Νέα

Αν είχατε να διαθέσετε 100 ευρώ...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stebaba
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τι θα προτιμούσατε ;

  • Ανεξάρτητο call girl

    Ψήφοι: 48 63,2%
  • Μασάζ

    Ψήφοι: 22 28,9%
  • Στούντιο

    Ψήφοι: 6 7,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    76

stebaba

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
176
Κριτικές
9
Like
369
Πόντοι
291
Για πείτε γνώμες με βάση τις υπηρεσίες κυρίως.Έχω επισκεφτεί μόνο στούντιο αλλά πιστεύω ότι δεν αξίξει τον κόπο.Με ανεξάρτητες είναι λίγο δύσκολη η συννενόηση από ότι έχω δει εγώ τουλάχιστον.Τα μασατζίδικα μου φαίνονται τελευταία πιο ελκυστική επιλογή.
 

gpap@13

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Νοε 2018
Μηνύματα
2.982
Κριτικές
7
Like
9.101
Πόντοι
1.336
Τι σε προβληματίζει? Πήγαινε τότε σε μασατζιδικο. Επιλογές πολλές αν το ψάξεις , σίγουρα θα βρεις κάτι να σου ταιριάζει.
 
OP
OP
stebaba

stebaba

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
176
Κριτικές
9
Like
369
Πόντοι
291
Καλησπέρα,
Απλά γνώμες θα ήθελα να μάθω.
Αν υπάρχει και κάποια συγκεκριμένη πρόταση..
Τι σε προβληματίζει? Πήγαινε τότε σε μασατζιδικο. Επιλογές πολλές αν το ψάξεις , σίγουρα θα βρεις κάτι να σου ταιριάζει.
 

alfreewind

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2012
Μηνύματα
1.229
Κριτικές
32
Like
220
Πόντοι
616
Πας Μπαγκνανα και κλεινεις με την Ελενη-αν εισαι τυχερος-και μετα ελα να μου πεις.Δεν ειναι μονο το τρομερο γαμησι,ειναι αυτο που σε κανει να νοιωθεις Σουλειμαν ο μεγαλοπρεπης και φοβερο μασαζ.Σημειωτεον η Ελενη δε μου αρεσει ιδιαιτερα σα γυναικα.....φα ντασου λοιπον και να ειναι ο τυπος σου!Απογειωση!Οτα νφευγω νοιωθω υπεροχα κι αναρωτιεμαι αν με ξετρελενε και σαν γυναικα ποσο θα αντεχα μεχρι να μου τα φαει ολα και να παω φυλακη απο χρεη???  :think:
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.391
Κριτικές
13
Like
1.979
Πόντοι
3.425
αν και έχω "φάει" χιλιάδες ευρώ στα callgirls και στα ξενοδοχεία είκοσι χρόνια τώρα ,

πιστεύω ότι τα μασατζίδικα (ανακάλυψη των τελευταίων 2 ετών) είναι καλύτερα και συμφέρουν.

1. δεν χάνεις χρόνο
2. διαλέγεις ανάμεσα σε 6-7
3. με 80 μή 100 ρίχνεις 2 καψούλια και έφυγες
4. αν πετύχεις και καλή στο μασάζ , χαλαρώνεις και μυικά
5. δεν πληρώνεις ξενοδοχείο

 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.683
Like
2.422
Πόντοι
606
θα επαιζα 2πλο τον Αρη μεσα στην Κυπρο
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.094
Κριτικές
128
Like
22.432
Πόντοι
28.900
Με ανεξάρτητη κοπέλα είναι ότι καλύτερο στα χρήματα που διαθέτεις!!!
Αλλά εγώ σήμερα θα τα έριχνα στον Άρη. Θα το έπαιζα x-2 και έτσι θα γινότανε περισσότερα και θα είχα για αύριο περισσότερες και καλύτερες επιλογές.
Για αυτό πόνταρε στην πρόκριση του Άρη!!!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
Εγώ ένα θα πω , χίλιες φορές σε στούντιο - μπουρδελο , παρά με ανεξάρτητη , ο λόγος ., διότι : Οι ανεξάρτητες πάντα τρώνε χρόνο σε ντουζακι και ,στο μπλα μπλα , όποτε  από τα 60 λεπτά βγάλτε τα 20 μένουν : 40.... από τα 40 λεπτά το χαμουρεμα που κάνουν όλες είναι περίπου 15 λεπτά ...= 25 λεπτά καθαρά !!!! Βάλτε και την πίπα -7-8 λεπτά !! Τι μένει ; Καθαρο ένα 18 λεπτό !!!! Ένα 18 λεπτό όπου έχει προηγήθη πρήξιμο με το μπλα μπλα με το περιμενε για το ντουζακι , με ένα ψεύτικο χαμουρεμα για να σου φάει χρόνο και με την πίπα ... ΕΓΩ προσοπικα πιο καλά περνάω σε ένα μπουρδελο με 20 ευρο ... και αν δωσο και κάτι παραπανο έχω μια δυνατή πίπα 5 λεπτά και ένα συνεχόμενο καρφομα 20 λεπτά μέσα στο μουνι και φουλ χαμουρεμα να γλυφό να κάνω να ρανο .....Με απλά λόγια θέλω απευθείας στο ψιτο ... και στο τέλος κανα 2 λεπτό χαλάρωση ....Το ίδιο είναι να δώσεις 20η 40 για παραπανο χρόνο; Και το ίδιο είναι να δίνεις 100 συν ξενοδοχείο ;; ( καμία φορά και παραπανο ) και να σου πριζουν και τα αρχιδια;;
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
Για πείτε γνώμες με βάση τις υπηρεσίες κυρίως.Έχω επισκεφτεί μόνο στούντιο αλλά πιστεύω ότι δεν αξίξει τον κόπο.Με ανεξάρτητες είναι λίγο δύσκολη η συννενόηση από ότι έχω δει εγώ τουλάχιστον.Τα μασατζίδικα μου φαίνονται τελευταία πιο ελκυστική επιλογή.
Πέρα από αυτά που έγραψα θα σου πω και άλλο ένα !!! Η ανεξάρτητες κάνουν και άλλο ένα κακό , σε αρχίζουν στο πως σε λένε τι δουλειά κανείς και καλά .... μετά σε σεταρουν σε ένα μοτίβο πως αυτό που κάνετε είναι παράνομο αλλά είναι έμπειρες και για αυτό το κάνουν και άλλες τέτοιες μαλακιες !! Σε σεταρουν σε αυτό γιατί εισέτι μόνοι σας σε ένα χοτελ και από φόβο το κάνουν !! Ενο στα μπουρδελ είναι αλλιώς υπαρχη η τσατσα και δεν φοβούνται τόσο και εκεί μειλαει πιο πολύ η γλώσσα του σώματος ... και αν προκύψει κάτι πολύ χοντρό εκεί μπορεί να σου που μη κτλ... ενο οι ανεξάρτητες σε σεταρουν από την αρχή για να μην ξεφύγεις ...κτλ...!!!!! Προσοπικα με χαλάει πολύ αυτό !!! Και στο φιναλε μια που είναι μη μα μου σου του εγώ προσοπικα δεν θα την πιεσο αλλά θα την γράψω στα παλιά μου παπούτσια ...ΜΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ που τανα ανοιγη τέρμα τα πόδια αντέχει έχει ανοχή αντοχή επιμονή σε αφήνει να την κανείς ότι θες ( χωρίς φυσικά να φερθείς άσχημα ) μέχρι να χύσεις κάνει τα πάντα για να χύσεις !!!! Προσοπικα οσες μου κάνουν τα πάντα μου λένε πως δεν το κάνουν από ανοχή αλλά λόγο του ότι τους αρεσο αλλιώς δεν θα μπορούσαν κτλ ... ( προσοπικα δεν το πιστεύω...) αυτά μάγκες
 

Kavouras13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2016
Μηνύματα
287
Κριτικές
9
Like
646
Πόντοι
301
Αρέσει πολύ ο Formet μαθαίνω...
Όλες οι πουτάνες μιλάνε με τα καλύτερα λόγια....
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.094
Κριτικές
128
Like
22.432
Πόντοι
28.900
Με ανεξάρτητη κοπέλα είναι ότι καλύτερο στα χρήματα που διαθέτεις!!!
Αλλά εγώ σήμερα θα τα έριχνα στον Άρη. Θα το έπαιζα x-2 και έτσι θα γινότανε περισσότερα και θα είχα για αύριο περισσότερες και καλύτερες επιλογές.
Για αυτό πόνταρε στην πρόκριση του Άρη!!!

Εγώ το είπα,παίξτε x-2 τον Άρη. Θα βγάλετε λεφτά και έτσι θα έχετε περισσότερες επιλογές για τις κύριες!!!
 

boris2017

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2017
Μηνύματα
19
Κριτικές
1
Like
61
Πόντοι
0
Ανεξάρτητο call girl, μπορείς να βρεις πολύ ωραία κορίτσια μέσω του site (δεν αναφέρω συγκεκριμένα ονόματα μην κάνω "διαφήμιση")
 

STRAIGHT_EDGE

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2013
Μηνύματα
351
Κριτικές
2
Like
18
Πόντοι
1
Μασαζακι για να τη δεις και λιγο αρχοντικα τη φαση.
 

Th3W4s73d

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2019
Μηνύματα
76
Κριτικές
9
Like
247
Πόντοι
280
Εγώ ένα θα πω , χίλιες φορές σε στούντιο - μπουρδελο , παρά με ανεξάρτητη , ο λόγος ., διότι : Οι ανεξάρτητες πάντα τρώνε χρόνο σε ντουζακι και ,στο μπλα μπλα , όποτε  από τα 60 λεπτά βγάλτε τα 20 μένουν : 40.... από τα 40 λεπτά το χαμουρεμα που κάνουν όλες είναι περίπου 15 λεπτά ...= 25 λεπτά καθαρά !!!! Βάλτε και την πίπα -7-8 λεπτά !! Τι μένει ; Καθαρο ένα 18 λεπτό !!!! Ένα 18 λεπτό όπου έχει προηγήθη πρήξιμο με το μπλα μπλα με το περιμενε για το ντουζακι , με ένα ψεύτικο χαμουρεμα για να σου φάει χρόνο και με την πίπα ... ΕΓΩ προσοπικα πιο καλά περνάω σε ένα μπουρδελο με 20 ευρο ... και αν δωσο και κάτι παραπανο έχω μια δυνατή πίπα 5 λεπτά και ένα συνεχόμενο καρφομα 20 λεπτά μέσα στο μουνι και φουλ χαμουρεμα να γλυφό να κάνω να ρανο .....Με απλά λόγια θέλω απευθείας στο ψιτο ... και στο τέλος κανα 2 λεπτό χαλάρωση ....Το ίδιο είναι να δώσεις 20η 40 για παραπανο χρόνο; Και το ίδιο είναι να δίνεις 100 συν ξενοδοχείο ;; ( καμία φορά και παραπανο ) και να σου πριζουν και τα αρχιδια;;
Εγώ θα έλεγα ανεξάρτητο call girl, αλλά αυτά που γράφεις με προβλημάτισαν...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom