Νέα

Άλλη μια επίθεση των αναρχικών.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 608
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

god_gr

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
657
Like
4
Πόντοι
6
- Η ρωσία δεν θα σε υποχρέωνε επειδη είχες ήδη υπηρετήσει εδώ. Αν είχες τα κότσια ας υπηρετούσες εκεί ή και στη γαλλία ακόμα. Ο ΕΣ είναι νηπιαγωγείο μπροστά σε αυτούς τους στρατούς...
- ΦΑΣΙΣΤΑΣ είσαι και παραείσαι αφού εξαπολύεις προσωπικη επίθεση για τα πιστεύω μου και είπες ότι μακάρι και να με κρεμούσες. Αν αυτό δεν είναι φασισμός τότε τι είναι ? Νόμιμη άμυνα ???
- Το αν κάποιος θέλει να είναι "γιωτάς" είναι καθαρά δικό του πρόβλημα. Αλλά τα προβλήματα υγείας που είπες είναι υπαρκτά. Και για να ξέρεις το θέμα "Ι" είναι μια σοφή ανακάλυψη του στρατού για να καλύψει τον κώλο του. Ένα άτομο με άσθμα π.χ. δεν μπορεί να του βάλει ένοπλη υπηρεσία. Οπότε Ι4 για να έχει και το κεφάλι του ήσυχο...
- Μην πληρώνεις εσύ τους φόρους αφού μπορείς. Αν μπορείς να τους γλιτώσεις κάν'το αφού είσαι τόσο μάγκας. Ή μάλλον καλύτερα πήγαινε στη Γαλλία και μην τους πληρώνεις εκεί...

Όσον αφορά τον Έβρο, και εγώ εκεί υπηρέτησα και μόνο εκεί. Και σε μάχιμες μονάδες εκστρατείας με πολλές υπηρεσίες, ασκήσεις και άλλα χωσίματα.

Πολύ εύκολα τα έχετε κάνει όλα...
 

god_gr

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
657
Like
4
Πόντοι
6
ΣΟΥΚΑ ΜΠΛΙΕΤ, ΓΙΟΜΠΑΝΙ ΒΡΟΤ !!!

ΖΑΙ ΜΠΑΛ με τα βιντεάκια σου...
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
- Η ρωσία δεν θα σε υποχρέωνε επειδη είχες ήδη υπηρετήσει εδώ. Αν είχες τα κότσια ας υπηρετούσες εκεί ή και στη γαλλία ακόμα. Ο ΕΣ είναι νηπιαγωγείο μπροστά σε αυτούς τους στρατούς...
- ΦΑΣΙΣΤΑΣ είσαι και παραείσαι αφού εξαπολύεις προσωπικη επίθεση για τα πιστεύω μου και είπες ότι μακάρι και να με κρεμούσες. Αν αυτό δεν είναι φασισμός τότε τι είναι ? Νόμιμη άμυνα ???
- Το αν κάποιος θέλει να είναι "γιωτάς" είναι καθαρά δικό του πρόβλημα. Αλλά τα προβλήματα υγείας που είπες είναι υπαρκτά. Και για να ξέρεις το θέμα "Ι" είναι μια σοφή ανακάλυψη του στρατού για να καλύψει τον κώλο του. Ένα άτομο με άσθμα π.χ. δεν μπορεί να του βάλει ένοπλη υπηρεσία. Οπότε Ι4 για να έχει και το κεφάλι του ήσυχο...
- Μην πληρώνεις εσύ τους φόρους αφού μπορείς. Αν μπορείς να τους γλιτώσεις κάν'το αφού είσαι τόσο μάγκας. Ή μάλλον καλύτερα πήγαινε στη Γαλλία και μην τους πληρώνεις εκεί...

Όσον αφορά τον Έβρο, και εγώ εκεί υπηρέτησα και μόνο εκεί. Και σε μάχιμες μονάδες εκστρατείας με πολλές υπηρεσίες, ασκήσεις και άλλα χωσίματα.

Πολύ εύκολα τα έχετε κάνει όλα...

Άλλο όμως να έχει κάποιος πρόβλημα υγείας και να μην είναι ένοπλος και άλλο να προσπαθεί να βρει μια δικαιολογία για να μην είναι ένοπλος και κατά συνέπεια να γλυτώσει πολλά πράγματα.
 

latex

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
- Η ρωσία δεν θα σε υποχρέωνε επειδη είχες ήδη υπηρετήσει εδώ. Αν είχες τα κότσια ας υπηρετούσες εκεί ή και στη γαλλία ακόμα. Ο ΕΣ είναι νηπιαγωγείο μπροστά σε αυτούς τους στρατούς...
- ΦΑΣΙΣΤΑΣ είσαι και παραείσαι αφού εξαπολύεις προσωπικη επίθεση για τα πιστεύω μου και είπες ότι μακάρι και να με κρεμούσες. Αν αυτό δεν είναι φασισμός τότε τι είναι ? Νόμιμη άμυνα ???
- Το αν κάποιος θέλει να είναι "γιωτάς" είναι καθαρά δικό του πρόβλημα. Αλλά τα προβλήματα υγείας που είπες είναι υπαρκτά. Και για να ξέρεις το θέμα "Ι" είναι μια σοφή ανακάλυψη του στρατού για να καλύψει τον κώλο του. Ένα άτομο με άσθμα π.χ. δεν μπορεί να του βάλει ένοπλη υπηρεσία. Οπότε Ι4 για να έχει και το κεφάλι του ήσυχο...
- Μην πληρώνεις εσύ τους φόρους αφού μπορείς. Αν μπορείς να τους γλιτώσεις κάν'το αφού είσαι τόσο μάγκας. Ή μάλλον καλύτερα πήγαινε στη Γαλλία και μην τους πληρώνεις εκεί...

Όσον αφορά τον Έβρο, και εγώ εκεί υπηρέτησα και μόνο εκεί. Και σε μάχιμες μονάδες εκστρατείας με πολλές υπηρεσίες, ασκήσεις και άλλα χωσίματα.

Πολύ εύκολα τα έχετε κάνει όλα...
Εσυ εχεις μεινει με το μυαλο σου στη Ρωσια του 1917-1989.Η Ρωσια ειναι τελειως ξεφτιλα τωρα.Ολοι ειναι δουλοι του χρηματος.Δεν υπαρχει τιμη και αξια.Με μερικα δολλαρια στη Ρωσια τον στρατο τον ειχα σκαπουλαρει ηρεμα και ωραια και μαλιστα πολυ πιο ευκολα απ'οτι την Ελλαδα.Ο στρατος της ελλαδας δεν εχει καμια διαφορα απο της Ρωσιας ΤΩΡΑ.Εχω ξαδερφια που εχουν υπηρετησει και μου τα εχουν πει απο πρωτο χερι και λεπτομερειες.Οι δε ελληνικες δυναμεις της Ρωσιας δεν εχουν να ζηλεψουν τιποτα απο τις Ελληνικες δυναμεις.Ο κοσμος αλλαξε δεν ειναι οπως τον μαθατε πριν 20 χρονια.Ο στρατος της Ρωσιας υπηρετει τωρα τον καπιταλισμο.Οπως εξαλλου και της Ελλαδας.
Τα πιστευω σου ειναι μαλλον φιλικα προσκειμενα στον Φασισμο.Εγω ουδεποτα υπηρξα Φασιστας
Το να ειναι δικο του προβλημα αν θελει καποιος να ειναι 'γιωτας' το δεχομαι και δεν εχομαι κανενα προβλημα.Ακομα και να παρει και τρελλοχαρτο.Αλλα αν το παιζει 'Εθνικοφρων' και ειναι υγιεστατος και επιχειρει να παρει κατι απο τα 2 που αναφεραμε ειναι για πολλα γιαουρτια (και ειναι αρκετοι αυτοι).
Στην Γαλλια δεν σου ειπα το αντιθετο.Αν και για να μαθαινεις μερικα πραγματα στο Γαλλικο κρατος οι οικονομικοι μεταναστες 2ης και 3ης γενιας ακομα ΑΡΝΟΥΝΤΑΙ να πληρωσουν φορους στο Γαλλικο κρατος.Το γαλλικο κρατος ακομα δεν μπορει να αντιμετωπισει αυτο το φαινομενο και το ειδες και στα δελτια της γυαλινης οθονης σου.
Στο Εβρο μαγκια σου αν υπηρετησες.και εγω εκει υπηρετησα οπως σου ειπα.
Δεν υπαρχει ευκολο στο δυσκολο αλλα πριν μαθεις οτι ξερεις θυμοσουν οτι δεν γνωριζεις...  :dancing:  ;)
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Στις παλιοτερες εποχες ενδεχεται να κρεμαγαμε μιασματα φασιστες και τους  κολαουζους τους.Δες για παραδειγμα την Ιταλια το τελος του Μουσολινι και της γκομενας του που η Ιταλια δεν ειχε κουμουνισμο.Δες και το τελος του Ιων Αντονεσκου στην Ρουμανια που ηταν ο πρωτος μη Γερμανος αξιωματικος που στο πεδιο των μαχων αναλαμβανε την διοικηση Γερμανικων στρατευματων.

Εμένα πάλι μου έχει χαραχθεί ανεξίτηλα στη μνήμη το τέλος του Τσαουσέσκου- ιδανικό τέλος για έναν κομμουνιστή...

Επίσης μου άρεσε το τέλος του Χόνεκερ- κρυβόταν σε κάποια πρεσβεία μέχρι να ψοφήσει...

Αληθεια, ο Γιαρουζέλσκι και ο Ζιφκοφ τί έγιναν αυτές οι ψυχές;

Ρε Αρίωνα, δε βάζεις κανά βιντέακι με αυτές τις μορφές του διεθνού κομμουνισμού να γελάσουμε λίγο;
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
που τα βρίσκεις ρε συ....
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Να μην ξεχάσω!

Σήμερα έχουμε και την επέτειο μιας μάχης του ένδοξου βολιβιανού στρατού με κάτι κομμουνιστές αντάρτες- τους καθάρισαν όλους!
 

latex

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
Εμένα πάλι μου έχει χαραχθεί ανεξίτηλα στη μνήμη το τέλος του Τσαουσέσκου- ιδανικό τέλος για έναν κομμουνιστή...

Επίσης μου άρεσε το τέλος του Χόνεκερ- κρυβόταν σε κάποια πρεσβεία μέχρι να ψοφήσει...

Αληθεια, ο Γιαρουζέλσκι και ο Ζιφκοφ τί έγιναν αυτές οι ψυχές;

Ρε Αρίωνα, δε βάζεις κανά βιντέακι με αυτές τις μορφές του διεθνού κομμουνισμού να γελάσουμε λίγο;
Και μενα απο την μνημη μου δεν λεει να ξεχαστει σαν τατουαζ των ο Ερικ Φον Ζερκερ και ο Λιομπυ Σταρε στην Λιθουανια.Τους ανοιξανε τα σωθικα και τρεφοντουσαν τα τετραποδα της Λιοτκαρατς.Ιδανικο τελος για Ναζι...

Ο Μολκα Ζεριτς στην Σλοβακια και οι συγγενεις του Παβελιτς και αξιοτιμα μελη των Κροατων Ουστασι στην Κροατια?  :rockon:

Επισης το τελος τον Μαριο Παρενεσκου στη Ρουμανια ειναι απο τα αξεχαστα γιατι με το κεφαλι του παιζαν μπαλα στα πλακοστρωτα της Τιμοσοαρα.

Για το τελος του Φουλιδη του 'Λωρενς το Καυκασου' και του Μαξιμιλιαν Ουρκερν του ΄Λευκου ιπποτη της Μογγολιας' μπορεις να μας πεις?  :2funny: :2funny: please οχι απο wikipedia  ;) αν και απο κει δεκτον  :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom