι
8.346
OP
OP
hubwwif

hubwwif

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιαν 2023
Μηνύματα
377
Like
6.452
Πόντοι
1.041
μονο για το "μποι" στην ηλικια μου χρωσταω μπουκαλακι!
λοιπον θα χρειαστεις σεναριογραφο,costume designer,μακιγιερς προσωπο σωμα,τουλαχιστο 3 καμεραμαν,εναν ηχοληπτη,εναν ηλεκρολογο για το φωτισμο,συνεργειο για το στησιμο του πλατο και των σκηνικων,αναλογα το σεναριο ισως χρειαστεις και χορογραφο,και σιγουρα εναν νανο!
Χαχαχαχαχα καλός είσαι, αν έρθουν όλοι αυτοί μόνο για να με δουν να γαμιεμαι με την δικιά μου οκ….. χαχαχα
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.019
Like
72.050
Πόντοι
12.756
Δεν πιστεύω να είσαι κανας τραπερ και να ψάχνεις σκηνοθέτη κάμεραμαν για να γυρίσεις τσάμπα κάνα βιντεοκλίπ :coffee:
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.655
Πόντοι
2.456
Εδώ και καιρό έχω μια να την πω…φαντασίωση;;;;
Τέλος πάντων.
Η σκέψη είναι να κάνω σεξ με την γυναίκα μου κ κάποιος-α δεν νομίζω ότι με νοιάζει τόσο αν είναι άντρας η γυναίκα να τραβάει βίντεο με κάμερα κ να μας δίνει κ οδηγίες τύπου σαν σκηνοθέτης. Δεν θέλω να συμμετέχει καθόλου στην φάση απλά να κάνει αυτό που ειπα για προλάβω τυχόν μύστες που δεν κρατιούνται κ θα θέλουν να γαμησουν γενικά.
Το σκηνικό θα γίνει Αθήνα σε ξενοδοχείο εφόσον το κανονίσουμε. Αυτά, οποίος-α ειναι στελνει εδώ η dm.
Τι αμοιβή δίνεις;:coffee:
 
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
1
Like
6.181
Πόντοι
1.056
Χαχαχαχαχα καλός είσαι, αν έρθουν όλοι αυτοί μόνο για να με δουν να γαμιεμαι με την δικιά μου οκ….. χαχαχα
αν θες στους φερνω αυτους και παραπανω αλλα θα εκτελειτε τις οδηγιες του σκηνοθετα και τα δικαιωματα του βιντεο θα μου τα πουλησεις...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δεν πιστεύω να είσαι κανας τραπερ και να ψάχνεις σκηνοθέτη κάμεραμαν για να γυρίσεις τσάμπα κάνα βιντεοκλίπ :coffee:
ταπερ πιο πιθανον...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τι αμοιβή δίνεις;:coffee:
σε προλαβε αλλος...
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.666
Κριτικές
183
Like
43.720
Πόντοι
21.896
Εδώ και καιρό έχω μια να την πω…φαντασίωση;;;;
Τέλος πάντων.
Η σκέψη είναι να κάνω σεξ με την γυναίκα μου κ κάποιος-α δεν νομίζω ότι με νοιάζει τόσο αν είναι άντρας η γυναίκα να τραβάει βίντεο με κάμερα κ να μας δίνει κ οδηγίες τύπου σαν σκηνοθέτης. Δεν θέλω να συμμετέχει καθόλου στην φάση απλά να κάνει αυτό που ειπα για προλάβω τυχόν μύστες που δεν κρατιούνται κ θα θέλουν να γαμησουν γενικά.
Το σκηνικό θα γίνει Αθήνα σε ξενοδοχείο εφόσον το κανονίσουμε. Αυτά, οποίος-α ειναι στελνει εδώ η dm.
Σου συστήνω έναν μοναδικό κάμεραμαν που γνωρίζουμε εδώ μέσα
Νομίζω έχει τελειώσει κ σχολή
Τον ποδολαγνο
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.867
Like
12.844
Πόντοι
2.606

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.436
Κριτικές
1
Like
7.395
Πόντοι
2.306
Πως το θελεις το αποτέλεσμα. στυλ Αγγελοπουλου ή κατι περισσοτερο σε δραση? Επισης θελεις Ευρωπαϊκο ή Αμερκαινικο στυλ?
Για να δουμε ποιον θα σου στειλουμε ρωταω….
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Termin

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.657
Like
10.869
Πόντοι
3.556
Εδώ και καιρό έχω μια να την πω…φαντασίωση;;;;
Τέλος πάντων.
Η σκέψη είναι να κάνω σεξ με την γυναίκα μου κ κάποιος-α δεν νομίζω ότι με νοιάζει τόσο αν είναι άντρας η γυναίκα να τραβάει βίντεο με κάμερα κ να μας δίνει κ οδηγίες τύπου σαν σκηνοθέτης. Δεν θέλω να συμμετέχει καθόλου στην φάση απλά να κάνει αυτό που ειπα για προλάβω τυχόν μύστες που δεν κρατιούνται κ θα θέλουν να γαμησουν γενικά.
Το σκηνικό θα γίνει Αθήνα σε ξενοδοχείο εφόσον το κανονίσουμε. Αυτά, οποίος-α ειναι στελνει εδώ η dm.
Τύπε έχω μεγάλη πείρα σε αυτό που θέλεις και έχει αναφερθεί και σε άλλο νήμα, αυτή τη στιγμή γυρίζω και σκηνοθετώ τη νέα μου ταινία " Ο αράπης άργησε μια μέρα" υπερπαραγωγή που γυρίζετε σε τρείς χώρες στη Λετονία στη Σουηδία και στο εξοχικό μου στο Πόρτο Ράφτη, είμαι στη διάθεσή σου!
 

Skorpio93

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουλ 2023
Μηνύματα
246
Κριτικές
13
Like
2.191
Πόντοι
1.191

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom