Νέα

Αλβανίδες vs Ελληνίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Lasufin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 72K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Αλβανιδες vs Ελληνιδες


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    339
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.949
Like
11.872
Πόντοι
3.556
Άμα είχατε χιούμορ μαλάκες θα κάνατε ενα reverse poll "Ποιους προτιμάνε οι Αλβανίδες, Έλληνες ή Αλβανούς" να δούμε πόσο άχρηστοι είναι είναι οι Ελλέηνες
 
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
Η διάφορα στους 3 ψηφους παλι..
Ντέρμπι κανονικο
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.238
Κριτικές
3
Like
1.972
Πόντοι
496
Που το ξερεις εσυ μωρή πως κανει??.οταν με ειδες τοτε στι σαλόνι σου κόπηκαν τα ποδάρια οταν ήρθες αυστηρή ταχα μου και εγω σε κοιταγα με απάθεια...
1 , Για οτι αφορα το αυταρχικο δεν εχει να κανει αν ο αλλος ειναι κοντος ψηλος χοντρος δεν με αφορά καθόλου πως ειναι η εμφάνιση του ειναι συγκεκριμένα πραγματα που αφορούν το αυταρχικο...

2 .Σε γενικες γραμμες δεν βλεπω πολυ καλα ποσο μαλλον στα σκοταδια με αυτα τα φωτα που ειχανε ..βαλε και οτι πολλες φορες φωραω χρωματιστούς φακους επαφης δεν ειχες ελπιδα να λάμψεις:2funny::2funny:

3 .εσυ αραζεις στα σαλόνια για να παίρνεις ματι αφραγκο ταγαρι ..εγω το μυαλο μου ηταν στο δωματιο που ειχα ...εσυ ηρθες να με δεις ΟΧΙ εγω εσενα ..απο την στιγμη που δεν σε βλεπω τζάμπα κορδώνεσαι..

βλακακο
 

nostradamosg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
1
Like
2.432
Πόντοι
456
Ρε τυπε τι είναι αυτά που λες..εσύ δηλαδή δεν θα έπαιρνες γερμανικο διαβατήριο η αμερικανικό άμα στο δινανε?και μη νομίζεις ότι οι ελλεινιδες έχουν κανένα καλό όνομα στο εξωτερικό..για τριτοκοσμικές τις έχουνε..ούτε αγγλικά δε ξέρουνε οι ελλεινιδες..ξεκολατε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Τι ανθρώπινα. Μας λες..τους.εκμεταλευτηκατε.δεν τους πληρώνατε...πεινασμένοι αγαμητοι βλάχοι στα χωρια που βίαζανε αλβανίδες μεταναστριες.συγνώμη πρέπει να πει η ελλαδα
Οχι δε θα το επαιρνα και μαντεψε το λογο.
Δε ντρεπομαι για τη καταγωγη και τη πατριδα μου.
Η πλειοψηφια τους συμπεριφερθηκε αψογα.
Συγνωμη πρεπει να ζητησουν οι ελληνες πολιτικοι απο τον ελληνικο λαο και οχι ο ελληνικος λαος στα αλμπανα.Απλα ομορφα και ξεκαθαρα
 

nostradamosg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
1
Like
2.432
Πόντοι
456
Άμα είχατε χιούμορ μαλάκες θα κάνατε ενα reverse poll "Ποιους προτιμάνε οι Αλβανίδες, Έλληνες ή Αλβανούς" να δούμε πόσο άχρηστοι είναι είναι οι Ελλέηνες
Αλλος ενας απο ελμπασαν
 

nostradamosg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
1
Like
2.432
Πόντοι
456
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ROB. C

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.949
Like
11.872
Πόντοι
3.556
Αλλος ενας απο ελμπασαν

I Dont Care Violin GIF by NETFLIX
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.437
Like
9.662
Πόντοι
2.306
Μπαναρετε ρε μουνηδες τον αριστερό εθνοπροδότη που κάνει κλώνους για να ψηφίσει τα σκιπιταρια

σκέφτομαι να αλλάξω τη ψήφο μου ,μόνο και μόνο επειδή δεν είναι παντελονατος
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.332
Κριτικές
112
Like
18.595
Πόντοι
20.686
Η ψηφοφορία εδώ τελικά θα τελειώσει μόνο όταν περάσουν οι μουναρες οι Αλβανίδες μπροστά ????? :tooth:
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.861
Like
11.530
Πόντοι
3.656
Ποιους να παρω???
Ρε σε εχει ευνουχησει ο πεθερός εδω και χρονια το ξέχασες οταν κρυφοκοιταξες άλλη...
Ρε απατεωνακο κλεφτοδημο!!!
Την τελειωσες την 3η γυμνασιου μωρη ντροπη της Πελοποννησου??
 
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
Μπαναρετε ρε μουνηδες τον αριστερό εθνοπροδότη που κάνει κλώνους για να ψηφίσει τα σκιπιταρια

σκέφτομαι να αλλάξω τη ψήφο μου ,μόνο και μόνο επειδή δεν είναι παντελονατος
Κανενα κλωνο δεν εχω κανει βουρλο..το αφήνω ελεύθερο να δουμε τελικα το αποτέλεσμα.
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.861
Like
11.530
Πόντοι
3.656
Τι μου θυμιζει αυτη η φυσιογνωμια???
Για ανοιξου τυπε να δουμε τι χαμπαρια
Δεν την τελειωσες ε??παλι μετεξετεστεος ρε μυτοτακουνο??δεν στα μαθαινει καλα ο πεταλουδας στα παγκαγκια ε?
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: barock
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
Δεν την τελειωσες ε??παλι μετεξετεστεος ρε μυτοτακουνο??δεν στα μαθαινει καλα ο πεταλουδας στα παγκαγκια ε?
Ρε γαμιολακι που θα το παιξεις ιστορία εγω εχω τελειώσει τει βλακα οικονομικό...
 
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
Και να σου κανουν το πατο τριανταφυλλο
Εσενα θα τον κανουν τυπε αν αρχισεις τα ρατσιστικά και τις μαλακιες...
Ειμαστε ολοι πολιτες του κοσμου τα σύνορα εμείς τα φτιάξαμε.
Να ερθουν αλβανες ρωσιδες κινεζες αφρικανες σας χαλάει??να δειτε μετα πι μουτσουνες των ελληνιδων πως θα κάνουν...
Εισαο ελληνιδα δύσκολη?κινεζα Ταυλανδεζα αφρικανη πολωνη για σχεση και μια χαρα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.899
Like
1.421
Πόντοι
216
Πρεπει να ανοιχτει νημα για τις Βορειοηπειρωτισες!
Τα καλυτερα των δυο κοσμων!
 

nostradamosg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
1
Like
2.432
Πόντοι
456
Εσενα θα τον κανουν τυπε αν αρχισεις τα ρατσιστικά και τις μαλακιες...
Ειμαστε ολοι πολιτες του κοσμου τα σύνορα εμείς τα φτιάξαμε.
Να ερθουν αλβανες ρωσιδες κινεζες αφρικανες σας χαλάει??να δειτε μετα πι μουτσουνες των ελληνιδων πως θα κάνουν...
Εισαο ελληνιδα δύσκολη?κινεζα Ταυλανδεζα αφρικανη πολωνη για σχεση και μια χαρα.
Ρε ελμπασαν ποια ρατσιστικα και μαλακιες;
Ναι οταν ηρθαν ηταν πολιτες δευτερης κατηγοριας αν μπορεις να τους πεις πολιτες καθως μπουκαραν λαθραια στη πατριδα μου.
Αυτο δεν αλλαζει.Ειναι γεγονος σε αλλα νεα το πως το διαχειριστηκαμε εμεις οι ελληνες ειναι αλλοι κουβεντα αν και η μοναδικη μαλακια που καναμε ηταν να τους δωσουμε εργασια-στεγη και ιατροφαρμακευτικη περιθαλψη.Αν δε καναμε αυτη τη μαλακια ακομα οι αλβανοι και κατεπεκταση η αλβανια μαζι και εσενα μεσα θα εισασταν στα αζητητα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom