Νέα

Amazon Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Blacknight
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 314
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (0 μέλη και 31 επισκέπτες)

Blacknight

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
50
Like
2
Πόντοι
0
ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΤΟ ΑΜΑΖΟΝ (kalirois)τι λεει?εχω παει 2 φορες  παλιοτερα αλλα δεν εχω ακουσει κατι γενικα αν παιζει κατι υποπτο η αν πιανεται απο τα καλα,η αν εχει καλα κομματια..αν παιζει ΦΡΑΠΕ<<

Εκανα search  αλλα δεν μου εβγαλε κατι ..

Ευχαριστω πολυ  :grin:
 

Επισκέπτης
Υπάρχουν πολλές αναφορές για το AMAZON (όχι ΑΜΑΖΟΝE). Για ξανακάνε ένα search. Θα βρεις πολλά reviews!
 

Επισκέπτης
λοιπον στο αμαζων και αν δεν παιζει φραπε!!!πολυ χυμα μαγαζι!!φραπες,δαχτυλα παντου,γλωσσοφιλα,δινουν και τηλεφωνο οι γκομενες εκει αν το γουσταρεις!!γενικα ειναι παρα πολυ καλη φαση αυτο το μαγαζι!!παω πολλα χρονια εκει και στο λεω οτι γινονται ολα αυτα!!
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
11
Πόντοι
6
Ina, Alina τα καλά φίλε warhol? Ποιό μαζεμένες γενικά εγώ τις βρίσκω τελευταία απο ότι παλιά (4ετία) όταν βαράγανε φόρα όλες την καμπάνα.
Τον αποφεύγανε τον άνετο εξωπαντελονικό φόρα φραπέ, μήπως τώρα ποιο αργά ποιο καβάτζα, ποιο προσεκτικά?
 

Επισκέπτης
εχει 4,5 καλα κομματια εκει μεσα!!και φυσικα η λιλυ που εκανε και κανει τα παντα!!με την συγκεκριμενη στον εβγαζε εξω,στον επαιζε,εβαζες δαχτυλα παντου!!και ολες τα κανανε βεβαια!ομως επειδη μπηκαν μπατσοι τα ψιλοκοψαν αυτα!ομως ακομα τα κανουν πιο διακριτικα!!γενικα γινονται πραγματα που στα αλλαμαγαζια ουτε με σφαιρες δεν τα κανουν!!και οπως ειπα δινουν και τηλεφωνο!!βασικο αυτο!!εχω και ενα φιλαρακι πηδηξαμε ετσι 2 απο κει μεσα!
 

kavliaris29

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
91
Like
2
Πόντοι
0
εχει 4,5 καλα κομματια εκει μεσα!!και φυσικα η λιλυ που εκανε και κανει τα παντα!!με την συγκεκριμενη στον εβγαζε εξω,στον επαιζε,εβαζες δαχτυλα παντου!!και ολες τα κανανε βεβαια!ομως επειδη μπηκαν μπατσοι τα ψιλοκοψαν αυτα!ομως ακομα τα κανουν πιο διακριτικα!!γενικα γινονται πραγματα που στα αλλαμαγαζια ουτε με σφαιρες δεν τα κανουν!!και οπως ειπα δινουν και τηλεφωνο!!βασικο αυτο!!εχω και ενα φιλαρακι πηδηξαμε ετσι 2 απο κει μεσα!

H λιλή είναι μια κοντούλα, κοκαλιάρα? Πόσο πάει το score αν ζητήσεις να πηδήξεις καμία από ' κει μέσα?
 

Επισκέπτης
η λιλυ ειναι μια κοντουλα,με μαυρα μαλια και τατουαζ πισω στα αριστερα του κωλου της!!δεν ξερω ποσο παει γιατι τις δυο γκομενες που πηδηξαμε απο εκει μεσα στο τσαμπα εγινε!!μας δωσανε τηλεφωνα ,βγηκαμε και μετα ο καθενας σπιτι του και γαμησι μετα ολο το βραδυ!!στο χερι σας ειναι!
 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
φραπεδουρα με τα ποδια παιζει απο καμια?
 

kavliaris29

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
91
Like
2
Πόντοι
0
η λιλυ ειναι μια κοντουλα,με μαυρα μαλια και τατουαζ πισω στα αριστερα του κωλου της!!δεν ξερω ποσο παει γιατι τις δυο γκομενες που πηδηξαμε απο εκει μεσα στο τσαμπα εγινε!!μας δωσανε τηλεφωνα ,βγηκαμε και μετα ο καθενας σπιτι του και γαμησι μετα ολο το βραδυ!!στο χερι σας ειναι!

Είναι και μια Βουλγάρα, ψιλογεματούλα εκεί που την λένε Λουϊζα. Κάνει πολύ καλό χορό. Κορυφαία όμως είναι μια Βουλγάρα με σοφιστικέ γυαλιά μυωπίας, που δεν θυμάμαι το όνομα της. Μήπως warhol θυμάσε πως την λένε?
 

Επισκέπτης
δεν θυμαμαι πως την λενε!εχει ομως αστεια φωνη!!!αν την ακουσεις θα ξεραθεις στα γελια!!και  ψηνεται για να δωσει τηλεφωνο της!τωρα εχω βαλει στο ματι την ινα !!οσο για φαραπε με τα ποδια αν το ζητησεις παιζει!αλλα πρεπει να παρεις 2  -3 χορους πρωτα!
 

kavliaris29

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
91
Like
2
Πόντοι
0
Το καλό με αυτό το μαγαζί είναι ότι εκεί κοντά βρίσκονται τα στούντιο στην Λεμπέση 8 και στην Βούρβαχη 19. Οπότε μπορείς να πας για μια κατάθεση πρώτα και μετά να πας για κανένα χορό....
 

Επισκέπτης
σωστος ο συναγωνιστης!!!!ειδικα στην βουρβαχη δεν παιζεται!!ευα και μαργαριτα!!!!!!και μετα πας και αμαζων για χωρο και φραπε αν θες!!!
 

kavliaris29

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
91
Like
2
Πόντοι
0
Η μαλακία είναι ότι στην Βούρβαχη δεν πάω, γιατί μένει απέναντι μια συνάδελφος από την δουλεία και φοβάμαι μην γίνω ρόμπα.... Την Λεμπέση όμως την επισκέπτομαι τακτικά... Πριν απο δυο βδομάδες (Παρασκευή απόγευμα κατα τις 7) γάμησα μια Αλίνα από Ουκρανία. Γύρω στα 20 ήταν, καβλιάρικο σωματάκι, πράσινα μάτια. Καινούργια στο επάγγελμα πρέπει να ήταν, γιατί ήταν αρκετά στενή.  Κάτσαμε στο δωμάτιο γύρω στα 20 λεπτά και αφού τελείωσα δεν έφυγε αμέσως, κάτσαμε κανένα 5λεπτο αγγαλιασμένοι και χαμουρευόμασταν...
 

Επισκέπτης
καλοπερασες δηλαδη!μπραβο!εγω προτιμω την βουρβαχη για την ευα και την μαργαριτα!ειδικα στην μαργαριτα θελω να της σκισω το κωλαρακι της!
 

kavliaris29

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
91
Like
2
Πόντοι
0
Με έχει φάει η περιέργεια να γνωρίσω αυτό το μπουρδελάκι... Μέχρι ποια ώρα είναι ανοιχτό?
 

Επισκέπτης
αναλογα τη κινηση που θα εχει !!κανονικα ειναι μεχρι της 5 τα ξημερωτα αλλα μερικες φορες κλεινει πιο νωρις!συνηθως ειναι ανοιχτα μεχρι πολυ αργα!
 

IV3003

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
παιδια. πριν ενα μηνα στο αμαζον μια ασιατισα, φραπε κανονικα μεσα απο το παντελονι.. . κορυφαια ολοων ομως η luna...
 

leone72

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
87
Like
1
Πόντοι
0
Εγω εχω τρελαθει με την Αλινα!!! :o :o :o
 

Επισκέπτης
τα κανουν ολα και συμφερει!!!!!! ;)!απο μουσικη ομως το μαγαζι ειναι χαλια!!βαλτε ρε καμια ροκια!
 

leone72

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
87
Like
1
Πόντοι
0
τα κανουν ολα και συμφερει!!!!!! ;)!απο μουσικη ομως το μαγαζι ειναι χαλια!!βαλτε ρε καμια ροκια!


Την καλυτερη μουσικη την εχει το BABY Ο Στην Συγγρου!!Μεχρι κολλητος εγινα με τον DJ!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom