Νέα

«Αλήθειες και τέρατα που ακούγονται και γράφονται στο μπου»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Elganador
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 793
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.759
Κριτικές
171
Like
91.826
Πόντοι
46.423
Άντε, γράψτε εσείς οι δυο ( Εσύ και ο bigmountain) ταυτόχρονα, μήπως και ξεφορτωθείτε τις κατηγορίες.

Λέμε, μήπως.:P

Σιγά μη κάτσω να ασχοληθώ με τον εμμονικό τύπο.

Πολύ σημασία του έδωσα ήδη.

Προσπαθεί απεγνωσμένα να συνδέσει τα 2 nicknames.

Έχει ξαναπροσπαθήσει στο παρελθόν να κάνει τα ίδια και έφαγε μπάν από τον Αντισθένη.

Όπως έφαγε μπάν και ο άλλος ο φίλος του τον οποίο τώρα κατηγορεί ότι του έκλεψε δήθεν τον λογαριασμό κλπ ... κουραφέξαλα.

Ο άνθρωπος είναι βλαμμένος και απορώ πως ξαναγράφει ενώ ήταν μπαναρισμένος απο την διεύθυνση.
 

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
5.898
Like
9.555
Πόντοι
2.356
Σιγά μη κάτσω να ασχοληθώ με τον εμμονικό τύπο.

Πολύ σημασία του έδωσα ήδη.

Προσπαθεί απεγνωσμενα να συνδέσει τα 2 nicknames.

Έχει ξαναπροσπαθήσει στο παρελθόν να κάνει τα ίδια και έφαγε μπάν από τον Αντισθένη.

Όπως έφαγε μπάν και ο άλλος ο φίλος του τον οποίο τώρα κατηγορεί ότι του έκλεψε τον λογαριασμό κλπ ... κουραφέξαλα.

Ο άνθρωπος είναι βλαμμένος και απορώ πως ξαναγράφει ενώ ήταν μπαναρισμένος απο την διεύθυνση.

Ενδιαφέρουσα η τοποθέτηση σου!

Εγώ κάνω απλά το χαβαλέ μου, και κοιτάω, αν και τι θα βγει στη φόρα. Ακούμε κι εγώ και άλλοι, ιστορίες που δεν ξέρουμε.

Ενίοτε, ρίχνω και λίγο λάδι στη φωτιά, για να ανεβαίνει το θερμόμετρο.:cheesy:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.549
Like
51.814
Πόντοι
12.756
Ενδιαφέρουσα η τοποθέτηση σου!

Εγώ κάνω απλά το χαβαλέ μου, και κοιτάω, αν και τι θα βγει στη φόρα. Ακούμε κι εγώ και άλλοι, ιστορίες που δεν ξέρουμε.

Ενίοτε, ρίχνω και λίγο λάδι στη φωτιά, για να ανεβαίνει το θερμόμετρο.:cheesy:
εισαι ενας μουνης και εσυ:coffee:
 
OP
OP
Elganador

Elganador

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
14 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
134
Like
21.770
Πόντοι
25.186
Σιγά μη κάτσω να ασχοληθώ με τον εμμονικό τύπο.

Πολύ σημασία του έδωσα ήδη.

Προσπαθεί απεγνωσμένα να συνδέσει τα 2 nicknames.

Έχει ξαναπροσπαθήσει στο παρελθόν να κάνει τα ίδια και έφαγε μπάν από τον Αντισθένη.

Όπως έφαγε μπάν και ο άλλος ο φίλος του τον οποίο τώρα κατηγορεί ότι του έκλεψε δήθεν τον λογαριασμό κλπ ... κουραφέξαλα.

Ο άνθρωπος είναι βλαμμένος και απορώ πως ξαναγράφει ενώ ήταν μπαναρισμένος απο την διεύθυνση.
Οι αξίες βλαμμένε με τις 50 προσωπικότητες αναγνωρίζονται και πάντα επιστρέφουν ολοι ξέρουν ποιος είμαι και τα όσα γράφω αν είναι αλήθεια σε αντίθεση με σένα που όλοι ξέρουν ότι αν δεν πέσει εκπτωσουλα από κάποιο γραφείο δεν παίζει να γαμησεις
κάτσε στα αυγά σου και βλέπε πως κινούνται οι σωστοί και τίμιοι άνθρωποι και ίσως να γουστάρεις να πάρεις μαθήματα
 

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
8.162
Κριτικές
32
Like
16.345
Πόντοι
12.946
εισαι ενας μουνης και εσυ:coffee:
Μη δίνεις σημασία, άλλος ένας χαρτοπόλεμος το θέμα

confetti-glee.gif
 

Okanenas_

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2024
Μηνύματα
124
Like
154
Πόντοι
1
Μάλλον θα έπρεπε να μετονομαστεί σε

'Γαμαμε ιερόδουλες στη φαντασία μας για την ευχαρίστησή μας ή για να γράφουμε φανταστικές κριτικές για να πάρουμε έκπτωση στη μια βιζιτα που θα πάμε στ αλήθεια απ' τις δέκα που γράψαμε ότι πήγαμε κατα φαντασίαν;'
 
OP
OP
Elganador

Elganador

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
14 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
134
Like
21.770
Πόντοι
25.186
Μάλλον θα έπρεπε να μετονομαστεί σε

'Γαμαμε ιερόδουλες στη φαντασία μας για την ευχαρίστησή μας ή για να γράφουμε φανταστικές κριτικές για να πάρουμε έκπτωση στη μια βιζιτα που θα πάμε στ αλήθεια απ' τις δέκα που γράψαμε ότι πήγαμε κατα φαντασίαν;'
Κλαιωωωωωω

hahahahaahah
 

Ντουνταράς

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.698
Κριτικές
11
Like
5.470
Πόντοι
1.346

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.759
Κριτικές
171
Like
91.826
Πόντοι
46.423
Οι αξίες βλαμμένε με τις 50 προσωπικότητες αναγνωρίζονται και πάντα επιστρέφουν ολοι ξέρουν ποιος είμαι και τα όσα γράφω αν είναι αλήθεια σε αντίθεση με σένα που όλοι ξέρουν ότι αν δεν πέσει εκπτωσουλα από κάποιο γραφείο δεν παίζει να γαμησεις
κάτσε στα αυγά σου και βλέπε πως κινούνται οι σωστοί και τίμιοι άνθρωποι και ίσως να γουστάρεις να πάρεις μαθήματα

:jerking2::jerking2::jerking2:
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.291
Like
3.598
Πόντοι
1.706
Είσαι μουσικός και μπορείς να κάνεις επιβεβαίωση;
Λοιπόν, τη Λαδιά την έχει πει καλύτερα ο Α. Νικολαίδης, νομίζω. Δεν την έχω όμως στο ρεπερτόριο, αλλά έχω το «Κουτούκι του Γιαβρή», το οποίο έχει τραγουδήσει επίσης και είναι και πιο γνωστό. Το έλεγα σε Σολ μινόρε και σε αυτόν τον τόνο, με βάση τις σημειώσεις μου, η χαμηλότερη νότα είναι mi και η ψηλότερη si.

 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.107
Κριτικές
124
Like
51.159
Πόντοι
27.261
που να δείτε και κατι 2λεπτους κλώνους, που τους παίρνει 2 ώρες να γράψουν τις κριτικές των ονείρων τους :coffee:
 

pastelios

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.700
Κριτικές
15
Like
6.569
Πόντοι
2.046
Είσαι μουσικός και μπορείς να κάνεις επιβεβαίωση;
Λοιπόν, τη Λαδιά την έχει πει καλύτερα ο Α. Νικολαίδης, νομίζω. Δεν την έχω όμως στο ρεπερτόριο, αλλά έχω το «Κουτούκι του Γιαβρή», το οποίο έχει τραγουδήσει επίσης και είναι και πιο γνωστό. Το έλεγα σε Σολ μινόρε και σε αυτόν τον τόνο, με βάση τις σημειώσεις μου, η χαμηλότερη νότα είναι mi και η ψηλότερη si.

Βασικά παίζω λίγο τριχορδο.. Και είχα περάσει την λάδια σε σε σι ματζόρε...... Με τον άρχοντα Απόστολο ως είδωλο!!!! Μπας και ξέρεις και τον ψαρρο το μπουζούκι του Αποστόλου??
 
OP
OP
Elganador

Elganador

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
14 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
134
Like
21.770
Πόντοι
25.186

Συνημμένα

  • IMG_4761.jpeg
    IMG_4761.jpeg
    166 KB · Εμφανίσεις: 14

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom