Νέα

Αλήτες στρατιωτικοί- αχάριστοι καραβανάδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lagonisian
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 59K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Η γνώμη σας

  • Είναι δημόσιοι υπάλληλοι

    Ψήφοι: 61 56,5%
  • Δεν είναι δημόσιοι υπάλληλοι - μπολ εκδοχή

    Ψήφοι: 17 15,7%
  • Πόσο σκασίλα μας όμως..

    Ψήφοι: 30 27,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    108

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Επειδη ως επι το πλειστον ψωνιζω απο συνοικιακα μαγαζακια και επειδη ξερω ποσο δυσκολα τα βγαζουν περα ζηταω απο μονος μου να μην μου κοβουν αποδηξεις
[size=20pt]+1[/size]
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
και φορους επι του μεροκαματου.. στανταρ.. χαχαχαχαχαχααχ πεφτει δουλεμα εδω μεσα συννεφο..  :2funny: ααααααα Κοβει και αποδειξεις παροχης υπηρεσιωνανε χαχαχαχαχαχα  αλλα ναναι καλα οι δημοσιοι υπαλληλοι γονεις... :tits2:
και βεβαια πληρωνω εφορια, γιατι προκειται για μεγαλη εταιρια που καθε μεροκαματο το περναει στα εξοδα
μου κραταει την ασφαλεια και την εφορια την πληρωνω εγω
αλλα που να ξερεις εσυ απο αυτα, αιωνια φοιτητρια..
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
και βεβαια πληρωνω εφορια, γιατι προκειται για μεγαλη εταιρια που καθε μεροκαματο το περναει στα εξοδα
μου κραταει την ασφαλεια και την εφορια την πληρωνω εγω
αλλα που να ξερεις εσυ απο αυτα, αιωνια φοιτητρια..
για πες μας και κανα αλλο ανεκδοτο... :2funny:
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
για πες μας και κανα αλλο ανεκδοτο... :2funny:

Jim-Carrey-in-Dumb-and-Du-010.jpg
 

maturelover2013

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2013
Μηνύματα
295
Κριτικές
14
Like
70
Πόντοι
11
Επειδη ως επι το πλειστον ψωνιζω απο συνοικιακα μαγαζακια και επειδη ξερω ποσο δυσκολα τα βγαζουν περα ζηταω απο μονος μου να μην μου κοβουν αποδηξεις
φιλαρακι μου εδωσες πασα για νεο θεμα.θα μου επιτρεψεις ετσι γιατι εχει πολυ κουβεντα η υποθεση και με ενδιαφερει.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Ανοίγω το παρόν θέμα για να εκθέτουμε απόψεις εμείς τα στρατευμένα νιάτα σχετικά με τους ανωτέρους μας και την αχαριστία που δείχνουν.... Προσωπικά εδώ κ μια εβδομάδα είμαι στη Λέσχη αξιωματικών, σηκώνομαι αξημέρωτα, φτιάχνω ομελέτες σε κάτι απόστρατους αντιστράτηγους, μαγειρεύουμε για το συσίτιο για να φάνε οι διάφοροι καραβανάδες, ετοιμάζουμε τραπέζια και εκδηλώσεις για τον τξίαρχο, τραπεζώουμε φίλους και συγγενείς του κάθε αστεράτου....όλο το κορμί πονάει, η μέση μου είναι χάλια και όλα τα παιδιά παραπονιούνται από την αυπνία...και ένα "ευχαριστώ" ούτε έχει ειπωθεί, μια τιμητική δεν έχει δοθεί....ταθεωρούν όλα δεδομένα, ότι πρέπει να έχουν όλα αυτά τα προνόμια, άνθρωποι οι οποίοι στην καθημερινότητα θα μου έκλαναν τα αρχίδια...και τώρα μπορούν και το παίζουν ιστορία...
ασε ρε κωλοβυσμα,δεν φτανει που υπηρετησες στην μαχιμη ΛΑΦ μιλας κιολας παλιογιωτα....επρεπε να σε εχω στο φυλακιο να χτυπας σκοπετο 2-4 με -18 στην γκατζολια και καπακι μαγειρια και τουαλετες......
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
κι ο αλλος ο μαλακας τον πειραξε το σνιτσελ αλα κρεμ.....δεν λεει που ευτυχως υπαρχουν και οι ΛΑΦ και χορτασε το καθε στελεχος αλλα και πολλλοι ωφελουμενοι φανταροι γιατι σε πολλες μοναδες σιτιζονταν και φανταροι απο αυτες με καλο και οικονομικο φαγητο σε εποχες κρισης....


μαλακες υποκριτες καραγκιοζηδες ολοι....στα αλλα μπουρδελα δεν μιλατε,ο στρατος σας πειραξε
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Που το ξεθάψατε αυτό ρε μλκ.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
ασε ρε κωλοβυσμα,δεν φτανει που υπηρετησες στην μαχιμη ΛΑΦ μιλας κιολας παλιογιωτα....επρεπε να σε εχω στο φυλακιο να χτυπας σκοπετο 2-4 με -18 στην γκατζολια και καπακι μαγειρια και τουαλετες......

τους τεντώνουν το κορμάκι στην ΛΑΦ θέλουνε τιμητικές τα παλικάρια :s&m_3:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom