Νέα

Αλλαγή (σε ορισμένες κατηγορίες) του bourdela.tv σε συνδρομητικό site

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 215
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Σε καποια θεματα π.χ(κοινωνικα-πολιτιστικα-),εχω παρατηρησει οτι καπο

  • Επιθυμω.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Δεν επιθυμω.

    Ψήφοι: 3 75,0%
  • Δεν με απασχολει.

    Ψήφοι: 1 25,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    4

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
1
Πόντοι
66
κλωνα και μποουμπ διαγραψτε τα ποστ που ενοχλησαν την κλωνα

και τερμα .....

Ποσο κλαψομουνας μπορει να εισαι!!!!!!!!!!!!!
ποσα @@ θα μας πρηξεις ακομα.

τοσο που σκεφτομαι να μην ξαναδιαφωνησω μαζι σου για να μη μου τα κανεις τσουρεκια με πμ, τσατ και ατελειωτα ποστ για μια απλη διαφωνια

πω ρε πουστη μου!!!!
ολοκληρη τσουρεκοποιια ο τυπος!!!!
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.250
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Να γίνει συνδρομητικό!!

Και με κάθε κατάθεση και κριτική, θα ξεχρεώνουμε....
ή κάπως παρόμοια.... :2funny:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολα τα μελη για τις ανταλλαγες αποψεων που ειχαμε σε αυτο το θρεντ. :)
 

Nikolas_ta_pinw

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
606
Like
1
Πόντοι
6
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Boys and girls and the others,(πιστευω να μην μου ξεφυγε κανεις αλλος).Τελικα ενας στους δεκα(βαση της μεχρι στιγμης ψηφοφοριας),προτιμα να βαζει το χερι στην τσεπη, απο το να τρωει στην μαπα ορισμενους/ες εδω μεσα.Προς ενημερωση σας, οτι υπαρχει και κοσμος που το βλεπει διαφορετικα απο τους περισσοτερους που χτες πεσαν πανω μου να με φανε,λες και εγραψα καμμια μαλακια. :) :) :) :)
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
Boys and girls and the others,(πιστευω να μην μου ξεφυγε κανεις αλλος).Τελικα ενας στους δεκα(βαση της μεχρι στιγμης ψηφοφοριας),προτιμα να βαζει το χερι στην τσεπη, απο το να τρωει στην μαπα ορισμενους/ες εδω μεσα.Προς ενημερωση σας, οτι υπαρχει και κοσμος που το βλεπει διαφορετικα απο τους περισσοτερους που χτες πεσαν πανω μου να με φανε,λες και εγραψα καμμια μαλακια. :) :) :) :)

προς ενημέρωσή σου, πολλοί ψήφισαν να είναι συνδρομητικό το κομμάτι του φόρουμ για τον πληρωμένο έρωτα, για τελείως άλλους λόγους από αυτούς που λες εσύ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
προς ενημέρωσή σου, πολλοί ψήφισαν να είναι συνδρομητικό το κομμάτι του φόρουμ για τον πληρωμένο έρωτα, για τελείως άλλους λόγους από αυτούς που λες εσύ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
                Καλημερα, σεβαστη "booomb''.Ειχα ξεχωρισει τα κομματια χτες και δεν ειχα βαλλει να ειναι συνδρομητικα οτι εχει σχεση με τον ερωτα(που ενδιαφερομαστε σχεδον, ολοι/ες).Τα αλλα κομματια ειχα πει π.χ.(κοινωνικα,θρησκευτικα,κ.λ.π).Μημπως το ξεχασες?????????????? :) :) :) :)     
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
                 Καλημερα, σεβαστη "booomb''.Ειχα ξεχωρισει τα κομματια χτες και δεν ειχα βαλλει να ειναι συνδρομητικα οτι εχει σχεση με τον ερωτα(που ενδιαφερομαστε σχεδον, ολοι/ες).Τα αλλα κομματια ειχα πει π.χ.(κοινωνικα,θρησκευτικα,κ.λ.π).Μημπως το ξεχασες?????????????? :) :) :) :)     

εγώ δεν το ξέχασα καθόλου, σου είπα όμως ότι πολλοί ψήφισαν να είναι συνδρομητικά τα κομμάτια για τον πληρωμένο έρωτα... άρα οι ψήφοι που μετράς δεν είναι όλοι για το σκοπό που έβαλες εσύ την ψηφορορία  :boobies: :boobies:

Εδώ οι μισοί από αυτούς που πόσταραν στο θρεντ δεν κατάλαβαν ότι μιλούσες για τα άσχετα θέματα με το σάιτ (πράγμα που μου έκανε κι εντύπωση  :2funny: ), λες να το κατάλαβαν όλοι όσοι ψήφισαν??
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
εγώ δεν το ξέχασα καθόλου, σου είπα όμως ότι πολλοί ψήφισαν να είναι συνδρομητικά τα κομμάτια για τον πληρωμένο έρωτα... άρα οι ψήφοι που μετράς δεν είναι όλοι για το σκοπό που έβαλες εσύ την ψηφορορία  :boobies: :boobies:

Εδώ οι μισοί από αυτούς που πόσταραν στο θρεντ δεν κατάλαβαν ότι μιλούσες για τα άσχετα θέματα με το σάιτ (πράγμα που μου έκανε κι εντύπωση  :2funny: ), λες να το κατάλαβαν όλοι όσοι ψήφισαν??
                            Διολου απιθανο αυτο!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

sexoula

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
ακομα υπαρχει αυτο το thread??
 

quardeen

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
8.156
Like
4
Πόντοι
66
"Παιχτουρα"?  :o
Σιγουρα δεν δισαι ο φίλτατος "αχαχουχας"? :huh:
Δυσκολεύομαι να πιστέψω οτι ειναι τυχαία τόση ομοιότητα έκφρασης και λογου... :think:
:-*
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
.
"Παιχτουρα"?  :o
Σιγουρα δεν δισαι ο φίλτατος "αχαχουχας"? :huh:
Δυσκολεύομαι να πιστέψω οτι ειναι τυχαία τόση ομοιότητα έκφρασης και λογου... :think:
:-*
          Μου το εχουν ξαναρωτησει,δεν ειμαι,δεν θα διαλεγα σαν κωδικη ονομασια το ''αχαχουχας''.
 

Paparov

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
16
"Παιχτουρα"?  Shocked
Σιγουρα δεν δισαι ο φίλτατος "αχαχουχας"? Huh?
Δυσκολεύομαι να πιστέψω οτι ειναι τυχαία τόση ομοιότητα έκφρασης και λογου... Hmmm....
Kiss

Ξεκινά και ο αχαχούχας τα ποστ του,γράφοντας στη μέση?Άσχετο,Παιχτούρα εσύ είχες αναφέρει την ιστορία με την καυλιάρα γειτόνισσα, που την είχες λιώσει στη μαλακία για πάρτη της? :2funny: :2funny:
 

quardeen

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
8.156
Like
4
Πόντοι
66
Ξεκινά και ο αχαχούχας τα ποστ του,γράφοντας στη μέση?Άσχετο,Παιχτούρα εσύ είχες αναφέρει την ιστορία με την καυλιάρα γειτόνισσα, που την είχες λιώσει στη μαλακία για πάρτη της? :2funny: :2funny:
Οχι
αλλα και οι δυο μιλάν με ενα παλαιού τύπου ντεντλεμανίστικο στυλ "αμπελοφιλοσοφίας"
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ξεκινά και ο αχαχούχας τα ποστ του,γράφοντας στη μέση?Άσχετο,Παιχτούρα εσύ είχες αναφέρει την ιστορία με την καυλιάρα γειτόνισσα, που την είχες λιώσει στη μαλακία για πάρτη της? :2funny: :2funny:
          Τετοια ιστορια δεν εχω αναφερει,δεν εχω ασχοληθει ποτε με γειτονισσες. :) :) :) :)
 

Paparov

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
16
Οκ μαν σόρρυ για το λάθος μου.
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Οχι
αλλα και οι δυο μιλάν με ενα παλαιού τύπου ντεντλεμανίστικο στυλ "αμπελοφιλοσοφίας"
   Σε ευχαριστω που μου μαθαινεις καινουργιες ονομασιες του Ελληνικου λογου. :) :) :) :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom