Νέα

Αλβανίδες vs Ελληνίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Lasufin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 951
  • Εμφανίσεις 39K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (8 μέλη και 25 επισκέπτες)

Αλβανιδες vs Ελληνιδες

  • Αλβανιδες

  • Ελληνίδες


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.632
Like
7.740
Πόντοι
2.306
άσχετο,εσύ ψήφισες αλβαμουνίδες καριολογλυφίξ;
Βεβαίως τύπε. Και επέτρεψε μου να αναλύσω το σκεπτικό μου.

Οι περισσότερες Ελληνίδες που έχω γνωρίσει έχουν γεννηθεί Ελλάδα. Το 90% είναι μάπα.

Οι Αλβανίδες που έχω γνωρίσει χωρίζονται σε γεννημένες Ελλάδα η εξωτερικό. Η της Ελλάδας είναι χειρότερες από αυτές του εξωτερικού. Του εξωτερικού είναι καλύτερες από τις Ελληνίδες. Όταν πήγα Τιρανα είδα πολλές μουναρες

Βέβαια και οι δυο εθνικότητες δεν μου δίνουν vibes για πινέλο. Μόνο γι σκληρό γαμησι
 
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
591
Κριτικές
2
Like
511
Πόντοι
26
μωρέ άστο να πάει στο καλό

Το σοβαρό είναι ότι παρ' όλο που είμαστε σε ένα μπουρδελοσάιτ έπρεπε να υπήρχε λίγο μυαλό
κ να μην ανεβαίνουν τέτοια θέματα "αλβανίδες vs ελληνίδες", πόσο μάλλον από τύπο που αυτοπροσδιορίζεται αριστερός

Τέσπα ας πούμε πως φταίει η ζέστη για τις λαλακίες..
Τι δουλειά εχουν τα πολιτικά με τα γκομενικα ρε σουργελο...
 
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
591
Κριτικές
2
Like
511
Πόντοι
26
Troll mode off:
Ας γουστάρει ότι θέλει και στο κρεβάτι του ας κάνει ότι θέλει.
Το πρόβλημα με τον συγκεκριμένο είναι που το παίζει μέγας δυνάστης όλων εδώ μέσα.
Την έχει δει κάτι μεταξύ Ζαν Κλωντ Βαν Νταμ και Τσακ Νορις με ολίγη από Πολάκη (νοοτροπία "μόνος μου και όλοι σας,σας έχω") ενώ είναι απλά γραφικός που τον δουλεύουν μέχρι και τα banners του ιστοτόπου.Πιο delulu πεθαίνεις δηλαδή.

Ο Τζιμάκος τουλάχιστον μπορεί να ναι κλαψας αλλά δεν το παίζει ανίκητος και απροσπέλαστος.
Ρε υπουργαρα του κωλου εννοείται πως σας αντιμετωπίζω και 5 μαζι...
Εχετε τα κότσια να πει ενας ο παπαροφιλιπς που το παιζει και εξυπνος να πει θα τον αναλαβω εγω ολοι πισω?
Παρα στελενετε π.μ και πέφτει μαζικη...
Εδω έχετε αποθηκεύσει τις μάλακιες του μπαρμπαπηδουλα η μαλλον καποιος κλωνος του ειναι μιας και ο μπαρμπαπηδουλας εφαγε μεγαλο γαμησι απο μένα τότε.
Αν εχει τα κότσια να βγει και να το πει ποιος ειναι.
 
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
591
Κριτικές
2
Like
511
Πόντοι
26
Δεν έχει καμία αξία αυτό, γιατί οι Έλληνες παντρεύονται Ελληνίδες και οι Αλβανοί Αλβανίδες σε αυτόν τον τόπο. Έχουν τις δικές τους εκεί πέρα.
Δεν γινεται να κανουμε μια ανταλλαγη να τους δωσουμε τις ελληνιδες και να παρουμε τις αλβανιδες
 
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
591
Κριτικές
2
Like
511
Πόντοι
26
Ο Τζιμακος δικαιολογείται ρε μαν αν πει και καμία μαλακια.

Είναι άμυνα , επειδή στο σχολείο τα παιδάκια τον κορόιδευαν επειδή ήταν ο χαμένος κρίκος της ανθρώπινης εξέλιξης από μαϊμού σε μπουλντόζα

Ο άλλος το παίζει σκληρός καργιολης και αμόλαγε μαλακιες για μουνια στο Ρουζινοφ στην Μπρατισλάβα.
Τόσα ξερεις τόσα λες κακομοίρη...
Οποιος θελει σλοβακα στο πιατο εχω άκρες
 
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
591
Κριτικές
2
Like
511
Πόντοι
26
προσωπικά δεν με ενδιαφέρει αν τον τρως ή τον δίνεις , μου είναι αδιάφορο κ στο είπα
Εσύ όμως σαν ηλίθιος που τον ήπιο λόγο τον θεωρείς αδυναμία, συνεχίζεις να προκαλείς
και ενώ είσαι (δικαίωμα σου)υποτακτικούλης το παίζεις ζωηρούλης
Κουρδίζεις κ τον χοντροχαζούλη πολυκλώνο και νομίζεις πως κάτι κάνεις ενώ σε φτύνει όλο το σάιτ
Πάρε μερικά από τα ξεφτιλίκια σου κ προσπάθησε να ηρεμήσεις , μην τσακώνεσαι ρε μλκα με όλο τον κόσμο
Και για να μη φαντάζεσαι πάλι ότι τρως πέσιμο , ευχαρίστως να σου δώσω 100-150 ευρώ να πας στη κοπέλα που πλακώνεσαι να βγάλεις γούστα

κασιανη3.png


κασιανή.png



κασιανή2.png
Λεγε εισαι ο μπαρμπαπηδουλας???
Γιατί και ο μπάρμπαπηδουλας ηταν ποδολαγνος του κερατα..δεν γίνεται να εχετε τοσα κοινα εκτος και αν είστε δυδιμοι....
Έχουμε και αλλο ξεβρακωμα σήμερα...
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
9.372
Κριτικές
2
Like
16.889
Πόντοι
3.556
Λεγε εισαι ο μπαρμπαπηδουλας???
Γιατί και ο μπάρμπαπηδουλας ηταν ποδολαγνος του κερατα..δεν γίνεται να εχετε τοσα κοινα εκτος και αν είστε δυδιμοι....
Έχουμε και αλλο ξεβρακωμα σήμερα...
άκου φιόγκε ,
στον μπαρμπαπήδουλα είχα πεί ότι θα τον ξεβρακώσω στην Ιάσωνος κ θα τον περιφέρω σαν να είναι μαιμού
Εσένα γυναικωτό αρχίδι που κάνεις πως δεν βλέπεις ότι τα ποστ με τα ξεφτιλίκια σου στα έχει βγάλει κάποιος Λευτέρης,
θα σε χώσω στη καμπίνα τσοντοσινεμά να χορτάσεις γαμήσι κ κατούρημα ,ελεεινέ βλακόπουστα
 
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
591
Κριτικές
2
Like
511
Πόντοι
26
άκου φιόγκε ,
στον μπαρμπαπήδουλα είχα πεί ότι θα τον ξεβρακώσω στην Ιάσωνος κ θα τον περιφέρω σαν να είναι μαιμού
Εσένα γυναικωτό αρχίδι που κάνεις πως δεν βλέπεις ότι τα ποστ με τα ξεφτιλίκια σου στα έχει βγάλει κάποιος Λευτέρης,
θα σε χώσω στη καμπίνα τσοντοσινεμά να χορτάσεις γαμήσι κ κατούρημα ,ελεεινέ βλακόπουστα
Τοτε ρε παπαρι πες το οτι εισαι ο λευτερακης...
Θυμασε τοτε τι ειχε γινει κανονισε
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
2.504
Like
2.732
Πόντοι
456
Ρε υπουργαρα του κωλου εννοείται πως σας αντιμετωπίζω και 5 μαζι...
Εχετε τα κότσια να πει ενας ο παπαροφιλιπς που το παιζει και εξυπνος να πει θα τον αναλαβω εγω ολοι πισω?
Παρα στελενετε π.μ και πέφτει μαζικη...
Εδω έχετε αποθηκεύσει τις μάλακιες του μπαρμπαπηδουλα η μαλλον καποιος κλωνος του ειναι μιας και ο μπαρμπαπηδουλας εφαγε μεγαλο γαμησι απο μένα τότε.
Αν εχει τα κότσια να βγει και να το πει ποιος ειναι.
Ανεστάκο Ζαν πιστεύεις ότι είσαι κάτι σαν τον Chuck Norris?
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
9.372
Κριτικές
2
Like
16.889
Πόντοι
3.556
Τοτε πως αποθηκευσες τα μνμ του λευτερακι εδω και 6 χρονια?
υπάρχουν ακόμη ... αυτά κ άλλα πολλά χειρότερα ..σε λινκ στην αναζήτηση ...

Θα μπορούσα να στα βάλω από μεσημέρι που πόσταρες την κριτική μου κ έλεγες χαζομάρες....
δεν έβαλα
Αλλά συνέχισες....

Κόψτο , εδώ είμαστε να λέμε καμιά μλκία , να κάνουμε κ τις κοντρούλες μας κ μέχρι εκεί ...
 
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
591
Κριτικές
2
Like
511
Πόντοι
26
υπάρχουν ακόμη ... αυτά κ άλλα πολλά χειρότερα ..σε λινκ στην αναζήτηση ...

Θα μπορούσα να στα βάλω από μεσημέρι που πόσταρες την κριτική μου κ έλεγες χαζομάρες....
δεν έβαλα
Αλλά συνέχισες....

Κόψτο , εδώ είμαστε να λέμε καμιά μλκία , να κάνουμε κ τις κοντρούλες μας κ μέχρι εκεί ...
Λευτερακη εσυ ξεκίνησες...
Με τον BMW Οταν ειχατε κόντρα δεν επεσα πανω σου αλλα μετά εσυ το ξεκίνησες
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η αναζήτηση αφέντρας τον έχει αποτελειώσει...
Παλι νυχτερινή βάρδια σε εχουν εσενα μαρη???
Ουτε πορνη να ησουν στη πιάτσα
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
2.504
Like
2.732
Πόντοι
456
Λευτερακη εσυ ξεκίνησες...
Με τον BMW Οταν ειχατε κόντρα δεν επεσα πανω σου αλλα μετά εσυ το ξεκίνησες
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Παλι νυχτερινή βάρδια σε εχουν εσενα μαρη???
Ουτε πορνη να ησουν στη πιάτσα
Για να με βλέπεις στον ύπνο σου Ανεστάκο Ζαν (όπως τις αφέντρες που ονειρεύεσαι να σε ξεκωλιάζουν)
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ROB. C

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
2.504
Like
2.732
Πόντοι
456
υπάρχουν ακόμη ... αυτά κ άλλα πολλά χειρότερα ..σε λινκ στην αναζήτηση ...

Θα μπορούσα να στα βάλω από μεσημέρι που πόσταρες την κριτική μου κ έλεγες χαζομάρες....
δεν έβαλα
Αλλά συνέχισες....

Κόψτο , εδώ είμαστε να λέμε καμιά μλκία , να κάνουμε κ τις κοντρούλες μας κ μέχρι εκεί ...
Μαλάκα φαντάζεσαι να έκλεινε το σάιτ;
Θα είχε τρελαθεί ο Ανεστάκος Ζαν.

Στα πολιτικά by the way δεν πατάει τώρα.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ROB. C

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
9.372
Κριτικές
2
Like
16.889
Πόντοι
3.556
Λευτερακη εσυ ξεκίνησες...
Με τον BMW Οταν ειχατε κόντρα δεν επεσα πανω σου αλλα μετά εσυ το ξεκίνησες
εσύ το ξεκίνησες και μην επιμένεις....κούρδιζες τον δύστυχο κ αυτό δεν ήταν τόσο αρσενικό εκ μέρους σου
Αν είχα σκοπό να τον ισοπεδώσω ήταν πανεύκολο , αλλά θα ήταν δυσανάλογη τιμωρία λόγω του ελαφρυντικού της χαζομάρας που τον έδερνε..

μην μουλαρώνεις με τον Λευτέρη , δεν είμαι ο Λευτέρης, στην αναζήτηση είπαμε ...
αν θες πάμε στοίχημα ότι τα λινκ υπάρχουνε ...κ υπάρχουν πολύ χειρότερα σου ξανά λέω ...

πάμε παρακάτω καλύτερα
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
2.504
Like
2.732
Πόντοι
456
εσύ το ξεκίνησες και μην επιμένεις....κούρδιζες τον δύστυχο κ αυτό δεν ήταν τόσο αρσενικό εκ μέρους σου
Αν είχα σκοπό να τον ισοπεδώσω ήταν πανεύκολο , αλλά θα ήταν δυσανάλογη τιμωρία λόγω του ελαφρυντικού της χαζομάρας που τον έδερνε..

μην μουλαρώνεις με τον Λευτέρη , δεν είμαι ο Λευτέρης, στην αναζήτηση είπαμε ...
αν θες πάμε στοίχημα ότι τα λινκ υπάρχουνε ...κ υπάρχουν πολύ χειρότερα σου ξανά λέω ...

πάμε παρακάτω καλύτερα
Εν τω μεταξύ η ψηφοφορία ήταν να λήξει απόψε αλλά η Ελμπασιανή καρικατούρα την κράτησε επ' αόριστον μπας και βγουν οι Αλβανίδες
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.909
Κριτικές
6
Like
9.336
Πόντοι
1.686
εσύ το ξεκίνησες και μην επιμένεις....κούρδιζες τον δύστυχο κ αυτό δεν ήταν τόσο αρσενικό εκ μέρους σου
Αν είχα σκοπό να τον ισοπεδώσω ήταν πανεύκολο , αλλά θα ήταν δυσανάλογη τιμωρία λόγω του ελαφρυντικού της χαζομάρας που τον έδερνε..

μην μουλαρώνεις με τον Λευτέρη , δεν είμαι ο Λευτέρης, στην αναζήτηση είπαμε ...
αν θες πάμε στοίχημα ότι τα λινκ υπάρχουνε ...κ υπάρχουν πολύ χειρότερα σου ξανά λέω ...

πάμε παρακάτω καλύτερα

Μάγκες μη τσακώνεστε,
το θέμα είναι να συνεργαστούμε να ξεκουμπιστεί
η Κούλα η γροσυσούζα !

images


:2funny: :2funny::2funny::2funny::2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom