Νέα

Αλβανίδες vs Ελληνίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Lasufin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 71K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Αλβανιδες vs Ελληνιδες


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    339
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.221
Like
9.109
Πόντοι
2.306
Ρε μαλακα ψαξε και βρες τους κλωνους απο τις αλβανες??
Εδω και βγαλτους στη φορα.
Εχει τα αρχιδακια να το κανεις?
Βγάλε πρώτα εσυ τους κλώνους από τις Ελληνίδες και μετά βλέπουμε. Εδώ ρε μπινε βγάλε τη λίστα σου , δείξε τα παπιερς
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

μπορεί να ήταν το βίτσιο του, όπως του υποτακτικού ανεστακου μας, που όπου πάει τρώει ξεφτιλικι και αυτός νομίζει ότι γαμαει.
ποιο φυντανι ήταν αυτό πάλι?
δώσε ινφος παίχτη μου.
Συνήθως οι φανατικοί αριστεροί γουστάρουν φανατικό στραποναρισμα
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.948
Κριτικές
122
Like
50.545
Πόντοι
21.661
Βγάλε πρώτα εσυ τους κλώνους από τις Ελληνίδες και μετά βλέπουμε. Εδώ ρε μπινε βγάλε τη λίστα σου , δείξε τα παπιερς
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Συνήθως οι φανατικοί αριστεροί γουστάρουν φανατικό στραποναρισμα
βάλε σκριν με αυτούς που έχουν ψηφίσει να δω μέλη.
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.197
Like
24.077
Πόντοι
6.056

Συνημμένα

  • 2024-07-08_083132.png
    2024-07-08_083132.png
    244,8 KB · Εμφανίσεις: 15
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
Βγάλε πρώτα εσυ τους κλώνους από τις Ελληνίδες και μετά βλέπουμε. Εδώ ρε μπινε βγάλε τη λίστα σου , δείξε τα παπιερς
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Συνήθως οι φανατικοί αριστεροί γουστάρουν φανατικό στραποναρισμα
Πρώτο και σημαντικοτερο γλυφομαλακα ας παρουμε την αφεντρα σας τη μαγκι και μια τεα την ουρσουλα και την κλεοπατεα. 4 γυναίκες ψηφισαν τι επιλεγουν οι άντρες με λιγα λογια ψηφισαν τον εαυτο τους.
Τι πιο λογικο η καθε ελληνιδα να ψηφισει τις ελληνιδες...
Ειδες στους ψηφους των αλβανιδων να ψηφίζει καμια γυναίκα???
Σου εχω και αλλα γλυφομαλακα λιγα λιγα
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
5.814
Κριτικές
32
Like
25.077
Πόντοι
8.346
ελα...

οι αλβανο- ψηφοφοροι παναγωστοι ολοι η ιδεα μου?
...κλωναρια παρατημενα στην ληθη, με ελαχιστα μηνυματα/συμμετοχη, μπηκαν μετα απο χρονια για να ψηφησουν :jerking2:
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.197
Like
24.077
Πόντοι
6.056
...κλωναρια παρατημενα στην ληθη, με ελαχιστα μηνυματα/συμμετοχη, μπηκαν μετα απο χρονια για να ψηφησουν :jerking2:
η αυτο η θα ειναι τιποτα "θα σε τη γκαμησω τη μπουφανα" και δεν πολυ-συμμετεχουν :coffee:
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
...κλωναρια παρατημενα στην ληθη, με ελαχιστα μηνυματα/συμμετοχη, μπηκαν μετα απο χρονια για να ψηφησουν :jerking2:
Μαυρογατα οι 4 ελληνιδες που ψηφισαν δεν σε πειραζουν??
Τωρα θα βρω και ποσοι κλώνοι ψηφισαν ελληνιδες να δεις.
 
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
Xaramofais ΣΙΓΟΥΡΟ κλωναρι ζανκλο...
Μπραβο σου ομως ζανουλη που εχεις το γνωθι σαυτον!!!
Ρε τζογαδορε εγκεφαλικο εχεις παθει σε αλλον απευθύνεσαι???
Ποσα έχασες παλι χθες??παλι γυρνούσες με το φυλο συκης στο σπιτι σου?
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.221
Like
9.109
Πόντοι
2.306
Τύπος Ζαν Κλο ρίχνει μπινελικια μέσω πληκτρολογίου. Αν κανονίσαμε κάνα ραντεβού θανάτου όμως σαν Κασσιανή θα ερχόταν ντυμένος
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.499
Like
10.797
Πόντοι
3.656
Ρε τζογαδορε εγκεφαλικο εχεις παθει σε αλλον απευθύνεσαι???
Ποσα έχασες παλι χθες??παλι γυρνούσες με το φυλο συκης στο σπιτι σου?
Μαλακα απορω πως καταφερνεις να συνεννοηθεις για να παρεις τσιχλες απο το περιπτερο
 
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
Τύπος Ζαν Κλο ρίχνει μπινελικια μέσω πληκτρολογίου. Αν κανονίσαμε κάνα ραντεβού θανάτου όμως σαν Κασσιανή θα ερχόταν ντυμένος
Ρε γλυφοκωλι το γυρισες τωρα στα αντρίλικια?
Κοιτα εχω πλακωθει με πόλλοθς αλλα εχω καταλαβει οτι δεν αξίζει.
Πριν 2 χρονια πλακωθηκα με εναν 2 μετρα ειχα κανει αναποδο τιμονι με τη μπέμπα και του χτύπησα λιγο τον προφυλακτηρα.
Κατεβηκα κατω και του λεω φιλε να φωνάξουμε την ασφάλεια αυτος αρχιζε κσι έβριζε και μου κλωτσαγε τη 5αρα...
Την ειχε δει ψηλος και γαμαω ολα εντωμεταξύ ειχε και μια γκομενα μαζι του μουνα και ηθελε να το παίξει.
Αυτος ηταν 40ρης 100 κιλα και πανω εγω 33 τοτε 1.80 επι 85 κιλα αυτος λογο ογκου νομιζε οτι γαμουσε τους παντες.
Του λεω μη ξανακλωτσησεις το αμαξι και αυτος μου λεει οτι γουστάρω θα κανω θα σε γαμησω κλπ του λεω εσυ δεν μπορείς να γαμησεις τη γκομενα θα μπορεσεις εμένα και μου λεει τι είπες ρε αρχιδινα φωναζει η γκόμενά να του λεει μακη αστον κλπ κόσμος γυρω να νομιζει οτι ο ψηλος θα με γαμησει,ερχεται με πιάνει απο το λαιμό και με δυο λαβες με τα χερια τα δικα μου του χτυπαω τα χερια στη κλειδωσεις μου αφηνει λαιμο και κανω αλμα γονάτιας και τον χτυπαω στο στερνο με κοιλια και σε κλασματα δευτερολεπτου δεξι μπουνια αριστερή και συνεχομεμα δεξι αριστερο εφαγε 8 με 10 μπουνιές και πεφτει πανω στο αμαξι του να χυμανε 4 με 5 ατομα να μας χωρίσουν και ο ψηλος να ειναι μες στα αιματα μετα ειχαμε τρεχαματα για αυτο δεν ξαναπλακωνομαι
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.221
Like
9.109
Πόντοι
2.306
Ρε γλυφοκωλι το γυρισες τωρα στα αντρίλικια?
Κοιτα εχω πλακωθει με πόλλοθς αλλα εχω καταλαβει οτι δεν αξίζει.
Πριν 2 χρονια πλακωθηκα με εναν 2 μετρα ειχα κανει αναποδο τιμονι με τη μπέμπα και του χτύπησα λιγο τον προφυλακτηρα.
Κατεβηκα κατω και του λεω φιλε να φωνάξουμε την ασφάλεια αυτος αρχιζε κσι έβριζε και μου κλωτσαγε τη 5αρα...
Την ειχε δει ψηλος και γαμαω ολα εντωμεταξύ ειχε και μια γκομενα μαζι του μουνα και ηθελε να το παίξει.
Αυτος ηταν 40ρης 100 κιλα και πανω εγω 33 τοτε 1.80 επι 85 κιλα αυτος λογο ογκου νομιζε οτι γαμουσε τους παντες.
Του λεω μη ξανακλωτσησεις το αμαξι και αυτος μου λεει οτι γουστάρω θα κανω θα σε γαμησω κλπ του λεω εσυ δεν μπορείς να γαμησεις τη γκομενα θα μπορεσεις εμένα και μου λεει τι είπες ρε αρχιδινα φωναζει η γκόμενά να του λεει μακη αστον κλπ κόσμος γυρω να νομιζει οτι ο ψηλος θα με γαμησει,ερχεται με πιάνει απο το λαιμό και με δυο λαβες με τα χερια τα δικα μου του χτυπαω τα χερια στη κλειδωσεις μου αφηνει λαιμο και κανω αλμα γονάτιας και τον χτυπαω στο στερνο με κοιλια και σε κλασματα δευτερολεπτου δεξι μπουνια αριστερή και συνεχομεμα δεξι αριστερο εφαγε 8 με 10 μπουνιές και πεφτει πανω στο αμαξι του να χυμανε 4 με 5 ατομα να μας χωρίσουν και ο ψηλος να ειναι μες στα αιματα μετα ειχαμε τρεχαματα για αυτο δεν ξαναπλακωνομαι
Ωραίος τύπε.

Που είπες το έκανες αυτό στο Τεκκεν η στο Μορταλ Κομπατ ;
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.221
Like
9.109
Πόντοι
2.306
Αν μπει κανείς κι δει τις ημερομηνίες εγγραφής από τα 5-10 τελευταία μέλη (εκτός Βιταμα) στη λίστα με όσους ψήφισαν Αλβανίδες , καταλαβαίνει ότι είναι κλώνοι

Μέλη με 10 σχόλια μαξ, όλοι του Ιουνίου

Βιταμα είσαι μεγάλη πουστρα τελικά. Όχι μόνο πορνη Κασσιανή αλλα και Μπουστρα
 

Alex.mauros.1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2022
Μηνύματα
504
Like
1.413
Πόντοι
206
Ρε γλυφοκωλι το γυρισες τωρα στα αντρίλικια?
Κοιτα εχω πλακωθει με πόλλοθς αλλα εχω καταλαβει οτι δεν αξίζει.
Πριν 2 χρονια πλακωθηκα με εναν 2 μετρα ειχα κανει αναποδο τιμονι με τη μπέμπα και του χτύπησα λιγο τον προφυλακτηρα.
Κατεβηκα κατω και του λεω φιλε να φωνάξουμε την ασφάλεια αυτος αρχιζε κσι έβριζε και μου κλωτσαγε τη 5αρα...
Την ειχε δει ψηλος και γαμαω ολα εντωμεταξύ ειχε και μια γκομενα μαζι του μουνα και ηθελε να το παίξει.
Αυτος ηταν 40ρης 100 κιλα και πανω εγω 33 τοτε 1.80 επι 85 κιλα αυτος λογο ογκου νομιζε οτι γαμουσε τους παντες.
Του λεω μη ξανακλωτσησεις το αμαξι και αυτος μου λεει οτι γουστάρω θα κανω θα σε γαμησω κλπ του λεω εσυ δεν μπορείς να γαμησεις τη γκομενα θα μπορεσεις εμένα και μου λεει τι είπες ρε αρχιδινα φωναζει η γκόμενά να του λεει μακη αστον κλπ κόσμος γυρω να νομιζει οτι ο ψηλος θα με γαμησει,ερχεται με πιάνει απο το λαιμό και με δυο λαβες με τα χερια τα δικα μου του χτυπαω τα χερια στη κλειδωσεις μου αφηνει λαιμο και κανω αλμα γονάτιας και τον χτυπαω στο στερνο με κοιλια και σε κλασματα δευτερολεπτου δεξι μπουνια αριστερή και συνεχομεμα δεξι αριστερο εφαγε 8 με 10 μπουνιές και πεφτει πανω στο αμαξι του να χυμανε 4 με 5 ατομα να μας χωρίσουν και ο ψηλος να ειναι μες στα αιματα μετα ειχαμε τρεχαματα για αυτο δεν ξαναπλακωνομαι
Γιατί σε λένε όλοι Jean-Claude Van Damme, είχες κανένα κόλλημα με τον τύπο και έβαλες αυτό το nick;
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.221
Like
9.109
Πόντοι
2.306
Γιατί σε λένε όλοι Jean-Claude Van Damme, είχες κανένα κόλλημα με τον τύπο και έβαλες αυτό το nick;
Τύπος Ζαν Κλο , ονειρευόταν παλιά πως είναι πορνη με το όνομα Κασσιανή κι πως τα δυνατά βελγικα μπράτσα του Βαν Νταμ τη σοδομιζαν.
 
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
Αν μπει κανείς κι δει τις ημερομηνίες εγγραφής από τα 5-10 τελευταία μέλη (εκτός Βιταμα) στη λίστα με όσους ψήφισαν Αλβανίδες , καταλαβαίνει ότι είναι κλώνοι

Μέλη με 10 σχόλια μαξ, όλοι του Ιουνίου

Βιταμα είσαι μεγάλη πουστρα τελικά. Όχι μόνο πορνη Κασσιανή αλλα και Μπουστρα
Σου ειπα εγω δεν εχω κανει κανενα κλωνο και υπάρχει εξηγηση για αυτο γλυφοπουτσι..
 
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
Τύπος Ζαν Κλο , ονειρευόταν παλιά πως είναι πορνη με το όνομα Κασσιανή κι πως τα δυνατά βελγικα μπράτσα του Βαν Νταμ τη σοδομιζαν.
Μη βγαζεις ιστοριες απο τον κωλο σου.
Κασσιανή το ειπα για πλακα και το δεσε κομπο η πξουλα px75 και έβγαλε ντελαλι τη παραπληροφόρηση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom