Νέα

Αλβανίδες vs Ελληνίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Lasufin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 71K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Αλβανιδες vs Ελληνιδες


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    339
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.226
Like
24.138
Πόντοι
6.056
Καλα εχεις καψει φλάντζα τυπε....
Κανενα κλωναρι απλα δεν μπορειται να πιστεψετε οτι οι ντοπιοι προτειμουν της αλβανιδες απο τις ελληνιδες
κλαιν φιλε λασουφιν

οι περισσοτεροι που ψηφισαν αλβανιδες εφαγαν στραπατσο απο καποια ελληνιδα και ψηφισαν "το αλλο" οτι και αν ηταν το αλλο ...ειναι ψηφος εκδικησης κλπ

σορρυ αλλα μονο αληθειες λεω εδω :coffee:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.890
Πόντοι
27.261
λοιπόν παρτουζα για Αγγελική με μπαρόκ και πρωκτουφιν για πουτσα, ξύλο και καράτε, επειδή γουστάρει δουετα.
1000002942.jpg

κανονίστε μέρα και ώρα απογευματινή, να γίνει το ματς της χρονιάς και να πέσουν οι μάσκες. :sunglasses:
 

unknowndark

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.598
Like
5.225
Πόντοι
1.056
Οταν λες «ολοι» εννοεις εσυ, ο ακροατης, ο ορεος24, ο ανεστης ζαπατας, ο ζαν κλαν βιταμ και τα υπολοιπα κλωναρια σου;;;; Ενταξει, εχεις αρχισει να το ζεις πως εχεις πολλους εαυτους, καλα θα παει αυτο.


Τώρα που είπες ¨ακροατης", που χάθηκε αυτός ο μπαγλαμας? Έφαγε μπουλο το προφίλ του από την διοίκηση?
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.110
Κριτικές
2
Like
18.567
Πόντοι
3.656
λοιπόν παρτουζα για Αγγελική με μπαρόκ και πρωκτουφιν για πουτσα, ξύλο και καράτε, επειδή γουστάρει δουετα.
1000002942.jpg

κανονίστε μέρα και ώρα απογευματινή, να γίνει το ματς της χρονιάς και να πέσουν οι μάσκες. :sunglasses:
η Αγγελική ? υπάρχει λινκ ?
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.890
Πόντοι
27.261
η Αγγελική ? υπάρχει λινκ ?
αααααα σε επιασα αδιαβαστο φιλε μου.
θα ρωτησεις τους συμμετεχοντες που πολεμανε στηθος με στηθος για παρτη της.
εγω δε ξερω τιποτα... :lipsrsealed:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ROB. C

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.110
Κριτικές
2
Like
18.567
Πόντοι
3.656
αααααα σε επιασα αδιαβαστο φιλε μου.
θα ρωτησεις τους συμμετεχοντες που πολεμανε στηθος με στηθος για παρτη της.
εγω δε ξερω τιποτα... :lipsrsealed:
προβλέπω μετά την "συνεδρία" να τα ακούει και η Αγγελική από την ανικανοποίητη Κασσιανή :confused:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: barock

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.890
Πόντοι
27.261
προβλέπω μετά την "συνεδρία" να τα ακούει και η Αγγελική από την ανικανοποίητη Κασσιανή :confused:
δροσερος μπαρμπα-σταθης εχω μαθει για το λεοντοπαλικαρο. :undecided:
ενα πουλακι μου το σφυριξε... :sunglasses:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ROB. C

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.291
Like
9.321
Πόντοι
2.306
περίεργο: στον ζαν δεν άρεσε ο τσίπρας, γιατί τον είχε χαλάσει το χρήμα
του αρέσει όμως το το ολντ μάνεϊ του κασσελάκη
Όλες οι κοπελίτσες έτσι είναι

Το παίζουν επαναστατριες μέχρι να βρουν γαμια με μεγάλη τσέπη
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Απο δω το παει, απο κει το παει συνεχεια στο στραπον καταληγει……
Μη δεις άντρα να έχει σπερμα η υπολείμματα πλαστικουρας μέχρι το έντερο, αμέσως
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.291
Like
9.321
Πόντοι
2.306
Το 40% που ψήφισαν Αλβανίδες είναι είτε μέλη του τριμήνου , είτε μέλη από το 2005 με 10-20 μηνύματα.

Και βγαίνει η ταναπου η Κασσιανή και λέει ότι μόλις είδαν το νήμα του κατέβηκαν όλοι από τα βουνά η βάλανε Ίντερνετ στο σπίτι για να ψηφίσουν τις Αλβανίδες

Αυτό το αρχιδι που ζει με επιδόματα , σαν παράσιτο και μετά λέει δε χρωστάει τίποτα στη χώρα γιατί δεν έχει αξιοκρατία.

Βεβαίως δεν έχει αξιοκρατία. Αν είχε θα δίνανε στους γονείς του το επίδομα για ανατροφή τέκνου με ειδικές ανάγκες
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.460
Like
6.333
Πόντοι
1.056
Το ριξα καταλάθος στις Αλβανίδες.
Ελληνίδες εννοείται. Έχουν αρκετά καλύτερο ποσοστό ωραίων γυναικών.
Καλά αλβανικά μουνάκια 1 στα 15 το πολύ.
Παρεμπιπτόντως, έχω την αίσθηση ότι δε βλέπω ποτέ 30άρες Αλβανίδες. Που είναι αυτές οι γυναίκες;
Νομίζω ότι μπορείς να αλλάξεις ψήφο... Συγνώμη έκανα λάθος δεν μπορείς να αλλάξεις ψήφο.
Έχω την εντύπωση ότι πριν λίγες μέρες μπορούσες πάντως να αλλάξεις την ψήφο σου (όταν οι Ελληνίδες ήταν μπροστά)
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.890
Πόντοι
27.261
Το 40% που ψήφισαν Αλβανίδες είναι είτε μέλη του τριμήνου , είτε μέλη από το 2005 με 10-20 μηνύματα.

Και βγαίνει η ταναπου η Κασσιανή και λέει ότι μόλις είδαν το νήμα του κατέβηκαν όλοι από τα βουνά η βάλανε Ίντερνετ στο σπίτι για να ψηφίσουν τις Αλβανίδες

Αυτό το αρχιδι που ζει με επιδόματα , σαν παράσιτο και μετά λέει δε χρωστάει τίποτα στη χώρα γιατί δεν έχει αξιοκρατία.

Βεβαίως δεν έχει αξιοκρατία. Αν είχε θα δίνανε στους γονείς του το επίδομα για ανατροφή τέκνου με ειδικές ανάγκες
ολοι κλωνοι δηλαδη, που την ειδαν εθνικιστικα.
εχει δικιο ο πρωκτουφιν λοιπον :undecided:
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.110
Κριτικές
2
Like
18.567
Πόντοι
3.656
Το 40% που ψήφισαν Αλβανίδες είναι είτε μέλη του τριμήνου , είτε μέλη από το 2005 με 10-20 μηνύματα.

Και βγαίνει η ταναπου η Κασσιανή και λέει ότι μόλις είδαν το νήμα του κατέβηκαν όλοι από τα βουνά η βάλανε Ίντερνετ στο σπίτι για να ψηφίσουν τις Αλβανίδες

Αυτό το αρχιδι που ζει με επιδόματα , σαν παράσιτο και μετά λέει δε χρωστάει τίποτα στη χώρα γιατί δεν έχει αξιοκρατία.

Βεβαίως δεν έχει αξιοκρατία. Αν είχε θα δίνανε στους γονείς του το επίδομα για ανατροφή τέκνου με ειδικές ανάγκες
αυτή η μαλακία με τα επιδόματα πρέπει να κοπεί μαχαίρι μαζί με το χέρι που τα υπογράφει
Επίδομα μόνο σε καμιά γριούλα-γέρο που έτυχε να μην έχουν κανένα περιουσιακό στοιχείο
Άνεργος στην ελλάδα με δυο χέρια κ δυο πόδια , θέλει άγριο μπερτάκι μόλις απαιτήσει επίδομα τεμπελιάς
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.291
Like
9.321
Πόντοι
2.306
αυτή η μαλακία με τα επιδόματα πρέπει να κοπεί μαχαίρι μαζί με το χέρι που τα υπογράφει
Επίδομα μόνο σε καμιά γριούλα-γέρο που έτυχε να μην έχουν κανένα περιουσιακό στοιχείο
Άνεργος στην ελλάδα με δυο χέρια κ δυο πόδια , θέλει άγριο μπερτάκι μόλις απαιτήσει επίδομα τεμπελιάς
Αυτός ο μαλακας έπαιρνε επιδόματα επι Ψυριζα και δούλευε μαύρα.

ΔΥ και επιδοματούχοι στη Μακρόνησο.

Εδώ πληρώνουμε επιδόματα στις ουκρανιδες μανουλες και τα πακια, να μη πάρει ο καθυστερας;
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.039
Κριτικές
32
Like
26.039
Πόντοι
8.346
Το ριξα καταλάθος στις Αλβανίδες.
Ελληνίδες εννοείται. Έχουν αρκετά καλύτερο ποσοστό ωραίων γυναικών.
Καλά αλβανικά μουνάκια 1 στα 15 το πολύ.
Παρεμπιπτόντως, έχω την αίσθηση ότι δε βλέπω ποτέ 30άρες Αλβανίδες. Που είναι αυτές οι γυναίκες;
Νομίζω ότι μπορείς να αλλάξεις ψήφο... Συγνώμη έκανα λάθος δεν μπορείς να αλλάξεις ψήφο.
Έχω την εντύπωση ότι πριν λίγες μέρες μπορούσες πάντως να αλλάξεις την ψήφο σου (όταν οι Ελληνίδες ήταν μπροστά)
....οχι! Μπορουσες αλλα μολις το μουνακι της χαρας ειδε οτι περασαν μπροστα οι Αλβανιδες, το κλειδωσε νομιζω
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.110
Κριτικές
2
Like
18.567
Πόντοι
3.656
Αυτός ο μαλακας έπαιρνε επιδόματα επι Ψυριζα και δούλευε μαύρα.

ΔΥ και επιδοματούχοι στη Μακρόνησο.

Εδώ πληρώνουμε επιδόματα στις ουκρανιδες μανουλες και τα πακια, να μη πάρει ο καθυστερας;
καλύτερα να τον δωρίζαμε στον Ερντογάν , σε χαρέμι με ευνούχους
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506
λοιπόν παρτουζα για Αγγελική με μπαρόκ και πρωκτουφιν για πουτσα, ξύλο και καράτε, επειδή γουστάρει δουετα.
1000002942.jpg

κανονίστε μέρα και ώρα απογευματινή, να γίνει το ματς της χρονιάς και να πέσουν οι μάσκες. :sunglasses:
Θα σου τη γκαμησω τη μπουφαν που θα με στειλεις με το αλβαναριο να βρωμαει το δωματιο και να ξερογλυφεται να του πατησω κανεναν μπουτσο.

Παρε κερασμα να κανεις εσυ τον ηρωα.

IMG_5376.jpeg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom