Νέα

Αμερικανικές Εκλογές 2024

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιος θα κερδισει τις εκλογες του Νοεμβριου;

  • Ντoναλντ Τραμπ

    Ψήφοι: 117 79,1%
  • Kαμαλα Χαρις

    Ψήφοι: 32 21,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    148

satov1

Μέγας
Εγγρ.
13 Μαΐ 2023
Μηνύματα
7.746
Like
18.125
Πόντοι
3.556
Ο ένας απολάμβανε σεβασμού όμως.
Ο άλλος ήταν απλά χρήσιμος ηλίθιος. Γάμησε τη χώρα του και το επίτευγμά του ήταν ότι έμεινε στην ιστορία ως ο Ρώσος μεθύστακας.
Μέχρι να αναλάβει ο Πούτιν, έκανε ερείπιο και κράτος κωμωδία τη Ρωσία ο Γέλτσιν.
 

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
5.555
Like
9.094
Πόντοι
2.356
Ο ένας απολάμβανε σεβασμού όμως.
Ο άλλος ήταν απλά χρήσιμος ηλίθιος. Γάμησε τη χώρα του και το επίτευγμά του ήταν ότι έμεινε στην ιστορία ως ο Ρώσος μεθύστακας.

Τον αγαπούν ακόμη τον Γιέλτσιν οι Ρώσοι. Αυτό το «έξω καρδιά» και την ακτινοβολία. Κι ας τα έκανε μαντάρα. Κάτι σαν τον Ανδρέα ένα πράμα.

Ενώ ο Πούτιν είναι η αντιστοιχία του Σημίτη.:2funny::2funny:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: satov1

satov1

Μέγας
Εγγρ.
13 Μαΐ 2023
Μηνύματα
7.746
Like
18.125
Πόντοι
3.556
Τον αγαπούν ακόμη τον Γιέλτσιν οι Ρώσοι. Αυτό το «έξω καρδιά» και την ακτινοβολία. Κι ας τα έκανε μαντάρα. Κάτι σαν τον Ανδρέα ένα πράμα.

Ενώ ο Πούτιν είναι η αντιστοιχία του Σημίτη.:2funny::2funny:
Μορφή ο Γέλτσιν.
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.674
Like
6.362
Πόντοι
2.356
Τον αγαπούν ακόμη τον Γιέλτσιν οι Ρώσοι. Αυτό το «έξω καρδιά» και την ακτινοβολία. Κι ας τα έκανε μαντάρα. Κάτι σαν τον Ανδρέα ένα πράμα.

Ενώ ο Πούτιν είναι η αντιστοιχία του Σημίτη.:2funny::2funny:
Τον σιχαίνονται. Τους γύρισε χρόνια πίσω, ενώ διαολοστειλαν το ΚΚΣΕ για μια καλύτερη μοίρα. Κι αυτός αποδείχτηκε χειρότερος.
Δεν έχω ακούσει ποτέ, κανέναν τους να πει καλή λέξη για το Γιέλτσιν. Κι έχω γνωρίσει αρκετούς.
 

satov1

Μέγας
Εγγρ.
13 Μαΐ 2023
Μηνύματα
7.746
Like
18.125
Πόντοι
3.556
Τον σιχαίνονται. Τους γύρισε χρόνια πίσω, ενώ διαολοστειλαν το ΚΚΣΕ για μια καλύτερη μοίρα. Κι αυτός αποδείχτηκε χειρότερος.
Δεν έχω ακούσει ποτέ, κανέναν τους να πει καλή λέξη για το Γιέλτσιν. Κι έχω γνωρίσει αρκετούς.
Δεν τον πάνε γενικά.Θα νοσταλγούσαν τον Γκόρμπι,
 

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
5.555
Like
9.094
Πόντοι
2.356
Βαριέται ο Τραμπ να τα ξαναπεί δημοσίως σε τηλεοπτική αντιπαράθεση με τη στρίγγλα των Δημοκρατικών. Ο Μπάϊντεν του ήταν μάλλον πιο βολικός, πιο του χεριού του.:grin:

«Ο Τραμπ δεν θα συμμετάσχει σε νέα τηλεοπτική αντιπαράθεση με την Χάρις»​


 

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
5.555
Like
9.094
Πόντοι
2.356
Το συνδεμένο άρθρο έχει κάποιο ενδιαφέρον. Οι δημοσκόποι έχουν αρχίσει να μπερδεύονται με τις απαντήσεις των Αμερικανών...

Κόσμος

Η πλειονότητα των Αμερικανών ταυτίζεται με το κόμμα του Τραμπ​

Τι παρατηρούν έκπληκτοι δημοσκόποι στις ΗΠΑ, αναπτερώνοντας τις ελπίδες στον δεύτερο δημοσκοπικά Τραμπ ενόψει των αμερικανικών εκλογών;​


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom