Νέα

Αλβανίδες vs Ελληνίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Lasufin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 72K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Αλβανιδες vs Ελληνιδες


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    339
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

Ghajnsielem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
824
Κριτικές
1
Like
2.229
Πόντοι
446
Ναι, αλλά ήρθαν οι Αλβανοί και μας πήραν τις δουλειές :confused:
Ναι αφού ο Παπανδρέου έβαλε δανεικα λεφτά στις τσέπες των ελλήνων, σηκώσανε κεφάλι και το παίζανε αφεντικά και πιστεύανε ότι ανήκανε στην υψηλή κοινωνία.
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.188
Κριτικές
2
Like
2.710
Πόντοι
456
Πιστεύω στο σεξ ότι είναι καλύτερες οι Αλβανίδες αλλά σε όλα τα άλλα με τίποτα.
Είναι όλες πουτάνες. Τέλος. Και αν κάποιος διαφωνεί σε αυτό δεν έχει ιδέα περί Αλβανικής "κουλτούρας".
Οι Αλβανοί κάνουν τα πάντα για το χρήμα χωρίς κανένα ενδοιασμό, και για μια γυναίκα αυτό συνεπάγεται ότι είναι πουτάνα.
Γιαυτό σε ένα μπουρδέλο θα την επέλεγα αλλά στην κανονική ζωή από μακριά και αγαπημένοι.

Για να καταλάβει κανείς τι σημαίνει Αλβανός. Πουτάνα μου έχει πει ότι όταν γυρνάει Αλβανία της χρεώνουν τα πάντα 3χ γιατί ξέρουν ότι είναι Ελλάδα και βγάζει λεφτά. Στην ίδια της την πόλη που έχει μεγαλώσει εκεί ενώ ξέρει ότι την κοροϊδεύουν, χωρίς καμία ντροπή. Αν δε γουστάρεις σταρχίδια μας.
Άλλο παράδειγμα σε ταξί στην Αλβανία μιλάω με ταρίφα και μου λέει ο γιος μου σπουδάζει οικονομικά κλπ. μπράβο μπράβο του λέω, και όταν τελειώσει μου λέει θέλει να γίνει λογιστής στη μαφία. Δηλαδή αυτό είναι το όνειρο ενός μέσου Αλβανού, να μπει στη μαφία με κάθε τρόπο.
Επίσης χαρακτηρισικό παράδειγμα ιστορικό που τα λέει όλα. Ότι οι Αλβανοί στην Τουρκοκρατία, σε αντίθεση με όλους τους άλλους Βαλκάνιους, απλά χωρίς κανέναν ενδοιασμό γίναν μουσουλμάνοι για προνόμοια από τους Τούρκους. Δηλαδή δεν έχουν ιερό και όσιο. Όλοι οι Αλβανοί είναι άθεοι αλλά δεν το παραδέχονται και τη θρησκεία απλά τη χρησιμοποιούν για το κέρδος.
 
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
Που ειναι ο λιντερ?
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.378
Like
9.518
Πόντοι
2.306
Αλβανίδες άνετα. Έχοντας φάει μπλοκ με το κουτάλι , δηλώνω επίσημα πως στα Τιρανα έχει πολύ μουνι. Δεν είναι Πολωνία η Κιέβο προ πολέμου αλλα είναι καλύτερα από Κισινιοφ και Βουκουρεστι που σαν μέρη έχουν πιάσει πάτο
 
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
Αλβανίδες double score! (Αυτές ψήφισα κι εγώ, λόγω ξινιλας, σνομπαριας, βαρεμάρας και ψυχολογικά των Ελληνίδων)
Αερα πανε οι Αλβανιδες με νταμπλ σκορ,απο αυτη εδω τη ψηφοφόφια θα βγουν πολλα συμπεράσματα
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.922
Like
1.708
Πόντοι
216
Πιστεύω στο σεξ ότι είναι καλύτερες οι Αλβανίδες αλλά σε όλα τα άλλα με τίποτα.
Είναι όλες πουτάνες. Τέλος. Και αν κάποιος διαφωνεί σε αυτό δεν έχει ιδέα περί Αλβανικής "κουλτούρας".
Οι Αλβανοί κάνουν τα πάντα για το χρήμα χωρίς κανένα ενδοιασμό, και για μια γυναίκα αυτό συνεπάγεται ότι είναι πουτάνα.
Γιαυτό σε ένα μπουρδέλο θα την επέλεγα αλλά στην κανονική ζωή από μακριά και αγαπημένοι.

Για να καταλάβει κανείς τι σημαίνει Αλβανός. Πουτάνα μου έχει πει ότι όταν γυρνάει Αλβανία της χρεώνουν τα πάντα 3χ γιατί ξέρουν ότι είναι Ελλάδα και βγάζει λεφτά. Στην ίδια της την πόλη που έχει μεγαλώσει εκεί ενώ ξέρει ότι την κοροϊδεύουν, χωρίς καμία ντροπή. Αν δε γουστάρεις σταρχίδια μας.
Άλλο παράδειγμα σε ταξί στην Αλβανία μιλάω με ταρίφα και μου λέει ο γιος μου σπουδάζει οικονομικά κλπ. μπράβο μπράβο του λέω, και όταν τελειώσει μου λέει θέλει να γίνει λογιστής στη μαφία. Δηλαδή αυτό είναι το όνειρο ενός μέσου Αλβανού, να μπει στη μαφία με κάθε τρόπο.
Επίσης χαρακτηρισικό παράδειγμα ιστορικό που τα λέει όλα. Ότι οι Αλβανοί στην Τουρκοκρατία, σε αντίθεση με όλους τους άλλους Βαλκάνιους, απλά χωρίς κανέναν ενδοιασμό γίναν μουσουλμάνοι για προνόμοια από τους Τούρκους. Δηλαδή δεν έχουν ιερό και όσιο. Όλοι οι Αλβανοί είναι άθεοι αλλά δεν το παραδέχονται και τη θρησκεία απλά τη χρησιμοποιούν για το κέρδος.


Αν της παρέχεις ότι χρειάζεται γιατί να σε κερατώσει αφού θέλει φουλ το χρήμα; Να σε αφήσει για πιο δυνατό πορτοφόλι έχει λογική. Να κάτσει να της το βάλει το αφέντικο για το κάτι παραπάνω πάλι έχει λογική. Να αρχίσει να αρπάζει πούτσες γιατί γουστάρει πούτσες μου φαίνεται δύσκολο.
 

unknowndark

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.605
Like
5.240
Πόντοι
1.056
Πιστεύω στο σεξ ότι είναι καλύτερες οι Αλβανίδες αλλά σε όλα τα άλλα με τίποτα.
Είναι όλες πουτάνες. Τέλος. Και αν κάποιος διαφωνεί σε αυτό δεν έχει ιδέα περί Αλβανικής "κουλτούρας".
Οι Αλβανοί κάνουν τα πάντα για το χρήμα χωρίς κανένα ενδοιασμό, και για μια γυναίκα αυτό συνεπάγεται ότι είναι πουτάνα.
Γιαυτό σε ένα μπουρδέλο θα την επέλεγα αλλά στην κανονική ζωή από μακριά και αγαπημένοι.

Για να καταλάβει κανείς τι σημαίνει Αλβανός. Πουτάνα μου έχει πει ότι όταν γυρνάει Αλβανία της χρεώνουν τα πάντα 3χ γιατί ξέρουν ότι είναι Ελλάδα και βγάζει λεφτά. Στην ίδια της την πόλη που έχει μεγαλώσει εκεί ενώ ξέρει ότι την κοροϊδεύουν, χωρίς καμία ντροπή. Αν δε γουστάρεις σταρχίδια μας.
Άλλο παράδειγμα σε ταξί στην Αλβανία μιλάω με ταρίφα και μου λέει ο γιος μου σπουδάζει οικονομικά κλπ. μπράβο μπράβο του λέω, και όταν τελειώσει μου λέει θέλει να γίνει λογιστής στη μαφία. Δηλαδή αυτό είναι το όνειρο ενός μέσου Αλβανού, να μπει στη μαφία με κάθε τρόπο.
Επίσης χαρακτηρισικό παράδειγμα ιστορικό που τα λέει όλα. Ότι οι Αλβανοί στην Τουρκοκρατία, σε αντίθεση με όλους τους άλλους Βαλκάνιους, απλά χωρίς κανέναν ενδοιασμό γίναν μουσουλμάνοι για προνόμοια από τους Τούρκους. Δηλαδή δεν έχουν ιερό και όσιο. Όλοι οι Αλβανοί είναι άθεοι αλλά δεν το παραδέχονται και τη θρησκεία απλά τη χρησιμοποιούν για το κέρδος.


Πρώτη φορά διάβασα τόσες παπαριες μαζεμένες σε ενα comment ...



(έγκριτες πληροφορίες απο έναν ταρίφα και μια πουτάνα) :cheesy:
 
Τελευταία τροποποίηση:

merandom

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2006
Μηνύματα
179
Like
126
Πόντοι
1
Αλβανιδες νομίζω μάγκες δίνουν κωλο εύκολα γάμου σας μια παντρεμενη μόνο κωλο
Δεν έχω πετύχει Αλβανίδα που να μην δίνει κωλο ακόμα και αν υποφέρει. Όσες έχω βρει είναι πολύ αγαπησιάρες και δοτικές παρότι «δείχνουν» πουτανε
 
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
μεγαλη εκπληξη η ψηφοφορια..περιμενα νικη ελλεεινιδων με 90 τα εκατο..τελικα απο οτι φαινετε δεν τις γουσταρουν και τοσο τις ελλεινιδες..αν ειναι ετσι και εξω στη κοινωνια μιλαμε για τεραστια εκπληξη!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


ενω οι ελλεινιδες ας πουμε το δινουν δυκολα στο γκομενο τους..
Φιλε λιντερ δικαιωθηκες οτι ελεγες τελικα περι των αλβανιδων.
Οπως βλέπεις ο μεσος ελληνας προτιμάει μια αλβανη απο οτι μια ελληνίδα.
Δεν γίνεται τοσοι άντρες να κανουν λαθος...η ανατροφη των Ελληνίδων και ο τροπος συμπεριφοράς τους πρέπει να αλλαξουν τελικά.
Αν αυτη η ψήφοφορια γινοταν το 1995 η και το 2000 τα αποτελέσματα θα ηταν διαφορετικά πιστεύω τοτε.
Μεχρι και στη σειρα με τον σομμερ που εκανε τον αλβανο εβγαζαν ενα προφιλ οτι οι ελληνιδες οι ωραιες και οι αλβανιδες οι ασχημες...
 

batist

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2016
Μηνύματα
61
Like
319
Πόντοι
20
Απο τα καλυτερα μωρα πλεον στα βαλκανια οι αλβανιδες!
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.048
Like
6.625
Πόντοι
1.056
Καποτε ειχα γκομενα αλβανιδα και τολμω να πω οτι ηταν καλυτερη στους περισσοτερους τομεις απο τις περισσοτερες ελληνιδες που εχω γνωρισει, και για να ειμαι ειλικρινείς δεν το λεω με ευχαρίστηση..

Γενικα με αυτα που εχω δει ομως θεωρω οτι ειναι απο τις χειροτερες φαρες..

Και επειδη το μυνημα μου φασκει και αντιφασκει αυτο που προσωπικα πιστευω ειναι σε τι περιβαλλον εχει μεγαλωσει η γυναικα και με τι αρχες, και οχι το τι εθνικοτητα ειναι..

Δυστηχως ζουμε σε μια κοινωνια γεματη σαπιλα, επομενως δυσκολα να βρεις ποιοτικη γυναικα..
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.922
Like
1.708
Πόντοι
216
Καποτε ειχα γκομενα αλβανιδα και τολμω να πω οτι ηταν καλυτερη στους περισσοτερους τομεις απο τις περισσοτερες ελληνιδες που εχω γνωρισει, και για να ειμαι ειλικρινείς δεν το λεω με ευχαρίστηση..

Γενικα με αυτα που εχω δει ομως θεωρω οτι ειναι απο τις χειροτερες φαρες..

Και επειδη το μυνημα μου φασκει και αντιφασκει αυτο που προσωπικα πιστευω ειναι σε τι περιβαλλον εχει μεγαλωσει η γυναικα και με τι αρχες, και οχι το τι εθνικοτητα ειναι..

Δυστηχως ζουμε σε μια κοινωνια γεματη σαπιλα, επομενως δυσκολα να βρεις ποιοτικη γυναικα..
Αδερφέ δεν νομίζω ότι διαφωνεί κανείς μαζί σου. Δύσκολο να μπλέξεις σε σοβαρό επίπεδο με την συγκεκριμένη φάρα. Θέλει να τα ζυγισεις πολύ καλά και να κάνεις τις επιλογές σου.

Επειδή όμως είπαμε ότι το πιο σημαντικό είναι το σπίτι και η κοινωνία η πραγματικότητα είναι ότι μεγαλώνουν σε σπίτια που είναι διαφορετικά από τα δικά μας.

Οι περισσότεροι γείτονες, γνωστοί κτλ που είχα και ήταν Αλβανοί στο σπίτι τους ήταν αφεντικά.

Ξαναλέω ότι επειδή μου έχει τύχει να ζω για χρόνια με γείτονες Αλβανούς και να μας χωρίζει ένας σάπιος τοίχος, οι 4 Αλβανό οικογένειες που πέρασαν από το δίπλα διαμέρισμα είχαν 100% άσκηση ενδοοικογενειακής βίας ( όπως θα λέγαμε σήμερα ). Το χαρακτηριστικό ήταν ότι οι γυναίκες τους υπέμεναν άγριες καταστάσεις χωρίς πολλές αντιρρήσεις, οι κόρες έκαναν δουλειές στο σπίτι μετά το σχολείο και τα αγόρια που είχε η μία οικογένεια ήταν όλοι μαγκάκια από μικρά.

Δεν ξέρω πως έχουν εξελιχθεί μετά από τόσα χρόνια και οι Αλβανοί στην Ελλάδα. Μπορεί να έχουν γίνει και χειρότεροι σε αυτούς τους τομείς, δεν έχω ιδέα και μιλάω μόνο για τα περιστατικά που άκουσα ο ίδιος.

Και τέλος για να το γενικεύσω και λίγο παραπάνω να πω πως δεν είναι τυχαίο ότι οι φυλακές μας είναι γεμάτες από Αλβανούς. Είτε οι Έλληνες είναι τόσο έξυπνοι και δεν μπαίνουν μέσα, είτε έχουν πολύ μαλθακές συμπεριφορές οι οποίες δεν σε χώνουν στη στενή, ενώ οι Αλβανοί είναι αδίστακτοι.
 

Tsoupakampras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2022
Μηνύματα
342
Κριτικές
6
Like
2.300
Πόντοι
481
Να ξεκαθαρισω αλβανιδες να ειναι στην Αλβανία οχι μεγαλωμενες εδω.
Αυτες δεν μετρανε,μιλαμε για κορίτσια καθαρόαιμα απο την Αλβανία
Αδερφέ, λιγο δύσκολο να έχουμε αποψη για κορίτσια μεγαλωμένα στην Αλβανία. Με όσες Αλβανίδες, πάντως, έχω κάνει κάτι είναι πολύ καυλιάρες...
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
10
Like
2.573
Πόντοι
3.187
Είναι παλιοτόμαρα οι Αλβανίδες. Μπορεί να τους δίνεις τα πάντα και στο τέλος να σε εγκαταλείψουν. Τα ψέματα τα έχουν για πρωινό. Είναι αχάριστες, πονηρές και εγωίστριες. Στα θετικά οτι είναι όμορφες χωρίς ιδιαίτερη προσπάθεια, και εργατικές. Στο κρεβάτι πάνε με σχέδιο για να σε τυλίξουν. Μπορεί να σου σκαρώσουν παιδί μόνο για να σε μπλέξουν.
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.082
Κριτικές
128
Like
22.390
Πόντοι
28.900
Στο παρελθόν που είχα μπλέξει με δύο Αλβανεζες, μπορώ να πω, πως στο κρεβάτι πέρασα πολύ καλά, γαμιουντε καλά, αλλά έχουν πολλά κόμπλεξ.
Η μια δεν μου έλεγε ότι είναι Αλβανεζα, μέχρι που είδα το διαβατήριο της. Μου το έπαιζε Ελληνίδα και η δεύτερη, προσπάθησε να μου δημιουργήσει πρόβλημα στην οικογένεια μου, ενώ ήξερε ότι είμαι παντρεμένος και το μόνο που θα είχαμε θα ήταν σεξ και τίποτα άλλο. Αυτό βέβαια μπορεί να σου το κάνει και Ελληνίδα, αλλά μια άλλη Ελληνίδα που είχα, δεν μου δημιούργησε το ίδιο πρόβλημα!!!
 
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
Εγω ειχα παρατηρήσει οταν ειχα δυρραχιο και τα ειχα με μια 25ρα οτι ηταν πολυ οικονομα και οταν της ελεγα θα πάμε εκει να φαμε γιατι στο αλλο ειναι ακριβα το δεχοταν χωρις διαμαρτυρίες,αντίστοιχα 2 ελληνιδες που έκανα το ιδιο ειχαν μουτρωσει και η μια μου ειχε κανει σκηνικο.
Θελω να πω πως περα απο σπαταλες ειναι και κακομαθημενες οι ελληνιδες
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.082
Κριτικές
128
Like
22.390
Πόντοι
28.900
Εγω ειχα παρατηρήσει οταν ειχα δυρραχιο και τα ειχα με μια 25ρα οτι ηταν πολυ οικονομα και οταν της ελεγα θα πάμε εκει να φαμε γιατι στο αλλο ειναι ακριβα το δεχοταν χωρις διαμαρτυρίες,αντίστοιχα 2 ελληνιδες που έκανα το ιδιο ειχαν μουτρωσει και η μια μου ειχε κανει σκηνικο.
Θελω να πω πως περα απο σπαταλες ειναι και κακομαθημενες οι ελληνιδες
Το ότι είναι κακομαθημενες οι Ελληνίδες ισχύει, αλλά σε αυτό φταίνε οι γονείς που τις έχουν μεγαλώσει έτσι!!!
 

alexrub

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2024
Μηνύματα
5
Like
5
Πόντοι
0
Υπάρχουν λογιών λογιών Ελληνίδες και Αλβανίδες.
Γενικά όμως είναι πιο εύκολο να βρεις κάποια αφοσιωμένη γυναίκα που θα σου βγάζει γούστα και θα κάνει και καμιά δουλειά αν είναι από τη γείτονα χώρα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom