Νέα

Άλκηστις Αγιωργίτη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rigas el
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
τι σκατομπαζολα γυφτισα ειναι αυτη ρε
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
'ΣΥΝΕΔΡΙΕΣ-ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ' ΜΕ ΤΗΝ ΑΛΚΗΣΤΙΣ ΑΓΙΩΡΓΙΤΗ AΠΟ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΒΡΕΙΤΕ ΛΥΣΗ ΣΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΙΣ ΑΛΛΑΓΕΣ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ. ΕΠΕΙΔΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΛΙΣΤΑ ΑΝΑΜΟΝΗΣ (6 ΜΗΝΕΣ) ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΑΛΑΒΩ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ, ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΕΝΑ 'ΠΡΟΚΑΤΑΡΤΙΚΟ (I WOULD SUGGEST ΑΡΧΙΚΟ OR ΠΡΩΤΗ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ) -ΡΑΝΤΕΒΟΥ ("Introductory Interview") - ΟΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΤΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟΝ ΣΑΣ, ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΤΟΥ 'ΘΕΜΑΤΟΣ' ΩΣΤΕ ΝΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΩ ΕΑΝ ΟΝΤΩΣ 'ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ Η ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΣΑΣ' ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ 'ΜΕΘΟΔΟ', ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ 'ΑΝΑΛΑΒΩ' ΝΩΡΙΤΕΡΑ...
ΠΡΟΣΟΧΗ- ΤΟ 'ΠΡΟΚΑΤΑΡΤΙΚΟ-ΡΑΝΤΕΒΟΥ' ("Introductory Interview") ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΔΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ- ΔΕΝ ΘΑ 'ΛΥΣΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΘΕΜΑ ΕΠΙΤΟΠΟΥ', ΑΠΛΩΣ ΘΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΩ ΕΑΝ ΟΝΤΩΣ 'ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ Η ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΣΑΣ' ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ 'ΜΕΘΟΔΟ'.
ΚΟΣΤΟΣ- 147 EURO (ΠΡΟΕΞΟΦΛΗΣΗ ΜΕΣΩ ΤΡΑΠΕΖΗΣ, η ΠΙΣΤΩΤΙΚΗΣ ΚΑΡΤΑΣ).




Bάλε 300 αυρώ στο λογαριασμό μου για να στείλω μουνάρα 18άχρονη που τα κάνει όλα μου θύμισε.

και εγώ μεγάλη Απάτη μυρίζομαι.............  :idiot: :uglystupid: :idiot:
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
κοιτα,η αληθεια ειναι οτι συμφωνα με τα παραπανω η τυπισσα εχει δουλεψει στην ζωητης,οχι μαλακιες.δεν εξυνε την μουναρα της μια ζωη και να τα εχει ολα ετοιμα απο τον μπαμπα η τον γαμια.και η εντονη εργασια,σωματικη η πνευματικη φθειρει,καμια φορα βεβαια ειναι απλως και στον ανθρωπο.μπορει απλως να μεγαλοδειχνει

Δεν ξέρω αν έχει δουλέψει στην ζωή της και σε τη δουλειά, ή να μας δουλεύει
γιατί δεν την ξέρω τη Κυρία,
αλλά η αναζήτηση πελάτων μέσω internet και τηλεφώνου με αντικαταβολή μέω πιστωτικής κάρτας,
για να δει αν ταιριάζει η ψυχοθεραπεία με την μέθοδο της,
μάλλον για Απάτη μου μυρίζει............... :idiot: :uglystupid: :idiot:
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
ετσι γινονται τα λεφτα τυπε

Λεφτά, Απόλυτε που εύκολα βγαίνουν, πουλώντας "Αέρα" και δήθεν Ψυχαναλύσεις και Αρχαίο Ελληνικό Πνεύμα ,
εύκολα σκορπούνται στον αέρα.......

Υ.Γ, Σε κάθε περίπτωση μπορεί να "μυριζόμαστε" λάθοες φυσικά και η Κυρία να είναι μια σοβαρή επιστήμων,
αλλά αυτή η φώτο με Πούτιν στο side της, βρωμάει γμτ............. :think:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
Λεφτά, Απόλυτε που εύκολα βγαίνουν, πουλώντας "Αέρα" και δήθεν Ψυχαναλύσεις και Αρχαίο Ελληνικό Πνεύμα ,
εύκολα σκορπούνται στον αέρα.......

Υ.Γ, Σε κάθε περίπτωση μπορεί να "μυριζόμαστε" λάθοες φυσικά και η Κυρία να είναι μια σοβαρή επιστήμων,
αλλά αυτή η φώτο με Πούτιν στο side της, βρωμάει γμτ............. :think:
και με κατι εμιριδες εχει παρε δωσε τυπε :grin:
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
'ΣΥΝΕΔΡΙΕΣ-ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ' ΜΕ ΤΗΝ ΑΛΚΗΣΤΙΣ ΑΓΙΩΡΓΙΤΗ AΠΟ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΒΡΕΙΤΕ ΛΥΣΗ ΣΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΙΣ ΑΛΛΑΓΕΣ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ. ΕΠΕΙΔΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΛΙΣΤΑ ΑΝΑΜΟΝΗΣ (6 ΜΗΝΕΣ) ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΑΛΑΒΩ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ, ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΕΝΑ 'ΠΡΟΚΑΤΑΡΤΙΚΟ (I WOULD SUGGEST ΑΡΧΙΚΟ OR ΠΡΩΤΗ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ) -ΡΑΝΤΕΒΟΥ ("Introductory Interview") - ΟΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΤΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟΝ ΣΑΣ, ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΤΟΥ 'ΘΕΜΑΤΟΣ' ΩΣΤΕ ΝΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΩ ΕΑΝ ΟΝΤΩΣ 'ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ Η ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΣΑΣ' ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ 'ΜΕΘΟΔΟ', ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ 'ΑΝΑΛΑΒΩ' ΝΩΡΙΤΕΡΑ...
ΠΡΟΣΟΧΗ- ΤΟ 'ΠΡΟΚΑΤΑΡΤΙΚΟ-ΡΑΝΤΕΒΟΥ' ("Introductory Interview") ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΔΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ- ΔΕΝ ΘΑ 'ΛΥΣΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΘΕΜΑ ΕΠΙΤΟΠΟΥ', ΑΠΛΩΣ ΘΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΩ ΕΑΝ ΟΝΤΩΣ 'ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ Η ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΣΑΣ' ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ 'ΜΕΘΟΔΟ'.
ΚΟΣΤΟΣ- 147 EURO (ΠΡΟΕΞΟΦΛΗΣΗ ΜΕΣΩ ΤΡΑΠΕΖΗΣ, η ΠΙΣΤΩΤΙΚΗΣ ΚΑΡΤΑΣ).
Πιο παλιά είχε εμφανιστεί ένας Καλογύρου στα μεσημεριανάδικα ο οποίος ειχε μια ανάλογη πετυχημένη διαδρομή και έκανε σεμινάρια αυτοπεποίθησης-αυτοβελτίωσης με αλμυρή τιμή. Τον ειχε παρουσιάσει και ειχε τσιμπισει η "γάτα" Άννα Δρούζα η οποια συμμετείχε και στη κορυφαία "πίστα" του σεμιναρίου που περιελάμβανε περπάτημα στα κάρβουνα κόντεψε να αποβάλει!  :uglystupid: . Ένας άλλος καρδιοπαθής έπαθε έμφραγμα από την αρχή... Φυσικά ο τύπος σε έβαζε να υπογράψεις ένα κατεβατό με όρους ανάμεσα στους οποιους δεν φέρει ευθύνη για ό,τι πάθεις... συν ότι όταν συνειδητοποιείσεις ότι έγινες νούμερο θες να αποφύγεις να γίνεις εντελώς ρεζίλι... οπότε κάτι τέτοια φρούτα μια χαρά θυσαυρίζουν..
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
Πιο παλιά είχε εμφανιστεί ένας Καλογύρου στα μεσημεριανάδικα ο οποίος ειχε μια ανάλογη πετυχημένη διαδρομή και έκανε σεμινάρια αυτοπεποίθησης-αυτοβελτίωσης με αλμυρή τιμή. Τον ειχε παρουσιάσει και ειχε τσιμπισει η "γάτα" Άννα Δρούζα η οποια συμμετείχε και στη κορυφαία "πίστα" του σεμιναρίου που περιελάμβανε περπάτημα στα κάρβουνα κόντεψε να αποβάλει!  :uglystupid: . Ένας άλλος καρδιοπαθής έπαθε έμφραγμα από την αρχή... Φυσικά ο τύπος σε έβαζε να υπογράψεις ένα κατεβατό με όρους ανάμεσα στους οποιους δεν φέρει ευθύνη για ό,τι πάθεις... συν ότι όταν συνειδητοποιείσεις ότι έγινες νούμερο θες να αποφύγεις να γίνεις εντελώς ρεζίλι... οπότε κάτι τέτοια φρούτα μια χαρά θυσαυρίζουν..

:thumbsup:

Οι ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ όπως και οι άνθρωποι που είναι ευάλωτοι- κοινώς αυτοί που λέμε κορόϊδα-
ξεφυτρώνουν σαν την λερναία ύδρα,
έναν κόβεις 5 βγαίνουν.
 

moutsos21

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.310
Like
28
Πόντοι
16
Πιο παλιά είχε εμφανιστεί ένας Καλογύρου στα μεσημεριανάδικα ο οποίος ειχε μια ανάλογη πετυχημένη διαδρομή και έκανε σεμινάρια αυτοπεποίθησης-αυτοβελτίωσης με αλμυρή τιμή. Τον ειχε παρουσιάσει και ειχε τσιμπισει η "γάτα" Άννα Δρούζα η οποια συμμετείχε και στη κορυφαία "πίστα" του σεμιναρίου που περιελάμβανε περπάτημα στα κάρβουνα κόντεψε να αποβάλει!  :uglystupid: . Ένας άλλος καρδιοπαθής έπαθε έμφραγμα από την αρχή... Φυσικά ο τύπος σε έβαζε να υπογράψεις ένα κατεβατό με όρους ανάμεσα στους οποιους δεν φέρει ευθύνη για ό,τι πάθεις... συν ότι όταν συνειδητοποιείσεις ότι έγινες νούμερο θες να αποφύγεις να γίνεις εντελώς ρεζίλι... οπότε κάτι τέτοια φρούτα μια χαρά θυσαυρίζουν..

τυπε αυτος πρεπει να ηταν κατι σαν το νερο του καματερου,η την αγια αθανασια του αιγαλεω  :grin:
 

agianis

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
154
Κριτικές
26
Like
1
Πόντοι
11
Λοιπόν, το milfoni αυτό το έχω γνωρίσει 3-4 φορές, δεν είναι απατεώνισσα, μιλάει και σε σοβαρές σχολές, έχει αρκετά να πει στο θέμα της (όντως). Από την άλλη, μάλλον το θέμα αρχαίος Έλληνας και ερωτισμός το δουλεύει άψογα και βάζει στον κύκλο της κανενα νεόπλουτο 40-50 ζευγάρι και κάνει "πάσχα". Δεν αποκλείω και να οργανώνουν και κανένα ομαδικό για τον στενό κύκλο!!! Πάντως, απο κοντά είναι μούναρος παιδιά, παρόλο που στο πρόσωπο είναι όντως λίγο σπασμένη.
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
Λοιπόν, το milfoni αυτό το έχω γνωρίσει 3-4 φορές, δεν είναι απατεώνισσα, μιλάει και σε σοβαρές σχολές, έχει αρκετά να πει στο θέμα της (όντως). Από την άλλη, μάλλον το θέμα αρχαίος Έλληνας και ερωτισμός το δουλεύει άψογα και βάζει στον κύκλο της κανενα νεόπλουτο 40-50 ζευγάρι και κάνει "πάσχα". Δεν αποκλείω και να οργανώνουν και κανένα ομαδικό για τον στενό κύκλο!!! Πάντως, απο κοντά είναι μούναρος παιδιά, παρόλο που στο πρόσωπο είναι όντως λίγο σπασμένη.

Κάνει "πάσχα" με "κανενα νεόπλουτο 40-50 ζευγάρι " και "μάλλον το θέμα αρχαίος Έλληνας και ερωτισμός το δουλεύει άψογα"
και τι είναι? Του κατηχητικου?  :idiot: :uglystupid: :idiot:
 

agianis

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
154
Κριτικές
26
Like
1
Πόντοι
11
Οχι ρε Αλκίνος, δεν την έκοψα του κατηχητικού, αλλά πέρναγε σοβαρό προφίλ για να απευθύνεται σε ακριβότερο target group. Άμα δεις έχει και κάτι ανεβασμένα βίντεο μχαζοερωτικά κλπ. Πάντως εγώ κάτι χαζοσποντούλες που έριξα δεν μου έδωσε αέρα (πόνταρα κ εγώ μήπως ψάχναν κανένα πιστιρικά να πηδάει στις συνεδρίες χαχαχαχαχα)
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
Πάντως, απο κοντά είναι μούναρος παιδιά, παρόλο που στο πρόσωπο είναι όντως λίγο σπασμένη.
δηλαδη εννοεις οτι απο κοντα φαινεται πιο μικρη τυπε?
μας ξενερωσες τωρα δικε μου :-
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
Οχι ρε Αλκίνος, δεν την έκοψα του κατηχητικού, αλλά πέρναγε σοβαρό προφίλ για να απευθύνεται σε ακριβότερο target group. Άμα δεις έχει και κάτι ανεβασμένα βίντεο μχαζοερωτικά κλπ. Πάντως εγώ κάτι χαζοσποντούλες που έριξα δεν μου έδωσε αέρα (πόνταρα κ εγώ μήπως ψάχναν κανένα πιστιρικά να πηδάει στις συνεδρίες χαχαχαχαχα)


Aφου τα μασία φίλος, από ευκατάστατα συνομήλικα ζευγάρια, πουλώντας αέρα,  εμάς θα δώσει σημασία?

Την κόβεις για χαζή και μητρομάνα?

Δεν είναι πουτάνα, μάλλον αετονίχίσα είναι  :idiot: :uglystupid: :idiot:

 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
δηλαδη εννοεις οτι απο κοντα φαινεται πιο μικρη τυπε?
μας ξενερωσες τωρα δικε μου :-

Σε κάθε περίπτωση Απόλυτε Άντρα , Μακριαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom