Νέα

Alcatraz

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lemonias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 395K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Μάγκες έβγαλε κανείς κάρτα μέλους;
Υπάρχει κανένα όφελος στην απλή κάρτα;
Δεν είδα κάτι ιδιαίτερο να γράφει στη σελίδα τους.
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.637
Πόντοι
6.495
Αν και έχω, μάλλον δεν ζητάνε από ότι διάβασα σε κριτικές
 

Johny323

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2017
Μηνύματα
47
Κριτικές
3
Like
243
Πόντοι
280
Επίσκεψη χθες με φιλαράκι.
Από τις 01.30 που φτάσαμε μέχρι και τις 05.00 περίπου που αποχωρήσαμε, το μαγαζί ήταν ασφυκτικά γεμάτο (κλείνει γύρω στις 08.00 με ενημέρωσαν τα κορίτσια).
Μου έκανε θετική εντύπωση η πολύ καλή διαρρύθμιση του χώρου, η οποία ήταν αμφιθεατρική.
Γύρω στις 50-60 κοπέλες, πολλές γυναικοπαρέες και ζευγάρια που φαντάζομαι πήγαν για τα shows (ανέβασαν και πελάττισα on stage και πελάτη σε επόμενο σοου που ξεγύμνωσε τελείως η στριπερ πάνω στην πίστα).
Είσοδος 10€, απλός χορός στα 10€ (με καλή διάρκεια αν και Παρασκευή) και πριβέ στα 50€.
Αν και γεμάτο, μας προσέγγισαν πολλές κοπέλες στο χρονικό διάστημα που μείναμε.
Αντικειμενικά το καλύτερο στριπ που έχω επισκεφθεί με διαφορά, με το πιο ολοκληρωμένο ρόστερ.
Στα μείον η πολλή βαβούρα.

Δεν συστήνεται σε παραδοσιακούς στιπολάτρες.

Υ.Γ. Προσοχή στους παρορμητικούς! Ίσως βγουν από το μαγαζί με χρέη..
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Λοιπόν επισκέφτηκα και εγώ χτες βράδυ το νέο μαγαζί. Ας κάνω τη σύγκριση μου σε σχέση με το παλιό μαγαζί.

Θυμίζει έντονα club ή μεγάλη πίστα. Έντονα φώτα στην είσοδο, πολύ κρύσταλλο, φέρνει σε Premium reception ακριβού ξενοδοχείου όταν μπαίνεις, όχι φτηνιαρικο στριπ όπως άλλα.

Έπαιξε τραπεζάκι κοντά στην πίστα, μου έκανε εντύπωση πόσες γυναίκες πελάτισσες ήταν γύρω από την πίστα.
Ενδεικτικά στις 12 ήταν ήδη ψιλογεματο, κάτι που δικαιολογείται επειδή άνοιξε πρόσφατα και έτρεξαν όλοι να το δουν. Ίσως σε κανένα μήνα πέσει λίγο η κίνηση από τόσο νωρίς.

Τώρα στο θέμα γυναικών.
Όχι, δεν είναι σίγουρα 50 όπως λένε διάφοροι. Ζήτημα είναι αν είναι 30-35.
Απλά υπάρχουν 2 τύποι γυναικών όπως διαπίστωσα χτες. Οι κλασικές για χορό κλπ και αυτές που είναι μόνο για ποτό, το οποίο δεν το καταλαβαίνω, αλλά προφανώς υπάρχουν πολλά τέτοια θύματα. Υπήρχαν γύρω στο 40% γνωστές φάτσες και πολλές νέες γκόμενες που ήρθαν τις τελευταίες βδομάδες στην Ελλάδα από ότι έμαθα.
Επίσης για πρώτη φορά πρόσεξα πολύ μικρές ηλικίες εργαζομένων κοριτσιών. Μιλάμε για κοριτσάκια 22-25 χρονών το πολύ, με απίστευτα φυσικά κορμιά, φυσικά η πλειοψηφία Ρωσίδες με λίγες Ουκρανες, Λευκωρωσιδες κλπ.

Τιμές αναφέρθηκαν πιο πάνω, τα σόου ήταν με μεγάλο κενό ανάμεσα τους, αλλά ανακοίνωσαν ότι θα προσθέτουν νέα προγράμματα κάθε βδομάδα.
Αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν το special show με άντρες πελάτες πάνω στην σκηνή. Είχε μια βυζαρου χορεύτρια και ο εκφωνητής προσκαλεί πελάτες να ανέβουν πάνω στη σκηνή. Ανέβηκαν 2 παιδιά. Ξαπλώνουν και η γκόμενά κάθεται γυμνή πάνω τους. Αρχίζει να τους βγάζει μπλούζες και μετά τους κατεβάζει τα παντελόνια και στους 2. Με ψαλίδι τους κόβει τα βρακιά και εκεί τους ανακοινώνουν ότι πρέπει να βαρεσουν μαλακια μπροστά σε όλους και όποιος κερδίσει θα πάρει 100€..
Ο ένας τύπος κατεβαίνει αμέσως, ο άλλος, μάλλον Αλβανός, ξξεκινάει να τον παίζει σαν τρελός! Για να καταλάβετε τι πείνα υπάρχει.
Στο μεταξύ η βυζαρου δίπλα του κρατουσε έναν δονητή και δεν έκανε τίποτα να τον καβλωσει. Απλά τον κοιτούσε. Μετά από 10 λεπτά βαρέθηκε το μαγαζί να περιμένει και ανακοινώνει ο εκφωνητής ότι ο τύπος κέρδισε 3 κάρτες/χορούς για να τον διώξουν και να συνεχίσουν με το πρόγραμμα... Αηδία πρόγραμμα αυτό. Τα άλλα με τις γκόμενες πολύ καλύτερα.
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.261
Πόντοι
1.191
Βολτιτσα σαββατο βραδυ με φιλαρακι για να δουμε τι παιζει στο νεο χωρο.Γενικα καθαρο και προσεγμενο μαγαζι που βγαζει μια αισθηση πολυτελειας ,αλλα επειδη ειμαι παραδοσιακος τυπος δε μου αρεσε.Εχει γινει λιγο φαση μπουζουκια με μεγαλη πιστα στο κεντρο,τραπεζια μπροστα και αριστερα οπως μπαινουμε και δεξια μινιμπαρ-ορθαδικο.Μεγαλος χωρος και οση ωρα κατσαμε ηταν φισκα:ζευγαρια,κοριτσοπαρεες,αναμεικτες παρεες,σολιστες και παρεες ψωλιογκων.
Το προγραμμα εξαιρετικα βαρετο και πολλες φορες εκανε ''κοιλια'' με αποτελεσμα να βαριεται ο κοσμος..σε μια φαση βγηκε και μας τραγουδισε ενας σφιχτης ενα ξενο κομματι (οτι να ναι) και πιο μετα μια στριπερ ανεβασε 2 τυπους που κανανε διαγωνισμο μαλακιας onstage και αυτη απλα τους κοιταγε χωρις να τους βοηθαει(επισης οτι να ναι).Γενικα προγραμμα για γελια.
Φυσικα τσιμπησα 3-4 απλους χορους με ορισμενα δυνατα μωρακια(ειχε περιπου καμια τριανταρια μεσα,μερικες καινουργιες).ο χωρος για τους απλους χορούς σε πιο μεσα σημειο αλλα επισης πολυ δυνατος φωτισμος εκει κατι που δε μου αρεσε.(οι σωστοι-ρομαντικοι χοροί κ πριβε γινονται παντα στο μισοσκοταδο ρε τυποι,αυτο ειναι αρχη!).Στο πριβε επισης δυνατος σχετικα φωτισμος και τεσσερις θεσεις με διαχωριστικο αναμεσα αλλα χωρις κουρτινα με αποτελεσμα οποιος περναει να βλεπει τι παιζει στις πιο μπροστα θεσεις..Εκανα κεφι ενα μωρακι με σωμα μοντελε και προσωπακι ονειρο οπου κατοπιν διαπραγματευσης οδηγηθηκαμε στο πριβε και ξηγηθηκε φραπεδακι κ καλαμακι ακα και ετσι σωθηκε η βραδυα!
Συνολικα μετρια φαση
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Βολτιτσα σαββατο βραδυ με φιλαρακι για να δουμε τι παιζει στο νεο χωρο.Γενικα καθαρο και προσεγμενο μαγαζι που βγαζει μια αισθηση πολυτελειας ,αλλα επειδη ειμαι παραδοσιακος τυπος δε μου αρεσε.Εχει γινει λιγο φαση μπουζουκια με μεγαλη πιστα στο κεντρο,τραπεζια μπροστα και αριστερα οπως μπαινουμε και δεξια μινιμπαρ-ορθαδικο.Μεγαλος χωρος και οση ωρα κατσαμε ηταν φισκα:ζευγαρια,κοριτσοπαρεες,αναμεικτες παρεες,σολιστες και παρεες ψωλιογκων.
Το προγραμμα εξαιρετικα βαρετο και πολλες φορες εκανε ''κοιλια'' με αποτελεσμα να βαριεται ο κοσμος..σε μια φαση βγηκε και μας τραγουδισε ενας σφιχτης ενα ξενο κομματι (οτι να ναι) και πιο μετα μια στριπερ ανεβασε 2 τυπους που κανανε διαγωνισμο μαλακιας onstage και αυτη απλα τους κοιταγε χωρις να τους βοηθαει(επισης οτι να ναι).Γενικα προγραμμα για γελια.
Φυσικα τσιμπησα 3-4 απλους χορους με ορισμενα δυνατα μωρακια(ειχε περιπου καμια τριανταρια μεσα,μερικες καινουργιες).ο χωρος για τους απλους χορούς σε πιο μεσα σημειο αλλα επισης πολυ δυνατος φωτισμος εκει κατι που δε μου αρεσε.(οι σωστοι-ρομαντικοι χοροί κ πριβε γινονται παντα στο μισοσκοταδο ρε τυποι,αυτο ειναι αρχη!).Στο πριβε επισης δυνατος σχετικα φωτισμος και τεσσερις θεσεις με διαχωριστικο αναμεσα αλλα χωρις κουρτινα με αποτελεσμα οποιος περναει να βλεπει τι παιζει στις πιο μπροστα θεσεις..Εκανα κεφι ενα μωρακι με σωμα μοντελε και προσωπακι ονειρο οπου κατοπιν διαπραγματευσης οδηγηθηκαμε στο πριβε και ξηγηθηκε φραπεδακι κ καλαμακι ακα και ετσι σωθηκε η βραδυα!
Συνολικα μετρια φαση
Όνομα της κοπέλας και πόσα έσκασες για το έξτρα;
 

p.kalam

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2022
Μηνύματα
9
Like
7
Πόντοι
0
Βολτιτσα σαββατο βραδυ με φιλαρακι για να δουμε τι παιζει στο νεο χωρο.Γενικα καθαρο και προσεγμενο μαγαζι που βγαζει μια αισθηση πολυτελειας ,αλλα επειδη ειμαι παραδοσιακος τυπος δε μου αρεσε.Εχει γινει λιγο φαση μπουζουκια με μεγαλη πιστα στο κεντρο,τραπεζια μπροστα και αριστερα οπως μπαινουμε και δεξια μινιμπαρ-ορθαδικο.Μεγαλος χωρος και οση ωρα κατσαμε ηταν φισκα:ζευγαρια,κοριτσοπαρεες,αναμεικτες παρεες,σολιστες και παρεες ψωλιογκων.
Το προγραμμα εξαιρετικα βαρετο και πολλες φορες εκανε ''κοιλια'' με αποτελεσμα να βαριεται ο κοσμος..σε μια φαση βγηκε και μας τραγουδισε ενας σφιχτης ενα ξενο κομματι (οτι να ναι) και πιο μετα μια στριπερ ανεβασε 2 τυπους που κανανε διαγωνισμο μαλακιας onstage και αυτη απλα τους κοιταγε χωρις να τους βοηθαει(επισης οτι να ναι).Γενικα προγραμμα για γελια.
Φυσικα τσιμπησα 3-4 απλους χορους με ορισμενα δυνατα μωρακια(ειχε περιπου καμια τριανταρια μεσα,μερικες καινουργιες).ο χωρος για τους απλους χορούς σε πιο μεσα σημειο αλλα επισης πολυ δυνατος φωτισμος εκει κατι που δε μου αρεσε.(οι σωστοι-ρομαντικοι χοροί κ πριβε γινονται παντα στο μισοσκοταδο ρε τυποι,αυτο ειναι αρχη!).Στο πριβε επισης δυνατος σχετικα φωτισμος και τεσσερις θεσεις με διαχωριστικο αναμεσα αλλα χωρις κουρτινα με αποτελεσμα οποιος περναει να βλεπει τι παιζει στις πιο μπροστα θεσεις..Εκανα κεφι ενα μωρακι με σωμα μοντελε και προσωπακι ονειρο οπου κατοπιν διαπραγματευσης οδηγηθηκαμε στο πριβε και ξηγηθηκε φραπεδακι κ καλαμακι ακα και ετσι σωθηκε η βραδυα!
Συνολικα μετρια φαση

Και εδώ ένα pm αν μπορείς. Ευχαριστώ
Και εδώ ένα pm αν μπορείς. Ευχαριστώ
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
444
Like
307
Πόντοι
21
Χαιρετω,με τη σειρά μου κι εγώ για ονομα της κοπέλας και πόσα έσκασες για το έξτρα, thanks...
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Δυστυχώς το παιδί δεν θυμάται το όνομα της κοπέλας, οπότε δεν βγαίνει άκρη έτσι.
Πάντως οκ δεν είναι και λίγα τα χρήματα που έδωσε, οπότε θεωρώ ότι με τα ίδια χρήματα πας σε ένα μασατζίδικο και περνάς καλύτερα.
Απλά είπαμε θέλει προσοχή στα στριπ, γιατί με την καύλα της στιγμής μπορεί να φύγουν τρελά φράγκα.

Άσε που έβαλαλ POS για κάρτες πριν μπεις για χορό και αν εχεις κάρτα μπορεί να φύγουν πολλά φράγκα...
 

Johnmilfakias

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
9
Like
162
Πόντοι
0
χθες πηρα μια για χωρο και ξυγηθηκε πολυ ωραια αλλα δεν την βρισκω πουθενα ειπε πωσ την λενε τονια και εχει ενα μεγαλο ταττου στην πλατη εχει κανεισ καμια ιδεα μημπςσ μπορς να την βρω για cg?
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
587
Κριτικές
8
Like
467
Πόντοι
306
χθες πηρα μια για χωρο και ξυγηθηκε πολυ ωραια αλλα δεν την βρισκω πουθενα ειπε πωσ την λενε τονια και εχει ενα μεγαλο ταττου στην πλατη εχει κανεισ καμια ιδεα μημπςσ μπορς να την βρω για cg?
Καλησπερα...Μηπως να ξαναπας απο εκει απο το καταστημα... Να την βρεις...
 

Johnmilfakias

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
9
Like
162
Πόντοι
0
Καλησπερα...Μηπως να ξαναπας απο εκει απο το καταστημα... Να την βρεις...
Και τι να της πω ρε αδερφε οτι την θελω για να κανονισουμε εξω τιποτα ; Γενικα δεν παω συχνα απλα πηρα μια και ηταν οτι πιο ξενερωτο και μετα παιρνω αυτη και ηταν τοππ αλλα δεν την βρισκω πουθενα λες να μου ειπε μλκια ονομα;
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
587
Κριτικές
8
Like
467
Πόντοι
306
Και τι να της πω ρε αδερφε οτι την θελω για να κανονισουμε εξω τιποτα ; Γενικα δεν παω συχνα απλα πηρα μια και ηταν οτι πιο ξενερωτο και μετα παιρνω αυτη και ηταν τοππ αλλα δεν την βρισκω πουθενα λες να μου ειπε μλκια ονομα;
Καλησπερα... Ναι πας και την βρισκεις και τις το λες... Φυσικα... Θα πας και θα το προτεινεις.. Ετοιμασε και κανενα 200-250 ευρω..
 

speedius

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
134
Κριτικές
2
Like
62
Πόντοι
1
Πήγα χτες το βράδυ κατά τη 1 για να πιω ένα ποτάκι. Είχα να περάσω 3 χρόνια γιατί ήμουνα εκτός Αθήνας. Είχε πάρα πολύ κόσμο και αναγκάστηκα να στέκομαι όρθιος. Το καλό ήταν ότι μου είπαν να σταθώ ακριβώς απέναντι από τη σκηνή, αφού και στο μπαρ ήταν ο ένας επάνω στον άλλο. Το show ήταν γενικά πολύ καλών προδιαγραφών, αν και κάποιες φορές είχε κενά. Ο dj ήταν όλα τα λεφτά! Οι ατάκες του τρομερές. Το σπαστικό ήταν ότι έδιναν πολύ έμφαση στα νούμερα των αντρών, επειδή είχε πολλές γυναίκες στο μαγαζί και ήθελαν να διαφημίσουν το πρόγραμμα της Τρίτης που είναι αποκλειστικά για γυναίκες. Μέχρι τις 7 το πρωί που έφυγα πάνω στη σκηνή είχε δύο φορές show με live sex κανονικότατο. Προσωπικά το βρήκα εντελώς αδιάφορο, αλλά πιστεύω ότι αυτή ήταν μόνο η προσωπική μου άποψη. Στο χώρο κυκλοφορούσαν πάρα πολλά κορίτσια για όλα τα γούστα και όταν τελείωναν τα πριβέ με το "χορό" έβλεπες πολύ ευχαριστημένες φάτσες στους πελάτες. Οπότε μπήκα κι εγώ στο "χορό" και δεν το μετάνιωσα. Για τα ποτά δεν έχω άποψη, γιατί πάντα σε τέτοια μαγαζιά πίνω μόνο μπύρα. Η καλτ παρουσία της βραδιάς ήταν ο Ποτσέπης (ο "αγάπη μόνο") με αντροπαρέα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Πήγα χτες το βράδυ κατά τη 1 για να πιω ένα ποτάκι. Είχα να περάσω 3 χρόνια γιατί ήμουνα εκτός Αθήνας. Είχε πάρα πολύ κόσμο και αναγκάστηκα να στέκομαι όρθιος. Το καλό ήταν ότι μου είπαν να σταθώ ακριβώς απέναντι από τη σκηνή, αφού και στο μπαρ ήταν ο ένας επάνω στον άλλο. Το show ήταν γενικά πολύ καλών προδιαγραφών, αν και κάποιες φορές είχε κενά. Ο dj ήταν όλα τα λεφτά! Οι ατάκες του τρομερές. Το σπαστικό ήταν ότι έδιναν πολύ έμφαση στα νούμερα των αντρών, επειδή είχε πολλές γυναίκες στο μαγαζί και ήθελαν να διαφημίσουν το πρόγραμμα της Τρίτης που είναι αποκλειστικά για γυναίκες. Μέχρι τις 7 το πρωί που έφυγα πάνω στη σκηνή είχε δύο φορές show με live sex κανονικότατο. Προσωπικά το βρήκα εντελώς αδιάφορο, αλλά πιστεύω ότι αυτή ήταν μόνο η προσωπική μου άποψη. Στο χώρο κυκλοφορούσαν πάρα πολλά κορίτσια για όλα τα γούστα και όταν τελείωναν τα πριβέ με το "χορό" έβλεπες πολύ ευχαριστημένες φάτσες στους πελάτες. Οπότε μπήκα κι εγώ στο "χορό" και δεν το μετάνιωσα. Για τα ποτά δεν έχω άποψη, γιατί πάντα σε τέτοια μαγαζιά πίνω μόνο μπύρα. Η καλτ παρουσία της βραδιάς ήταν ο Ποτσέπης (ο "αγάπη μόνο") με αντροπαρέα.
6 ώρες την έβγαλες όρθιος;; :think:
Πού να σου άρεσε και όλο το πρόγραμμα δηλαδή..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom