Νέα

Αλβανίδες vs Ελληνίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Lasufin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 72K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Αλβανιδες vs Ελληνιδες


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    339
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.536
Κριτικές
11
Like
3.419
Πόντοι
4.615
Ένας γηγενής Έλληνας έχει γνωρίσει κάποιες εκατοντάδες Ελληνίδες, και το πιθανότερο να μην έχει γνωρίσει καμία γηγενή Αλβανίδα.

Όσες έχουν μεγαλώσει εδώ έχουν ενστερνιστεί πλέον τη ''δυτική κουλτούρα'' και στην ουσία δε ''μετράνε'' ως Αλβανίδες.

Με βάση αυτά τα δεδομένα, το να κρίνει κανείς ως καλύτερες τις Αλβανίδες πιθανότατα στηρίζεται σε μία ή δύο εμπειρίες που δεν μπορούν να απεικονίσουν ένα γενικότερο σύνολο πλην μεμονωμένων περιπτώσεων. Ίσως κάποιοι να τις θεωρούν ''καλύτερες'' επειδή μπορεί να είναι πιο ''παραδοσιακές'' σε σχέση με τη μέση Ελληνίδα του σήμερα, πλην όμως η διαφορά κουλτούρας και νοοτροπίας παραγνωρίζεται.

Με βάση τα παραπάνω, θεωρώ ότι ελάχιστοι θα μπορούν να ψηφίσουν και η γνώμη τους να αποτυπώνει μία ''πραγματική'' σύγκριση και όχι την αποστροφή τους για τις Ελληνίδες και τα σημαντικά ομολογουμένως ελαττώματά τους.
 

madrach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
2.117
Κριτικές
10
Like
1.556
Πόντοι
506

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.964
Κριτικές
5
Like
8.081
Πόντοι
2.306

aidiogliftis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
713
Like
2.886
Πόντοι
446
@leader96 και στον κλώνο του @Lasufin :
Μαγκα, τα αλβανακια, αρσενικά και θηλυκά που γεννιούνται Ελλάδα, θα αποκτήσουν στο πέρασμα των καιρών τις χαρές και τα κουσούρια των Ελλήνων οπότε, ετοιμάσου δίπλα στο ελλεεινιδες να βάζεις και τις αλβανιδες και δίπλα στο μαλθακος τα πατριωτακια σου με παπαρια.
Έχεις δηλαδή την εντύπωση ότι οι αυριανές αλβανιδες της Ελλάδας θα είναι υποταγμενες στον άντρα αφέντη και οι αρχιδοφοροι αλβανοι θα συμπεριφέρονται σαν αρσενικά παλαιάς κοπής?
Τέλος, μας τα έχεις κάνει τσουρέκια με το κόμπλεξ σου να σου κάτσει καμιά Ελληνίδα, ή άλλαξε ταργκετ γκρουπ ή πίσω στο Φιερι να ηρεμήσουν τα παπαρια μας με την πάρτη σου.
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.188
Κριτικές
2
Like
2.710
Πόντοι
456
Πρώτη φορά διάβασα τόσες παπαριες μαζεμένες σε ενα comment ...



(έγκριτες πληροφορίες απο έναν ταρίφα και μια πουτάνα) :cheesy:
Ήταν ερώτηση παγίδα για να βρω ποιοί είστε οι Αλβανοί εδώ μέσα
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.964
Κριτικές
5
Like
8.081
Πόντοι
2.306

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.515
Κριτικές
11
Like
4.987
Πόντοι
746
Θα ήμουν με ένα ΜΠΑΖΟ και θα μεγάλωνα ένα μπαζάκι ΗΜΙΑΙΜΟ Έλληνα.
Πριν καμμιά 20αρια χρόνια συγχωριανός (αγρότης) πήρε αλβανίδα με προξενιό μέσω της αδελφής που είχε έλθει εδώ τα 90s. Νοικοκυρά του βγήκε, έβγαλε κι ένα αγόρι, έχει λίγο πεταχτά αυτιά και πλακουτσό κεφάλι, 1.85-1.90 (ψηλός κι ο πατέρας) έχει ένα μαγαζί με είδη προικός αυτή, τον βοηθούσε στα αγροτικά παλιότερα, αλλά δεν έχει παρτίδες με το σόι ούτε την αδελφή της διότι τσακώθηκαν (λέγεται ότι γάμησε και την αδελφή).
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.935
Πόντοι
12.756
Πριν καμμιά 20αρια χρόνια συγχωριανός (αγρότης) πήρε αλβανίδα με προξενιό μέσω της αδελφής που είχε έλθει εδώ τα 90s. Νοικοκυρά του βγήκε, έβγαλε κι ένα αγόρι, έχει λίγο πεταχτά αυτιά και πλακουτσό κεφάλι, 1.85-1.90 (ψηλός κι ο πατέρας) έχει ένα μαγαζί με είδη προικός αυτή, τον βοηθούσε στα αγροτικά παλιότερα, αλλά δεν έχει παρτίδες με το σόι ούτε την αδελφή της διότι τσακώθηκαν (λέγεται ότι γάμησε και την αδελφή).
ΟΛΕΣ πουτανες φιλε Ντουντα
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.964
Κριτικές
5
Like
8.081
Πόντοι
2.306
Πριν καμμιά 20αρια χρόνια συγχωριανός (αγρότης) πήρε αλβανίδα με προξενιό μέσω της αδελφής που είχε έλθει εδώ τα 90s. Νοικοκυρά του βγήκε, έβγαλε κι ένα αγόρι, έχει λίγο πεταχτά αυτιά και πλακουτσό κεφάλι, 1.85-1.90 (ψηλός κι ο πατέρας) έχει ένα μαγαζί με είδη προικός αυτή, τον βοηθούσε στα αγροτικά παλιότερα, αλλά δεν έχει παρτίδες με το σόι ούτε την αδελφή της διότι τσακώθηκαν (λέγεται ότι γάμησε και την αδελφή).
Δυστυχώς πολλοί έχουν πράξει αναλόγως. Δυστυχώς...
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.515
Κριτικές
11
Like
4.987
Πόντοι
746
ΟΛΕΣ πουτανες φιλε Ντουντα
Δεν μιλάνε πλέον οι δύο αδελφές όπως πιστεύω να αντιληφθήκατε. Η προξενήτρα αδελφή είχε έλθει με τον άντρα της κι έκανε 2 αγόρια εδώ όμως τελικά αποδείχθηκε μεγάλη ψωλού γιατί χώρισε, τώρα ξέρω κι εγώ που έχει πάει και καβαλιέται...
Η αδελφή της όμως κι αυτό είναι το κυριότερο αφού δεν έχει παρτίδες με Ελμπασάν κλπ κλπ κι ως παλαιών αρχών του βγήκε καλή (το έγραψα ήδη στο προηγούμενο σχόλιο ως προϋπόθεση).
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.515
Κριτικές
11
Like
4.987
Πόντοι
746
Δυστυχώς πολλοί έχουν πράξει αναλόγως. Δυστυχώς...
Να στο πάω παραπέρα;
Κι εμένα μου την έχουν πει μεταξύ σοβαρού κι αστείου οι αλμπάνς => γιατί δεν παντρεύτηκες τι θα κάνεις πέρασαν τα χρόνια => θες κανένα κορίτσι από τα μέρη μας;
Για καθαρές αλβανίδες, πάσα ιμιτασιόν ΓΙΟΚ.
 
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
@leader96 και στον κλώνο του @Lasufin :
Μαγκα, τα αλβανακια, αρσενικά και θηλυκά που γεννιούνται Ελλάδα, θα αποκτήσουν στο πέρασμα των καιρών τις χαρές και τα κουσούρια των Ελλήνων οπότε, ετοιμάσου δίπλα στο ελλεεινιδες να βάζεις και τις αλβανιδες και δίπλα στο μαλθακος τα πατριωτακια σου με παπαρια.
Έχεις δηλαδή την εντύπωση ότι οι αυριανές αλβανιδες της Ελλάδας θα είναι υποταγμενες στον άντρα αφέντη και οι αρχιδοφοροι αλβανοι θα συμπεριφέρονται σαν αρσενικά παλαιάς κοπής?
Τέλος, μας τα έχεις κάνει τσουρέκια με το κόμπλεξ σου να σου κάτσει καμιά Ελληνίδα, ή άλλαξε ταργκετ γκρουπ ή πίσω στο Φιερι να ηρεμήσουν τα παπαρια μας με την πάρτη σου.
Δεν ειμαι αλβανος ρε πανέξυπνε...οτι μου αρέσουν οι αλβανιδες και τις προτιμώ αυτο ειναι αλλο ζήτημα
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.964
Κριτικές
5
Like
8.081
Πόντοι
2.306
Να στο πάω παραπέρα;
Κι εμένα μου την έχουν πει μεταξύ σοβαρού κι αστείου οι αλμπάνς => γιατί δεν παντρεύτηκες τι θα κάνεις πέρασαν τα χρόνια => θες κανένα κορίτσι από τα μέρη μας;
Για καθαρές αλβανίδες, πάσα ιμιτασιόν ΓΙΟΚ.
Εγώ τύπε, είμαι θιασώτης του παπουτσιού από τον τόπο μας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom