Νέα

Αναζητήσεις μασαζιούχων τεμαχίων Αθήνας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panagos35
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 643K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

since1976

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2005
Μηνύματα
146
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
@PERIERGOS1 περαστικα και απο εμενα. μου ειπε φιλος οτι η Μαρια Ξενοπουλου εχει ανοιξει νεο μαγαζι προς τον Γερακα. ξερεις κατι?
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
@PERIERGOS1 περαστικα και απο εμενα. μου ειπε φιλος οτι η Μαρια Ξενοπουλου εχει ανοιξει νεο μαγαζι προς τον Γερακα. ξερεις κατι?


φιλε μου θα μαθω και θα σου πω εχω επαφη με τη μαρια κατα διαστηματα.
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
καλησπέρα στην κοινότητα. ψάχνω μια Ελληνίδα νταρντάνα που δούλευε στο μασατζίδικο Καλλιρόης δίπλα στο ΛΑΟΣ.
ψηλή ,εύσωμη με κωλάρα μπουτάρες , βυζάρες και τα συναφή. και μιλφ.

όποιος ξέρει θα το εκτιμούσα.

σας ευχαριστώ
απο Νορβηγικα Καρπαθια μια;
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
9
Like
196
Πόντοι
16
Μιας και δεν βρήκα ανταπόκριση στο θέμα χαμένες ιερόδουλες που ψάχνω μία αποφάσισα να το βάλω και εδώ μπας και ξέρει κανείς από εσάς παιδιά.

Λοιπόν παιδιά επίσκεψη σήμερα στο Ανδρέας Συγγρός για εξετάσεις {κάνω κάθε χρόνο}.

Βρήκα μία κοπελίτσα μελαχροινή, αρκετά κοντούλα με στήθος που έφτανε το 4αρι. Σκουλαρίκι στη μύτη, μαλλί καστανοκόκκινο και με ένα χαμόγελο που με έκανε να τη συμπαθήσω πολύ.Ηλικία γύρω στα 28-29

Χαρακτηριστικό ήταν το τατουάζ που είχε στο δεξί της πόδι (είχε πολύ ωραίο πόδι) και συγκεκριμένα στον αστράγαλο που ήταν μία σαν μία χοντρή αλυσίδα και κατεληγε μπροστά σε ένα λουκέτο κόσμημα με χρώμα κόκκινο. Οποιος γνωρίζει σχετικά θα το εκτιμούσα ιδιαιτέρως.

Σε κουβεντούλα που έπιασα μαζί της μου είπε ότι έρχεται μία φορά το μήνα, λόγω δουλειάς οπότε δεν χρειάστηκε καν να ρωτήσω. Παιδιά αυτή τη γυναίκα πρέπει να τη συναντήσω.

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Ηταν Ελληνίδα

Ισως η μόνη μου ελπίδα για να της μιλήσω θα είναι να περιμένω τον αλλο μήνα την ίδια ημέρα όταν θα πάει ξανά για εξετάσεις
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Μιας και δεν βρήκα ανταπόκριση στο θέμα χαμένες ιερόδουλες που ψάχνω μία αποφάσισα να το βάλω και εδώ μπας και ξέρει κανείς από εσάς παιδιά.

Λοιπόν παιδιά επίσκεψη σήμερα στο Ανδρέας Συγγρός για εξετάσεις {κάνω κάθε χρόνο}.

Βρήκα μία κοπελίτσα μελαχροινή, αρκετά κοντούλα με στήθος που έφτανε το 4αρι. Σκουλαρίκι στη μύτη, μαλλί καστανοκόκκινο και με ένα χαμόγελο που με έκανε να τη συμπαθήσω πολύ.Ηλικία γύρω στα 28-29

Χαρακτηριστικό ήταν το τατουάζ που είχε στο δεξί της πόδι (είχε πολύ ωραίο πόδι) και συγκεκριμένα στον αστράγαλο που ήταν μία σαν μία χοντρή αλυσίδα και κατεληγε μπροστά σε ένα λουκέτο κόσμημα με χρώμα κόκκινο. Οποιος γνωρίζει σχετικά θα το εκτιμούσα ιδιαιτέρως.

Σε κουβεντούλα που έπιασα μαζί της μου είπε ότι έρχεται μία φορά το μήνα, λόγω δουλειάς οπότε δεν χρειάστηκε καν να ρωτήσω. Παιδιά αυτή τη γυναίκα πρέπει να τη συναντήσω.

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Ηταν Ελληνίδα

Ισως η μόνη μου ελπίδα για να της μιλήσω θα είναι να περιμένω τον αλλο μήνα την ίδια ημέρα όταν θα πάει ξανά για εξετάσεις
Φίλε μου καλέ, με συγχωρείς αλλά η ανάρτησή σου μου προκάλεσε απορίες..Επισκέφτηκες το νοσοκομείο για εξετάσεις και μας αναφέρεις ότι συνάντησες κάποια που σου άρεσε και θες να την ξανασυναντήσεις; Είναι λαδοκόρη που ασχολείται με το άθλημα του "μασαζ" ?? Γιατί σε αυτό το topic, μασατζουδες ψάχνουμε να βρούμε.
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
πάρε τη Νικολούλη...
 

PAPPOUS7

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2007
Μηνύματα
118
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
Μιας και δεν βρήκα ανταπόκριση στο θέμα χαμένες ιερόδουλες που ψάχνω μία αποφάσισα να το βάλω και εδώ μπας και ξέρει κανείς από εσάς παιδιά.

Λοιπόν παιδιά επίσκεψη σήμερα στο Ανδρέας Συγγρός για εξετάσεις {κάνω κάθε χρόνο}.

Βρήκα μία κοπελίτσα μελαχροινή, αρκετά κοντούλα με στήθος που έφτανε το 4αρι. Σκουλαρίκι στη μύτη, μαλλί καστανοκόκκινο και με ένα χαμόγελο που με έκανε να τη συμπαθήσω πολύ.Ηλικία γύρω στα 28-29

Χαρακτηριστικό ήταν το τατουάζ που είχε στο δεξί της πόδι (είχε πολύ ωραίο πόδι) και συγκεκριμένα στον αστράγαλο που ήταν μία σαν μία χοντρή αλυσίδα και κατεληγε μπροστά σε ένα λουκέτο κόσμημα με χρώμα κόκκινο. Οποιος γνωρίζει σχετικά θα το εκτιμούσα ιδιαιτέρως.

Σε κουβεντούλα που έπιασα μαζί της μου είπε ότι έρχεται μία φορά το μήνα, λόγω δουλειάς οπότε δεν χρειάστηκε καν να ρωτήσω. Παιδιά αυτή τη γυναίκα πρέπει να τη συναντήσω.

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Ηταν Ελληνίδα

Ισως η μόνη μου ελπίδα για να της μιλήσω θα είναι να περιμένω τον αλλο μήνα την ίδια ημέρα όταν θα πάει ξανά για εξετάσεις

αν μου επιτρεπεις, μια απορια...
αφου μιλησατε, γιατι δεν της ζητησες να βρεθητε ??
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
9
Like
196
Πόντοι
16
Καταρχήν δεν ξέρω αν είναι μασατζού ή όχι έχω βάλει ακριβώς το ίδιο μήνημα στις χαμένες ιερόδουλες μπας και κάποιος συναγωνιστής έχει πετύχει ξανά το συγκεκριμένο τεμάχιο με το τατουάζ. Δεύτερον κόλλησα να της μιλήσω εκείνη την ώρα παρά το γεγονός ότι ήταν φανερό τη δουλειά έκανε η κοπέλα.

Τρίτον και κυριότερον μου τη σπάει η ειρωνία κάποιων δήθεν εδώ μέσα ρώτησα κάτι αν κάποιος ξέρει απαντά αλλιώς κάνει μόκο. Αν δεν απαντηθεί η ερωτήση δεν επιμένω, αλλά μην γίνεται και η τρίχα τριχιά.
 

PAPPOUS7

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2007
Μηνύματα
118
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
. . .Τρίτον και κυριότερον μου τη σπάει η ειρωνία κάποιων δήθεν εδώ μέσα ρώτησα κάτι αν κάποιος ξέρει απαντά αλλιώς κάνει μόκο. Αν δεν απαντηθεί η ερωτήση δεν επιμένω, αλλά μην γίνεται και η τρίχα τριχιά.

φιλε, δεν ηθελα να ειρωνευτω, απλα κατι μου φανηκε παραξενο και ρωτησα...
αν ακουστηκε σαν ειρωνια, συγνωμη...
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Μήπως κάποιος συναθλητής γνωρίζει που έχει εξαφανισθεί η μαργαρίτα (μαργκό)  απο την ματζαγριωτάκη
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
ρε παιδια η καλια μιχαλακοπουλου 177 ειναι;;κανα φραπε παιζει κει;;
 

armag

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
134
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
11
Την Καλημέρα μου. Μήπως γνωρίζει κάποιος τι απέγινε η Ελενίτσα από Αρμενία που δούλευε στη Φορμίωνος;
 

Butlover

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2006
Μηνύματα
204
Like
90
Πόντοι
1
Καλημέρα,
Τώρα που η Μαριάννα από κ48 είναι διακοπές, παίζει κανένα άλλο τεμάχιο που να το γουστάρει έτσι? Δυνατό σφυροκόπημα, κολοσφάλιαρα,φτυσίματα στην πίπα κλπ
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Καλημέρα,
Τώρα που η Μαριάννα από κ48 είναι διακοπές, παίζει κανένα άλλο τεμάχιο που να το γουστάρει έτσι? Δυνατό σφυροκόπημα, κολοσφάλιαρα,φτυσίματα στην πίπα κλπ

ξέχνα το!περίμενε από σεπτέμβρη ή πήγαινε κωνστάντζα
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
εδω θα την βρέιτε...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
και δω...
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
εχτεσ ο βραδι ταχαμου που ιχα βγι για σικα
περπαταγα ανεμελα κ επεσα σε μια τρυπια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom