Νέα

Αλλαγή (σε ορισμένες κατηγορίες) του bourdela.tv σε συνδρομητικό site

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 215
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Σε καποια θεματα π.χ(κοινωνικα-πολιτιστικα-),εχω παρατηρησει οτι καπο

  • Επιθυμω.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Δεν επιθυμω.

    Ψήφοι: 3 75,0%
  • Δεν με απασχολει.

    Ψήφοι: 1 25,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    4

astakos77

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ θα έσκαγα μια 500άρα μηνιαίως για να διαβάζω κοινωνικα-πολιτιστικά θέματα γιατί όχι?
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
boys and girls and the others,.....Οι ανοητοι,αν και ακουν,ειναι σαν τουσ κουφους...Παροντες...αλλα Απουσιαζουν.Ας το διαβαζουν παρακαλω οσοι/ες με κατακρινουν... :) :) :)
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Καλως................Θα προτιμουσα προσωπικη απαντηση ομως και οχι,απαντηση τριτου.Μετα τιμης ο Παιχτουρας.

                                                                                                                                          μπόμπα, πες στον κύριο άμα θέλει προσωπική ακρόαση, να μιλήσει με την ιδιαιτέρα μου. Μετά τιμής, Μεθυστάνας
 

oxi_o_nwntas

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.963
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
16

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.517
Κριτικές
61
Like
42.867
Πόντοι
22.785
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
            Συγχαρητηρια για το μουσικο κομματι,μου αρεσε απο καθε αποψη και να το μεταφρασω (σαν μηνυμα).Υπαρχει ομως το νομισμα της ζωης που εχει δυο οψεις.Χωρις την αντιθεση δεν προχωρας.(Ηρακλειτος).
 

oxi_o_nwntas

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.963
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
16
            Συγχαρητηρια για το μουσικο κομματι,μου αρεσε απο καθε αποψη και να το μεταφρασω (σαν μηνυμα).Υπαρχει ομως το νομισμα της ζωης που εχει δυο οψεις.Χωρις την αντιθεση δεν προχωρας.(Ηρακλειτος).
άστον ηράκλειτο τρομάρα σου :headbang:
που εγραφες "για την παγκοσμιοποίησις" και το παίζεις και διανοούμενος :jerking:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
άστον ηράκλειτο τρομάρα σου :headbang:
που εγραφες "για την παγκοσμιοποίησις" και το παίζεις και διανοούμενος :jerking:
        Αμφιβαλλω να εχεις καταλαβει οτι εχω γραψει μεχρι σημερα και σε αυτο το θρεντ αλλο και στο αλλο.Για να σε βοηθησω οτι εχω γραψει,τα εχω γραψει με γνωμονα το ''Κοινος γινου''(Σοφοκλης) και χωρις ''Επισφαλες προπετεια''(Περιανδρος).
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
boys and girls and the others,(πιστευω να μην ξεχασα καμια αλλη κατηγορια).Κλεινω για σημερα με το να δωσω μια ακομη αποψη,(απο γνωμικο) σε οσους/ες με κατακρινουν.......''Αν ο επιθετικος ηλιθιος-πανηλιθιος κατορθωσει καποτε να γινει ο απολυτος αρχοντας της κοινωνιας μας,τοτε ο καλλιεργημενος ανθρωπος θα θεωρειται ευηθης,σαν ενα αξιοπεριεργο δειγμα αυτης της εξαφανισμενης φυλης που εξακολουθει ακομη να ευλαβειτε το βιβλιο,το ηθος και τη σκεψη''. Μετα τιμης ο Παιχτουρας. :) :) :)
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
boys and girls and the others,(πιστευω να μην ξεχασα καμια αλλη κατηγορια).Κλεινω για σημερα με το να δωσω μια ακομη αποψη,(απο γνωμικο) σε οσους/ες με κατακρινουν.......''Αν ο επιθετικος ηλιθιος-πανηλιθιος κατορθωσει καποτε να γινει ο απολυτος αρχοντας της κοινωνιας μας,τοτε ο καλλιεργημενος ανθρωπος θα θεωρειται ευηθης,σαν ενα αξιοπεριεργο δειγμα αυτης της εξαφανισμενης φυλης που εξακολουθει ακομη να ευλαβειτε το βιβλιο,το ηθος και τη σκεψη''. Μετα τιμης ο Παιχτουρας. :) :) :)
          Βαση, αυτου του γνωμικου,θα ειναι το επομενο θρεντ,που θα ανοιξω μετα τις εορτες(Χριστουγεννων-Πρωτοχρονιας).Τελος ευχομαι μεσα απο το θρεντ αυτο,Καλες εορτες σε ολους(μελη-επισκεπτες),με υγεια και ευτυχια.Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
boys and girls and the others.Μην χασετε την επαφη σας με αυτο το θρεντ γιατι τις επομενες ημερες θα υπαρχουν εξελιξεις που ουτε στα ονειρα σας ,δεν θα τις φανταζεστε.
 

Επισκέπτης
Ρε συ παίχτουρα μ'έχεις προβληματίσει :think:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.775
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
Εμένα μ'έχεις εκνευρίσει
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
boys and girls and the others.Μην χασετε την επαφη σας με αυτο το θρεντ γιατι τις επομενες ημερες θα υπαρχουν εξελιξεις που ουτε στα ονειρα σας ,δεν θα τις φανταζεστε.
θα κληρωσει κανα λαχειο για τα μελη; :think: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
???????????????????????????????????????????????????????????????????????????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom