Νέα

Αναζητήσεις μασαζιούχων τεμαχίων Αθήνας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panagos35
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 643K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

perineo

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
762
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
6.045
Μια Άννα πετιτ Πολωνέζα που δούλευε Σολωμου 59 και μετά στουρνάρη 29 την έχει τσεκάρει κανείς πουθενά;;;
 

vasilis_2008

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
η λιζα που ηταν φ4 και μετα σ63 ποσ βρισκουμε το τηλ τησ.αν το εχει κανεισ ασ στειλει πμ
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
:dancing: :rockon:

Και μια πληροφορια ακόμα...
οσοι αναζητουν την μιλφ Ρωσιδα Βικη (πρωην Στουρναρη 63, πρωην Κομανουδη 4 με ονομα Μαρινα) ας κοιταξουν στην Ομηρου.... ;)

Ευχαριστούμε Zerotolerance. Αυτό είναι καλό νέο γιατί την έψαχνα και δεν ειχα βρει κάτι. Ξέρεις αν δουλεύει Ομήρου 44 ή Ομήρου 35; (δηλ. σε πιο από τα δύο να πάω για να την "πετύχω"; )
 

geomantik

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2011
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά γνωρίζεις κανείς που βρίσκεται η ΄Πλγα, ρωσομιλφ καλό από Λαρίσης 30 μέχρι πρότινος?
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Ευχαριστούμε Zerotolerance. Αυτό είναι καλό νέο γιατί την έψαχνα και δεν ειχα βρει κάτι. Ξέρεις αν δουλεύει Ομήρου 44 ή Ομήρου 35; (δηλ. σε πιο από τα δύο να πάω για να την "πετύχω"; )
...στο 35..το 44 μάλλον αναπαλαιώνεται....
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
Την Ευα, ξανθο πιπινι, κορμαρα, που ηταν για λιγο Αχιλλεως και Βενιζελου στο Παλαιο Φαληρο, ξερει κανεις τιποτα??
Οπως ειπε και συναγωνιστης, θυμιζε Τζουλια στα νιατα της... :pipa2: :pipa1:
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.013
Like
958
Πόντοι
96
στο Σολωνος 113(γωνια με εμμ. μπενακη) ηταν κανεις πελατης , να ρωτήσω κατι που θελω ?
 

vasilis_2008

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα ξερει κανεισ που ειναι η λιζα που ηταν φ4 και μετα σ63?
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
εχω καποια καλα νεα για καποιους που ψαχναμε δυο χρονια για καποιο προσωπο ειχα παει ναυπλοιο και στην βολτα στην παραλια επεσα φατσα με τη χαρα απο ξενοπουλου μιλησαμε εχει βρη καποια δουλεια εκει  αλλα μου ειπε οτι σκεφτεται να ξανανεβη αθηνα θα με παρει τηλεφωνο μου ειπε συντομα ειδωμεν.
 

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
εχω καποια καλα νεα για καποιους που ψαχναμε δυο χρονια για καποιο προσωπο ειχα παει ναυπλοιο και στην βολτα στην παραλια επεσα φατσα με τη χαρα απο ξενοπουλου μιλησαμε εχει βρη καποια δουλεια εκει  αλλα μου ειπε οτι σκεφτεται να ξανανεβη αθηνα θα με παρει τηλεφωνο μου ειπε συντομα ειδωμεν.

Μιλας για την Χαρά που μαζί με την Ιωάννα μόλις εφυγαν από Θησέως 31, άνοιξαν το Μιχαλακοπούλου 99???
Παρεπιπτόντως φίλε μου, περαστικά και σιδερένιος μέσα από την καρδιά μου.
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.013
Like
958
Πόντοι
96
στο Σολωνος 113(γωνια με εμμ. μπενακη) ηταν κανεις πελατης , να ρωτήσω κατι που θελω ?

λες   για την γκομενα που ηταν εκει την ψιλη;

[size=10pt][size=10pt]ψαχνω την Χρύσα (χαρακτηριστικα πολύ λεπτη και με αθλητικο σώμα) και
      την Ιωαννα (καστανη με τελειο προσωπο , πολυ πολύ γλυκια )
[/size] [/size]
 

homan

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
727
Κριτικές
6
Like
267
Πόντοι
6
εχω καποια καλα νεα για καποιους που ψαχναμε δυο χρονια για καποιο προσωπο ειχα παει ναυπλοιο και στην βολτα στην παραλια επεσα φατσα με τη χαρα απο ξενοπουλου μιλησαμε εχει βρη καποια δουλεια εκει  αλλα μου ειπε οτι σκεφτεται να ξανανεβη αθηνα θα με παρει τηλεφωνο μου ειπε συντομα ειδωμεν.
Ηταν καλο διδυμο αυτες οι δυο αν και θυμαμαι η Ιωαννα ειχε καποια προβληματα υγειας ,αν εχεις νεα τους στειλε μου κανενα ΡΜ γιατι η Χαρα οταν ηταν Αθηνα ηταν και πελατισσα μου  αλλα μετα εχασα τα ιχνη της
 

doggy777

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Ξερει κανεισ που πηγε η Γιαννα απο Συγγρου 29?
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.110
Like
3.120
Πόντοι
456
Ηταν καλο διδυμο αυτες οι δυο αν και θυμαμαι η Ιωαννα ειχε καποια προβληματα υγειας ,αν εχεις νεα τους στειλε μου κανενα ΡΜ γιατι η Χαρα οταν ηταν Αθηνα ηταν και πελατισσα μου  αλλα μετα εχασα τα ιχνη της
Μιχαλακοπουλου 99 ;
Κανανε διπλα εκει!
Ετσι για την ιστορια γιατι περναγα τοτε
Ιωαννα πολυ καλο μασαζ!!!
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
ευχαριστω φιλε dyron o711 για τα καλα σου λογια να εεσαι παντα καλα ναι για αυτες μιλαω την ιωννα και τη χαρα στη μιχαλακοπουλου επηγα απο θησεως 31 μονο η ιωαννα εκανε χειρομαλαξη  χαρα τιποτα . η ιωαννα ειχε καρκινο στηθους και εκανε αφαιρεση μετα η χαρα πηγε ξενοπουλου και ηταν ναμπερ ουαν αλλα τσακωθηκε με τη μαρια και εφυγε την ημερα που θα εφευγε ημουνα τυχερος και συνεβρεθηκα μαζι της ελπιζω να ερθη παλι.
 

gamo_ke_derno

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2010
Μηνύματα
67
Like
4
Πόντοι
0
καλησπέρα στην κοινότητα. ψάχνω μια Ελληνίδα νταρντάνα που δούλευε στο μασατζίδικο Καλλιρόης δίπλα στο ΛΑΟΣ.
ψηλή ,εύσωμη με κωλάρα μπουτάρες , βυζάρες και τα συναφή. και μιλφ.

όποιος ξέρει θα το εκτιμούσα.

σας ευχαριστώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom