Νέα

Αλβανίδες vs Ελληνίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Lasufin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 71K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Αλβανιδες vs Ελληνιδες


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    339
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506
Τώρα που είπες ¨ακροατης", που χάθηκε αυτός ο μπαγλαμας? Έφαγε μπουλο το προφίλ του από την διοίκηση?
Ξερεις ποση αποψιλωση εχει φαει το δεντρο του ζαν κλαν βιταμ τοσα χρονια; Ας ειναι καλα η δασικη υπηρεσια του σαη.
 

DickWinters

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2022
Μηνύματα
389
Like
968
Πόντοι
81
Κοίτα τις αλβανίδες πως είναι μπροστά..πως αισθάνεστε που πάλι φαπες τρώνε οι αγαπημένες σου ελλεινιδες??
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Καλά είσαι οι πιο πολλοί αλβανίδες θέλουν απλά δεν το παραδέχονται για εθνικιστικούς λογους
Αλβανιδες αξιζουν 1 στις 15 περιπου. Ελληνίδες 1 στις 7 θες να τις φας. Μιλαμε για κατω των 30 παντα. Ειδικα τωρα καλοκαιρακι αρρωσταινω.

Οποιο προβαδισμα εχουν παρει οι δικες σου στην ψηφοφορια ειναι γιατι θελουμε να πιστευουμε πως ειναι καλυτερες στην οικογενεια.

Επισης οι Αλβανιδες χαλανε πιο γρηγορα κι απο το μαρουλι. Εχεις δει ωραια 40αρα αλβανιδα?
 
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
κλαιν φιλε λασουφιν

οι περισσοτεροι που ψηφισαν αλβανιδες εφαγαν στραπατσο απο καποια ελληνιδα και ψηφισαν "το αλλο" οτι και αν ηταν το αλλο ...ειναι ψηφος εκδικησης κλπ

σορρυ αλλα μονο αληθειες λεω εδω :coffee:
Ωραία και αυτο να συμβαίνει τυπε σημαινει οτι υπάρχει πρόβλημα...
Δεν γινεται τοσοι να εχουν απωθημένα απο τις ελληνιδες?
Κατι γινεται.
 
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
άστους να λένε ,δεν έχουν την εμπειρία σου !!!
κάνε ανάλυση μέχρι ποιού σημείου επιτρέπονται οι πειραματισμοί , τι λέει η βιολογία κτλπ
ανέπτυξε το θέμα είναι λαική απαίτηση :rockon:

σε ξεπάτωσαν.png
Επειδή εχω φιλη ιερόδουλη απο ρουμανια και βγαίνουμε για καφε μεγαλο ποσοστο αντρών ζηταει δαχτυλο πολυ μεγαλο ποσοστο εχει βαρεθει η κοπελα να χώνει δαχτυλα...
Αυτο τα λεει ολα τυπε...το κωλοτρυπιδι οι περισσότεροι το δουλεύουν και στο λεω και στο υπογραφω και εσυ.
Πολλοι ποδολαγνοι εξελισονται και στα περαιτέρω.
Εγω ουτε ποδολαγνος ειμαι ουτε στα περαιτέρω δεν με ελκυει κάτι.
 
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
Θα σου τη γκαμησω τη μπουφαν που θα με στειλεις με το αλβαναριο να βρωμαει το δωματιο και να ξερογλυφεται να του πατησω κανεναν μπουτσο.

Παρε κερασμα να κανεις εσυ τον ηρωα.

IMG_5376.jpeg
Ρε ο βλαροκ θα μου στεισει κωλο κατευθείαν και θα με παρακαλαει να το ξεσκίσω...ενα καραγαμιολακι ειναι ανικανο και θυληπρεπεις.
Ειμαι μεσα παπαροφιλιπς να γαμησω αγγελικη και ο βλαροκ να παιρνει ματι.
Πουτσο δεν του δίνω και αν τολμησει να ερθει σε απόσταση 1 μετρου να ξέρεις οτι θα τον στειλω στο κατ με πολλαπλά κατάγματα
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.110
Κριτικές
2
Like
18.586
Πόντοι
3.656
Επειδή εχω φιλη ιερόδουλη απο ρουμανια και βγαίνουμε για καφε μεγαλο ποσοστο αντρών ζηταει δαχτυλο πολυ μεγαλο ποσοστο εχει βαρεθει η κοπελα να χώνει δαχτυλα...
Αυτο τα λεει ολα τυπε...το κωλοτρυπιδι οι περισσότεροι το δουλεύουν και στο λεω και στο υπογραφω και εσυ.
Πολλοι ποδολαγνοι εξελισονται και στα περαιτέρω.
Εγω ουτε ποδολαγνος ειμαι ουτε στα περαιτέρω δεν με ελκυει κάτι.
μωρή πακοχυμένη κυλότα επειδή είσαι κλούβιος που σε δέρνουν και σε κατουράνε στα στραπονάδικα νομίζεις πως όλοι σου μοιάζουνε ?
ποιά ρουμάνα ρε νούμερο θα κάνει παρέα με σένα? με ένα χαζοχαρούμενο στράκι σε αναζήτηση σεξουαλικής ταυτότητας ?

Βγάλε τα χρυσά φλουριά από τον πάτο σου μωρή χαρχάλω που κατάντησες να σε δένουν,στραπονάρουν και να σε ξεφτιλίζουν
επειδή τρως απόρριψη από το αντίθετο φύλο

άκου ρουμάνα ο αρχιλεβιεδάκος:2funny:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.890
Πόντοι
27.261

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.110
Κριτικές
2
Like
18.586
Πόντοι
3.656
Υπάρχει άνθρωπος που χρησιμοποιεί το Bou με άσπρο theme? Βρε robo-cop, μας έβγαλες τα μάτια ...
είναι παλιά τα ποστ από τότε που η Κασσιανή ανακάλυπτε τις αφέντρες με τα στραπόν κ ήταν όλο καμάρι κ ενθουσιασμό ...

προφανώς τότε μόνον άσπρο έπαιζε
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.890
Πόντοι
27.261
πήγαινε πηδήσου,
πήγαινε γαμησου,
πήγαινε πηδήσου και γαμησου,
πήγαινε γαμησου και πηδήσου,
πήγαινε ξαναπηδησου και πήγαινε ξαναγαμησου,
πήγαινε ξαναγαμησου και πήγαινε ξαναπηδησου.
1000002952.jpg

ΤΗΝ ΕΣΚΙΣΑ !!!!
:2funny::2funny::2funny:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506
Ρε ο βλαροκ θα μου στεισει κωλο κατευθείαν και θα με παρακαλαει να το ξεσκίσω...ενα καραγαμιολακι ειναι ανικανο και θυληπρεπεις.
Ειμαι μεσα παπαροφιλιπς να γαμησω αγγελικη και ο βλαροκ να παιρνει ματι.
Πουτσο δεν του δίνω και αν τολμησει να ερθει σε απόσταση 1 μετρου να ξέρεις οτι θα τον στειλω στο κατ με πολλαπλά κατάγματα
Πες την αληθεια, σου ετρεξε λιγο σαλακι μολις ειδες 50ρικα μαζεμενα. Ποσα θελεις να στειλω στη @Magi να γουσταρεις;
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.890
Πόντοι
27.261
Ρε ο βλαροκ θα μου στεισει κωλο κατευθείαν και θα με παρακαλαει να το ξεσκίσω...ενα καραγαμιολακι ειναι ανικανο και θυληπρεπεις.
Ειμαι μεσα παπαροφιλιπς να γαμησω αγγελικη και ο βλαροκ να παιρνει ματι.
Πουτσο δεν του δίνω και αν τολμησει να ερθει σε απόσταση 1 μετρου να ξέρεις οτι θα τον στειλω στο κατ με πολλαπλά κατάγματα
ααααα εγώ είμαι μαζί σου βλέπεις ... και σου έκανα 2η πρόταση κιόλας.
τιμιοτατος.
τώρα εξαρτάται από σένα.
πείσε το φίλο σου τον μπαρόκ, για παρτουζαρα με Αγγελική. :rockon:
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: Magi

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.196
Κριτικές
3
Like
1.843
Πόντοι
496

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.110
Κριτικές
2
Like
18.586
Πόντοι
3.656
Σκέφτομαι αλλαγή εθνικότητας Σκιπταρ.:confused:

Εσύ πάντως μια χαρά ζαχαρώνεις τον κώλο του Θέμη Κανέλλου.:confused:

20240708_225401.jpg
οι τύποι είναι τρούπιοι σε ομοφυλοφιλικό οίστρο και υποστηρίζουν αλβανίδες ...
που οι αλβανίδες θέλουν σκληρό πούτσο για να σταθούν κυρίες δίπλα στον άντρα

έχουμε να κάνουμε με σαλεμένους λοιπόν , ημίτρελη χαζοΚασσιανή με πανάσχημους κλωνάρια που δεν τους κάθεται ούτε κατσίκα,
άσυλα

Κασσιανή με ράφλα,μουστακάκι στο ίδρυμα:undecided: συλλογίζεται :undecided: τι πήγε στραβά στα "σεξουαλικά πειράματα" που δοκίμασε:2funny:

Φωλίτσα της Κασσιανής.jpg
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.093
Κριτικές
8
Like
32.201
Πόντοι
6.536
Κοίτα τις αλβανίδες πως είναι μπροστά..πως αισθάνεστε που πάλι φαπες τρώνε οι αγαπημένες σου ελλεινιδες??
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Καλά είσαι οι πιο πολλοί αλβανίδες θέλουν απλά δεν το παραδέχονται για εθνικιστικούς λογους
Σκάσε μπουσταριό
 
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
Πες την αληθεια, σου ετρεξε λιγο σαλακι μολις ειδες 50ρικα μαζεμενα. Ποσα θελεις να στειλω στη @Magi να γουσταρεις;
Ρε αρχιδακι υποτακτικό εγω ρε οταν πουλουσα αμαξια τσεπωνα χιλιαρικα στα χερια τα ψευτο50 σας δεν πιάνουν μια.
Ποσα θες να σ αγοράσω να σε κανω σκλαβο μου?
Θα σε βαζω να τρως τα σκατα που θα κανω...λεγε ποσα θες?και θα βαζω και την ανώμαλη να σε γαμαει για να ευχαριστιέσαι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Σκάσε μπουσταριό
Καταντησες μλκ και 3α
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom