Νέα

Αλβανίδες vs Ελληνίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Lasufin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 71K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Αλβανιδες vs Ελληνιδες


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    339
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
Leader96 παμε δυνατα οι αλβανιδες 2 ψηφους μπροστά....
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.282
Like
9.281
Πόντοι
2.306
Μη βγαζεις ιστοριες απο τον κωλο σου.
Κασσιανή το ειπα για πλακα και το δεσε κομπο η πξουλα px75 και έβγαλε ντελαλι τη παραπληροφόρηση

Όπως λένε και οι Αλβανοί, πλάκα πλάκα είσαι μαλακα
 
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
Πολλοι συκοφάντες ειπαν οτι η ψηφοφορια θα ληξει αν βγουν εστω με ενα ψηφο οι αλβανιδες,ειναι δυο ψηφους μπροστά και η ψηφοφορια εξακολουθει και υπάρχει μεχρι την αναγραφόμενη ημερομηνια..
Ειπα θα ειναι δημοκρατική και αξιοπιστη....
 

Alex.mauros.1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2022
Μηνύματα
504
Like
1.413
Πόντοι
206
Τύπος Ζαν Κλο , ονειρευόταν παλιά πως είναι πορνη με το όνομα Κασσιανή κι πως τα δυνατά βελγικα μπράτσα του Βαν Νταμ τη σοδομιζαν.
Εμείς παλιά εποχή videoclub ακόμα,είχαμε έναν τύπο που την είχε δει Van Damme, είχε φάει πόρτα από όλα τα videoclub γιατί τους έπαιρνε τις βιντεοκασέτες και δεν τις γύριζε. Ντυνόταν όπως ο τύπος, περπατούσε μόνος του και στο ξεκάρφωτο σταματούτε σε κολώνες και έκανε κινήσεις-καρατιές!
Ο χαζός του χωριού :buck2:
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.643
Like
11.069
Πόντοι
3.656
Σου ειπα εγω δεν εχω κανει κανενα κλωνο και υπάρχει εξηγηση για αυτο γλυφοπουτσι..
Παιζει να εχεις καμια 15αρια...απο τοτε που ξεκινησαν και σε μπαναρουν καθε βδομαδα εφτιαχνες αλλο...
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.282
Like
9.281
Πόντοι
2.306
Πολλοι συκοφάντες ειπαν οτι η ψηφοφορια θα ληξει αν βγουν εστω με ενα ψηφο οι αλβανιδες,ειναι δυο ψηφους μπροστά και η ψηφοφορια εξακολουθει και υπάρχει μεχρι την αναγραφόμενη ημερομηνια..
Ειπα θα ειναι δημοκρατική και αξιοπιστη....
Ναι γιατί είσαι μια πουτανα, και θα κανείς δεκάδες κλώνους ακόμα. Κασσιανή πορνη
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Το παίζει και ηθικός το λάθρολαγνο σκουπιδι
 
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
Παιζει να εχεις καμια 15αρια...απο τοτε που ξεκινησαν και σε μπαναρουν καθε βδομαδα εφτιαχνες αλλο...
Επειδή το παίζεις έξυπνος ονόμασε τα προφιλ τους κλώνους εδω μεσα δημοσια..
Να πεις ο ταδε και ο ταδε ειναι κλωνος
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.643
Like
11.069
Πόντοι
3.656
Επειδή το παίζεις έξυπνος ονόμασε τα προφιλ τους κλώνους εδω μεσα δημοσια..
Να πεις ο ταδε και ο ταδε ειναι κλωνος
Nαι βρε μαλακοπιτουρα...θα κατσω να ψαξω ποσους κλωνους εχεις φτιαξει...:jerking:..αλλη δουλεια δεν ειχα..
Ενα σαη σε δουλευει ψιλο γαζι και εσυ εκει να λες τις ιδιες πιπες...
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.259
Κριτικές
7
Like
38.031
Πόντοι
10.411
Leader96 παμε δυνατα οι αλβανιδες 2 ψηφους μπροστά....
dfITXM7.png
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.943
Like
22.718
Πόντοι
5.506
Ρε γλυφοκωλι το γυρισες τωρα στα αντρίλικια?
Κοιτα εχω πλακωθει με πόλλοθς αλλα εχω καταλαβει οτι δεν αξίζει.
Πριν 2 χρονια πλακωθηκα με εναν 2 μετρα ειχα κανει αναποδο τιμονι με τη μπέμπα και του χτύπησα λιγο τον προφυλακτηρα.
Κατεβηκα κατω και του λεω φιλε να φωνάξουμε την ασφάλεια αυτος αρχιζε κσι έβριζε και μου κλωτσαγε τη 5αρα...
Την ειχε δει ψηλος και γαμαω ολα εντωμεταξύ ειχε και μια γκομενα μαζι του μουνα και ηθελε να το παίξει.
Αυτος ηταν 40ρης 100 κιλα και πανω εγω 33 τοτε 1.80 επι 85 κιλα αυτος λογο ογκου νομιζε οτι γαμουσε τους παντες.
Του λεω μη ξανακλωτσησεις το αμαξι και αυτος μου λεει οτι γουστάρω θα κανω θα σε γαμησω κλπ του λεω εσυ δεν μπορείς να γαμησεις τη γκομενα θα μπορεσεις εμένα και μου λεει τι είπες ρε αρχιδινα φωναζει η γκόμενά να του λεει μακη αστον κλπ κόσμος γυρω να νομιζει οτι ο ψηλος θα με γαμησει,ερχεται με πιάνει απο το λαιμό και με δυο λαβες με τα χερια τα δικα μου του χτυπαω τα χερια στη κλειδωσεις μου αφηνει λαιμο και κανω αλμα γονάτιας και τον χτυπαω στο στερνο με κοιλια και σε κλασματα δευτερολεπτου δεξι μπουνια αριστερή και συνεχομεμα δεξι αριστερο εφαγε 8 με 10 μπουνιές και πεφτει πανω στο αμαξι του να χυμανε 4 με 5 ατομα να μας χωρίσουν και ο ψηλος να ειναι μες στα αιματα μετα ειχαμε τρεχαματα για αυτο δεν ξαναπλακωνομαι
Ο ΜΑΛΑΚΑΣ Ο ΖΑΝ ΚΛΑΝ ΠΟΥ ΔΕ ΜΑΣ ΕΛΕΙΨΕ ΠΟΤΕ
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.943
Like
22.718
Πόντοι
5.506
Επειδή το παίζεις έξυπνος ονόμασε τα προφιλ τους κλώνους εδω μεσα δημοσια..
Να πεις ο ταδε και ο ταδε ειναι κλωνος
Γιατι; Θα λογκαρεις με καθε κλωναρι να γραψεις «Γεια σας, δεν ειμαι κλωνος»;;;;

Ρε ΑΧΡΗΣΤΕ, ποσο απειρο χρονο εχεις στο παιδικο σου δωματιο;
 
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.943
Like
22.718
Πόντοι
5.506
Η πουστρα η αλβανιαρα η βανταμα εχει απειρο χρονο να σκαλιζει ποσταρισματα πριν απο πεντε-δεκα χρονια και να φτιαχνει κλωναρια. Απο τους ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΥΣ ΜΑΛΑΚΕΣ ΝΑΥΑΓΟΥΣ του σαιτ, παιζει να ειναι χειροτερος και απο @tellystalone6969
 
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
Η πουστρα η αλβανιαρα η βανταμα εχει απειρο χρονο να σκαλιζει ποσταρισματα πριν απο πεντε-δεκα χρονια και να φτιαχνει κλωναρια. Απο τους ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΥΣ ΜΑΛΑΚΕΣ ΝΑΥΑΓΟΥΣ του σαιτ, παιζει να ειναι χειροτερος και απο @tellystalone6969
Θα σε κανω να βογγιξεις μωρή καραπουταναρα...
Ο αλλος με πληρώνει για να παω με την Αγγελική.
Μπαροκουλη κατσε ηρεμα εχεις φαει απο μενα μπολικη πουτσα στο παρελθον...
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.943
Like
22.718
Πόντοι
5.506
Θα σε κανω να βογγιξεις μωρή καραπουταναρα...
Ο αλλος με πληρώνει για να παω με την Αγγελική.
Μπαροκουλη κατσε ηρεμα εχεις φαει απο μενα μπολικη πουτσα στο παρελθον...
Ο αλλος σου πληρωνει ραντεβου με την Αγγελικη γιατι δεν ξερει ΠΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ ΠΟΥΣΤΡΑ ΕΙΣΑΙ.

Εμενα το περισσοτερο που μπορεις να μου κανεις ειναι να μου κλασεις ενα @
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.368
Κριτικές
36
Like
37.716
Πόντοι
18.565
Προς τιμη του φιλου leader96 βαζω μια ανοιχτη ψηφοφορία απο τα μελη να επιλέξουν ποιες απο τις δυο ειναι καλύτερες στο σεξ,ως σύζυγοι,μητέρες,προς τον άντρα και γενικα σε ολους τους τομεις.
Εδω να ακουστουν ολες οι απόψεις και οι εμπειρίες για να εχουμε μια εικονα συγκεντρωμένη.
Ως σύζυγοι των άλλων, όλες καλές είναι. Εμένα δεν με ενοχλούν. Αρκεί να μην είναι σύζυγοι δικές μου.:confused:
 
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
Ο αλλος σου πληρωνει ραντεβου με την Αγγελικη γιατι δεν ξερει ΠΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ ΠΟΥΣΤΡΑ ΕΙΣΑΙ.

Εμενα το περισσοτερο που μπορεις να μου κανεις ειναι να μου κλασεις ενα @
Μη φοβασαι το ξεφτιλισμα σου θα εχει συνέχεια
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.189
Κριτικές
3
Like
1.828
Πόντοι
496
Πρώτο και σημαντικοτερο γλυφομαλακα ας παρουμε την αφεντρα σας τη μαγκι και μια τεα την ουρσουλα και την κλεοπατεα. 4 γυναίκες ψηφισαν τι επιλεγουν οι άντρες με λιγα λογια ψηφισαν τον εαυτο τους.
Τι πιο λογικο η καθε ελληνιδα να ψηφισει τις ελληνιδες...
Ειδες στους ψηφους των αλβανιδων να ψηφίζει καμια γυναίκα???
Σου εχω και αλλα γλυφομαλακα λιγα λιγα
τερμα ηλιθιος ..ρε μπερδεμενο τη χωρα μας στηρίξαμε ουτε αυτο δεν σου κόβει πεταμενο κλύσμα .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom