Νέα

Αλλαγή (σε ορισμένες κατηγορίες) του bourdela.tv σε συνδρομητικό site

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 215
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Σε καποια θεματα π.χ(κοινωνικα-πολιτιστικα-),εχω παρατηρησει οτι καπο

  • Επιθυμω.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Δεν επιθυμω.

    Ψήφοι: 3 75,0%
  • Δεν με απασχολει.

    Ψήφοι: 1 25,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    4
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Νοιωθω την αναγκη να ευχαριστησω τα μελη που ανταποκριθηκαν στο θεμα του συγκεκριμενου θρεντ και να ενημερωσω οτι και σημερα η αναλογια της ψηφοφοριας μας παραμενει σταθερα(περιπου) στο 1 προς 10, μαζι με τους ουδετερους ψηφους.Ταυτοχρονα ομως νοιωθω και μια δευτερη αναγκη.........να ευχαριστησω οσους/ες(μελη) που δειχνουν οτι ειμαι εκτος κλιματος του site....Αργησα να καταλαβω την ποιοτητα εδω μεσα.Πιστευα σαν ρομαντικος Ελληνας οτι εδω μεσα...μπας.....Εκανα λαθος.Αυτα προς το παρων,καντε υπομονη για τις επομενες μερες, η συνεχεια.
 

oxi_o_nwntas

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.963
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
16
Νοιωθω την αναγκη να ευχαριστησω τα μελη που ανταποκριθηκαν στο θεμα του συγκεκριμενου θρεντ και να ενημερωσω οτι και σημερα η αναλογια της ψηφοφοριας μας παραμενει σταθερα(περιπου) στο 1 προς 10, μαζι με τους ουδετερους ψηφους.Ταυτοχρονα ομως νοιωθω και μια δευτερη αναγκη.........να ευχαριστησω οσους/ες(μελη) που δειχνουν οτι ειμαι εκτος κλιματος του site....Αργησα να καταλαβω την ποιοτητα εδω μεσα.Πιστευα σαν ρομαντικος Ελληνας οτι εδω μεσα...μπας.....Εκανα λαθος.Αυτα προς το [glow=red,2,300]παρων[/glow],καντε υπομονη για τις επομενες μερες, η συνεχεια.
διόρθωσε το γατούλη ;)
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Νοιωθω την αναγκη να ευχαριστησω τα μελη που ανταποκριθηκαν στο θεμα του συγκεκριμενου θρεντ και να ενημερωσω οτι και σημερα η αναλογια της ψηφοφοριας μας παραμενει σταθερα(περιπου) στο 1 προς 10, μαζι με τους ουδετερους ψηφους.Ταυτοχρονα ομως νοιωθω και μια δευτερη αναγκη.........να ευχαριστησω οσους/ες(μελη) που δειχνουν οτι ειμαι εκτος κλιματος του site....Αργησα να καταλαβω την ποιοτητα εδω μεσα.Πιστευα σαν ρομαντικος Ελληνας οτι εδω μεσα...μπας.....Εκανα λαθος.Αυτα προς το παρoν,καντε υπομονη για τις επομενες μερες, η συνεχεια.
              Ευχαριστω για την παρατηρηση του ορθογραφικου  λαθους.
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
boys and girls and the others,πολιτιστικο-επικοινωνιακο επιπεδο πανω απ' ολα.Μην το λησμονειτε αυτο. :) :) :) :)
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Προς ενημερωση σας.Η ψηφοφορια ειναι σε εξελιξη για να μην ξεχνιομαστε.Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Λογω επικαιροτητας καποιου αλλου θρεντ, σας το ξαναβγαζω για να μην το ψαχνετε και κουραζεστε.Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906

bill the dick

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2007
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
1
Εχω να πω σε αυτον που ανοιξε το θρεντ αυτο πως πρεπει να αποκτησει προσωπικη ζωη και σε ολους τους υπολοιπους που πιστευουν πως πρεπει να γινει συνδρομητικο
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Εχω να πω σε αυτον που ανοιξε το θρεντ αυτο πως πρεπει να αποκτησει προσωπικη ζωη και σε ολους τους υπολοιπους που πιστευουν πως πρεπει να γινει συνδρομητικο
  Σε ευχαριστω που με συμβουλευεις... διχως να σου το ζητησω.....Ετσι κανεις παντα???????γιατι στο μερος που καταγομαι τους αποκαλουμαι καραγκιοζηδες τετοιους τυπους. Κοιταξε την 'ευτυχια' σου και ασε τους αλλους στην 'δυστυχια' τους.Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
 

bill the dick

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2007
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
1
   Σε ευχαριστω που με συμβουλευεις... διχως να σου το ζητησω.....Ετσι κανεις παντα???????γιατι στο μερος που καταγομαι τους αποκαλουμαι καραγκιοζηδες τετοιους τυπους. Κοιταξε την 'ευτυχια' σου και ασε τους αλλους στην 'δυστυχια' τους.Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
Οποιος λεει την γνωμη του ειναι καραγκιοζης???Μαλιστα το ακουσαμε κι αυτο...
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Οποιος λεει την γνωμη του ειναι καραγκιοζης???Μαλιστα το ακουσαμε κι αυτο...
 Λογω οτι επικοινωνουμε ηλεκτρονικα.. αν μου εγραφες με σαφηνεια και με καθαρο Ελληνικο γραπτο κειμενο θα σε καταλαβαινα καλυτερα...οπως μου εγραψες δεν συνελαβα τι μηνυμα.. ηθελες να μου δωσεις.Σε καθε περιπτωση.. στην διαθεση σου αν μπορεις να μου γραψεις καθαρα και εισαι γνωστης του θεματος που γραφεις.Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
τυπε αστονα αυτον ειναι ειδικη περιπτωση,
θεωρει οτι πρεπει να τον πληρωνουμε για να μας λεει για το ποσο κουρασμενος ειναι...
    Σε ευχαριστω για τις συστασεις που κανεις...τις εκτιμω.Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
 

bill the dick

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2007
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
1
Αστο δεν πειραζει ειναι και αργα η ψηφοφορια τα λεει ολα.
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Αστο δεν πειραζει ειναι και αργα η ψηφοφορια τα λεει ολα.
  Κανενα προβλημα...δεν πρωτοεπιασα τιποτα εγω...για να το αφησω παντως,εσυ μου εγραψες.Σε καθε περιπτωση χαρηκα που τα ειπαμε.Φιλικα ο Παιχτουρας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom