Νέα

Άλλη μια επίθεση των αναρχικών.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 608
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

latex

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
Μπράβο σου που είσαι υποστηρικτής του Συντάγματος. Αφού ήθελες να ισχύει ακόμα η θανατική ποινή θα έπρεπε να είχες ζήσει σε παλαιότερες εποχές. Και αν ζούσες τότε, την κρεμάλα θα την είχες βιώσει εσύ και όχι εγώ. πάντως αν τα καταφέρεις και με κρεμάσεις μπράβο σου!!!!! μπουαχαχαχαχαχα!!!
Στις παλιοτερες εποχες ενδεχεται να κρεμαγαμε μιασματα φασιστες και τους  κολαουζους τους.Δες για παραδειγμα την Ιταλια το τελος του Μουσολινι και της γκομενας του που η Ιταλια δεν ειχε κουμουνισμο.Δες και το τελος του Ιων Αντονεσκου στην Ρουμανια που ηταν ο πρωτος μη Γερμανος αξιωματικος που στο πεδιο των μαχων αναλαμβανε την διοικηση Γερμανικων στρατευματων.Ανθελληνας δεν ειμαι για να μην παρεξηγουμαστε.Καθοτι ειμαι μισος Ελληνας λογω καταγωγης ΥΠΗΡΕΤΗΣΑ τον Ελληνικο Στρατο 18 μηνες στο οπλο των τεθωρακισμενων(μαυροσκουφης).Θα μπορουσα να τον γλειτωνα αλλα δεν το εκανα γιατι εχω μαθει να εκπληρωνω τις υποχρεωσεις μου ασχετως ποσο με αηδιαζουν και με φρικαρουν αυτες.Ι1 ενοπλο και ουτε μαλακακος εγινα να κλαιγομαι στην μαμα και στον μπαμπα να με παρουν απο τον Εβρο και να με στειλουν Αθηνα να ειμαι στο σπιτι μου.Τους δε φορους μου τους πληρωνω κανονικοτατα.Αλλα αυτα περι πατρωτισμου και Γερμανο-τσολιαδων ειναι μαλλον made in GreeceEPEN καταλοιπα.Συνελθετε και ζηστε το 2007 που τελειωνει.
 

god_gr

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
657
Like
4
Πόντοι
6
Εμείς είμαστε απανταχού παρόντες! Είμαστε η σκιά σας! Παρακολουθούμε κάθε πράξη και κίνησή σας... Δεν θα ησυχάσετε ποτέ από εμάς... Μπουάχαχαχα... άντε, μπες ξανά στο βόθρο σου για να μην κινδυνεύεις. Καλη νύχτα και όνειρα γλυκά... (συνέχισε τη ζωή σου δηλαδη!!!) μπουαχαχαχα!!!
 

latex

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
Εμείς είμαστε απανταχού παρόντες! Είμαστε η σκιά σας! Παρακολουθούμε κάθε πράξη και κίνησή σας... Δεν θα ησυχάσετε ποτέ από εμάς... Μπουάχαχαχα... άντε, μπες ξανά στο βόθρο σου για να μην κινδυνεύεις. Καλη νύχτα και όνειρα γλυκά... (συνέχισε τη ζωή σου δηλαδη!!!) μπουαχαχαχα!!!
με εκανες και γελασα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: μαλλον εχεις μαθεις να ζεις μεσα στη σκια  :idiot: :idiot: :uglystupid: :uglystupid:
 

Kinsey

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
164
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Παλι καλα που οι ΚΚΕδες εχουν και κανα φορουμ να λενε και καμμια παπαρια.. γιατι αλλιως με τις πολυπληθεις πορειες τους ουτε στα αδεσποτα στα προπυλαια δεν κανουν αισθητη τη παρουσια τους  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: 
 

god_gr

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
657
Like
4
Πόντοι
6
Συνελθετε και ζηστε το 2007 που τελειωνει.

Εγώ όμως ζώ την δική μου εποχή. Είμαι παλαιοημερολογίτης!!! Έχω δικό μου ημερολόγιο και αυτό δείχνει 40 χρόνια πίσω !!!!

Έλα εντάξει, πλάκα κάνω...

1. Ανθελληνας δεν ειμαι για να μην παρεξηγουμαστε.Καθοτι ειμαι μισος Ελληνας λογω καταγωγης ΥΠΗΡΕΤΗΣΑ τον Ελληνικο Στρατο 18 μηνες στο οπλο των τεθωρακισμενων(μαυροσκουφης).
2. Θα μπορουσα να τον γλειτωνα αλλα δεν το εκανα γιατι εχω μαθει να εκπληρωνω τις υποχρεωσεις μου ασχετως ποσο με αηδιαζουν και με φρικαρουν αυτες.
3. Ι1 ενοπλο και ουτε μαλακακος εγινα να κλαιγομαι στην μαμα και στον μπαμπα να με παρουν απο τον Εβρο και να με στειλουν Αθηνα να ειμαι στο σπιτι μου.
4. Τους δε φορους μου τους πληρωνω κανονικοτατα.Αλλα αυτα περι πατρωτισμου και Γερμανο-τσολιαδων ειναι μαλλον made in GreeceEPEN καταλοιπα.Συνελθετε και ζηστε το 2007 που τελειωνει.

1. Το ότι υπηρέτησες στον ΕΣ δεν σημαίνει ότι δεν είσαι και ανθέλληνας (δεν αμφισβητώ αυτό που λές αλλά προβάλλω αντ-επιχειρήματα)Θα μπορούσες να υπηρετήσεις και σε άλλη χώρα που πιθανόν να μην ήθελες ή να μην σε συνέφερε
2. Μήπως όμως θα είχες και άλλες συνέπειες ? μήπως δεν μπορούσες να τον γλιτώσεις ?
3. Η Σωματική Ικανότητα (Ι) δεν παίζει κανένα ρόλο. Μπορεί κάποιος για κάποιον λόγω υγείας να είναι Ι3Άοπλο ή Ι4. Τι σημαίνει αυτό ? οτι είναι λουφαδόρος? κλαψομουνάκιας? μαμάκιας? Και για το θέμα του Έβρου, τι έχει ο Έβρος? Ίσα -Ίσα, λόγω του ότι ο περισσότερος στρατός είναι στον Έβρο είναι καλύτερα να υπηρετείς εδώ από θέμα εξόδων. Μπορέι να έχει κάποιες ασκήσεις παραπάνω, αλλά...
4. Αν μπορείς μην τους πληρώνεις...
 

god_gr

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
657
Like
4
Πόντοι
6
αφού έχει καμιά 10ρια νικ το άτομο για να το παίζουνε πολλές.
Ακόμα ένας γραφικός και καχύποπτος κομμουνιστής είσαι τελικά. Το αποδεικνύεις όλο και περισσότερο. Δεν είμαι κανένας λάκης. ούτε τον ξέρω τον κύριο και ούτε θέλω να τον μάθω.
 

god_gr

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
657
Like
4
Πόντοι
6
Παλι καλα που οι ΚΚΕδες εχουν και κανα φορουμ να λενε και καμμια παπαρια.. γιατι αλλιως με τις πολυπληθεις πορειες τους ουτε στα αδεσποτα στα προπυλαια δεν κανουν αισθητη τη παρουσια τους  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: 

+1000000000
 

god_gr

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
657
Like
4
Πόντοι
6
Και μην ξεχνάτε εσείς όλοι αναρχο-κομμούνια, δεν μπορείται να μας κάνετε απολύτως τίποτα. Είστε τόσο λίγοι (αριθμητικά και ποιοτικά-εγκεφαλικά) που δεν μπορείτε ούτε μια τριχα από τα μαλλιά της κεφαλής μας να αγγίξετε.

Προς αποφυγή παρεξηγήσεων δεν είμαι κανένας skinhead!!!

Καψ'τε μας και ζωντανούς αν τα καταφέρετε, αλλά μην ξεχνάτε:

Ο φοίνικας αναδύεται από την τέφρα του...
 

Kemal

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2007
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
Καθοτι ειμαι μισος Ελληνας λογω καταγωγης ΥΠΗΡΕΤΗΣΑ τον Ελληνικο Στρατο 18 μηνες στο οπλο των τεθωρακισμενων(μαυροσκουφης).Θα μπορουσα να τον γλειτωνα αλλα δεν το εκανα γιατι εχω μαθει να εκπληρωνω τις υποχρεωσεις μου ασχετως ποσο με αηδιαζουν και με φρικαρουν αυτες.

 Αν μπορούσες να τη γλιτώσεις και πήγες, βλακεία έκανες φίλε.

 Εγώ τα δύο χαμένα χρόνια της θητείας μου ακόμα τα κλαίω... :headbang:

 Δεν υπάρχει πιο χαμένος καιρός από τα χρόνια που σπαταλάμε στο στρατο.  >:( :headbang:
 
 

latex

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
Εγώ όμως ζώ την δική μου εποχή. Είμαι παλαιοημερολογίτης!!! Έχω δικό μου ημερολόγιο και αυτό δείχνει 40 χρόνια πίσω !!!!

Έλα εντάξει, πλάκα κάνω...

1. Το ότι υπηρέτησες στον ΕΣ δεν σημαίνει ότι δεν είσαι και ανθέλληνας (δεν αμφισβητώ αυτό που λές αλλά προβάλλω αντ-επιχειρήματα)Θα μπορούσες να υπηρετήσεις και σε άλλη χώρα που πιθανόν να μην ήθελες ή να μην σε συνέφερε
2. Μήπως όμως θα είχες και άλλες συνέπειες ? μήπως δεν μπορούσες να τον γλιτώσεις ?
3. Η Σωματική Ικανότητα (Ι) δεν παίζει κανένα ρόλο. Μπορεί κάποιος για κάποιον λόγω υγείας να είναι Ι3Άοπλο ή Ι4. Τι σημαίνει αυτό ? οτι είναι λουφαδόρος? κλαψομουνάκιας? μαμάκιας? Και για το θέμα του Έβρου, τι έχει ο Έβρος? Ίσα -Ίσα, λόγω του ότι ο περισσότερος στρατός είναι στον Έβρο είναι καλύτερα να υπηρετείς εδώ από θέμα εξόδων. Μπορέι να έχει κάποιες ασκήσεις παραπάνω, αλλά...
4. Αν μπορείς μην τους πληρώνεις...
Το οτι εισαι παλαιοημερολογιτης το καταλαβα μην απολογεισαι...

1.Υπηρετησα γιατι εχω το ελληνικο ονομα του πατρος μου.Το να ειμαι ανθελληνας εισαι πολυ μικρος για να το πεις.Δεν με ξερεις τι ειμαι.Παντως το μονο σιγουρο ειναι οτι ΦΑΣΙΣΤΑΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ!!!
2.Τι συνεπειες? Θα μπορουσα να μεινω στη Γαλλια οπου εχω και τελεωσει το μεταπτυχιακο μου και εχω αρκετους φιλους καθως και σπιτι δικο μου σε νοικι.Η να μεινω στης Ρωσια με ελληνικη υπηκοοτητα που εχω χωρις να με υποχρεωνει το Ρωσικο κρατος να υπηρετησω στρατο.
3.Παιζει φιλε η σωματικη ικανοτητα.Γιατι ειδα κατι παλληκαρια 'Τουρκοφαγους' και 'πατριωταρους' που δεν θελαν να πιασουν οπλο και να την σκαπουλαρουν για μεταθεση για Αθηνα και το παιζαν ποτε ο ενας πλατυποδος και ποτε ο αλλος μοναρχιδος(κυριολεκτω).Ο Εβρος δεν ειναι και πολυ για μαμακηδες παντως.
4.Αν ηθελα δεν πληρωνα.Πληρωνω γιατι ειμαι υπερ της δημοκρατιας εφοσον ειναι δημοκρατια.Αν και να σου πω την αληθεια δεν θα γουσταρα να πληρωνω φορο στον καθε μαλακα Ελληνα η Ρωσο νταβατζη με το προσωπειο του 'αλανθαστου πολιτικου' η 'ευεργετη επιχειρηματια'.Ξερεις κατι τετοια ανθρωπαρια θα ηθελα με το G3A3 που κατεχει ο ελληνικος στρατος να δοκιμαζα το μεγιστο βεληνεκες στα κρανια τους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom