Νέα

Αλβανίδες vs Ελληνίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Lasufin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 72K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Αλβανιδες vs Ελληνιδες


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    339
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.076
Κριτικές
23
Like
7.709
Πόντοι
3.346
Να ξεκαθαρισω αλβανιδες να ειναι στην Αλβανία οχι μεγαλωμενες εδω.
Αυτες δεν μετρανε,μιλαμε για κορίτσια καθαρόαιμα απο την Αλβανία
Δεν τιθεται θεμα συγκρισης τοτε.. οι αλβανιδες ειναι καμια 30αρια χρονια πισω απο τις δικες μας...
και γενικα σαν λαος.
 

ekatse_i_koutsi_katsika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
400
Like
1.179
Πόντοι
201
Καλά καλά... Όταν μπλέξετε με σόι που μιλάει και άλλη γλώσσα από αυτή που καταλαβαίνετε, τότε δεν θα προλάβετε να συνειδητοποιήσετε πόσο μεγάλη μαλακία έχετε κάνει...
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.076
Κριτικές
23
Like
7.709
Πόντοι
3.346
Το μονο θετικο που εχουν ειναι..οτι μπορεις να βρεις παρθενα και σε καλη ηλικια.
 

Ghajnsielem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
824
Κριτικές
1
Like
2.229
Πόντοι
446
Θελω να πω πως περα απο σπαταλες ειναι και κακομαθημενες οι ελληνιδες
Αχαριστα διποδα ζωα ειναι οι ελληνιδες η πλειοψηφια. Οπως οι μοντερνες γυναικες της Δυσης.
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.515
Κριτικές
11
Like
4.985
Πόντοι
746
Καλά καλά... Όταν μπλέξετε με σόι που μιλάει και άλλη γλώσσα από αυτή που καταλαβαίνετε, τότε δεν θα προλάβετε να συνειδητοποιήσετε πόσο μεγάλη μαλακία έχετε κάνει...
Αυτός είναι και ο λόγος που με βαρειά καρδιά ψήφισα τις ελλεηνίδες, αν είχε τρίτη επιλογή (ΔΞ/ΔΑ) θα διάλεγα αυτήν...
Το ότι οι δικές έχουν γίνει ξεκωλιάρες και κουφάλες δεν πρέπει να μας οδηγήσει στο άλλο άκρο να πάρουμε μια άλλη που με έχει κάποιες παλιές αξίες κι αρχές, όμως πώς θα μπορέσεις να ταιριάξεις με τα υπόλοιπα;
 
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
Δυστηχως οι ελληνιδες ειναι τελειωμενες πρέπει να είσαι πολυ κωλοφαρδος να βρεις ελληνιδα καλή.
Ολα εχουν να κανουν με την οικογένια και την παιδεία που περνούν αλλα και σε τι κοινωνία ζουν.
Όπως βλέπετε όμως η κοινωνία παει απο το κακο στο χειρότερο οπότε σωτηρία δεν υπάρχει.
Οι εναλλακτικες εχουν κοστος όπως και να το κάνουμε εκει ζυγίζουμε καταστάσεις και επιλέγουμε.
Εγω εδω και 3 χρονια δεν ασχολουμαι τοσο με ελληνιδες αν και εχω βρει τρικ με τη μεθοδο της αυτοβελτιωσης αλλα το θεμα δεν ειναι μονο να τη ρηξεις αλλα και τη ξενερα που σε περιμένει μετα...
 
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
Μεχρι χθες αργα το βραδι οι αλβανιδες ηταν νταμπλ σκορ σημερα το πρωί οι ελληνιδες απεκτησαν μια δυναμική.
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.964
Κριτικές
5
Like
8.081
Πόντοι
2.306
Αλβανιδες νομίζω μάγκες δίνουν κωλο εύκολα γάμου σας μια παντρεμενη μόνο κωλο
Γεννάνε και παιδιά από το κωλοτρυπίδι, τύπε;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δυστηχως οι ελληνιδες ειναι τελειωμενες πρέπει να είσαι πολυ κωλοφαρδος να βρεις ελληνιδα καλή.
Ολα εχουν να κανουν με την οικογένια και την παιδεία που περνούν αλλα και σε τι κοινωνία ζουν.
Όπως βλέπετε όμως η κοινωνία παει απο το κακο στο χειρότερο οπότε σωτηρία δεν υπάρχει.
Οι εναλλακτικες εχουν κοστος όπως και να το κάνουμε εκει ζυγίζουμε καταστάσεις και επιλέγουμε.
Εγω εδω και 3 χρονια δεν ασχολουμαι τοσο με ελληνιδες αν και εχω βρει τρικ με τη μεθοδο της αυτοβελτιωσης αλλα το θεμα δεν ειναι μονο να τη ρηξεις αλλα και τη ξενερα που σε περιμένει μετα...
Είπε ο Αλβανός που έμαθε ελληνικά στο 4ο ΓΕΛ Αγίων Αναργύρων.
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.964
Κριτικές
5
Like
8.081
Πόντοι
2.306

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.922
Like
1.708
Πόντοι
216
Το μονο θετικο που εχουν ειναι..οτι μπορεις να βρεις παρθενα και σε καλη ηλικια.

Το επιβεβαιώνω. Μακάρι να έπαιζε και για τις δικές μας αυτό αλλά η μαμά τους λέει δεν πειράζει να κάνουν πολλές σχέσεις και να πειραματιστούν, γιατί εννοείται ότι όπως εμείς έτσι κι αυτές πάνε με όποιον, όπως και όταν γουστάρουν.... Γαμώ τη Δύση σας.

Αχαριστα διποδα ζωα ειναι οι ελληνιδες η πλειοψηφια. Οπως οι μοντερνες γυναικες της Δυσης.
Χειρότερες είναι και από τις Γαλλίδες και τις Ιταλίδες και τις Αγγλίδες. Τουλάχιστον αυτές δουλεύουν και λίγο και δεν κάθονται όπου βρούνε πούτσα όταν το κάνουν δεν για την χορηγία τουλάχιστον και επίσης από ότι μου είχαν πει δεν το παίζουν και μυξοπαρθένες, με την έννοια σιγά σιγά κτλ. Ποτάκι, (ναι ντρόγκια φουλ το ξέρουμε) και γαμήσι. Λέω τις συγκεκριμένες χώρες γιατί έχω πάει. Να ναι καλά ο τουρισμός.
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.922
Like
1.708
Πόντοι
216
Μεχρι χθες αργα το βραδι οι αλβανιδες ηταν νταμπλ σκορ σημερα το πρωί οι ελληνιδες απεκτησαν μια δυναμική.

Αυτό μάλλον γίνεται λόγω ρατσισμου και προκατάληψης. Να είσαι σίγουρος ότι πολλοί από αυτούς που ψήφισαν ελλεηνίδες άνετα θα γάμαγαν Αλβανάκι απλά φοβούνται τα μπλεξίματα, την κουλτούρα τους και ότι μπορεί να κοιμηθούν και να ξυπνήσουν με κάνα μαχαίρι στο λαιμό.
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.964
Κριτικές
5
Like
8.081
Πόντοι
2.306
Έχω αποξενωμένη φίλη εκ Βορείου Ηπείρου.
Προ εικοσαετίας παρά λίγο να παιχτεί κάτι. Ήμουν τυχερός και δεν έγινε τίποτα.
Φανταστείτε να την είχα φορτωθεί...
 
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
Ωχ παει ντέρμπι η φαση μου φαίνεται...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Έχω αποξενωμένη φίλη εκ Βορείου Ηπείρου.
Προ εικοσαετίας παρά λίγο να παιχτεί κάτι. Ήμουν τυχερός και δεν έγινε τίποτα.
Φανταστείτε να την είχα φορτωθεί...
Θα ειχες οικογενεια παιδια και θα ησουν μαζεμένος τι πιο καλο για εναν άντρα
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.964
Κριτικές
5
Like
8.081
Πόντοι
2.306
Ωχ παει ντέρμπι η φαση μου φαίνεται...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Θα ειχες οικογενεια παιδια και θα ησουν μαζεμένος τι πιο καλο για εναν άντρα
Θα ήμουν με ένα ΜΠΑΖΟ και θα μεγάλωνα ένα μπαζάκι ΗΜΙΑΙΜΟ Έλληνα.
 
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.964
Κριτικές
5
Like
8.081
Πόντοι
2.306

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom